Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

User avatar
Santic_Aleksa
Posts: 5381
Joined: 10/12/2018 16:02
Location: Razlivena tinta

#37726 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Santic_Aleksa »

exliberal-ex wrote: 28/01/2020 20:27
Santic_Aleksa wrote: 28/01/2020 20:09 Čekaj dok se ova isfleka skroz. :lol:
znas kako kod nas kazu...kilavom k**** I kriva dlaka smeta….cuj nevalja im salveta.
dobra ti ta dxigi bau...kako je pravis ?
meni izgori u sekundi
Smanji malo vatru jebogati. :mrgreen:
User avatar
animals
Posts: 21623
Joined: 19/04/2013 22:13

#37728 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by animals »

exliberal-ex wrote: 28/01/2020 20:27
Santic_Aleksa wrote: 28/01/2020 20:09 Čekaj dok se ova isfleka skroz. :lol:
znas kako kod nas kazu...kilavom k**** I kriva dlaka smeta….cuj nevalja im salveta.
dobra ti ta dxigi bau...kako je pravis ?
meni izgori u sekundi
Ma salim se, ove salavete haraju svijetom..
ali jedan forumas je nosi kao odijevni predmet.. :D
User avatar
exliberal-ex
Posts: 7707
Joined: 11/04/2013 00:01

#37729 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by exliberal-ex »

Santic_Aleksa wrote: 28/01/2020 20:33
exliberal-ex wrote: 28/01/2020 20:27
Santic_Aleksa wrote: 28/01/2020 20:09 Čekaj dok se ova isfleka skroz. :lol:
znas kako kod nas kazu...kilavom k**** I kriva dlaka smeta….cuj nevalja im salveta.
dobra ti ta dxigi bau...kako je pravis ?
meni izgori u sekundi
Smanji malo vatru jebogati. :mrgreen:
Ma smanjim...imam osjecaj da je do nje...neki je dinstaju sa brasnom, lukom.
Ja volim da je isprzim I da onda samo serviram luk sa strane ( naravno zaliven sa vrelim uljem)
Nisam ljubitelj przenog luka
Zoya
Posts: 23399
Joined: 09/06/2008 14:54

#37730 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Zoya »

Santic_Aleksa wrote: 28/01/2020 19:07 Teleća džigi bau, hljeba i umakat dok se boje ne rastope. :roza:


Image
Sva sam se naježila :oops:
User avatar
Santic_Aleksa
Posts: 5381
Joined: 10/12/2018 16:02
Location: Razlivena tinta

#37731 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Santic_Aleksa »

Ma ništa, ja je najregularnije pržim, skupa sa lukom, bez ikakvih kerefeka dodatnih. Možda ti je do tave? :hm:
User avatar
Santic_Aleksa
Posts: 5381
Joined: 10/12/2018 16:02
Location: Razlivena tinta

#37732 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Santic_Aleksa »

Zoya wrote: 28/01/2020 21:58

Sva sam se naježila :oops:
evo i ja opet :lol:
Zoya
Posts: 23399
Joined: 09/06/2008 14:54

#37733 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Zoya »

:lol: što ti je reći poguzija. Nego, je li bilo domaćeg hljeba?
User avatar
zlo zlo
Posts: 4485
Joined: 28/10/2012 16:01

#37734 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by zlo zlo »

Santic_Aleksa wrote: 28/01/2020 19:07 Teleća džigi bau, hljeba i umakat dok se boje ne rastope. :roza:


Image
evo i nas :evil: slabokrvnih vampira na ručak :mrgreen:
User avatar
Santic_Aleksa
Posts: 5381
Joined: 10/12/2018 16:02
Location: Razlivena tinta

#37735 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Santic_Aleksa »

Zoya wrote: 28/01/2020 22:02 :lol: što ti je reći poguzija. Nego, je li bilo domaćeg hljeba?
Nije, al jest lokuma. :oops:
zlo zlo wrote: 28/01/2020 22:15




evo i nas :evil: slabokrvnih vampira na ručak :mrgreen:
ostali samo dugmići :| :lol:
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#37736 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by cendlerbing »

Santic_Aleksa wrote: 28/01/2020 19:14
cendlerbing wrote: 28/01/2020 19:12 :nija:
Danas mogu jestiiiii
bujrum ako voliš

kad završiš, javi pa da ti uslikam nešto :stidljiv:
Evo završila :zoka:

Gdje i nabavio ovo? Bog me ne ubio ako sutra ne crknem tražeći je. :mrgreen:
User avatar
Santic_Aleksa
Posts: 5381
Joined: 10/12/2018 16:02
Location: Razlivena tinta

#37737 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Santic_Aleksa »

cendlerbing wrote: 28/01/2020 23:17

Evo završila :zoka:

Gdje i nabavio ovo? Bog me ne ubio ako sutra ne crknem tražeći je. :mrgreen:
Kojo? :zoka: Teleću džigi bau? Tržnica, kad uđeš na ulaz sa Ferhadije, prva lijevo - ima mesara. Rijetko gdje ima teleću uzet, uglavnom juneća bude, a ona je presilna za moj ukus.
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#37738 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by cendlerbing »

Znala sam, al znala sam da ćeš reći neđe na čaršiji. :mrgreen:
Ne mogu ja to obletiti sutra nikako, moram se kretati u suprotnom smjeru. :roll:
User avatar
Santic_Aleksa
Posts: 5381
Joined: 10/12/2018 16:02
Location: Razlivena tinta

#37739 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Santic_Aleksa »

cendlerbing wrote: 28/01/2020 23:38 Znala sam, al znala sam da ćeš reći neđe na čaršiji. :mrgreen:
Ne mogu ja to obletiti sutra nikako, moram se kretati u suprotnom smjeru. :roll:
al nije tržnica na čaršiji :eh:
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#37740 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by cendlerbing »

Iz perspektive gdje ja živim, jeste 8-)
User avatar
Santic_Aleksa
Posts: 5381
Joined: 10/12/2018 16:02
Location: Razlivena tinta

#37741 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Santic_Aleksa »

Što jes jes, daleko Trnovo... :oops: :lol:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#37742 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

cendlerbing wrote: 28/01/2020 23:38 Znala sam, al znala sam da ćeš reći neđe na čaršiji. :mrgreen:
Ne mogu ja to obletiti sutra nikako, moram se kretati u suprotnom smjeru. :roll:
Moze Aleksa- zamoli ga.. :oops:
immuno
Posts: 2041
Joined: 07/04/2010 11:05

#37743 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by immuno »

Aleksa djigerica ti je za 10👍
User avatar
Santic_Aleksa
Posts: 5381
Joined: 10/12/2018 16:02
Location: Razlivena tinta

#37744 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Santic_Aleksa »

immuno wrote: 29/01/2020 14:18 Aleksa djigerica ti je za 10👍
Hvala ti... :)
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#37745 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Tomahawk11 »

Bogme dobra fora ta džiga...bolje nego davati 8 KM za porciju :-?

Znači tržnica, Ferhadija, kad uđeš lijevo :mastakazes:
User avatar
Santic_Aleksa
Posts: 5381
Joined: 10/12/2018 16:02
Location: Razlivena tinta

#37746 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Santic_Aleksa »

Tomahawk11 wrote: 29/01/2020 14:30 Bogme dobra fora ta džiga...bolje nego davati 8 KM za porciju :-?

Znači tržnica, Ferhadija, kad uđeš lijevo :mastakazes:
jes, hrustemović se preziva lik... stroooooooošna džigi, baš mlada :gladna:

ako budeš danas išo, daj frajeru petaka, ostah mu dužan jer nije imo sitno da mo vrati :evil:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#37747 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Tomahawk11 »

Santic_Aleksa wrote: 29/01/2020 14:34
Tomahawk11 wrote: 29/01/2020 14:30 Bogme dobra fora ta džiga...bolje nego davati 8 KM za porciju :-?

Znači tržnica, Ferhadija, kad uđeš lijevo :mastakazes:
jes, hrustemović se preziva lik... stroooooooošna džigi, baš mlada :gladna:

ako budeš danas išo, daj frajeru petaka, ostah mu dužan jer nije imo sitno da mo vrati :evil:
Neću danas sigurno ići :D

Al kad budem išao reći ću da naplati što je Aleksa ostao dužan :thumbup: :D
User avatar
Santic_Aleksa
Posts: 5381
Joined: 10/12/2018 16:02
Location: Razlivena tinta

#37748 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Santic_Aleksa »

a eo saću mu odnijet, neam mira vazdan :cry:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#37749 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Tomahawk11 »

Santic_Aleksa wrote: 29/01/2020 14:42 a eo saću mu odnijet, neam mira vazdan :cry:
Nosi bogme, nedobog preselit, a ostat dužan :cry:
User avatar
Santic_Aleksa
Posts: 5381
Joined: 10/12/2018 16:02
Location: Razlivena tinta

#37750 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Santic_Aleksa »

Tomahawk11 wrote: 29/01/2020 14:44
Santic_Aleksa wrote: 29/01/2020 14:42 a eo saću mu odnijet, neam mira vazdan :cry:
Nosi bogme, nedobog preselit, a ostat dužan :cry:
i ja to kontam :cry:
Post Reply