Konkretno, u ovom slucaju je samo kriv trener.last mohicans wrote: ↑14/10/2022 19:57Ma ovo je za tojage. U 11 kola da nisi u stanju 4-5 pobjeda imati. Odmah se rokni,kako igrači, tako i trener. Vjerujem da ni trener amater ne bi ovakav niz napravio. Pa da su im skresali barem plate. Ponavljam,mi smo najpozeljniji poslodavac. Extra lovu ubireš, a zajebajes se bez posljedica. Ima li to igdje? Mozemo li se mi na poslu zajebavati? U Sarajevu očito moze bez posljedica. Ali zato smo najjači u influesanju, najbolji i najorganizovaniji klub. Let's goooPitar sa Kariba wrote: ↑14/10/2022 19:53 Brukamo se boga mi. Bezmudije uprave, strucnog staba i igraca od ove garniture Sarajevo nije vidjelo.
Nek' se kurca napuse!![]()
Suljic nije zabb igrati, ni Catakovic, ni Djafic, ni Mulahusjenovic, ni Cirjak, ni niko preko noci.
To su igraci sa kvalitetom koju je trener tima ucinio kao da ne postoji.
Nemas discipline u ekipi. Nismo mi krivi
Ko nam je kriv sto smo Sablica pustili niz vodu, a covjek nike ni cackalicu dobio sto je trazio. Ovaj je zinuo sve dobio i opet gori.
