X FACTOR Adria
Moderator: anex
-
Mustang1
- Posts: 29907
- Joined: 29/12/2010 17:31
#376 Re: X FACTOR Adria
Nadam se da ce u ovom kampu razdvojiti Biggu i onog drugog
Bigga moze puno sam
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#377 Re: X FACTOR Adria
VenomousV wrote:sad kad sam pogledala sve klipove da prokomentarisem
billy idol iliti milos mi je definitivno favorit, super pjeva, drugaciji je i nadam se da ce ljudi to znati prepoznati
onaj mali ostala si uvijek ista se dere, vristi - ukakio
simpa mi je onaj MMA
daniel kajmakoski (zamalo da napisem kajmakovski) fantasticno pjeva
tarkan katastrofa
one dvije kao egzoticne iz londona i bagdada su ocajne
nije los ni onaj mali sto je pjevao brunu marsa
dvojica sto su pjevali cockera, bolji mi je vladimir (onaj sa ogromnom jaknom)
iz prosle ep: ona sto je pjevala listen se pored normalnog deranja za onu pjesmu inace previse dere
hecimovica ne mogu smislit'
simpa mi je cupavi damjan
mladen sto je pjevao indiu arie mi je dobar
dobra rockercica sto je pjevala whole lotta love
zapamtila sam nikolu paunovica koji mi je simpa jos iz OT-a, sonju iz istog showa nisam nikad pretjerano voljela ali zna pjevat', dobro je pjevala ona don't you remember...
dalje mi je mrskoi ne, nisam zapamtila imena nego gledam po youtube kanalu kako se ko zove
![]()
i sto neko rece ilma karahmet je prava ona starmala, odlicno pjeva ali ne volim takvu djecu
Paunovic iz OT-a ne zna pjevati...i onda su mu govorili ali ocito ih nije poslusao
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#378 Re: X FACTOR Adria
prosao je ali i ja mislim da nece dalje od boot camp-a
- ćiribiribela
- Posts: 14373
- Joined: 04/03/2013 02:53
- Location: Gotham
#379 Re: X FACTOR Adria
Meni je onaj Lukijan (mislim da se tako zove) skroz simpatican, a i fino pjeva. 
- WildRedRose
- Posts: 23712
- Joined: 03/09/2012 00:58
- Location: Nikad fiksna.
#380 Re: X FACTOR Adria
kako se zove onaj sto je zadnji pjevao ? skroz je super 
- Havatar
- Posts: 14696
- Joined: 20/06/2013 13:56
- Location: na hajr
#381 Re: X FACTOR Adria
daniel kajmakoskiWildRedRose wrote:kako se zove onaj sto je zadnji pjevao ? skroz je super
- WildRedRose
- Posts: 23712
- Joined: 03/09/2012 00:58
- Location: Nikad fiksna.
#382 Re: X FACTOR Adria
aha, eh, danijel mi je

- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
#383 Re: X FACTOR Adria
Miloš Supernova (Rat bendova) neviđeni pozer.
Đe on ba dobar?
Đe on ba dobar?
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#384 Re: X FACTOR Adria
ja se njega apsolutno ne sjecam iz rata bendova 
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
- MedenoSrce
- Posts: 9975
- Joined: 05/07/2010 17:39
- Location: Tree house
#386 Re: X FACTOR Adria
pa ne ocjenjujemo osobnost ... necemo ga kuci voditiAtticus Finch wrote:Miloš Supernova (Rat bendova) neviđeni pozer.![]()
Đe on ba dobar?
- WildRedRose
- Posts: 23712
- Joined: 03/09/2012 00:58
- Location: Nikad fiksna.
#387 Re: X FACTOR Adria
i onaj mali sto je stranu pjevao , melem za usi ..
edit: nikola stanojevic
edit: nikola stanojevic
Last edited by WildRedRose on 28/11/2013 20:49, edited 1 time in total.
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#388 Re: X FACTOR Adria
upravo gledam klipove po jutubiju... i dalje ga se ne sjecamAtticus Finch wrote:
mozda je postao simpaticniji u medjuvremenu
-
artime
- Posts: 1331
- Joined: 08/01/2013 19:36
#389 Re: X FACTOR Adria
Am i the only one kome Emina ide enormno na živce 
-
Ambrozija
- Posts: 2845
- Joined: 20/01/2010 18:34
- Location: Sarajevo
#390 Re: X FACTOR Adria
Nemoj Boga ti da se opet pocne o Emini pisatiartime wrote:Am i the only one kome Emina ide enormno na živce
- Butmiran
- Posts: 9171
- Joined: 28/01/2013 22:06
#391 Re: X FACTOR Adria
Ne spominji je.artime wrote:Am i the only one kome Emina ide enormno na živce
- Havatar
- Posts: 14696
- Joined: 20/06/2013 13:56
- Location: na hajr
#392 Re: X FACTOR Adria
Jesiartime wrote:Am i the only one kome Emina ide enormno na živce
-
artime
- Posts: 1331
- Joined: 08/01/2013 19:36
#393 Re: X FACTOR Adria
Ok
da spomenem samo kako sam ocarana onim likom iz Makedonije što živi u Beču. Ne dao Bog da 'suradjuje' sa pruducenticom Eminom.
- MedenoSrce
- Posts: 9975
- Joined: 05/07/2010 17:39
- Location: Tree house
#394 Re: X FACTOR Adria
Ako se pravimo da je nema mozda i nestaneButmiran wrote:Ne spominji je.artime wrote:Am i the only one kome Emina ide enormno na živce
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#395 Re: X FACTOR Adria
kristina aka teta s metlom zakon 
- Kal El
- Posts: 6290
- Joined: 07/04/2013 21:49
#396 Re: X FACTOR Adria
Kristina, draga
Emina :bljak:
- Partizzanka
- Posts: 2732
- Joined: 14/01/2011 09:01
#397 Re: X FACTOR Adria
jaoo ali mali damjan mi je MEEEEEEEEEED
kao neki lik iz crtica
ja bi njega kuci dovela da ga rascupavam po cijele dane kao kakvo kuce slatko
i sav je simpatican
kao neki lik iz crtica
ja bi njega kuci dovela da ga rascupavam po cijele dane kao kakvo kuce slatko
i sav je simpatican
- Havatar
- Posts: 14696
- Joined: 20/06/2013 13:56
- Location: na hajr
#398 Re: X FACTOR Adria
Emina draga , Kristina :bljaaaak:
- MedenoSrce
- Posts: 9975
- Joined: 05/07/2010 17:39
- Location: Tree house
#399 Re: X FACTOR Adria
aaaa kako mi je ova Kristina slatka 

