Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#37276 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Gotovo je ovo. Neću ni da gledam. Mali na desnom boku se ne snalazi. Bit će još dva gola po toj strani
User avatar
Logovan
Posts: 102823
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#37277 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Lose, prelose

Sudiji se najebem familije za penal. Penal ih je bas podigao dodatno. Ni blizu penala.
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#37278 Re: Utakmice.

Post by Grean »

Katastrofa smo na prekidima.

Nije ovo kadar za bilo sta bolje. Neka bude Evropa, dosta.
Registarska tablica
Posts: 499
Joined: 09/08/2022 10:07

#37279 Re: Utakmice.

Post by Registarska tablica »

Pa koji kurac drzis malog Mulalica na klupi, kojem je primarna pozicija desni bek, ako u ovoj situaciji ubacujes igraca koji ne igra tu poziciju.

I, hocemo li centra preci. Jesmo li toliko ulozili u ekipu da ne prelazak centra svalimo na lose sudjenje.
User avatar
Logovan
Posts: 102823
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#37280 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Registarska tablica wrote: 04/09/2022 19:52 Pa koji kurac drzis malog Mulalica na klupi, kojem je primarna pozicija desni bek, ako u ovoj situaciji ubacujes igraca koji ne igra tu poziciju.

I, hocemo li centra preci. Jesmo li toliko ulozili u ekipu da ne prelazak centra svalimo na lose sudjenje.
Stalno neko izmisljanje pozicija. Ramic na beku, Djokanovic na stoperu (hajde ok kad je bas morao), Dzafic na poziciji napadaca, itd.
User avatar
Dinostula
Posts: 3788
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#37281 Re: Utakmice.

Post by Dinostula »

Registarska tablica wrote: 04/09/2022 19:52 Pa koji kurac drzis malog Mulalica na klupi, kojem je primarna pozicija desni bek, ako u ovoj situaciji ubacujes igraca koji ne igra tu poziciju.

I, hocemo li centra preci. Jesmo li toliko ulozili u ekipu da ne prelazak centra svalimo na lose sudjenje.
Ma nama je sudija uvijek vadiona.Ovi ce nam 5 komada uvaliti do kraja i dalje ce sudija biti kriv.Sreca ma ovo razvaljivanje u prvom nisam ni gledao bolje bilo gledati kosarku.
il dottore
Posts: 1691
Joined: 12/04/2014 20:35

#37282 Re: Utakmice.

Post by il dottore »

Dinostula wrote: 04/09/2022 19:58
Registarska tablica wrote: 04/09/2022 19:52 Pa koji kurac drzis malog Mulalica na klupi, kojem je primarna pozicija desni bek, ako u ovoj situaciji ubacujes igraca koji ne igra tu poziciju.

I, hocemo li centra preci. Jesmo li toliko ulozili u ekipu da ne prelazak centra svalimo na lose sudjenje.
Ma nama je sudija uvijek vadiona.Ovi ce nam 5 komada uvaliti do kraja i dalje ce sudija biti kriv.Sreca ma ovo razvaljivanje u prvom nisam ni gledao bolje bilo gledati kosarku.
Ako nisi gledao onda nemoj ni blebetati
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#37283 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

mirza_15 wrote: 04/09/2022 19:41 Gotovo je ovo. Neću ni da gledam. Mali na desnom boku se ne snalazi. Bit će još dva gola po toj strani
Kao što rekoh
Registarska tablica
Posts: 499
Joined: 09/08/2022 10:07

#37284 Re: Utakmice.

Post by Registarska tablica »

Pa dokle vise... Yebem mu mjenjanje pozicija u 100 pm.

16 golova primili za 9 utakmics, pa jesmo li mi kanta za nabijanje ili konkurent za titulu?

Koji qurac vise.
Ovoliko se daje podrska Dudicu, ko da je Ferguson a direktni je krivac bar za pola izgubljenih bodova svojom tvrdoglavoscu. Al eto, u modi je podrska kad se ulozile milione u ekipu i dalo sve u ruke da radi sa ekipom.

A mi gledamo 16 promljenih golova, i to da protiv Zrinjskog centra preci ne mozemo...

I onda neko pljuvac postane...
il dottore
Posts: 1691
Joined: 12/04/2014 20:35

#37285 Re: Utakmice.

Post by il dottore »

Mene je bas interesovala ova utakmica da se uporedimo s europejcima
Ali ovo sto su nam domaci s Bilbijom pripremili od pocetka je nivo seoskog vasara
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#37286 Re: Utakmice.

Post by omega369 »

Nema veze, mi bildamo FGR manire. Nek nas i nabuse, sta fali. Sve je skola

:roll:
last mohicans
Posts: 18260
Joined: 09/08/2012 23:19

#37287 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Jesmo slabi, ali ubiše nas govna uz odobravanje sudije. Luka, da Bog da se ne vratio u Prijedor.
sencobih
Posts: 7535
Joined: 08/09/2010 08:33

#37288 Re: Utakmice.

Post by sencobih »

Kad ti izguraš borca da bude šampion i stigne -13, onda je sve u režiji saveza moguće, uspjeh je još veći kad za tu muljažu dobijes podršku navijača koje su naguzili i anulirali 13 bodova.
Ovi ako hoće oni će leotara učiniti šampionom kao što su i modriču nekad
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#37289 Re: Utakmice.

Post by omega369 »

I nek smo se slikali sa mamicem, legendom. To je bitno
last mohicans
Posts: 18260
Joined: 09/08/2012 23:19

#37290 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Sad djelujemo komično. Dudiću, vidis li ovaj jad i čemer? Iz svog 16sterca ne mozemo izaći.
User avatar
enko 1964
Posts: 1390
Joined: 11/02/2010 10:45
Grijem se na: južnu interkonekciju

#37291 Re: Utakmice.

Post by enko 1964 »

Koje smo mi sranje!?
User avatar
ruud
Posts: 4129
Joined: 30/07/2008 15:29

#37292 Re: Utakmice.

Post by ruud »

Nemanja nas je zaje*o žestoko. (Nepostojeći) penal i 2 zakašnjela ofsajda.
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#37293 Re: Utakmice.

Post by omega369 »

Samo trpaj levate

Zasluzili smo
sencobih
Posts: 7535
Joined: 08/09/2010 08:33

#37294 Re: Utakmice.

Post by sencobih »

Biti neutralan komentator ne znači navijati za Zrinjski, uz prenos na hajmo reći internoj tv . Plejada uvlakača od Velida Spahe do ovog Adnana Ploče se nastavlja..
mond
Posts: 3617
Joined: 24/10/2010 20:45

#37295 Re: Utakmice.

Post by mond »

Kanta za nabijanje.
:(
User avatar
vicious
Posts: 7668
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#37296 Re: Utakmice.

Post by vicious »

Ne znam sta je ovim nasima, stalno se klizu, lopta im bjezi, ko da su na ledu. I Zrinjskom je isti teren pa imaju kontrolu potpuno.
I ova sredina sa Cirjakom i Ramicem je fizicki preslaba, pojedose ih ljudi.
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#37297 Re: Utakmice.

Post by Grean »

Ma vidi nam stopera, metar i zilet.

U jednoj sezoni otisli Kurdic, Dupovac, Lazic, Mujakic.
last mohicans
Posts: 18260
Joined: 09/08/2012 23:19

#37298 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Mogao bi i peti pasti. Zna li naš Ferguson išta o odbrani? Buši nas ko stigne.
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#37299 Re: Utakmice.

Post by 90minut »

Naravno da ce pasti, pitanje je hoce li 6.

Ništa hajde hajmo dalje. :lol:
Registarska tablica
Posts: 499
Joined: 09/08/2022 10:07

#37300 Re: Utakmice.

Post by Registarska tablica »

I mi bas odlucili ovom debilu Dudicu pruziti sansu da tjera i dovodi, i gledaj sta ucini od ekipe.

Yebem li ga 20000 puta mjesecno.
Post Reply