Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#37276 Re: Utakmice.
Gotovo je ovo. Neću ni da gledam. Mali na desnom boku se ne snalazi. Bit će još dva gola po toj strani
- Logovan
- Posts: 102823
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#37277 Re: Utakmice.
Lose, prelose
Sudiji se najebem familije za penal. Penal ih je bas podigao dodatno. Ni blizu penala.
Sudiji se najebem familije za penal. Penal ih je bas podigao dodatno. Ni blizu penala.
- Grean
- Posts: 9334
- Joined: 30/11/2013 19:47
#37278 Re: Utakmice.
Katastrofa smo na prekidima.
Nije ovo kadar za bilo sta bolje. Neka bude Evropa, dosta.
Nije ovo kadar za bilo sta bolje. Neka bude Evropa, dosta.
-
Registarska tablica
- Posts: 499
- Joined: 09/08/2022 10:07
#37279 Re: Utakmice.
Pa koji kurac drzis malog Mulalica na klupi, kojem je primarna pozicija desni bek, ako u ovoj situaciji ubacujes igraca koji ne igra tu poziciju.
I, hocemo li centra preci. Jesmo li toliko ulozili u ekipu da ne prelazak centra svalimo na lose sudjenje.
I, hocemo li centra preci. Jesmo li toliko ulozili u ekipu da ne prelazak centra svalimo na lose sudjenje.
- Logovan
- Posts: 102823
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#37280 Re: Utakmice.
Stalno neko izmisljanje pozicija. Ramic na beku, Djokanovic na stoperu (hajde ok kad je bas morao), Dzafic na poziciji napadaca, itd.Registarska tablica wrote: ↑04/09/2022 19:52 Pa koji kurac drzis malog Mulalica na klupi, kojem je primarna pozicija desni bek, ako u ovoj situaciji ubacujes igraca koji ne igra tu poziciju.
I, hocemo li centra preci. Jesmo li toliko ulozili u ekipu da ne prelazak centra svalimo na lose sudjenje.
- Dinostula
- Posts: 3788
- Joined: 30/04/2009 19:10
- Location: Sarajevo
- Contact:
#37281 Re: Utakmice.
Ma nama je sudija uvijek vadiona.Ovi ce nam 5 komada uvaliti do kraja i dalje ce sudija biti kriv.Sreca ma ovo razvaljivanje u prvom nisam ni gledao bolje bilo gledati kosarku.Registarska tablica wrote: ↑04/09/2022 19:52 Pa koji kurac drzis malog Mulalica na klupi, kojem je primarna pozicija desni bek, ako u ovoj situaciji ubacujes igraca koji ne igra tu poziciju.
I, hocemo li centra preci. Jesmo li toliko ulozili u ekipu da ne prelazak centra svalimo na lose sudjenje.
-
il dottore
- Posts: 1691
- Joined: 12/04/2014 20:35
#37282 Re: Utakmice.
Ako nisi gledao onda nemoj ni blebetatiDinostula wrote: ↑04/09/2022 19:58Ma nama je sudija uvijek vadiona.Ovi ce nam 5 komada uvaliti do kraja i dalje ce sudija biti kriv.Sreca ma ovo razvaljivanje u prvom nisam ni gledao bolje bilo gledati kosarku.Registarska tablica wrote: ↑04/09/2022 19:52 Pa koji kurac drzis malog Mulalica na klupi, kojem je primarna pozicija desni bek, ako u ovoj situaciji ubacujes igraca koji ne igra tu poziciju.
I, hocemo li centra preci. Jesmo li toliko ulozili u ekipu da ne prelazak centra svalimo na lose sudjenje.
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
-
Registarska tablica
- Posts: 499
- Joined: 09/08/2022 10:07
#37284 Re: Utakmice.
Pa dokle vise... Yebem mu mjenjanje pozicija u 100 pm.
16 golova primili za 9 utakmics, pa jesmo li mi kanta za nabijanje ili konkurent za titulu?
Koji qurac vise.
Ovoliko se daje podrska Dudicu, ko da je Ferguson a direktni je krivac bar za pola izgubljenih bodova svojom tvrdoglavoscu. Al eto, u modi je podrska kad se ulozile milione u ekipu i dalo sve u ruke da radi sa ekipom.
A mi gledamo 16 promljenih golova, i to da protiv Zrinjskog centra preci ne mozemo...
I onda neko pljuvac postane...
16 golova primili za 9 utakmics, pa jesmo li mi kanta za nabijanje ili konkurent za titulu?
Koji qurac vise.
Ovoliko se daje podrska Dudicu, ko da je Ferguson a direktni je krivac bar za pola izgubljenih bodova svojom tvrdoglavoscu. Al eto, u modi je podrska kad se ulozile milione u ekipu i dalo sve u ruke da radi sa ekipom.
A mi gledamo 16 promljenih golova, i to da protiv Zrinjskog centra preci ne mozemo...
I onda neko pljuvac postane...
-
il dottore
- Posts: 1691
- Joined: 12/04/2014 20:35
#37285 Re: Utakmice.
Mene je bas interesovala ova utakmica da se uporedimo s europejcima
Ali ovo sto su nam domaci s Bilbijom pripremili od pocetka je nivo seoskog vasara
Ali ovo sto su nam domaci s Bilbijom pripremili od pocetka je nivo seoskog vasara
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#37286 Re: Utakmice.
Nema veze, mi bildamo FGR manire. Nek nas i nabuse, sta fali. Sve je skola

-
last mohicans
- Posts: 18260
- Joined: 09/08/2012 23:19
#37287 Re: Utakmice.
Jesmo slabi, ali ubiše nas govna uz odobravanje sudije. Luka, da Bog da se ne vratio u Prijedor.
-
sencobih
- Posts: 7535
- Joined: 08/09/2010 08:33
#37288 Re: Utakmice.
Kad ti izguraš borca da bude šampion i stigne -13, onda je sve u režiji saveza moguće, uspjeh je još veći kad za tu muljažu dobijes podršku navijača koje su naguzili i anulirali 13 bodova.
Ovi ako hoće oni će leotara učiniti šampionom kao što su i modriču nekad
Ovi ako hoće oni će leotara učiniti šampionom kao što su i modriču nekad
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#37289 Re: Utakmice.
I nek smo se slikali sa mamicem, legendom. To je bitno
-
last mohicans
- Posts: 18260
- Joined: 09/08/2012 23:19
#37290 Re: Utakmice.
Sad djelujemo komično. Dudiću, vidis li ovaj jad i čemer? Iz svog 16sterca ne mozemo izaći.
- enko 1964
- Posts: 1390
- Joined: 11/02/2010 10:45
- Grijem se na: južnu interkonekciju
#37291 Re: Utakmice.
Koje smo mi sranje!?
- ruud
- Posts: 4129
- Joined: 30/07/2008 15:29
#37292 Re: Utakmice.
Nemanja nas je zaje*o žestoko. (Nepostojeći) penal i 2 zakašnjela ofsajda.
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#37293 Re: Utakmice.
Samo trpaj levate
Zasluzili smo
Zasluzili smo
-
sencobih
- Posts: 7535
- Joined: 08/09/2010 08:33
#37294 Re: Utakmice.
Biti neutralan komentator ne znači navijati za Zrinjski, uz prenos na hajmo reći internoj tv . Plejada uvlakača od Velida Spahe do ovog Adnana Ploče se nastavlja..
- vicious
- Posts: 7668
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#37296 Re: Utakmice.
Ne znam sta je ovim nasima, stalno se klizu, lopta im bjezi, ko da su na ledu. I Zrinjskom je isti teren pa imaju kontrolu potpuno.
I ova sredina sa Cirjakom i Ramicem je fizicki preslaba, pojedose ih ljudi.
I ova sredina sa Cirjakom i Ramicem je fizicki preslaba, pojedose ih ljudi.
- Grean
- Posts: 9334
- Joined: 30/11/2013 19:47
#37297 Re: Utakmice.
Ma vidi nam stopera, metar i zilet.
U jednoj sezoni otisli Kurdic, Dupovac, Lazic, Mujakic.
U jednoj sezoni otisli Kurdic, Dupovac, Lazic, Mujakic.
-
last mohicans
- Posts: 18260
- Joined: 09/08/2012 23:19
#37298 Re: Utakmice.
Mogao bi i peti pasti. Zna li naš Ferguson išta o odbrani? Buši nas ko stigne.
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#37299 Re: Utakmice.
Naravno da ce pasti, pitanje je hoce li 6.
Ništa hajde hajmo dalje.
Ništa hajde hajmo dalje.
-
Registarska tablica
- Posts: 499
- Joined: 09/08/2022 10:07
#37300 Re: Utakmice.
I mi bas odlucili ovom debilu Dudicu pruziti sansu da tjera i dovodi, i gledaj sta ucini od ekipe.
Yebem li ga 20000 puta mjesecno.
Yebem li ga 20000 puta mjesecno.
