Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Locked
User avatar
ANamelessGhoul
Posts: 1148
Joined: 23/02/2020 14:50

#3727 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by ANamelessGhoul »

Jooj nameci Smite jebem im sve
User avatar
JohnnyS
Posts: 17590
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#3728 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by JohnnyS »

Black swan wrote: 25/07/2022 18:44 https://avaz.ba/vijesti/bih/760599/penz ... vljaju-bih

Umirovljenik prebrojava hrvate
Nek ode u Anadolija s onom gospoDŽom kojoj smeta parada ponosa
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#3729 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by JoseMujica »

pici wrote: 25/07/2022 18:13 VP je tu da provodi funkcionalnost a ne defunkcionalnost.Ovo sto rade sve tri strane u BiH je defunkcionalna i nazadna politika,DMS treba iz temelja mijenjati i praviti prema EU standardu a Srbiju i Hrvatsku iskljuciti iz tih pregovora, totalno destruktivne politike za sve oko sebe.

Kada je dolazilo do raspada jugoslavije, zapad je poslao svoje politicare najace sto imaju da uvjere Sloveniju a pogotovo Hrvatsku da do istoga ne dodje.
Poslije silnih razgovora, politicar koji je bio kod franje je kasnije u memoarima napisao.Uvjeravao sam i obecavao od hitnog ulaska u EU u NATO o milijrdama bespovratnog kredita, nisam uspio.Milosevic je samo to cekao pa da krene sa planom.
BiH orjentirane stranke imaju problem a to je Bakirova SDA i oni su za podjele i pregovore.BiH se MORA rijesiti tih politicara inace nam raspad ne gine.Dodiku i Čoviću je zaledjina Zagreb-Beograd.Bakiru jalova Turska koja bi nas prodala sad pa sad, u istoriji to i jesu uradili.
Germansko-franačku koliciju ignorisati i sve uprijeti u Anglo-Sasku koaliciju, bar ce oni donekle jedini drzati se rijeci i dogovora.Ovo ostalo sve nabiti nogom.
Cekala se prekretnica i evo je, ne trebaju nam politicari minderaskog kalibra Bakir i kompanija.Mora se naci ujedinjen pregovarac koji ce lupiti šakom od stol.Inace najebasmo.
:thumbup:
User avatar
n+1
Posts: 7012
Joined: 23/02/2022 09:38
Location: https://shorturl.at/bkpqD

#3730 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by n+1 »

Koja fotografija. :D

Image

Dobar si ti mali. :lol:
User avatar
sime_cipol
Posts: 23439
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#3731 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by sime_cipol »

Potpisuj Smite, ne zali tinte. :D
ljubijankic
Posts: 3968
Joined: 20/11/2011 21:38

#3732 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by ljubijankic »

Prpa.ba wrote: 25/07/2022 18:36 Mrtvi hladni majorizaciju nad Bošnjacima pravdaju cinjenicom da nam političari ne valjaju. :lol:
U BiH su majorizirani svi osim Bosnjaka, Srba i Hrvata. Nijedan od 3 konstitutivna naroda nije majoriziran ni na kakav nacin.
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#3733 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by General War »

n+1 wrote: 25/07/2022 18:59 Koja fotografija. :D

Image

Dobar si ti mali. :lol:
gleAjih ko na svadbi..samo da bakir izvadi pedesana iz djepa da zakiti dzafketa :D
User avatar
Login77777
Posts: 8778
Joined: 18/05/2021 09:11

#3734 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Login77777 »

Jel Smit ima ovlast da oduzme drzavljanstvo sdaovcima? Ako ima nameci Smite. :mrgreen:
User avatar
pici
Posts: 46401
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#3735 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by pici »

Image

Potpisuj Alija makar bila avlija.

Šmite potpisuj ovo da se vise ne patimo, Novi Zenland eto me, sto dalje odavle.
User avatar
sinuhe
Posts: 12592
Joined: 03/06/2011 11:33

#3736 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by sinuhe »

Mozda najtuznije slike iz BIH. Propast drustva.
User avatar
n+1
Posts: 7012
Joined: 23/02/2022 09:38
Location: https://shorturl.at/bkpqD

#3737 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by n+1 »

Pobit će se između sebe. :D
User avatar
sime_cipol
Posts: 23439
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#3738 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by sime_cipol »

Image
User avatar
dembele
Posts: 4228
Joined: 19/06/2014 09:15

#3739 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by dembele »

Gledaj Zahirage, goveda, on bi se i tukao :lol:
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#3740 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by General War »

Imal ko od Putina telefon, da posalje par krstarecih oko OHRa s obzirom ko se tamo sjatio? :D
Rijetka prilika oslobodit se toliko njuski odjednom :D
Last edited by General War on 25/07/2022 19:12, edited 1 time in total.
User avatar
pici
Posts: 46401
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#3741 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by pici »

Image

Nema dalje, Potpisuj Šmite.Kad je dernek nek i hala gori.
User avatar
Arachnoidea
Posts: 766
Joined: 30/11/2019 00:22

#3742 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Arachnoidea »

Brane drzavu isti oni koji su je unistavali :lol:
User avatar
laserShow
Posts: 4719
Joined: 30/04/2022 22:10
Grijem se na: nacionalizam

#3743 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by laserShow »

pici wrote: 25/07/2022 19:12 Nema dalje, Potpisuj Šmite.Kad je dernek nek i hala gori.
hahahahaha samo radi ovih radi slike daj sve rvatima. Nece ni oni znati, doci ce poslije austrijanci :)
User avatar
n+1
Posts: 7012
Joined: 23/02/2022 09:38
Location: https://shorturl.at/bkpqD

#3744 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by n+1 »

Ukini je skroz, Šmite.
User avatar
Kolinda
Posts: 5443
Joined: 08/01/2015 13:24

#3745 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Kolinda »

Pretražujući bespuće interneta ne nađoh ni jednu fotku iz ptičje perspektive.....

Zna li se koliko ljudi ima?
User avatar
pici
Posts: 46401
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#3746 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by pici »

Al gledaj kretena na ovom zvizdanu obuci kosulju dugih rukava i jos na to sako.Jebte koda su šljegli sa vučije luke.
User avatar
Login77777
Posts: 8778
Joined: 18/05/2021 09:11

#3747 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Login77777 »

Kolinda wrote: 25/07/2022 19:14 Pretražujući bespuće interneta ne nađoh ni jednu fotku iz ptičje perspektive.....

Zna li se koliko ljudi ima?
250
last mohicans
Posts: 18285
Joined: 09/08/2012 23:19

#3748 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by last mohicans »

n+1 wrote: 25/07/2022 18:59 Koja fotografija. :D

Image

Dobar si ti mali. :lol:
Sebiji neko sfušerio navlake, ali ko prava Bošnjakinja dva puta po mjesec i zvijezda oko vrata. +10k više zaluđenih Bošnjoka.
User avatar
drag_gost
Posts: 6421
Joined: 17/04/2010 19:09
Location: Tu, odmah :)

#3749 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by drag_gost »

sinuhe wrote: 25/07/2022 19:05 Mozda najtuznije slike iz BIH. Propast drustva.
Kakva je ovo tuga. Eeeh Bosno moja.

Potpisuj Smite, cim ovim "nasima" smeta, dobro je.
Last edited by drag_gost on 25/07/2022 19:17, edited 1 time in total.
User avatar
n+1
Posts: 7012
Joined: 23/02/2022 09:38
Location: https://shorturl.at/bkpqD

#3750 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by n+1 »

Kolinda wrote: 25/07/2022 19:14 Pretražujući bespuće interneta ne nađoh ni jednu fotku iz ptičje perspektive.....

Zna li se koliko ljudi ima?
Više gleda stream.
Locked