
Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
- Login77777
- Posts: 8778
- Joined: 18/05/2021 09:11
- ANamelessGhoul
- Posts: 1148
- Joined: 23/02/2020 14:50
#3727 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Jooj nameci Smite jebem im sve
- JohnnyS
- Posts: 17594
- Joined: 05/05/2007 12:03
- Location: Brijuni
#3728 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Nek ode u Anadolija s onom gospoDŽom kojoj smeta parada ponosaBlack swan wrote: ↑25/07/2022 18:44 https://avaz.ba/vijesti/bih/760599/penz ... vljaju-bih
Umirovljenik prebrojava hrvate
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#3729 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
pici wrote: ↑25/07/2022 18:13 VP je tu da provodi funkcionalnost a ne defunkcionalnost.Ovo sto rade sve tri strane u BiH je defunkcionalna i nazadna politika,DMS treba iz temelja mijenjati i praviti prema EU standardu a Srbiju i Hrvatsku iskljuciti iz tih pregovora, totalno destruktivne politike za sve oko sebe.
Kada je dolazilo do raspada jugoslavije, zapad je poslao svoje politicare najace sto imaju da uvjere Sloveniju a pogotovo Hrvatsku da do istoga ne dodje.
Poslije silnih razgovora, politicar koji je bio kod franje je kasnije u memoarima napisao.Uvjeravao sam i obecavao od hitnog ulaska u EU u NATO o milijrdama bespovratnog kredita, nisam uspio.Milosevic je samo to cekao pa da krene sa planom.
BiH orjentirane stranke imaju problem a to je Bakirova SDA i oni su za podjele i pregovore.BiH se MORA rijesiti tih politicara inace nam raspad ne gine.Dodiku i Čoviću je zaledjina Zagreb-Beograd.Bakiru jalova Turska koja bi nas prodala sad pa sad, u istoriji to i jesu uradili.
Germansko-franačku koliciju ignorisati i sve uprijeti u Anglo-Sasku koaliciju, bar ce oni donekle jedini drzati se rijeci i dogovora.Ovo ostalo sve nabiti nogom.
Cekala se prekretnica i evo je, ne trebaju nam politicari minderaskog kalibra Bakir i kompanija.Mora se naci ujedinjen pregovarac koji ce lupiti šakom od stol.Inace najebasmo.
- n+1
- Posts: 7012
- Joined: 23/02/2022 09:38
- Location: https://shorturl.at/bkpqD
#3730 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Koja fotografija.

Dobar si ti mali.

Dobar si ti mali.
- sime_cipol
- Posts: 23439
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#3731 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Potpisuj Smite, ne zali tinte. 
-
ljubijankic
- Posts: 3968
- Joined: 20/11/2011 21:38
- General War
- Posts: 24423
- Joined: 18/09/2013 22:04
- Login77777
- Posts: 8778
- Joined: 18/05/2021 09:11
#3734 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Jel Smit ima ovlast da oduzme drzavljanstvo sdaovcima? Ako ima nameci Smite. 
- pici
- Posts: 46402
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#3735 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Potpisuj Alija makar bila avlija.
Šmite potpisuj ovo da se vise ne patimo, Novi Zenland eto me, sto dalje odavle.
- sinuhe
- Posts: 12593
- Joined: 03/06/2011 11:33
#3736 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Mozda najtuznije slike iz BIH. Propast drustva.
- n+1
- Posts: 7012
- Joined: 23/02/2022 09:38
- Location: https://shorturl.at/bkpqD
#3737 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Pobit će se između sebe. 
- sime_cipol
- Posts: 23439
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
- dembele
- Posts: 4229
- Joined: 19/06/2014 09:15
#3739 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Gledaj Zahirage, goveda, on bi se i tukao 
- General War
- Posts: 24423
- Joined: 18/09/2013 22:04
#3740 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Imal ko od Putina telefon, da posalje par krstarecih oko OHRa s obzirom ko se tamo sjatio? 
Rijetka prilika oslobodit se toliko njuski odjednom
Rijetka prilika oslobodit se toliko njuski odjednom
Last edited by General War on 25/07/2022 19:12, edited 1 time in total.
- pici
- Posts: 46402
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#3741 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Nema dalje, Potpisuj Šmite.Kad je dernek nek i hala gori.
- Arachnoidea
- Posts: 766
- Joined: 30/11/2019 00:22
#3742 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Brane drzavu isti oni koji su je unistavali 
- laserShow
- Posts: 4719
- Joined: 30/04/2022 22:10
- Grijem se na: nacionalizam
- n+1
- Posts: 7012
- Joined: 23/02/2022 09:38
- Location: https://shorturl.at/bkpqD
#3744 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Ukini je skroz, Šmite.
- Kolinda
- Posts: 5443
- Joined: 08/01/2015 13:24
#3745 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Pretražujući bespuće interneta ne nađoh ni jednu fotku iz ptičje perspektive.....
Zna li se koliko ljudi ima?
Zna li se koliko ljudi ima?
- pici
- Posts: 46402
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#3746 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Al gledaj kretena na ovom zvizdanu obuci kosulju dugih rukava i jos na to sako.Jebte koda su šljegli sa vučije luke.
- Login77777
- Posts: 8778
- Joined: 18/05/2021 09:11
-
last mohicans
- Posts: 18285
- Joined: 09/08/2012 23:19
- drag_gost
- Posts: 6421
- Joined: 17/04/2010 19:09
- Location: Tu, odmah :)
#3749 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Kakva je ovo tuga. Eeeh Bosno moja.
Potpisuj Smite, cim ovim "nasima" smeta, dobro je.
Last edited by drag_gost on 25/07/2022 19:17, edited 1 time in total.
- n+1
- Posts: 7012
- Joined: 23/02/2022 09:38
- Location: https://shorturl.at/bkpqD

