OLX.BA - sve o tome

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
mc-twin
Posts: 4411
Joined: 18/04/2009 23:47

#3726 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by mc-twin »

denis1212 wrote: 18/02/2023 17:29 Ovdje ave neki developeri Q.rci-palci.

Sastanete se, dogovorite se, izbacite stranicu kao sto su oni momci 2010. Godine prekopirali iz Ukraine dernek.ba i pik.ba i obogatili se.

Tako vi prestanete kakiti ovdje po forumu i dignete sajt koji ce ih potopiti. Sad je idealna prilika koja se mozda nece ponoviti, da sam iz tog svijeta i da znam bar nesto kao pola vas sto kaki ovdje po temi odmah bih se dao na posao.
:kiss: :pasamoj:
User avatar
Slo Burner
Posts: 5898
Joined: 09/03/2012 14:20
Location: Apsurdistan
Grijem se na: Pelet
Vozim: Bembaru

#3727 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Slo Burner »

Sinoc mi na viber dolazi aplikacija Autoboom, evo neko nesto pokusava
Elubrylla
Posts: 370
Joined: 07/02/2010 15:12

#3728 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Elubrylla »

Kako mi idu ove radnje na zivce. Pitam 3-4 radnje za maticnu plocu koju su objavili prije 3-4 dana i niko je nema na stanju i jos kazu ne moze se nabaviti pa ti nudi nesto drugo. Pa druze sto je stavljas ako je ne mozes nabaviti... :?
User avatar
semsasuljakovic
Posts: 3684
Joined: 02/08/2015 21:30

#3729 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by semsasuljakovic »

Bukvalno sve dok se objava svakog oglasa ne bude naplaćivala, na olx ćemo imati groblje oglasa kojih nema na stanju.
Elubrylla
Posts: 370
Joined: 07/02/2010 15:12

#3730 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Elubrylla »

Sto je najzesce ponude ti alternativu haman duplo skuplju. Ma bravo.
made_in_sarajevo
Posts: 6957
Joined: 06/05/2013 23:05

#3731 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by made_in_sarajevo »

Kad misle sve kategorije vratiti ili npr kad se kuca naziv nekog auta da se ode na kategoriju automobili, a ne da listam kroz kocnice i blatobrane pa naletim na par auta pa opet dijelovi...

Kako sjebati funkcionalnu aplikaciju i web stranicu, daj je bosnjama :mrgreen:
User avatar
Snake Eyes
Posts: 5190
Joined: 12/04/2013 14:02

#3732 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Snake Eyes »

Elubrylla wrote: 19/02/2023 08:58 Kako mi idu ove radnje na zivce. Pitam 3-4 radnje za maticnu plocu koju su objavili prije 3-4 dana i niko je nema na stanju i jos kazu ne moze se nabaviti pa ti nudi nesto drugo. Pa druze sto je stavljas ako je ne mozes nabaviti... :?
To je normalno za radnje jer iste vezu svoj lager za lager distributera a promjene na njihovom lageru nije lako pratiti.
Ono sto bas nervira je kad lik nema ono sto objavljuje.
User avatar
kabal1337
Posts: 13444
Joined: 11/02/2012 21:08

#3733 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by kabal1337 »

made_in_sarajevo wrote: 19/02/2023 09:13 Kad misle sve kategorije vratiti ili npr kad se kuca naziv nekog auta da se ode na kategoriju automobili, a ne da listam kroz kocnice i blatobrane pa naletim na par auta pa opet dijelovi...

Kako sjebati funkcionalnu aplikaciju i web stranicu, daj je bosnjama :mrgreen:
Mislim da su pogrijesili, jer su previse pokusali da izmjene.
Meni mobilna aplikacija djeluje kao stara sa novim ikonama i novim problemima kao thumbnail slika oglasa.
Ne razumijem kako su uspjeli da izbrisu te spasene korisnike, pa to je sve moralo da stoji u nekoj bazi.
Kao i svaka ozbjnija stranica imaju backup, nije da ne mogu vratit nego im se ne da.
User avatar
M416
Posts: 2751
Joined: 05/11/2014 13:45
Location: AP

#3734 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by M416 »

...
Last edited by M416 on 19/02/2023 14:20, edited 1 time in total.
User avatar
nagibSA
Posts: 1154
Joined: 19/10/2017 01:21

#3735 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by nagibSA »

Elubrylla wrote: 19/02/2023 08:58 Kako mi idu ove radnje na zivce. Pitam 3-4 radnje za maticnu plocu koju su objavili prije 3-4 dana i niko je nema na stanju i jos kazu ne moze se nabaviti pa ti nudi nesto drugo. Pa druze sto je stavljas ako je ne mozes nabaviti... :?

Gori su ovi sto nikako ne odgovaraju na poruke, iako sam raspolozen da kupim. Ne kontam smisao i poentu. :-)
denis1212
Posts: 873
Joined: 16/02/2014 18:27

#3736 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by denis1212 »

Slo Burner wrote: 19/02/2023 07:33 Sinoc mi na viber dolazi aplikacija Autoboom, evo neko nesto pokusava
Cuj "Autoboom" - prekomplikovano, ogranicavajuce, bezveze....

Evo ako neko cita predlazem naziv za novu stranicu: "kupime.ba" "etrazi.ba" "eroba.ba" "skule.ba" "dogovor.ba"

Provjerio sve slobodne.
tap3ah75
Posts: 7594
Joined: 07/09/2009 14:14

#3737 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by tap3ah75 »

Naručeno mi je nešto
I sad kad želim prihvatiti narudžbu piše mi
U pitanju je moja adresa i moj broj moba - pod vaši podaci sve izgleda normalno.
Nisam ništa upisivao pod opis kod adrese.


PODACI KOJE STE POSLALI NISU POTPUNI ILI SU U NEISPRAVNOM FORMATU
UNEŠENI BROJ NIJE VALIDAN
User avatar
laserShow
Posts: 4719
Joined: 30/04/2022 22:10
Grijem se na: nacionalizam

#3738 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by laserShow »

Snake Eyes wrote: 19/02/2023 09:14 Ono sto bas nervira je kad lik nema ono sto objavljuje.
koliko vidim, sada je tu opcija dostupno odmah? To je nesto novo, ali meni je jos bolje jer mogu blokirati shop i da ne vidim rezultate u pretrazi :D
tap3ah75 wrote: 19/02/2023 11:54 Naručeno mi je nešto
Loguj se preko chrome na mobitelu i odobri.
kobe_meh
Posts: 205
Joined: 04/01/2017 15:25

#3739 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by kobe_meh »

Kako obnoviti oglas sada na novoj verziji?
Koja konfuzija :-)
User avatar
Truba
Posts: 93802
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#3740 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Truba »

Iskreno i ne ulazi mi se vise

Niti nabavlja roba da kacim nove oglase
zippoo87
Posts: 19657
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#3741 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by zippoo87 »

Da li neko zna kako objaviti oglas kao "potrazujem" a ne "prodajem".
Nigdje vise ne vidim da ima opcija da odaberes potraznja ili prodaja.
Barem sa moba,nisam probao desktop verziju.

Btw.haman pa svi bugovi i dalje tu...jos nisu popravili spasavanje pretraga.
tap3ah75
Posts: 7594
Joined: 07/09/2009 14:14

#3742 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by tap3ah75 »

@laserShow
Hvala prošlo je normalno mimo aplikacije.

Tako da se pohvalim - dvije prodaje od kako su zasrali sa aplikacijom.
Jedna je sa brzom poštom preko njih a druga otišla poštom.
Sića je neka - ali nema veze.

Tako da je samo probiti led. :lol:
zippoo87
Posts: 19657
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#3743 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by zippoo87 »

Kod mene evo 5 dana nema prodaje na olxu...hvata me jeza 😂
Nema ni oglasa...treba mi jedan artikal,tri dana trazim i ne mogu naci...kome god pisem poruku,nema ni odgovora,pola ih nema broj telefona za kontakt.
Tragikomedija.
User avatar
Truba
Posts: 93802
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#3744 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Truba »

Ja sam dobio cak 2 poruke

Cijena?

I mozete li dopremiti do grada?

Tako eto... :mrgreen: sjebase nas
probook
Posts: 5042
Joined: 13/10/2013 22:38

#3745 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by probook »

Ovo su izbacili opciju “kupi artikal” :-) meni sada nije jasno kako dojmove razmijeniti
User avatar
mirsek
Posts: 12950
Joined: 07/05/2010 15:40

#3746 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by mirsek »

Gdje se nalazi opcija spasi korisnika, ja nadjem nekog korisnika ali ne vidim opciju da mogu da ga spasim.
Takodjer ne vidim opciju da se npr. auta poredaju po godistu.
zippoo87
Posts: 19657
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#3747 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by zippoo87 »

Ma nema vise od pola osnovnih funkcija...ne radi nista.
Nece oni ovo moci ispraviti ni za mjesec dana...ovdje su ocito veci neki problemi.
Pretrage su ocajne,snimanje pretraga ni korisnika ne radi i jos masu stvari
User avatar
-Chesterfield-
Posts: 6916
Joined: 04/08/2020 19:22

#3748 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by -Chesterfield- »

mirsek wrote: 19/02/2023 16:20 Gdje se nalazi opcija spasi korisnika, ja nadjem nekog korisnika ali ne vidim opciju da mogu da ga spasim.
Takodjer ne vidim opciju da se npr. auta poredaju po godistu.
ImageImage
Image
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25471
Joined: 12/08/2013 12:51

#3749 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by insaneinthebrain »

strpljenja ljudi, za koju godinu bice sve ko prije updejta :izet: :run:
bumerangss
Posts: 5610
Joined: 12/01/2015 16:47

#3750 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by bumerangss »

I ja tražom jedan predmet ali nema opcija "potražujem kupujem" samo prodaja :-)
Post Reply