denis1212 wrote: ↑18/02/2023 17:29 Ovdje ave neki developeri Q.rci-palci.
Sastanete se, dogovorite se, izbacite stranicu kao sto su oni momci 2010. Godine prekopirali iz Ukraine dernek.ba i pik.ba i obogatili se.
Tako vi prestanete kakiti ovdje po forumu i dignete sajt koji ce ih potopiti. Sad je idealna prilika koja se mozda nece ponoviti, da sam iz tog svijeta i da znam bar nesto kao pola vas sto kaki ovdje po temi odmah bih se dao na posao.
OLX.BA - sve o tome
Moderator: anex
- mc-twin
- Posts: 4412
- Joined: 18/04/2009 23:47
#3726 Re: OLX.BA - sve o tome
- Slo Burner
- Posts: 5899
- Joined: 09/03/2012 14:20
- Location: Apsurdistan
- Grijem se na: Pelet
- Vozim: Bembaru
#3727 Re: OLX.BA - sve o tome
Sinoc mi na viber dolazi aplikacija Autoboom, evo neko nesto pokusava
-
Elubrylla
- Posts: 370
- Joined: 07/02/2010 15:12
#3728 Re: OLX.BA - sve o tome
Kako mi idu ove radnje na zivce. Pitam 3-4 radnje za maticnu plocu koju su objavili prije 3-4 dana i niko je nema na stanju i jos kazu ne moze se nabaviti pa ti nudi nesto drugo. Pa druze sto je stavljas ako je ne mozes nabaviti... 
- semsasuljakovic
- Posts: 3684
- Joined: 02/08/2015 21:30
#3729 Re: OLX.BA - sve o tome
Bukvalno sve dok se objava svakog oglasa ne bude naplaćivala, na olx ćemo imati groblje oglasa kojih nema na stanju.
-
Elubrylla
- Posts: 370
- Joined: 07/02/2010 15:12
#3730 Re: OLX.BA - sve o tome
Sto je najzesce ponude ti alternativu haman duplo skuplju. Ma bravo.
-
made_in_sarajevo
- Posts: 6957
- Joined: 06/05/2013 23:05
#3731 Re: OLX.BA - sve o tome
Kad misle sve kategorije vratiti ili npr kad se kuca naziv nekog auta da se ode na kategoriju automobili, a ne da listam kroz kocnice i blatobrane pa naletim na par auta pa opet dijelovi...
Kako sjebati funkcionalnu aplikaciju i web stranicu, daj je bosnjama
Kako sjebati funkcionalnu aplikaciju i web stranicu, daj je bosnjama
- Snake Eyes
- Posts: 5190
- Joined: 12/04/2013 14:02
#3732 Re: OLX.BA - sve o tome
To je normalno za radnje jer iste vezu svoj lager za lager distributera a promjene na njihovom lageru nije lako pratiti.
Ono sto bas nervira je kad lik nema ono sto objavljuje.
- kabal1337
- Posts: 13446
- Joined: 11/02/2012 21:08
#3733 Re: OLX.BA - sve o tome
Mislim da su pogrijesili, jer su previse pokusali da izmjene.made_in_sarajevo wrote: ↑19/02/2023 09:13 Kad misle sve kategorije vratiti ili npr kad se kuca naziv nekog auta da se ode na kategoriju automobili, a ne da listam kroz kocnice i blatobrane pa naletim na par auta pa opet dijelovi...
Kako sjebati funkcionalnu aplikaciju i web stranicu, daj je bosnjama![]()
Meni mobilna aplikacija djeluje kao stara sa novim ikonama i novim problemima kao thumbnail slika oglasa.
Ne razumijem kako su uspjeli da izbrisu te spasene korisnike, pa to je sve moralo da stoji u nekoj bazi.
Kao i svaka ozbjnija stranica imaju backup, nije da ne mogu vratit nego im se ne da.
- M416
- Posts: 2751
- Joined: 05/11/2014 13:45
- Location: AP
- nagibSA
- Posts: 1154
- Joined: 19/10/2017 01:21
#3735 Re: OLX.BA - sve o tome
Gori su ovi sto nikako ne odgovaraju na poruke, iako sam raspolozen da kupim. Ne kontam smisao i poentu.
-
denis1212
- Posts: 873
- Joined: 16/02/2014 18:27
#3736 Re: OLX.BA - sve o tome
Cuj "Autoboom" - prekomplikovano, ogranicavajuce, bezveze....Slo Burner wrote: ↑19/02/2023 07:33 Sinoc mi na viber dolazi aplikacija Autoboom, evo neko nesto pokusava
Evo ako neko cita predlazem naziv za novu stranicu: "kupime.ba" "etrazi.ba" "eroba.ba" "skule.ba" "dogovor.ba"
Provjerio sve slobodne.
-
tap3ah75
- Posts: 7594
- Joined: 07/09/2009 14:14
#3737 Re: OLX.BA - sve o tome
Naručeno mi je nešto
I sad kad želim prihvatiti narudžbu piše mi
U pitanju je moja adresa i moj broj moba - pod vaši podaci sve izgleda normalno.
Nisam ništa upisivao pod opis kod adrese.
PODACI KOJE STE POSLALI NISU POTPUNI ILI SU U NEISPRAVNOM FORMATU
UNEŠENI BROJ NIJE VALIDAN
I sad kad želim prihvatiti narudžbu piše mi
U pitanju je moja adresa i moj broj moba - pod vaši podaci sve izgleda normalno.
Nisam ništa upisivao pod opis kod adrese.
PODACI KOJE STE POSLALI NISU POTPUNI ILI SU U NEISPRAVNOM FORMATU
UNEŠENI BROJ NIJE VALIDAN
- laserShow
- Posts: 4719
- Joined: 30/04/2022 22:10
- Grijem se na: nacionalizam
#3738 Re: OLX.BA - sve o tome
koliko vidim, sada je tu opcija dostupno odmah? To je nesto novo, ali meni je jos bolje jer mogu blokirati shop i da ne vidim rezultate u pretrazi
Loguj se preko chrome na mobitelu i odobri.
-
kobe_meh
- Posts: 205
- Joined: 04/01/2017 15:25
#3739 Re: OLX.BA - sve o tome
Kako obnoviti oglas sada na novoj verziji?
Koja konfuzija
Koja konfuzija
- Truba
- Posts: 93806
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#3740 Re: OLX.BA - sve o tome
Iskreno i ne ulazi mi se vise
Niti nabavlja roba da kacim nove oglase
Niti nabavlja roba da kacim nove oglase
-
zippoo87
- Posts: 19657
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#3741 Re: OLX.BA - sve o tome
Da li neko zna kako objaviti oglas kao "potrazujem" a ne "prodajem".
Nigdje vise ne vidim da ima opcija da odaberes potraznja ili prodaja.
Barem sa moba,nisam probao desktop verziju.
Btw.haman pa svi bugovi i dalje tu...jos nisu popravili spasavanje pretraga.
Nigdje vise ne vidim da ima opcija da odaberes potraznja ili prodaja.
Barem sa moba,nisam probao desktop verziju.
Btw.haman pa svi bugovi i dalje tu...jos nisu popravili spasavanje pretraga.
-
tap3ah75
- Posts: 7594
- Joined: 07/09/2009 14:14
#3742 Re: OLX.BA - sve o tome
@laserShow
Hvala prošlo je normalno mimo aplikacije.
Tako da se pohvalim - dvije prodaje od kako su zasrali sa aplikacijom.
Jedna je sa brzom poštom preko njih a druga otišla poštom.
Sića je neka - ali nema veze.
Tako da je samo probiti led.
Hvala prošlo je normalno mimo aplikacije.
Tako da se pohvalim - dvije prodaje od kako su zasrali sa aplikacijom.
Jedna je sa brzom poštom preko njih a druga otišla poštom.
Sića je neka - ali nema veze.
Tako da je samo probiti led.
-
zippoo87
- Posts: 19657
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#3743 Re: OLX.BA - sve o tome
Kod mene evo 5 dana nema prodaje na olxu...hvata me jeza 
Nema ni oglasa...treba mi jedan artikal,tri dana trazim i ne mogu naci...kome god pisem poruku,nema ni odgovora,pola ih nema broj telefona za kontakt.
Tragikomedija.
Nema ni oglasa...treba mi jedan artikal,tri dana trazim i ne mogu naci...kome god pisem poruku,nema ni odgovora,pola ih nema broj telefona za kontakt.
Tragikomedija.
- Truba
- Posts: 93806
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#3744 Re: OLX.BA - sve o tome
Ja sam dobio cak 2 poruke
Cijena?
I mozete li dopremiti do grada?
Tako eto...
sjebase nas
Cijena?
I mozete li dopremiti do grada?
Tako eto...
-
probook
- Posts: 5043
- Joined: 13/10/2013 22:38
#3745 Re: OLX.BA - sve o tome
Ovo su izbacili opciju “kupi artikal”
meni sada nije jasno kako dojmove razmijeniti
- mirsek
- Posts: 12950
- Joined: 07/05/2010 15:40
#3746 Re: OLX.BA - sve o tome
Gdje se nalazi opcija spasi korisnika, ja nadjem nekog korisnika ali ne vidim opciju da mogu da ga spasim.
Takodjer ne vidim opciju da se npr. auta poredaju po godistu.
Takodjer ne vidim opciju da se npr. auta poredaju po godistu.
-
zippoo87
- Posts: 19657
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#3747 Re: OLX.BA - sve o tome
Ma nema vise od pola osnovnih funkcija...ne radi nista.
Nece oni ovo moci ispraviti ni za mjesec dana...ovdje su ocito veci neki problemi.
Pretrage su ocajne,snimanje pretraga ni korisnika ne radi i jos masu stvari
Nece oni ovo moci ispraviti ni za mjesec dana...ovdje su ocito veci neki problemi.
Pretrage su ocajne,snimanje pretraga ni korisnika ne radi i jos masu stvari
- -Chesterfield-
- Posts: 6916
- Joined: 04/08/2020 19:22
- insaneinthebrain
- Posts: 25481
- Joined: 12/08/2013 12:51
#3749 Re: OLX.BA - sve o tome
strpljenja ljudi, za koju godinu bice sve ko prije updejta

-
bumerangss
- Posts: 5610
- Joined: 12/01/2015 16:47
#3750 Re: OLX.BA - sve o tome
I ja tražom jedan predmet ali nema opcija "potražujem kupujem" samo prodaja 



