OLX.BA - sve o tome
Moderator: anex
-
elk
- Posts: 3148
- Joined: 14/08/2006 12:03
#3701 Re: OLX.BA - sve o tome
Kakvi amateri. Moram sad u salon po auto 
-
Luxor-Concorde
- Posts: 213
- Joined: 31/10/2014 15:18
#3702 Re: OLX.BA - sve o tome
Ko god je mislio i probao da mu korisnici budu BETA testeri - PROPAO JE.
- insaneinthebrain
- Posts: 25471
- Joined: 12/08/2013 12:51
#3703 Re: OLX.BA - sve o tome
u nedelju auto pijaca ko u stara dobra vremena

-
nlt
- Posts: 2608
- Joined: 18/05/2014 18:02
#3704 Re: OLX.BA - sve o tome
Sad uradio update. Sad je koliko toliko ok
Osim poruka. Tamo je i dalje rasulo...
Osim poruka. Tamo je i dalje rasulo...
-
Elubrylla
- Posts: 370
- Joined: 07/02/2010 15:12
#3705 Re: OLX.BA - sve o tome
Ja sam uspio objaviti oglas sa telefonom ali preko browsera. Aplikacija pada i ne moze se objaviti...
- dječak sa šibicama
- Posts: 51171
- Joined: 29/06/2011 23:39
#3706 Re: OLX.BA - sve o tome
Dobro je neko gore napisao, ovo je bilo ono eee imam ja od badze mali Bog za elektroniku i kompijutere
- Leopard_SA
- Posts: 3648
- Joined: 22/07/2017 18:36
#3707 Re: OLX.BA - sve o tome
I dalje nemam pristup accountu 
- Truba
- Posts: 93801
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#3708 Re: OLX.BA - sve o tome
Promineni sifru
Ponasaj se kao da si je zaboravio
I klikni posalji na sms privremenu
Pa kad se prijavis vrati sifru
Ponasaj se kao da si je zaboravio
I klikni posalji na sms privremenu
Pa kad se prijavis vrati sifru
- starii
- Posts: 3388
- Joined: 15/04/2007 13:49
- Location: Tito partija, omladina akcija
#3709 Re: OLX.BA - sve o tome
Ko ih natjera da promjene stranicu....katastrofa nepopravljiva....
-
siimee
- Posts: 144
- Joined: 25/06/2012 19:28
#3710 Re: OLX.BA - sve o tome
Ja sam je sebi izmijenio kako mi je preglednije.
Ako ko zeli, "CTRL -" na windows ili "CMD -" na macu na 80% size, skinite ekstenziju za Chrome koja se zove stylebot i importujte ovaj style sa drive-a ispod.
Ako ko zeli, "CTRL -" na windows ili "CMD -" na macu na 80% size, skinite ekstenziju za Chrome koja se zove stylebot i importujte ovaj style sa drive-a ispod.
Last edited by siimee on 13/01/2026 15:43, edited 1 time in total.
- semsasuljakovic
- Posts: 3683
- Joined: 02/08/2015 21:30
#3711 Re: OLX.BA - sve o tome
Danas sam pričao s momkom koji zna lika koji radi u olx.
Uglavnom, taj lik mu kaže da OLX nema QA. Njihovi vlasnici su mišljenja "da su Bosanci besplatna radna snaga" tj. jebe im se za ovo tržište pa su tako izbacili lošu aplikaciju, a support će im jednostavno rješavati jedan po jedan bug kako "besplatna radna snaga" bude prijavljivala.
Znaju da nemaju konkurenciju i zato sve lagano rade.
Uglavnom, taj lik mu kaže da OLX nema QA. Njihovi vlasnici su mišljenja "da su Bosanci besplatna radna snaga" tj. jebe im se za ovo tržište pa su tako izbacili lošu aplikaciju, a support će im jednostavno rješavati jedan po jedan bug kako "besplatna radna snaga" bude prijavljivala.
Znaju da nemaju konkurenciju i zato sve lagano rade.
-
siimee
- Posts: 144
- Joined: 25/06/2012 19:28
#3712 Re: OLX.BA - sve o tome
Nemaju QA, nemaju dev-ops, nemaju sys admina, i tako dalje. Za firmu koja u profitu ima minimalno 5+ miliona svake godine, amaterski pristup samo tako, ponasaju se kao kakav bootstrapped start-up koji nema para nizasta osim za jednog developera. I da, ovo je bilo preko 4 godine u razvoju, u najmanju ruku amaterski release. Ja da sam u toku sa desavanjima a da dolazim iz OLX grupacije, istjerao bih ove ovdje direktore s noge na nogu. Ovi dijele resurse sa Korpa.ba, a ukupno ih je 25 u firmi, pa vi skontajte je li dovoljnosemsasuljakovic wrote: ↑18/02/2023 17:14 Danas sam pričao s momkom koji zna lika koji radi u olx.
Uglavnom, taj lik mu kaže da OLX nema QA. Njihovi vlasnici su mišljenja "da su Bosanci besplatna radna snaga" tj. jebe im se za ovo tržište pa su tako izbacili lošu aplikaciju, a support će im jednostavno rješavati jedan po jedan bug kako "besplatna radna snaga" bude prijavljivala.
Znaju da nemaju konkurenciju i zato sve lagano rade.
-
denis1212
- Posts: 873
- Joined: 16/02/2014 18:27
#3713 Re: OLX.BA - sve o tome
Ovdje ave neki developeri Q.rci-palci.
Sastanete se, dogovorite se, izbacite stranicu kao sto su oni momci 2010. Godine prekopirali iz Ukraine dernek.ba i pik.ba i obogatili se.
Tako vi prestanete kakiti ovdje po forumu i dignete sajt koji ce ih potopiti. Sad je idealna prilika koja se mozda nece ponoviti, da sam iz tog svijeta i da znam bar nesto kao pola vas sto kaki ovdje po temi odmah bih se dao na posao.
Sastanete se, dogovorite se, izbacite stranicu kao sto su oni momci 2010. Godine prekopirali iz Ukraine dernek.ba i pik.ba i obogatili se.
Tako vi prestanete kakiti ovdje po forumu i dignete sajt koji ce ih potopiti. Sad je idealna prilika koja se mozda nece ponoviti, da sam iz tog svijeta i da znam bar nesto kao pola vas sto kaki ovdje po temi odmah bih se dao na posao.
- semsasuljakovic
- Posts: 3683
- Joined: 02/08/2015 21:30
#3714 Re: OLX.BA - sve o tome
Niko u Bosni ne može potopiti sajt od 3+ miliona usera.denis1212 wrote: ↑18/02/2023 17:29 Ovdje ave neki developeri Q.rci-palci.
Sastanete se, dogovorite se, izbacite stranicu kao sto su oni momci 2010. Godine prekopirali iz Ukraine dernek.ba i pik.ba i obogatili se.
Tako vi prestanete kakiti ovdje po forumu i dignete sajt koji ce ih potopiti. Sad je idealna prilika koja se mozda nece ponoviti, da sam iz tog svijeta i da znam bar nesto kao pola vas sto kaki ovdje po temi odmah bih se dao na posao.
Jedino da im ostane ovakvo sranje od aplikacije duže vrijeme. A neve. Otklanjat će bagove malo po malo a mi ćemo trpiti.
-
zippoo87
- Posts: 19657
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#3715 Re: OLX.BA - sve o tome
Glupo je govoriti da se nesto ne moue.
Moze se potopiti konkurencija ali treba uloziti ginih para i napraviti bolji sistem oglasavanja/naplate i malo po malo ce ljudi ici tamo gdje je bolje.Kao i u svemu.
Pitanje je da li ima ovdje ljudi koji razumiju biznis i marketing i da se ozbiljno angazuju i olx bi brzo bio zaboravljen.
Evo ove informacije od insajdera iz olxa pokazuju koliko njih boli K za stranicom i za svim...svidja im se samo ovaj milionski profit bez da K ne mrdnes.
I zbog tog pristupa treba da propadnu.
Ja sam prije nekih mjesec dana pisao da se bojim da ce ovom novom verzijom sjebati sve sli ni u snu nisam mislio da ce to ovako uraditi,da puste nesto sto apsolutno ne radi.
Moze se potopiti konkurencija ali treba uloziti ginih para i napraviti bolji sistem oglasavanja/naplate i malo po malo ce ljudi ici tamo gdje je bolje.Kao i u svemu.
Pitanje je da li ima ovdje ljudi koji razumiju biznis i marketing i da se ozbiljno angazuju i olx bi brzo bio zaboravljen.
Evo ove informacije od insajdera iz olxa pokazuju koliko njih boli K za stranicom i za svim...svidja im se samo ovaj milionski profit bez da K ne mrdnes.
I zbog tog pristupa treba da propadnu.
Ja sam prije nekih mjesec dana pisao da se bojim da ce ovom novom verzijom sjebati sve sli ni u snu nisam mislio da ce to ovako uraditi,da puste nesto sto apsolutno ne radi.
-
naxecole
- Posts: 35
- Joined: 04/10/2020 21:53
#3716 Re: OLX.BA - sve o tome
Mogu li se ikako vratiti spašeni korisnici?
-
zippoo87
- Posts: 19657
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
-
nlt
- Posts: 2608
- Joined: 18/05/2014 18:02
#3718 Re: OLX.BA - sve o tome
Već bolje radi. Još da bude brže i da poruke ne divljalju ok bi bilo
- -Chesterfield-
- Posts: 6916
- Joined: 04/08/2020 19:22
-
zippoo87
- Posts: 19657
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#3720 Re: OLX.BA - sve o tome
Evo cirkusanti su objavili na blogu najcesce probleme pa pogledajte.
https://blog.olx.ba/2023/02/prelazak-na ... a-pitanja/
https://blog.olx.ba/2023/02/prelazak-na ... a-pitanja/
- Truba
- Posts: 93801
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#3721 Re: OLX.BA - sve o tome
Cudo pik rs ne iskoristi prigodu otcepiti se i vratiti staru dobru ju...ovaj pik.rs adresu kako je i pocelo 2009
-
nekome
- Posts: 3764
- Joined: 17/05/2011 10:41
#3722 Re: OLX.BA - sve o tome
trebaju dodati u cesta pitanja: kada cete vratiti stari dizajn
- Leopard_SA
- Posts: 3648
- Joined: 22/07/2017 18:36
#3723 Re: OLX.BA - sve o tome
Citam ova pitanja i odgovore. Kaze, ukoliko nemam pristup accountu trebam promijeniti sifru. Promijenim sifru i naravno, i dalje nemam pristup accountu.
- Truba
- Posts: 93801
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#3724 Re: OLX.BA - sve o tome
E ne znam...okaci pitanje u onoj formiLeopard_SA wrote: ↑18/02/2023 20:46 Citam ova pitanja i odgovore. Kaze, ukoliko nemam pristup accountu trebam promijeniti sifru. Promijenim sifru i naravno, i dalje nemam pristup accountu.
Meni su pomogli za 1 a drugi sam sam...treci je bio ok
- Leopard_SA
- Posts: 3648
- Joined: 22/07/2017 18:36
