Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#36926 Re: Utakmice.
Ma kako god, ja bih ga ostavio do kraja sezone. Daj da jednom probamo bez obzira na rezultat. Hebi ga, ne ide ni da stalno nešto mijenjamo. I to je neozbiljno. U velikim ligama gdje je puno više u igri, istrpi se trener puno duže. U Engleskoj pogotovo, a velike pare su tamo u igri. Hajmo i mi Feđi dati šansu.
-
last mohicans
- Posts: 18171
- Joined: 09/08/2012 23:19
#36927 Re: Utakmice.
Ma jok tjerati, neka ga. Samo se nadam da mu je to škola, da ne leti pred rudu i priča svašta. A isto tako, da i igrače ne blati javno, za to ima svlačionica i 1:1,jer nismo jednom izgubili svlačionicu zbog raznih pristupa i neznanja. Umijeće je znati balansirati između igrača,navijača i javnosti. Nekom igraču će javno spominjanj, evo recimo Suljića je istakao, mozda biti podstrek da bude bolji, a nekom mlađem, vjerovatno ce biti dodatni teret. Sve to treba izbalansirati. Vidim na objavu kluba kako mu daju apsolutnu podrsku desetine botovskih komentara, Feđa je najbolji šef i trener, Fele vaki, naki.. Apsolutno botovski i to nam ne treba. Svoju stručnost treba dokazati na terenu. Ne da počinje na Husa ličiti, jedno kolo kriv ovaj, sljedeće onaj, mozda sam nekad i ja..pa tako u krug.
- Logovan
- Posts: 102721
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#36928 Re: Utakmice.
SVI U ZENICU!!!

U petak, 19. augusta, sa početkom u 20 sati, Sarajevo će na Bilinom polju ugostiti ekipu Slobode.
Za sve posjetioce obezbijedili smo parking iza Zapadne tribine.
🎟 Cijena parkinga od 19h do 23h - 4 KM (1h - 1 KM)

- Blixen
- Posts: 3234
- Joined: 11/02/2019 14:28
- Location: prva decenija bez zeljine titule
#36929 Re: Utakmice.
i ovo je po usima
Sloboda se digla
Sloboda se digla
-
sencobih
- Posts: 7532
- Joined: 08/09/2010 08:33
- East_side
- Posts: 4059
- Joined: 11/11/2011 01:35
- Location: Dovoljno blizu
#36931 Re: Utakmice.
Samo kolo prije naše katastrofe protiv TC i 1:5 odigrali sa istim protivnikom 0:0. Borca potom dobili 2:0. Zijanili u prvom kolu u gostima kod trenutnog lidera na tabeli.
Teško primaju golove, mogla bi ova tekma biti još veća patnja nego protiv Posušja jer smo tada stvarali šanse kao na traci (i fulali) a sada je pitanje koliko ćemo uopšte imati šansi na toj utakmici. Pozadi nam propuh a ovi opasni iz prekida...
Na hajr.
- Blixen
- Posts: 3234
- Joined: 11/02/2019 14:28
- Location: prva decenija bez zeljine titule
#36932 Re: Utakmice.
mi cemo im ga tesko zabiti
uz sve probleme koje imamo sa stoperima dobro je ako bude 0:0
uz sve probleme koje imamo sa stoperima dobro je ako bude 0:0
-
sencobih
- Posts: 7532
- Joined: 08/09/2010 08:33
#36933 Re: Utakmice.
Ja se nadam da će očepiti veceras aBd
- Maharadza
- Posts: 17069
- Joined: 30/01/2013 15:13
#36934 Re: Utakmice.
Ja ću biti zadovoljan ako makar pokažu onu borbenost i "bacanje na glavu za svaku loptu" kao u prvih par utakmica, a onda samo fali malo sreće i za rezultate nema brige.
A sada realno... uzimajući u obzir da su dobro plaćeni za naše uslove, u najgorem slučaju:
IGRAJTE ZA PLATE I SOPSTVENU PROMOCIJU KROZ USPJEHE KOJE POSTIGNETE! NIJE VAM VALJDA UDURE DA SE NE IZBAVITE IZ KUKURUZ LIGE I GENERALNO IZ RUPE ZVANE BiH?!
A sada realno... uzimajući u obzir da su dobro plaćeni za naše uslove, u najgorem slučaju:
IGRAJTE ZA PLATE I SOPSTVENU PROMOCIJU KROZ USPJEHE KOJE POSTIGNETE! NIJE VAM VALJDA UDURE DA SE NE IZBAVITE IZ KUKURUZ LIGE I GENERALNO IZ RUPE ZVANE BiH?!
-
last mohicans
- Posts: 18171
- Joined: 09/08/2012 23:19
#36935 Re: Utakmice.
Je li utakmica na mojatv ili arena?
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#36936 Re: Utakmice.
Mytv
-
18mn97
- Posts: 783
- Joined: 21/04/2021 12:56
-
gold'n'brown
- Posts: 1960
- Joined: 20/02/2007 16:20
#36938 Re: Utakmice.
Nije ni pocela utakmica, ovaj me komentator vec nervira. Gdje nadjose ovoga?
- Maharadza
- Posts: 17069
- Joined: 30/01/2013 15:13
#36939 Re: Utakmice.
Ne znam brate ali evo forsiraju ga na svakoj našoj utakmici... kao da nas ne jebe dovoljno ekipa sve u mozak, još samo on fali da nas dojkrači neprestanom šupljom.. znači melje frajer, nema prestanka.gold'n'brown wrote: ↑19/08/2022 19:58 Nije ni pocela utakmica, ovaj me komentator vec nervira. Gdje nadjose ovoga?
"Slab udarac Tomaševića, lijevog beka SLOBODE..." jebem te zbunjena i onog ko ti dade mikrofon, pa frajer je definicija zbunjenosti i kakav ne smije da komentariše... nevjerovatno kakvi se uhljebe i na ovoj tv.
Last edited by Maharadza on 19/08/2022 20:07, edited 2 times in total.
- rocco_siffredi
- Posts: 1640
- Joined: 25/07/2015 14:13
#36940 Re: Utakmice.
Onaj bhf je Velid Spaho za ovog smora 
- GandalfSivi
- Posts: 22738
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#36942 Re: Utakmice.
Pa Musa dragi, ostavi ih u ofsajdu...
-
last mohicans
- Posts: 18171
- Joined: 09/08/2012 23:19
#36943 Re: Utakmice.
Musa karinaš obični, do sada 3 gola njegova. Nazad jedna obična rupa. Dizdarevic je trebao ostati na klupi, kao ukopan stoji.
-
last mohicans
- Posts: 18171
- Joined: 09/08/2012 23:19
#36944 Re: Utakmice.
On ko na mahalskom turniru, trči prvi. Glupan obični, ne gleda gdje ko stoji.
- GandalfSivi
- Posts: 22738
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#36946 Re: Utakmice.
Nisam htio komentarisati, ali realno j.bo ga Muhamed u usta…
- enko 1964
- Posts: 1385
- Joined: 11/02/2010 10:45
- Grijem se na: južnu interkonekciju
#36947 Re: Utakmice.
Mi smo negdje gadno ograisali.
Teško stvaramo prilike, ne možemo dati go a svaki protivnički napad pored ovakve odbrane je opasnost.
Teško stvaramo prilike, ne možemo dati go a svaki protivnički napad pored ovakve odbrane je opasnost.
- rocco_siffredi
- Posts: 1640
- Joined: 25/07/2015 14:13
#36948 Re: Utakmice.
Treba hodžu u klub dovesti. Jel Velić naš navijać 
Last edited by rocco_siffredi on 19/08/2022 20:29, edited 1 time in total.
- GandalfSivi
- Posts: 22738
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#36949 Re: Utakmice.
Kazem ja, ograjisali…
- _Reds_
- Posts: 9475
- Joined: 14/01/2012 20:01
- Location: Aqua S....
#36950 Re: Utakmice.
Me teško ograjisali, sihre im je neko postavio.
