Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#36926 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Ma kako god, ja bih ga ostavio do kraja sezone. Daj da jednom probamo bez obzira na rezultat. Hebi ga, ne ide ni da stalno nešto mijenjamo. I to je neozbiljno. U velikim ligama gdje je puno više u igri, istrpi se trener puno duže. U Engleskoj pogotovo, a velike pare su tamo u igri. Hajmo i mi Feđi dati šansu.
last mohicans
Posts: 18196
Joined: 09/08/2012 23:19

#36927 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Ma jok tjerati, neka ga. Samo se nadam da mu je to škola, da ne leti pred rudu i priča svašta. A isto tako, da i igrače ne blati javno, za to ima svlačionica i 1:1,jer nismo jednom izgubili svlačionicu zbog raznih pristupa i neznanja. Umijeće je znati balansirati između igrača,navijača i javnosti. Nekom igraču će javno spominjanj, evo recimo Suljića je istakao, mozda biti podstrek da bude bolji, a nekom mlađem, vjerovatno ce biti dodatni teret. Sve to treba izbalansirati. Vidim na objavu kluba kako mu daju apsolutnu podrsku desetine botovskih komentara, Feđa je najbolji šef i trener, Fele vaki, naki.. Apsolutno botovski i to nam ne treba. Svoju stručnost treba dokazati na terenu. Ne da počinje na Husa ličiti, jedno kolo kriv ovaj, sljedeće onaj, mozda sam nekad i ja..pa tako u krug.
User avatar
Logovan
Posts: 102745
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#36928 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

SVI U ZENICU!!!
U petak, 19. augusta, sa početkom u 20 sati, Sarajevo će na Bilinom polju ugostiti ekipu Slobode.

Za sve posjetioce obezbijedili smo parking iza Zapadne tribine.
🎟 Cijena parkinga od 19h do 23h - 4 KM (1h - 1 KM)
Image
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#36929 Re: Utakmice.

Post by Blixen »

i ovo je po usima
Sloboda se digla
sencobih
Posts: 7532
Joined: 08/09/2010 08:33

#36930 Re: Utakmice.

Post by sencobih »

Blixen wrote: 18/08/2022 13:18 i ovo je po usima
Sloboda se digla
Sloboda ce da plati ceh i za igman i za tuzlu
User avatar
East_side
Posts: 4059
Joined: 11/11/2011 01:35
Location: Dovoljno blizu

#36931 Re: Utakmice.

Post by East_side »

sencobih wrote: 18/08/2022 13:40
Blixen wrote: 18/08/2022 13:18 i ovo je po usima
Sloboda se digla
Sloboda ce da plati ceh i za igman i za tuzlu
Samo kolo prije naše katastrofe protiv TC i 1:5 odigrali sa istim protivnikom 0:0. Borca potom dobili 2:0. Zijanili u prvom kolu u gostima kod trenutnog lidera na tabeli.

Teško primaju golove, mogla bi ova tekma biti još veća patnja nego protiv Posušja jer smo tada stvarali šanse kao na traci (i fulali) a sada je pitanje koliko ćemo uopšte imati šansi na toj utakmici. Pozadi nam propuh a ovi opasni iz prekida...

Na hajr.
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#36932 Re: Utakmice.

Post by Blixen »

mi cemo im ga tesko zabiti
uz sve probleme koje imamo sa stoperima dobro je ako bude 0:0
sencobih
Posts: 7532
Joined: 08/09/2010 08:33

#36933 Re: Utakmice.

Post by sencobih »

Ja se nadam da će očepiti veceras aBd
User avatar
Maharadza
Posts: 17069
Joined: 30/01/2013 15:13

#36934 Re: Utakmice.

Post by Maharadza »

Ja ću biti zadovoljan ako makar pokažu onu borbenost i "bacanje na glavu za svaku loptu" kao u prvih par utakmica, a onda samo fali malo sreće i za rezultate nema brige.

A sada realno... uzimajući u obzir da su dobro plaćeni za naše uslove, u najgorem slučaju:

IGRAJTE ZA PLATE I SOPSTVENU PROMOCIJU KROZ USPJEHE KOJE POSTIGNETE! NIJE VAM VALJDA UDURE DA SE NE IZBAVITE IZ KUKURUZ LIGE I GENERALNO IZ RUPE ZVANE BiH?!
last mohicans
Posts: 18196
Joined: 09/08/2012 23:19

#36935 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Je li utakmica na mojatv ili arena?
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#36936 Re: Utakmice.

Post by omega369 »

Mytv
18mn97
Posts: 783
Joined: 21/04/2021 12:56

#36937 Re: Utakmice.

Post by 18mn97 »

...
Last edited by 18mn97 on 19/08/2022 19:59, edited 1 time in total.
gold'n'brown
Posts: 1960
Joined: 20/02/2007 16:20

#36938 Re: Utakmice.

Post by gold'n'brown »

Nije ni pocela utakmica, ovaj me komentator vec nervira. Gdje nadjose ovoga?
User avatar
Maharadza
Posts: 17069
Joined: 30/01/2013 15:13

#36939 Re: Utakmice.

Post by Maharadza »

gold'n'brown wrote: 19/08/2022 19:58 Nije ni pocela utakmica, ovaj me komentator vec nervira. Gdje nadjose ovoga?
Ne znam brate ali evo forsiraju ga na svakoj našoj utakmici... kao da nas ne jebe dovoljno ekipa sve u mozak, još samo on fali da nas dojkrači neprestanom šupljom.. znači melje frajer, nema prestanka. :run:

"Slab udarac Tomaševića, lijevog beka SLOBODE..." jebem te zbunjena i onog ko ti dade mikrofon, pa frajer je definicija zbunjenosti i kakav ne smije da komentariše... nevjerovatno kakvi se uhljebe i na ovoj tv.
Last edited by Maharadza on 19/08/2022 20:07, edited 2 times in total.
User avatar
rocco_siffredi
Posts: 1642
Joined: 25/07/2015 14:13

#36940 Re: Utakmice.

Post by rocco_siffredi »

Onaj bhf je Velid Spaho za ovog smora :-)
Karikaturist
Posts: 5991
Joined: 20/12/2020 10:03

#36941 Re: Utakmice.

Post by Karikaturist »

Smijesni smo.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22750
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#36942 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Pa Musa dragi, ostavi ih u ofsajdu...
last mohicans
Posts: 18196
Joined: 09/08/2012 23:19

#36943 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Musa karinaš obični, do sada 3 gola njegova. Nazad jedna obična rupa. Dizdarevic je trebao ostati na klupi, kao ukopan stoji.
last mohicans
Posts: 18196
Joined: 09/08/2012 23:19

#36944 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

GandalfSivi wrote: 19/08/2022 20:15 Pa Musa dragi, ostavi ih u ofsajdu...
On ko na mahalskom turniru, trči prvi. Glupan obični, ne gleda gdje ko stoji.
gold'n'brown
Posts: 1960
Joined: 20/02/2007 16:20

#36945 Re: Utakmice.

Post by gold'n'brown »

Nije Musa vec Muhamed :D
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22750
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#36946 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

gold'n'brown wrote: 19/08/2022 20:20 Nije Musa vec Muhamed :D
Nisam htio komentarisati, ali realno j.bo ga Muhamed u usta…
User avatar
enko 1964
Posts: 1385
Joined: 11/02/2010 10:45
Grijem se na: južnu interkonekciju

#36947 Re: Utakmice.

Post by enko 1964 »

Mi smo negdje gadno ograisali.
Teško stvaramo prilike, ne možemo dati go a svaki protivnički napad pored ovakve odbrane je opasnost.
User avatar
rocco_siffredi
Posts: 1642
Joined: 25/07/2015 14:13

#36948 Re: Utakmice.

Post by rocco_siffredi »

Treba hodžu u klub dovesti. Jel Velić naš navijać :?
Last edited by rocco_siffredi on 19/08/2022 20:29, edited 1 time in total.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22750
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#36949 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Kazem ja, ograjisali…
User avatar
_Reds_
Posts: 9475
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#36950 Re: Utakmice.

Post by _Reds_ »

Me teško ograjisali, sihre im je neko postavio.
Post Reply