Na stranu Suljić, ali ostale malo više razumijem.mirza_15 wrote: ↑14/08/2022 20:02 Ma što je najgore ne bore se. Ne razumijem kako ihrači igraju za neku siću u nekom malom klubu i poginu na terenu, a kada dođu kod nas, dobiju dobre i redovne plate, poslije par utakmica postanu zvijezde i šetači po terenu. Ko biva sada je neki igrač i ne mora više da trči. Kod kornera ti lopta pada na 5 metara i tu su dva igrača Igmana potpuno slobodna. Onaj sa zemlje daje gol. Što se to Igmanu ne desi ni kod jednog od silnih kornera što smo izveli? Zato što su cijelo brijeme koncentrisani i grizu.
Mene samo nervira nedostatak karaktera kod igrača. Nakon istorijske blamaže u prošlom kolu umjesto da poginu ovu i pokažu da je bio samo loš dan oni došli da šetaju. Pogotovo Suljić. Kada ti lopta 5 puta prođe ispod noge to nije slučajno. To je dokaz ku..bolje
Dođeš iz manje sredine, TC, Široki.. i vidiš da je pritisak na itekako višem nivou, što od tribina, što u svakodnevnom životu.
Prošlo kolo te deklasira, kako će se vjerovatno ispostaviti, srednje jaka ekipa iz lige, koju jučer gradski rival dobio "s pola snage", svjestan si očekivanja, i onda sve krene niz brdo, jednostavno, ne ide ništa kako si zamislio.
Moramo razumjeti da je ovo prva utakmica u kojoj su Drobarov i Trako odigrali zajedno, Čirjak i Đokanović također.
Puno novih neuigranih igrača, različitih zadataka na terenu, novi trener, ali će vjerovatno sve doći na svoje.
Važna je njihova "hladna glava" u budućim utakmicama.
Da napomenem, kad se već rotira, ne bi bilo loše vidjet šta može trio Džafić-Hamza/Mulahusejnović-Ikić na terenu.
I da dočekamo oporavljenog Daniela, aBd.


