Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#36876 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Tuga. Igmanu, sa igračem više, ne možeš gol da daš
last mohicans
Posts: 18167
Joined: 09/08/2012 23:19

#36877 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Izbaci sudija i golmana, ali da ne uđe drugi. Mozda ga zabijemo. Feđa napuši se, a igrači. Hvala vam za 3 utakmice sto ste nam dali laznu nadu. Ovo smo mi, realni, patnja i autocesta stradanja i muke.
User avatar
rocco_siffredi
Posts: 1640
Joined: 25/07/2015 14:13

#36878 Re: Utakmice.

Post by rocco_siffredi »

Hadžiću odlazi!!!
User avatar
enko 1964
Posts: 1383
Joined: 11/02/2010 10:45
Grijem se na: južnu interkonekciju

#36879 Re: Utakmice.

Post by enko 1964 »

Sram vas bilo džukele!
Anquilla
Posts: 2504
Joined: 25/04/2016 19:31

#36880 Re: Utakmice.

Post by Anquilla »

Ostat će zapisano da je Igman protiv nas dao prvi gol u PLBiH.
Ostvario prvu pobjedu.
Završio utakmicu sa 9 igrača.
I nisu primili gol.

Svaka im čast.

Feđa dosta ima za objasniti, taktike uopšte nema, samo nabacuje igrače...
Ne prima se plata za to, nije normalno da na svakom poluvremenu izvrši bar tri izmjene.

Počinješ utakmicu bez napadača, završavaš bez krila, s jednim stoperom :roll:
User avatar
Maharadza
Posts: 17069
Joined: 30/01/2013 15:13

#36881 Re: Utakmice.

Post by Maharadza »

Niko se meni od ovih izroda ne bi vratio u Sarajevo, sve ih ostaviti dole, može se "igrati" i sa juniorima ovako... u stvari vrijeđam samo juniore, ni oni vjerovatno ne bi ovako loše odigrali protiv ovih sela. :run:
User avatar
dzeno123
Posts: 1843
Joined: 20/04/2009 20:39
Location: Dreamland

#36882 Re: Utakmice.

Post by dzeno123 »

A neko mislio da je fedja trener?
last mohicans
Posts: 18167
Joined: 09/08/2012 23:19

#36883 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Gledam ovaj pregled, sve nebu pod oblake nabijaju, jbt. :-) Kao da američki fudbal treniraju, niko je ne plasira.
User avatar
rocco_siffredi
Posts: 1640
Joined: 25/07/2015 14:13

#36884 Re: Utakmice.

Post by rocco_siffredi »

Konjic nije selo, ali ovo je smiješno protiv debitanta. :roll:
User avatar
vicious
Posts: 7655
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#36885 Re: Utakmice.

Post by vicious »

last mohicans wrote: 14/08/2022 19:32 Gledam ovaj pregled, sve nebu pod oblake nabijaju, jbt. :-) Kao da američki fudbal treniraju, niko je ne plasira.
Ja mislim da Rifet u zivotu nije uputio sut prema golu, a stalno nesto pokusava...
Karikaturist
Posts: 5991
Joined: 20/12/2020 10:03

#36886 Re: Utakmice.

Post by Karikaturist »

Cuj nije selo :-)
Kao eto Sarajevo ne gubi utakmice, od sela posebno. :lol:
El_comadante
Posts: 9042
Joined: 10/05/2007 13:38
Location: Sarajevo

#36887 Re: Utakmice.

Post by El_comadante »

E ovo sad je katastrofa. Hajde Tuzla ok gornji dom naše lige ali ovo...? Nedopustivo. Zbog ovoga bi već večeras trebao letiti nečija glava.
last mohicans
Posts: 18167
Joined: 09/08/2012 23:19

#36888 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Anquilla wrote: 14/08/2022 19:30 Ostat će zapisano da je Igman protiv nas dao prvi gol u PLBiH.
Ostvario prvu pobjedu.
Završio utakmicu sa 9 igrača.
I nisu primili gol.

Svaka im čast.

Feđa dosta ima za objasniti, taktike uopšte nema, samo nabacuje igrače...
Ne prima se plata za to, nije normalno da na svakom poluvremenu izvrši bar tri izmjene.

Počinješ utakmicu bez napadača, završavaš bez krila, s jednim stoperom :roll:
Dodaj prošli najveći poraz kluba od 95 u historiji. Već mu se štošta toga ima prišiti. Djeluje da se već pogubio. Sad tim već tone, kad ih od prosle nije digao, a i kako ce sa bjesomučnim rotiranjem, kako će tek nakon ove gdje ce jos vise pasti. Lik se previše umislio da je trenerski mag.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22737
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#36889 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Gdje smo mi ograjisali da nam se ovakve situacije redovno desavaju…
Karikaturist
Posts: 5991
Joined: 20/12/2020 10:03

#36890 Re: Utakmice.

Post by Karikaturist »

Evo Duda krivi igrace ekonome i predsjednika.. Nij do njega kaze..
zbunjola71sa
Posts: 918
Joined: 28/02/2020 18:33

#36891 Re: Utakmice.

Post by zbunjola71sa »

last mohicans wrote: 14/08/2022 19:32 Gledam ovaj pregled, sve nebu pod oblake nabijaju, jbt. :-) Kao da američki fudbal treniraju, niko je ne plasira.
nije to samo ova tekma vec sve i jedna dosad,10o udaraca 100 preko gola,i svaka tekma tako i ne samo jedan igrac nego svaki koji osuta??????
Piaty
Posts: 6274
Joined: 01/12/2020 00:58

#36892 Re: Utakmice.

Post by Piaty »

Prva generacija Sarajeva koja nema nijednog igrača da valja. Bio je Muajkić ali otišao. Uvalio bi nama Igman i petardu da nisu crveni dobili. Isto kao Tuzla
Anquilla
Posts: 2504
Joined: 25/04/2016 19:31

#36893 Re: Utakmice.

Post by Anquilla »

last mohicans wrote: 14/08/2022 19:36
Anquilla wrote: 14/08/2022 19:30 Ostat će zapisano da je Igman protiv nas dao prvi gol u PLBiH.
Ostvario prvu pobjedu.
Završio utakmicu sa 9 igrača.
I nisu primili gol.

Svaka im čast.

Feđa dosta ima za objasniti, taktike uopšte nema, samo nabacuje igrače...
Ne prima se plata za to, nije normalno da na svakom poluvremenu izvrši bar tri izmjene.

Počinješ utakmicu bez napadača, završavaš bez krila, s jednim stoperom :roll:
Dodaj prošli najveći poraz kluba od 95 u historiji. Već mu se štošta toga ima prišiti. Djeluje da se već pogubio. Sad tim već tone, kad ih od prosle nije digao, a i kako ce sa bjesomučnim rotiranjem, kako će tek nakon ove gdje ce jos vise pasti. Lik se previše umislio da je trenerski mag.
Ubije u pojam oba napadača, i Hamzu i Mulahusejnovića dajući im po poluvrijeme.
I onda ovu utakmicu mu napadač Džafić :roll: Čovjeku primarna pozicija krilo, ne zna da je ikad bio napadač.
A u drugom gurne svu trojicu koju ima, ni igrači nisu znali koju formaciju igraju na terenu.

Inače je prilično prepotentan, ali ne može pobjeći od činjenice da je dobio sve koga je tražio.

Jest ga zadesio peh sa stoperima, da sve trojica povrijede istovremeno, ali nema opravdanja za haos od taktike.
velaxsa
Posts: 408
Joined: 12/04/2005 06:53
Location: Sarajevo
Contact:

#36894 Re: Utakmice.

Post by velaxsa »

Dvije utakmice zaredom trostruka izmjena na poluvremenu, toliko o pravilnom odabiru pocetnih 11. Uporno se od Ahme ocekuje da nas vadi na pragu četrdesete (uslo je protiv Posusja ali ne moze svaki put). Nemamo igru, ne znamo ni kako ni gdje idemo. Sve nekako napamet, haj'mo napasti-oni ce se prepasti strasnog Sarajeva....danas svako igra fudbal. Ja sam sretan sto smo se zahvalili nekim istrosenim igracima na kraju sezone, ali gdje su zamjene za te igrace? Sredina skripi, napad neuigran, odbrana samu sebe izbacuje, stalne rotacije....rastimani orkestar....a imali su podrsku kakvu FKS odavno nije imalo. Sad ce mizerna posjeta, psovke sa tribina i patnja na terenu....onda smjena trenera i SD za dva mjeseca, dolazak nekog Dzene da gasi pozar do polusezone, onda novi trener "koji nije birao igrace i prosao pripreme" i lagano u krug....cirkus se nastavlja.
mond
Posts: 3613
Joined: 24/10/2010 20:45

#36895 Re: Utakmice.

Post by mond »

Kakve amaterčine od trenera i sportskog direktora, ovo nisu istine.
Duga i teška sezona rođaci, valjda se Europa izbori.
FUJ
User avatar
rocco_siffredi
Posts: 1640
Joined: 25/07/2015 14:13

#36896 Re: Utakmice.

Post by rocco_siffredi »

Karikaturist wrote: 14/08/2022 19:37 Evo Duda krivi igrace ekonome i predsjednika.. Nij do njega kaze..
Mislim da smo mi navijači najviše krivi. Što trpimo ovo, treba nekome jebat mater.
radijator
Posts: 385
Joined: 25/01/2003 00:00

#36897 Re: Utakmice.

Post by radijator »

Ma treba nastavit glumit Engleze, pjesma i pljesak poslije poraza, Liverpul ovo ono.. vazno je da se bore. Gdje ces im psovat, zvizdat, samo podrska braco. Prosli put poraz kod kuce 4 razlike, sad u gostima 2... Samo dusman nece vidjet napredak
zbunjola71sa
Posts: 918
Joined: 28/02/2020 18:33

#36898 Re: Utakmice.

Post by zbunjola71sa »

Onog momenta kad si prodao i pustio da ti ide iz kluba najbolji stoper bez obzira za koju lovu, od 4 koja si imao(tri ti si povrijedise haman u jednom kolu) onda ima ovo sto sad imas, 0 pomnozenu sa 0.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#36899 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Ma što je najgore ne bore se. Ne razumijem kako ihrači igraju za neku siću u nekom malom klubu i poginu na terenu, a kada dođu kod nas, dobiju dobre i redovne plate, poslije par utakmica postanu zvijezde i šetači po terenu. Ko biva sada je neki igrač i ne mora više da trči. Kod kornera ti lopta pada na 5 metara i tu su dva igrača Igmana potpuno slobodna. Onaj sa zemlje daje gol. Što se to Igmanu ne desi ni kod jednog od silnih kornera što smo izveli? Zato što su cijelo brijeme koncentrisani i grizu.

Mene samo nervira nedostatak karaktera kod igrača. Nakon istorijske blamaže u prošlom kolu umjesto da poginu ovu i pokažu da je bio samo loš dan oni došli da šetaju. Pogotovo Suljić. Kada ti lopta 5 puta prođe ispod noge to nije slučajno. To je dokaz ku..bolje
Karikaturist
Posts: 5991
Joined: 20/12/2020 10:03

#36900 Re: Utakmice.

Post by Karikaturist »

Jebi ga, neko nalijepio Suljica nakon onog kola kad je promasio penal i odmah lika tog popljuvali ovdje.
Igraci kao svete krave vazda bili u Sarajevu, zasticeni i placeni ko polarni medjedi.
Post Reply