Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#36876 Re: Utakmice.
Tuga. Igmanu, sa igračem više, ne možeš gol da daš
-
last mohicans
- Posts: 18169
- Joined: 09/08/2012 23:19
#36877 Re: Utakmice.
Izbaci sudija i golmana, ali da ne uđe drugi. Mozda ga zabijemo. Feđa napuši se, a igrači. Hvala vam za 3 utakmice sto ste nam dali laznu nadu. Ovo smo mi, realni, patnja i autocesta stradanja i muke.
- enko 1964
- Posts: 1384
- Joined: 11/02/2010 10:45
- Grijem se na: južnu interkonekciju
#36879 Re: Utakmice.
Sram vas bilo džukele!
-
Anquilla
- Posts: 2504
- Joined: 25/04/2016 19:31
#36880 Re: Utakmice.
Ostat će zapisano da je Igman protiv nas dao prvi gol u PLBiH.
Ostvario prvu pobjedu.
Završio utakmicu sa 9 igrača.
I nisu primili gol.
Svaka im čast.
Feđa dosta ima za objasniti, taktike uopšte nema, samo nabacuje igrače...
Ne prima se plata za to, nije normalno da na svakom poluvremenu izvrši bar tri izmjene.
Počinješ utakmicu bez napadača, završavaš bez krila, s jednim stoperom
Ostvario prvu pobjedu.
Završio utakmicu sa 9 igrača.
I nisu primili gol.
Svaka im čast.
Feđa dosta ima za objasniti, taktike uopšte nema, samo nabacuje igrače...
Ne prima se plata za to, nije normalno da na svakom poluvremenu izvrši bar tri izmjene.
Počinješ utakmicu bez napadača, završavaš bez krila, s jednim stoperom
- Maharadza
- Posts: 17069
- Joined: 30/01/2013 15:13
#36881 Re: Utakmice.
Niko se meni od ovih izroda ne bi vratio u Sarajevo, sve ih ostaviti dole, može se "igrati" i sa juniorima ovako... u stvari vrijeđam samo juniore, ni oni vjerovatno ne bi ovako loše odigrali protiv ovih sela. 
- dzeno123
- Posts: 1843
- Joined: 20/04/2009 20:39
- Location: Dreamland
#36882 Re: Utakmice.
A neko mislio da je fedja trener?
-
last mohicans
- Posts: 18169
- Joined: 09/08/2012 23:19
#36883 Re: Utakmice.
Gledam ovaj pregled, sve nebu pod oblake nabijaju, jbt.
Kao da američki fudbal treniraju, niko je ne plasira.
- rocco_siffredi
- Posts: 1640
- Joined: 25/07/2015 14:13
#36884 Re: Utakmice.
Konjic nije selo, ali ovo je smiješno protiv debitanta. 
- vicious
- Posts: 7655
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#36885 Re: Utakmice.
Ja mislim da Rifet u zivotu nije uputio sut prema golu, a stalno nesto pokusava...last mohicans wrote: ↑14/08/2022 19:32 Gledam ovaj pregled, sve nebu pod oblake nabijaju, jbt.Kao da američki fudbal treniraju, niko je ne plasira.
-
Karikaturist
- Posts: 5991
- Joined: 20/12/2020 10:03
#36886 Re: Utakmice.
Cuj nije selo
Kao eto Sarajevo ne gubi utakmice, od sela posebno.
Kao eto Sarajevo ne gubi utakmice, od sela posebno.
-
El_comadante
- Posts: 9042
- Joined: 10/05/2007 13:38
- Location: Sarajevo
#36887 Re: Utakmice.
E ovo sad je katastrofa. Hajde Tuzla ok gornji dom naše lige ali ovo...? Nedopustivo. Zbog ovoga bi već večeras trebao letiti nečija glava.
-
last mohicans
- Posts: 18169
- Joined: 09/08/2012 23:19
#36888 Re: Utakmice.
Dodaj prošli najveći poraz kluba od 95 u historiji. Već mu se štošta toga ima prišiti. Djeluje da se već pogubio. Sad tim već tone, kad ih od prosle nije digao, a i kako ce sa bjesomučnim rotiranjem, kako će tek nakon ove gdje ce jos vise pasti. Lik se previše umislio da je trenerski mag.Anquilla wrote: ↑14/08/2022 19:30 Ostat će zapisano da je Igman protiv nas dao prvi gol u PLBiH.
Ostvario prvu pobjedu.
Završio utakmicu sa 9 igrača.
I nisu primili gol.
Svaka im čast.
Feđa dosta ima za objasniti, taktike uopšte nema, samo nabacuje igrače...
Ne prima se plata za to, nije normalno da na svakom poluvremenu izvrši bar tri izmjene.
Počinješ utakmicu bez napadača, završavaš bez krila, s jednim stoperom![]()
- GandalfSivi
- Posts: 22738
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#36889 Re: Utakmice.
Gdje smo mi ograjisali da nam se ovakve situacije redovno desavaju…
-
Karikaturist
- Posts: 5991
- Joined: 20/12/2020 10:03
#36890 Re: Utakmice.
Evo Duda krivi igrace ekonome i predsjednika.. Nij do njega kaze..
-
zbunjola71sa
- Posts: 918
- Joined: 28/02/2020 18:33
#36891 Re: Utakmice.
nije to samo ova tekma vec sve i jedna dosad,10o udaraca 100 preko gola,i svaka tekma tako i ne samo jedan igrac nego svaki koji osuta??????last mohicans wrote: ↑14/08/2022 19:32 Gledam ovaj pregled, sve nebu pod oblake nabijaju, jbt.Kao da američki fudbal treniraju, niko je ne plasira.
-
Piaty
- Posts: 6274
- Joined: 01/12/2020 00:58
#36892 Re: Utakmice.
Prva generacija Sarajeva koja nema nijednog igrača da valja. Bio je Muajkić ali otišao. Uvalio bi nama Igman i petardu da nisu crveni dobili. Isto kao Tuzla
-
Anquilla
- Posts: 2504
- Joined: 25/04/2016 19:31
#36893 Re: Utakmice.
Ubije u pojam oba napadača, i Hamzu i Mulahusejnovića dajući im po poluvrijeme.last mohicans wrote: ↑14/08/2022 19:36Dodaj prošli najveći poraz kluba od 95 u historiji. Već mu se štošta toga ima prišiti. Djeluje da se već pogubio. Sad tim već tone, kad ih od prosle nije digao, a i kako ce sa bjesomučnim rotiranjem, kako će tek nakon ove gdje ce jos vise pasti. Lik se previše umislio da je trenerski mag.Anquilla wrote: ↑14/08/2022 19:30 Ostat će zapisano da je Igman protiv nas dao prvi gol u PLBiH.
Ostvario prvu pobjedu.
Završio utakmicu sa 9 igrača.
I nisu primili gol.
Svaka im čast.
Feđa dosta ima za objasniti, taktike uopšte nema, samo nabacuje igrače...
Ne prima se plata za to, nije normalno da na svakom poluvremenu izvrši bar tri izmjene.
Počinješ utakmicu bez napadača, završavaš bez krila, s jednim stoperom![]()
I onda ovu utakmicu mu napadač Džafić
A u drugom gurne svu trojicu koju ima, ni igrači nisu znali koju formaciju igraju na terenu.
Inače je prilično prepotentan, ali ne može pobjeći od činjenice da je dobio sve koga je tražio.
Jest ga zadesio peh sa stoperima, da sve trojica povrijede istovremeno, ali nema opravdanja za haos od taktike.
-
velaxsa
- Posts: 408
- Joined: 12/04/2005 06:53
- Location: Sarajevo
- Contact:
#36894 Re: Utakmice.
Dvije utakmice zaredom trostruka izmjena na poluvremenu, toliko o pravilnom odabiru pocetnih 11. Uporno se od Ahme ocekuje da nas vadi na pragu četrdesete (uslo je protiv Posusja ali ne moze svaki put). Nemamo igru, ne znamo ni kako ni gdje idemo. Sve nekako napamet, haj'mo napasti-oni ce se prepasti strasnog Sarajeva....danas svako igra fudbal. Ja sam sretan sto smo se zahvalili nekim istrosenim igracima na kraju sezone, ali gdje su zamjene za te igrace? Sredina skripi, napad neuigran, odbrana samu sebe izbacuje, stalne rotacije....rastimani orkestar....a imali su podrsku kakvu FKS odavno nije imalo. Sad ce mizerna posjeta, psovke sa tribina i patnja na terenu....onda smjena trenera i SD za dva mjeseca, dolazak nekog Dzene da gasi pozar do polusezone, onda novi trener "koji nije birao igrace i prosao pripreme" i lagano u krug....cirkus se nastavlja.
-
mond
- Posts: 3613
- Joined: 24/10/2010 20:45
#36895 Re: Utakmice.
Kakve amaterčine od trenera i sportskog direktora, ovo nisu istine.
Duga i teška sezona rođaci, valjda se Europa izbori.
FUJ
Duga i teška sezona rođaci, valjda se Europa izbori.
FUJ
- rocco_siffredi
- Posts: 1640
- Joined: 25/07/2015 14:13
#36896 Re: Utakmice.
Mislim da smo mi navijači najviše krivi. Što trpimo ovo, treba nekome jebat mater.Karikaturist wrote: ↑14/08/2022 19:37 Evo Duda krivi igrace ekonome i predsjednika.. Nij do njega kaze..
-
radijator
- Posts: 385
- Joined: 25/01/2003 00:00
#36897 Re: Utakmice.
Ma treba nastavit glumit Engleze, pjesma i pljesak poslije poraza, Liverpul ovo ono.. vazno je da se bore. Gdje ces im psovat, zvizdat, samo podrska braco. Prosli put poraz kod kuce 4 razlike, sad u gostima 2... Samo dusman nece vidjet napredak
-
zbunjola71sa
- Posts: 918
- Joined: 28/02/2020 18:33
#36898 Re: Utakmice.
Onog momenta kad si prodao i pustio da ti ide iz kluba najbolji stoper bez obzira za koju lovu, od 4 koja si imao(tri ti si povrijedise haman u jednom kolu) onda ima ovo sto sad imas, 0 pomnozenu sa 0.
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#36899 Re: Utakmice.
Ma što je najgore ne bore se. Ne razumijem kako ihrači igraju za neku siću u nekom malom klubu i poginu na terenu, a kada dođu kod nas, dobiju dobre i redovne plate, poslije par utakmica postanu zvijezde i šetači po terenu. Ko biva sada je neki igrač i ne mora više da trči. Kod kornera ti lopta pada na 5 metara i tu su dva igrača Igmana potpuno slobodna. Onaj sa zemlje daje gol. Što se to Igmanu ne desi ni kod jednog od silnih kornera što smo izveli? Zato što su cijelo brijeme koncentrisani i grizu.
Mene samo nervira nedostatak karaktera kod igrača. Nakon istorijske blamaže u prošlom kolu umjesto da poginu ovu i pokažu da je bio samo loš dan oni došli da šetaju. Pogotovo Suljić. Kada ti lopta 5 puta prođe ispod noge to nije slučajno. To je dokaz ku..bolje
Mene samo nervira nedostatak karaktera kod igrača. Nakon istorijske blamaže u prošlom kolu umjesto da poginu ovu i pokažu da je bio samo loš dan oni došli da šetaju. Pogotovo Suljić. Kada ti lopta 5 puta prođe ispod noge to nije slučajno. To je dokaz ku..bolje
-
Karikaturist
- Posts: 5991
- Joined: 20/12/2020 10:03
#36900 Re: Utakmice.
Jebi ga, neko nalijepio Suljica nakon onog kola kad je promasio penal i odmah lika tog popljuvali ovdje.
Igraci kao svete krave vazda bili u Sarajevu, zasticeni i placeni ko polarni medjedi.
Igraci kao svete krave vazda bili u Sarajevu, zasticeni i placeni ko polarni medjedi.
