Ma garant si drot, eto te isto prosjecni saobracajac policajac. Ne vrijedi se ubjedjivati sa tobom. Gdje da ti uplatim cenera da nas popustis?kakavdanakneiskustvu wrote:djeciji dispanzer,kontas??,djeciji,,na drugom spratu doma zdravlja je djeciji dispanzer,odes,popnes se i vidis da je tu djeciji dispanzerclio_dci120 wrote:Ti fakat imas problem sa razumijevanjem necega. Fino ri je kameni napisao da sada dispanzer prima samo djecu do 7 godina zivota.kakavdanakneiskustvu wrote:djeciji dispanzer postoji na istom mjestu na kojem je danas vec minimalno 40 godina i sad se neko,inace gorljivi simpatizer jedne ruralne pojave koja ima inicijale r.i.,nasao cuditi tome da kao djeca se lijece na istom mjestu gdje i odrasli,a samo se treba malo raspitati oko toga,nista ne kosta,nista ne boli
Ja se sjecam da sam i preko sedam godina starosti isao u dispanzer. Sada toga nema i nisi upravu kada pises da u istom obliku dispanzer postoji 40 godina.
Da li ti treba crtati da bi shvatio nesto?
Evo ode pogledati imam li paint.
Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#36776 Re: Zeničani
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66020
- Joined: 03/08/2010 19:04
#36777 Re: Zeničani
djeciji dispanzer,kontas??,djeciji,,na drugom spratu doma zdravlja je djeciji dispanzer,odes,popnes se i vidis da je tu djeciji dispanzer[/quote]clio_dci120 wrote:[quote="kakavdanakneiskustvu"Ti fakat imas problem sa razumijevanjem necega. Fino ri je kameni napisao da sada dispanzer prima samo djecu do 7 godina zivota.kakavdanakneiskustvu wrote:djeciji dispanzer postoji na istom mjestu na kojem je danas vec minimalno 40 godina i sad se neko,inace gorljivi simpatizer jedne ruralne pojave koja ima inicijale r.i.,nasao cuditi tome da kao djeca se lijece na istom mjestu gdje i odrasli,a samo se treba malo raspitati oko toga,nista ne kosta,nista ne boli
Ja se sjecam da sam i preko sedam godina starosti isao u dispanzer. Sada toga nema i nisi upravu kada pises da u istom obliku dispanzer postoji 40 godina.
Da li ti treba crtati da bi shvatio nesto?
Evo ode pogledati imam li paint.
Ma garant si drot, eto te isto prosjecni saobracajac policajac. Ne vrijedi se ubjedjivati sa tobom. Gdje da ti uplatim cenera da nas popustis?[/quote]
upitas svog omiljenog politicara
-
Tempo
- ZeModerator
- Posts: 5186
- Joined: 07/12/2003 00:00
#36778 Re: Zeničani
nemoj se ljutiti, ali nije lijepo nakaziti jezik. on je dovoljno bogat da se mozes izraziti, a da to zvuci smisleno i precizno. sa imač i neimač samo sebe degradiras i gubis vjerodostojnost kao ucesnik nekog razgovora. missim... ako se ne znas izraziti, zasto bi neko pomislio da znas nesto o temi o kojoj govoris?kakavdanakneiskustvu wrote:Tempo wrote:nemac pojma ne znaci nista. ta sintagma ne postoji. obicno se kaze onaj koji nema pojma ili ljudi koji nemaju pojma. sve vam je to od kretenskih portala, od avazove estetike, kliksove interpretacije jezika. jezik kojim govorimo ne mora striktno biti knjizevni. moze biti i pijacarski, ali ne moze biti izmisljen u redakcijama petparackih novina.kakavdanakneiskustvu wrote:
pa jebemliga,nije se to na tebe odnosilo
pa puno toga napisano na forumu zvanicno ne postoji,ne pišem ovdje sastav za ocjenu u školi pa da moram dobro paziti kakav cu izraz upotrijebiti ,izvini ako je tvom istancanom oku zasmetalo to što sam napisao
inace, ukus je istancan.
-
Tempo
- ZeModerator
- Posts: 5186
- Joined: 07/12/2003 00:00
#36779 Re: Zeničani
ti si ovdje daleko najgluplji, tako da su tvoje upadice suvisne.clio_dci120 wrote:Zar ocekujes da drot razumije pravopis!?
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66020
- Joined: 03/08/2010 19:04
#36780 Re: Zeničani
nemoj se ljutiti, ali nije lijepo nakaziti jezik. on je dovoljno bogat da se mozes izraziti, a da to zvuci smisleno i precizno. sa imač i neimač samo sebe degradiras i gubis vjerodostojnost kao ucesnik nekog razgovora. missim... ako se ne znas izraziti, zasto bi neko pomislio da znas nesto o temi o kojoj govoris?Tempo wrote:kakavdanakneiskustvu wrote:nemac pojma ne znaci nista. ta sintagma ne postoji. obicno se kaze onaj koji nema pojma ili ljudi koji nemaju pojma. sve vam je to od kretenskih portala, od avazove estetike, kliksove interpretacije jezika. jezik kojim govorimo ne mora striktno biti knjizevni. moze biti i pijacarski, ali ne moze biti izmisljen u redakcijama petparackih novina.Tempo wrote:
pa jebemliga,nije se to na tebe odnosilo
pa puno toga napisano na forumu zvanicno ne postoji,ne pišem ovdje sastav za ocjenu u školi pa da moram dobro paziti kakav cu izraz upotrijebiti ,izvini ako je tvom istancanom oku zasmetalo to što sam napisao
inace, ukus je istancan.[/quote]
sve ok,nema ljutnje
nije napisano neimač nego nemač
jos jednom,izvini
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38021
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#36781 Re: Zeničani
Dobro je bolan 
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66020
- Joined: 03/08/2010 19:04
#36782 Re: Zeničani
Bobi wrote:Dobro je bolan
evo necemo više ,bas smo grozni
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83507
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#36783 Re: Zeničani
De fakat vidi da idemo sa Zenicani vol.2. i sa malo drukcijim pravilima igre. Ovo je zadnjih mjeseci mucno za citati.Bobi wrote:Dobro je bolan
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#36784 Re: Zeničani
Ja nikad u zivotu nisam cuo za termin nemač. Mislio sam da je gresku u kucanju napravio. Bog te pitaj iz kojeg sela babinjskog sliva je sljego.. Haman nam je i Tempo babinjac, ispast ce jos Ramo veci zenicanin od vas dvojice. 
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66020
- Joined: 03/08/2010 19:04
#36785 Re: Zeničani
odakle god da sam,ne do bog da imam nesto zajednicko s tobom
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#36786 Re: Zeničani
Imas, stari mi je bivsi mupovac i nije bio policajac
Daj sad otkaz
Daj sad otkaz
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66020
- Joined: 03/08/2010 19:04
#36787 Re: Zeničani
misliš nije bio drot,da se posluzim tvojim rjecnikom?
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#36788 Re: Zeničani
Upravo zato ne koristim taj pojam, generalno, ovo je iznimka da tebe "upalim". 
-
Tempo
- ZeModerator
- Posts: 5186
- Joined: 07/12/2003 00:00
#36789 Re: Zeničani
clio_dci120 wrote:Ja nikad u zivotu nisam cuo za termin nemač. Mislio sam da je gresku u kucanju napravio. Bog te pitaj iz kojeg sela babinjskog sliva je sljego.. Haman nam je i Tempo babinjac, ispast ce jos Ramo veci zenicanin od vas dvojice.
babino, babinskog, babinac.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66020
- Joined: 03/08/2010 19:04
#36790 Re: Zeničani
clio_dci120 wrote:Upravo zato ne koristim taj pojam, generalno, ovo je iznimka da tebe "upalim".
baš si me upalio
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#36791 Re: Zeničani
Hajd ti nama reci kako babinci ili babinjci psuju majku?
@Tempo
@Tempo
Last edited by clio_dci120 on 02/10/2019 16:19, edited 1 time in total.
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#36792 Re: Zeničani
Tesko je budzetlije upaliti. Da manje forumate prije bi te zapisnike izdavali. Svugdje u BiH svi mupovi dostavljaju za 7 dana, jedino vi za 15. Haman da se svi ko ti nakace na forum. Morat cu predloziti Rami da vam ogranice browsere i telefone.kakavdanakneiskustvu wrote:clio_dci120 wrote:Upravo zato ne koristim taj pojam, generalno, ovo je iznimka da tebe "upalim".
baš si me upalio
-
moet-perignon
- Posts: 611
- Joined: 04/02/2015 13:32
#36793 Re: Zeničani
clio_dci120 wrote:Tesko je budzetlije upaliti. Da manje forumate prije bi te zapisnike izdavali. Svugdje u BiH svi mupovi dostavljaju za 7 dana, jedino vi za 15. Haman da se svi ko ti nakace na forum. Morat cu predloziti Rami da vam ogranice browsere i telefone.kakavdanakneiskustvu wrote:clio_dci120 wrote:Upravo zato ne koristim taj pojam, generalno, ovo je iznimka da tebe "upalim".
baš si me upalio
imam utisak da se clio shegaci sa raminim likom. garantujem da mu najvise o svih nas ramo ide na zivce, a provociranjem po forumu o njegovom liku, ispipava puls drugih da provjeri kako taj debeli covjek ide drugima na zivce.
ulazem cvaju za opkladu da je tacno tako.
nego, kad ce onaj tunel vise da se otvori? nije li ramin mali rek'o da se Ceste Federacije drze obecanja i da se tunel otvori koncem avgusta, eventualno pocetkom septembra. ocito da ga vucibatine iz Cesta Federacije nisu zarezivali ozbiljno.
kad ce vise taj tunel da se otvori?
red bi bio da se otvori na dan kad Tuka dolazi, pa da iz Maglaja, Zepca i Zavidovica lakse dodju u Ze da slave sa njim.
Last edited by moet-perignon on 02/10/2019 17:03, edited 4 times in total.
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#36794 Re: Zeničani
Zna li iko šta o firmi Shot? Bave se oružjem. Kakvi su onako, uslovi i to?
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#36796 Re: Zeničani
Jednom davno, ima i deset godina, ne sjecam se ni sam kako sam dosao u kontakt sa vozacem njihovim, mislim da smo se zadesili kod mehanicara u isto vrijeme, pricao mi je da je ostetio vozilo i morao je sam platiti popravku. Meni je odmah simptomaticno kada firma ne plati kasko, a slucajni stetu odbija radniku. Svakom se radniku koji vozi cijeli dan moze desiti da zakaci retrovizor.
Znam Vekija, sina od vlasnika, vodi on to sa ocem, onako kao ljudi su uvijek bili stroga kultura, ali eto iznad gore sam napisao to sto znam. Mislim da ti je tu plata sigurno u dan tacna, 100 posto ti to mogu tvrditi, jer znam da nikada nikome nisu bili ni centa duzni, barem koliko sam cuo.
Znam Vekija, sina od vlasnika, vodi on to sa ocem, onako kao ljudi su uvijek bili stroga kultura, ali eto iznad gore sam napisao to sto znam. Mislim da ti je tu plata sigurno u dan tacna, 100 posto ti to mogu tvrditi, jer znam da nikada nikome nisu bili ni centa duzni, barem koliko sam cuo.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66020
- Joined: 03/08/2010 19:04
#36797 Re: Zeničani
predajem se,lik kojem je najruralniji zenicki politicar idol me napokon otkrio,ne izdajem zapisnike u zeljenom roku
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#36798 Re: Zeničani
O firmi pojma nemam, ali za gazdu sam čuo da je teška ljudina ( i u bukvalnom i u prenesenom značenju) i da je baš insan po mjeri. Ako ti to šta može pomoći...Casual's wrote:Zna li iko šta o firmi Shot? Bave se oružjem. Kakvi su onako, uslovi i to?
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#36799 Re: Zeničani
Dobri su i Kemo i Veki kao ljudi, ne znam kakvi su prema radnicima.
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#36800 Re: Zeničani
Pa i meni je Veki ljudina kao covjek, poznanik, poslovni partneri ih svi hvale od reda. Kultura je momak, jedan od rijetkih koji ima pare, a nije podignut. Ali isto tako ovo sto mi je vozac govorio je ziva istina, a ne cijenim ljude kao gazde ako za stetu na vozilu odbijaju radniku.Jimmy McNulty wrote:O firmi pojma nemam, ali za gazdu sam čuo da je teška ljudina ( i u bukvalnom i u prenesenom značenju) i da je baš insan po mjeri. Ako ti to šta može pomoći...Casual's wrote:Zna li iko šta o firmi Shot? Bave se oružjem. Kakvi su onako, uslovi i to?
Istu praksu ima Bajra, kada god ga sretnem kako prolazi u onom novom Q8, tako isto kazem da nikad tamo necu sjesti, dok god odbija radnicima od plate. Pogtovo vozacima koji tako hljeb zaraduju. U Bajri su ca svoj fond solidarnosti osnovali da tako namiruju stete. Retrovizor, nosac retrovizora na Actrosu kosta i 2000KM, pa zamisli kada ti odbije toliko od plate.
Opet, to je samo moje misljenje, a mozda je sada i drugacije u tom Shotu. Na kraju bitno je raditi gdje god, lakse je kasnije preci na bolje, covjek kad se radi i trudi i dobije neku nafaku.
