Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Gdje pokazuje da trosi?
Isred kuce gdje parkiram se postoji fleka, tako da curi, a mozda i trosi ako gdje uvlaci u sistem (ako na to mislis, ne razumijem se bas)
Ne razumijes se u tematiku, ne vjerujes majstoru a vjerujes nekom anonimusu sa foruma sta bi ti rekao.
Majstoru vjerujem, ali njegova prica sa pranjem motora i nema bas smisla.
Ako mi neko kaze do glave je motora, sigurno necu otici i kupiti drugu da mijenjam.
Uostalom moue biti 10 stvari razlicitih vjerujem, zelim cuti koje su otprilile to stvari i sta da ocekujem
Continental wrote: ↑28/08/2021 23:04
Majstoru vjerujem, ali njegova prica sa pranjem motora i nema bas smisla.
Ako mi neko kaze do glave je motora, sigurno necu otici i kupiti drugu da mijenjam.
Uostalom moue biti 10 stvari razlicitih vjerujem, zelim cuti koje su otprilile to stvari i sta da ocekujem
Ako motor ne sagorijeva ulje zajedno sa gorivom, onda negdje curi van motora. To može biti dihtung poklopca ventila, kartera ili neki semering. Dhtung glave je manje realna opcija jer bi onda imao i drugih problema, tipa pregrijavanje motora. Dihtung poklopca ventila ili kartera nije nešto skup zahvat, semerinzi već mogu biti, najskuplji je dihtung glave motora. S obzirom na potrošnju koja je prilično velika ja bih gledao da riješim taj problem. Motor je vjerovatno toliko mastan od ulja da se ni ne vidi najbolje gdje tačno curi (zato se i predlaže pranje), premda bi taj majstor treba otprilike da zna šta je problem, valjda ima nekog iskustva, a i ti motori su već godinama tu na tržištu...
Cim on kaze da parkira i da curi ,tj ima fleke onda to se sljeva sa necega kad motor ne radi,tako da je izglednije da je nesto otislo banalno
Nece nekad majstori da se bave sa necim jer im je peglativno nadju izgovore da je sve izgorilo mrsko im....probaj dobro oprati moyor i otici na dizalicu da se vidi odakle se sljeva
Evolution_IV wrote: ↑27/08/2021 17:46
jel ovo vjeshalice??
kako divlja kazaljka...meni je sa upaljenom klimom znala kazaljka hodat gore dole kod vecih obrtaja i ubrzanja, vjerovatno klizao pk kais koji se skoro raspao...kako je novi kais sve je normalno...
Yeste. Upravo tako zatitra kazaljka ali samo u jednom podioku, na primjer kad vozim 4tom konstantno i brzo to se ne desava, nego samo 2,3.To se desava kad konstantno vozis,drzis pretisnuto,i odjednom zatitra
Kad vec pominjes kais, kad je radjen veliki servis poslije toga nekako nije auto radilo kao prije.Ne znam ti objasniti imam osjecaj kao da u leru remen u nekoj milisekundi kao stane.
Derala sam klimu danas, desavalo se ovo pocesto, ali kazem,kod mene nije to dramaticno da divljani auto i da gubim kontrolu.
Nekako me isprepadalo,a voza se otvoreno barem 80% kilometraze, jedino u gradu kucni kloc ubaca u 4,5 nezzz dze ga po gradu more u toj brzini handrljat,pa ga mozda ugusi, stvarno ne dimi i ne pali mi regeraciju, vuce sve regulara, ne trosi itd samo dilkani kazaljka na momenat
Hvala svima uzecu u obzir sve opcije da vidimo o cemu se radi
Likvi moli aditiv za dizne ja sam istresao citav na pola rezervoara i evo godinu i po bez stucanja
Makar si miran narednih godina, samo da se postavi pod opterecenjem. Da se ne potrga selen. Ovako kupis slabiji dio, lose se postavi, platis ruke, prolupa za kratko vrijeme. Stigne te drugi kvar, zareda se. Izadje skuplje. Ja sto sam aftermarket dijelova ovjesa na mercedes vozilima isprobao lemforder je najbolji. Meyle, trw su ispod. Ne mogu tvrditi da te marke rade posao za druga auta, nemam iskustva. Nisi pogrijesio sve u svemu..
naravno, valjda me ne zajebu, epilog ce biti napisan
Continental wrote: ↑28/08/2021 23:04
Majstoru vjerujem, ali njegova prica sa pranjem motora i nema bas smisla.
Ako mi neko kaze do glave je motora, sigurno necu otici i kupiti drugu da mijenjam.
Uostalom moue biti 10 stvari razlicitih vjerujem, zelim cuti koje su otprilile to stvari i sta da ocekujem
Continental wrote: ↑28/08/2021 19:49
Drugari moji, jedno pitanjce, uskoro ce mi servis, a volio bih rjesiti curenje ulja ako je to realno i moguce.
Auto je A3 2005 god i gubi pa sta znam jedno 2l ulja na 10k km. Kakva bi bila procedura, majstor mi je govorio operi motor, pa cemo ti nasuti neko jeftinije ulje, vozi 2 3 milje pa dodji da vidimo gdje curi.
Nekako mi je ta prica bezveze bila, motor onako sto bi i mogao oprati je uredno cisto, a iz njegove price je to nepopravljivo jer se motor razradio vremenom. Pa sad do cega obicno biva to curenje, kolike su cijene popravke od najskuplje do najjeftinije opcije i sl ako neko ima iskustva?
Majstor ti je dobro rekao. Ako je motor sav zamasten ne moze se otkriti odakle dolazi, a mozda i ja sa vise mjesta.
Sagori on nesto i u cilindrima, to je sigurno, ali ne vjerujem da je 2 dece na 1000 km.
U svakom slucaju nije ni ta dva litra dosipanja na servisni interval nesto strasno za 16 godina staru masinu.
Ranije sam vec pisao , ford focus, novi mjenjac stavljen, i poslije dva dana poce ispadat iz brzina mimo 3 i 4 vraca ga u ler, jedan mehanicar mi je usput pokazao i privremeno rijesio kvar , digli smo haubu i vidimo e sad kako se zovu ti djelovi, jednostavno kad se mijenja brzina ne ubada mjenjac u kuglu onu vidi se ,promaši ,luftira, ili ne dobaci do nje ,pa je ovaj ubacio i vezicama drzi... Zanima me bas moze li se popraviti bez skidanja mjenjaca na novo
drug_profi wrote: ↑29/08/2021 20:32
Majstor ti je dobro rekao. Ako je motor sav zamasten ne moze se otkriti odakle dolazi, a mozda i ja sa vise mjesta.
Sagori on nesto i u cilindrima, to je sigurno, ali ne vjerujem da je 2 dece na 1000 km.
U svakom slucaju nije ni ta dva litra dosipanja na servisni interval nesto strasno za 16 godina staru masinu.
A cekaj, ja otvorim haubu, poskidam zastitne plastike, sve je suho ono sto je okom vidljivo. Ne znam kako ce tu pranje pomoci al hajde. Imam dojam da negdje ispod pusta.
Ko je vama rekao da je auto benzinac, dizel je.
1. Ko pere u Sa te motore, da hoce fino odraditi i bar mrvu profesionalno?
2. Dobijao sam prijedloge da sipam gusce ulje koje ispunjava specifiksciju jer ce manje curiti, a navodno nece stetiti nista motoru. Drzim se onoga sto je fabrika propisala, ali zanima me ima li tu istine u toj prici?
Onda je vjerovatno curenje na semeringu radilice.
Drugi prijedlog, ako motor nije sav zamašten, onda je lakše naći mjesto, dakle probaj kod drugog majstora.
I ne trpaj ulje koje fabricki ne odgovara.
Evo ti jedna ideja. Parkiraj, i podmetni ispod motora cist papir, ili karton da pokrije sto vecu povrsinu. Ujutro pogledaj gdje je kapalo i koje je to mjesto na motoru otprilike. Pomoći ćeš dijagnozi i znaćeš na čemu si.
To me podsjeti kako je moj poslodavac popizdio kad je vidio da nam je neko uflekao parking. Ono bas vidljiva fleka i svaki dan novo mjesto uflekano.
naredio da se opere (imamo cak i uljni separator na kisnoj kanalizaciji) i da se nađe kome ulje curi.
A nije da su nam plate loše i da se nema za servisa. Vozni park je solidan.
drug_profi wrote: ↑29/08/2021 21:30
To me podsjeti kako je moj poslodavac popizdio kad je vidio da nam je neko uflekao parking. Ono bas vidljiva fleka i svaki dan novo mjesto uflekano.
naredio da se opere (imamo cak i uljni separator na kisnoj kanalizaciji) i da se nađe kome ulje curi.
A nije da su nam plate loše i da se nema za servisa. Vozni park je solidan.
I na kraju se ispostavilo da je njegov auto puštao ulje?