Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Anquilla wrote: ↑17/11/2021 12:23
Da nije spomenuo Vicu, bile bi dvije utakmice
Istok opravdano zatvoren, samo je steta sto nisu isti kriteriji za Banja Luku, u savezu ocito smatraju da u Sarajevu klub ipak moze uticati na skandiranje navijaca.
Dvostruki su arsini kod saveza, problem je sto se suti na to i ne reaguje.
Slazem se treba opomenuti istok radi i raznih stvari od ranije. Nadam se da ce se opametiti
kakaljin wrote: ↑17/11/2021 12:33
Slazem se treba opomenuti istok radi i raznih stvari od ranije. Nadam se da ce se opametiti
nada umire posljednja
nece se sizofrenija sa Istoka nikada opametiti
Sve se moze kad se hoce, donese se pravilo za ponasanje na tribini i sankcije da ne mozes prici stadionu narednih nekoliko utakmica, a ponovljeno zabrana prisustava na godinu pa sve povecavati
nada umire posljednja
nece se sizofrenija sa Istoka nikada opametiti
Sve se moze kad se hoce
zatvoriti im Istok trajno
ili ih snimati kamerama kao u Engleskoj
pa ko `suje nanine kosti i djecu dobije ban u trajanju od 12 mjeseci
pokazati neki civilizacijski nivo
ali znajuci nas ja se kladim da ce i za 10 godina sve biti isto
j.... m..... k.... koja te okotila i tako to
zatvori Istok na deset kola
uvedi kamere
face recognition kamera kosta cca 30.000 KM
ulaz uz licnu itd
rastjeraj psovace
bolje investirati u tako nesto nego placati kazne i brukati se
zatvori Istok na deset kola
uvedi kamere
face recognition kamera kosta cca 30.000 KM
ulaz uz licnu itd
rastjeraj psovace
bolje investirati u tako nesto nego placati kazne i brukati se
Laksi nacin uvedes numeraciju sjedista i kada kupsi kartu ona ide na ime i lakse znas ko je ko ako bude problema
Jer svakako i ovo malo ljudi sjedi na skoro istim mjestima, a ovako kad i on zna da je imenom i prezimenom identifikovan za mjesto teze ce problem praviti kad zna da ga sankcije sljeduju
Nadam se da ce se i navijaci opametiti i da nece vise pirotehniku koristiti osim derbija i da ce voditi racuna da klub ne dobija kazne po bilo kojem osnovu.
"Evo činjenice: Svaki put kada FK Sarajevo igra domaću utakmicu na Koševu – gubimo novac! Troškovi organizacije puno su veći od prihoda od prodatih ulaznica. Ovakvi incidenti nas još više unazade. Ne želim bacati novac", objavio je Mirvić na Linkedinu, nakon čega je dodao:
"Spasili smo klub. Potrebna nam je vaša pomoć da vratimo slavu Sarajevu. Uradite svoj dio molim vas."
Ja kontam on zna gdje je došao.
Dobro jutro Ismire, naravno da ovaj klub posluje u minusu.
Tako će biti i u buduće. Samo je pitanje koliko možeš podnijeti.
rocco_siffredi wrote: ↑17/11/2021 17:30
Ja kontam on zna gdje je došao.
Dobro jutro Ismire, naravno da ovaj klub posluje u minusu.
Tako će biti i u buduće. Samo je pitanje koliko možeš podnijeti.
Hajmo mi navijaci da ne ucestvujemo u tom minusu. vec da doprinesemo da se i taj minus smanji
Uvijek će se naći 2-3 kretena koja će zajebati klub. Uvijek je tako bilo. Godinama pričamo kako da dignemo posjetu, a sve se vrti u 3-4 hiljade bolesnika. Neće se ovdje nikada promjeniti.
Nego će i Ismir za dvije godine skontati da nema hajra i onda opet idemo iz ruke u ruku.
rocco_siffredi wrote: ↑17/11/2021 18:04
Uvijek će se naći 2-3 kretena koja će zajebati klub. Uvijek je tako bilo. Godinama pričamo kako da dignemo posjetu, a sve se vrti u 3-4 hiljade bolesnika. Neće se ovdje nikada promjeniti.
Nego će i Ismir za dvije godine skontati da nema hajra i onda opet idemo iz ruke u ruku.
A zbog cega bi se promijenila posjeta, daj jedan razlog? Zna se kako se povecava posjeta, horuk folove neka prosipaju nekome drugom i milja je trenutno previse
emigrazione wrote: ↑17/11/2021 18:53
A zbog cega bi se promijenila posjeta, daj jedan razlog? Zna se kako se povecava posjeta, horuk folove neka prosipaju nekome drugom i milja je trenutno previse
Fudbalska reprezentacija BiH ove godine će odigrati još jednu utakmicu u kojoj će selektor Ivaylo Petev isprobati potencijalne kandidate za nacionalni tim u budućnosti.
Našoj selekciji protivnik će biti reprezentacija Sjedinjenih Američkih Država, koja će nas ugostiti 18. decembra.
Selektor i savez su ranije najavili da će u ovoj utakmici priliku za igru dobiti uglavnom igrači sa manjom minutažom i premijerligaški fudbaleri, a kako smo uspjeli saznati, na spisku bi se trebala naći četiri fudbalera Sarajeva.
To su Belmin Dizdarević, Selmir Pidro, Numan Kurdić i Andrej Đokanović.
zatvori Istok na deset kola
uvedi kamere
face recognition kamera kosta cca 30.000 KM
ulaz uz licnu itd
rastjeraj psovace
bolje investirati u tako nesto nego placati kazne i brukati se
Laksi nacin uvedes numeraciju sjedista i kada kupsi kartu ona ide na ime i lakse znas ko je ko ako bude problema
Jer svakako i ovo malo ljudi sjedi na skoro istim mjestima, a ovako kad i on zna da je imenom i prezimenom identifikovan za mjesto teze ce problem praviti kad zna da ga sankcije sljeduju
divni ljudi sa Istoka dolaze i legitimisu se
hahahahaha
volio bih to da vidim