Aktuelnosti: FK Sarajevo

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
kakaljin
Posts: 13503
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#3651 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by kakaljin »

Anquilla wrote: 17/11/2021 12:23 Da nije spomenuo Vicu, bile bi dvije utakmice :D

Istok opravdano zatvoren, samo je steta sto nisu isti kriteriji za Banja Luku, u savezu ocito smatraju da u Sarajevu klub ipak moze uticati na skandiranje navijaca.
Dvostruki su arsini kod saveza, problem je sto se suti na to i ne reaguje.

Slazem se treba opomenuti istok radi i raznih stvari od ranije. Nadam se da ce se opametiti
User avatar
Impressum
Posts: 1256
Joined: 30/08/2018 13:01
Location: njih je zivot razocarao dok skakucu jer ne mrze Bosnu koja je sampion oooo oooo oooo

#3652 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Impressum »

kakaljin wrote: 17/11/2021 12:33 Slazem se treba opomenuti istok radi i raznih stvari od ranije. Nadam se da ce se opametiti
nada umire posljednja
nece se sizofrenija sa Istoka nikada opametiti
kakaljin
Posts: 13503
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#3653 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by kakaljin »

Impressum wrote: 17/11/2021 13:08
kakaljin wrote: 17/11/2021 12:33 Slazem se treba opomenuti istok radi i raznih stvari od ranije. Nadam se da ce se opametiti
nada umire posljednja
nece se sizofrenija sa Istoka nikada opametiti
Sve se moze kad se hoce, donese se pravilo za ponasanje na tribini i sankcije da ne mozes prici stadionu narednih nekoliko utakmica, a ponovljeno zabrana prisustava na godinu pa sve povecavati
User avatar
Impressum
Posts: 1256
Joined: 30/08/2018 13:01
Location: njih je zivot razocarao dok skakucu jer ne mrze Bosnu koja je sampion oooo oooo oooo

#3654 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Impressum »

kakaljin wrote: 17/11/2021 13:10
Impressum wrote: 17/11/2021 13:08

nada umire posljednja
nece se sizofrenija sa Istoka nikada opametiti
Sve se moze kad se hoce
zatvoriti im Istok trajno
ili ih snimati kamerama kao u Engleskoj
pa ko `suje nanine kosti i djecu dobije ban u trajanju od 12 mjeseci
pokazati neki civilizacijski nivo

ali znajuci nas ja se kladim da ce i za 10 godina sve biti isto
j.... m..... k.... koja te okotila i tako to
User avatar
Impressum
Posts: 1256
Joined: 30/08/2018 13:01
Location: njih je zivot razocarao dok skakucu jer ne mrze Bosnu koja je sampion oooo oooo oooo

#3655 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Impressum »

https://www.klix.ba/sport/nogomet/mirvi ... /211117110

zatvori Istok na deset kola
uvedi kamere
face recognition kamera kosta cca 30.000 KM
ulaz uz licnu itd
rastjeraj psovace
bolje investirati u tako nesto nego placati kazne i brukati se
User avatar
Logovan
Posts: 102866
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3656 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

Impressum wrote: 17/11/2021 13:13 zatvoriti im Istok trajno
Hajmo onda zatvorit i sjever trajno zbog pirotehnike, a za zapad ćemo isto nešto naći. I onda nećemo uopšte ići na utakmice. :mrgreen:

Zbog dvojice, trojice pljuje se čitava tribina. Mislim jebi ga, ne treba pretjerivati.
kakaljin
Posts: 13503
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#3657 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by kakaljin »

Impressum wrote: 17/11/2021 15:32 https://www.klix.ba/sport/nogomet/mirvi ... /211117110

zatvori Istok na deset kola
uvedi kamere
face recognition kamera kosta cca 30.000 KM
ulaz uz licnu itd
rastjeraj psovace
bolje investirati u tako nesto nego placati kazne i brukati se
Laksi nacin uvedes numeraciju sjedista i kada kupsi kartu ona ide na ime i lakse znas ko je ko ako bude problema

Jer svakako i ovo malo ljudi sjedi na skoro istim mjestima, a ovako kad i on zna da je imenom i prezimenom identifikovan za mjesto teze ce problem praviti kad zna da ga sankcije sljeduju
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9157
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#3658 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Pitar sa Kariba »

Frajer sam sa sobom pljuje po istoku!? :lol:
kakaljin
Posts: 13503
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#3659 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by kakaljin »

https://www.klix.ba/sport/nogomet/mirvi ... /211117110

Nadam se da ce se i navijaci opametiti i da nece vise pirotehniku koristiti osim derbija i da ce voditi racuna da klub ne dobija kazne po bilo kojem osnovu.

Image

"Evo činjenice: Svaki put kada FK Sarajevo igra domaću utakmicu na Koševu – gubimo novac! Troškovi organizacije puno su veći od prihoda od prodatih ulaznica. Ovakvi incidenti nas još više unazade. Ne želim bacati novac", objavio je Mirvić na Linkedinu, nakon čega je dodao:

"Spasili smo klub. Potrebna nam je vaša pomoć da vratimo slavu Sarajevu. Uradite svoj dio molim vas."
User avatar
emigrazione
Posts: 7800
Joined: 01/09/2010 13:40

#3660 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by emigrazione »

Sad ce golje i polusvijet Mirvica da razapinje...ta ce on ocam :lol:
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#3661 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Raigor Stonehoof »

emigrazione wrote: 17/11/2021 16:17 Sad ce golje i polusvijet Mirvica da razapinje...ta ce on ocam :lol:
Hoce nazalost.

Ali i ovaj njegov post pokazuje da nema pojma gdje je dosao.
User avatar
Dinostula
Posts: 3788
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#3662 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Dinostula »

Raigor Stonehoof wrote: 17/11/2021 17:04
emigrazione wrote: 17/11/2021 16:17 Sad ce golje i polusvijet Mirvica da razapinje...ta ce on ocam :lol:
Hoce nazalost.

Ali i ovaj njegov post pokazuje da nema pojma gdje je dosao.
Citam vec komentare "Sta ce on ? Hvali se da nas je spasio."
Sad ce kontra da krene jos gore.Ovom liku dajem godinu ili dvije i ode on kao Nam.
User avatar
rocco_siffredi
Posts: 1643
Joined: 25/07/2015 14:13

#3663 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by rocco_siffredi »

Ja kontam on zna gdje je došao. :lol:
Dobro jutro Ismire, naravno da ovaj klub posluje u minusu.
Tako će biti i u buduće. Samo je pitanje koliko možeš podnijeti.
kakaljin
Posts: 13503
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#3664 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by kakaljin »

rocco_siffredi wrote: 17/11/2021 17:30 Ja kontam on zna gdje je došao. :lol:
Dobro jutro Ismire, naravno da ovaj klub posluje u minusu.
Tako će biti i u buduće. Samo je pitanje koliko možeš podnijeti.
Hajmo mi navijaci da ne ucestvujemo u tom minusu. vec da doprinesemo da se i taj minus smanji
User avatar
rocco_siffredi
Posts: 1643
Joined: 25/07/2015 14:13

#3665 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by rocco_siffredi »

Uvijek će se naći 2-3 kretena koja će zajebati klub. Uvijek je tako bilo. Godinama pričamo kako da dignemo posjetu, a sve se vrti u 3-4 hiljade bolesnika. Neće se ovdje nikada promjeniti.
Nego će i Ismir za dvije godine skontati da nema hajra i onda opet idemo iz ruke u ruku.
User avatar
emigrazione
Posts: 7800
Joined: 01/09/2010 13:40

#3666 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by emigrazione »

rocco_siffredi wrote: 17/11/2021 18:04 Uvijek će se naći 2-3 kretena koja će zajebati klub. Uvijek je tako bilo. Godinama pričamo kako da dignemo posjetu, a sve se vrti u 3-4 hiljade bolesnika. Neće se ovdje nikada promjeniti.
Nego će i Ismir za dvije godine skontati da nema hajra i onda opet idemo iz ruke u ruku.
A zbog cega bi se promijenila posjeta, daj jedan razlog? Zna se kako se povecava posjeta, horuk folove neka prosipaju nekome drugom i milja je trenutno previse
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9157
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#3667 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Pitar sa Kariba »

emigrazione wrote: 17/11/2021 18:53 A zbog cega bi se promijenila posjeta, daj jedan razlog? Zna se kako se povecava posjeta, horuk folove neka prosipaju nekome drugom i milja je trenutno previse
:thumbup:
User avatar
rocco_siffredi
Posts: 1643
Joined: 25/07/2015 14:13

#3668 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by rocco_siffredi »

I duplu kad smo osvajali prosjek nije bio 8 000. Ne valjamo prvo mi.
User avatar
Logovan
Posts: 102866
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3669 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

Fudbalska reprezentacija BiH ove godine će odigrati još jednu utakmicu u kojoj će selektor Ivaylo Petev isprobati potencijalne kandidate za nacionalni tim u budućnosti.

Našoj selekciji protivnik će biti reprezentacija Sjedinjenih Američkih Država, koja će nas ugostiti 18. decembra.

Selektor i savez su ranije najavili da će u ovoj utakmici priliku za igru dobiti uglavnom igrači sa manjom minutažom i premijerligaški fudbaleri, a kako smo uspjeli saznati, na spisku bi se trebala naći četiri fudbalera Sarajeva.

To su Belmin Dizdarević, Selmir Pidro, Numan Kurdić i Andrej Đokanović.
:thumbup: Šteta što nije Šabanović dobio poziv.
User avatar
Logovan
Posts: 102866
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3670 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

User avatar
Logovan
Posts: 102866
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3671 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

Image
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9157
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#3672 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Pitar sa Kariba »

Nema vala ljepse boje! Tacka!!!
User avatar
Van Halen
Posts: 2782
Joined: 08/04/2008 10:37

#3673 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Van Halen »

Realno sa black friday snizenjem dres nije skup,lijep je i dizajn treba klub podrzati
User avatar
animus
Posts: 5728
Joined: 21/06/2012 13:13

#3674 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by animus »

Van Halen wrote: 28/11/2021 20:20 Realno sa black friday snizenjem dres nije skup,lijep je i dizajn treba klub podrzati
Naravno. Ja pazario. Extra kvalitet dresa
User avatar
Impressum
Posts: 1256
Joined: 30/08/2018 13:01
Location: njih je zivot razocarao dok skakucu jer ne mrze Bosnu koja je sampion oooo oooo oooo

#3675 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Impressum »

kakaljin wrote: 17/11/2021 15:55
Impressum wrote: 17/11/2021 15:32 https://www.klix.ba/sport/nogomet/mirvi ... /211117110

zatvori Istok na deset kola
uvedi kamere
face recognition kamera kosta cca 30.000 KM
ulaz uz licnu itd
rastjeraj psovace
bolje investirati u tako nesto nego placati kazne i brukati se
Laksi nacin uvedes numeraciju sjedista i kada kupsi kartu ona ide na ime i lakse znas ko je ko ako bude problema

Jer svakako i ovo malo ljudi sjedi na skoro istim mjestima, a ovako kad i on zna da je imenom i prezimenom identifikovan za mjesto teze ce problem praviti kad zna da ga sankcije sljeduju
divni ljudi sa Istoka dolaze i legitimisu se
hahahahaha
volio bih to da vidim
Post Reply