Aktuelnosti: FK Sarajevo

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
ibizza
Posts: 4987
Joined: 05/06/2008 00:46

#3626 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by ibizza »

:sax:
Logovan wrote: 12/11/2021 17:20
Dobro razmišlja, vrijedi ga podržati.
User avatar
Logovan
Posts: 102863
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3627 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

ibizza wrote: 12/11/2021 20:24 Dobro razmišlja, vrijedi ga podržati.
Naravno, slažem se. :thumbup: Vidjet ćemo kako će sve ovo ići.
User avatar
ZonFon
Posts: 2277
Joined: 17/11/2013 01:58

#3628 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by ZonFon »

Vidi se da je odrastao i da je odskolovan vani. Totalno drugacije razmisljanje. Bitno je da shvati da bez rezultata nema nista. Sve je divno i krasno otvaranje prema trzistima i ta prica ali rezultata mora biti. Neka mu je sretno sa nama a i nama sa njim.
User avatar
Logovan
Posts: 102863
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3629 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#3630 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Grean »

Logovan wrote: 12/11/2021 23:05
ibizza wrote: 12/11/2021 20:24 Dobro razmišlja, vrijedi ga podržati.
Naravno, slažem se. :thumbup: Vidjet ćemo kako će sve ovo ići.
Sta mi ima njega da podrzavamo. Covjek dao svoje pare, izvadio klub iz dubioze, nas 3 hiljade dalo za clanarinu.

Nije nikakva kritika na post nego vise da se zna ko je ko i koliko se ko treba i sa kim strpiti.
kakaljin
Posts: 13503
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#3631 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by kakaljin »

Grean wrote: 13/11/2021 14:49
Logovan wrote: 12/11/2021 23:05
Naravno, slažem se. :thumbup: Vidjet ćemo kako će sve ovo ići.
Sta mi ima njega da podrzavamo. Covjek dao svoje pare, izvadio klub iz dubioze, nas 3 hiljade dalo za clanarinu.

Nije nikakva kritika na post nego vise da se zna ko je ko i koliko se ko treba i sa kim strpiti.
Tako je, on je ulozio pare, a mi navijaci necemo ni clanske da uzmemo voljenog kluba

Eto sad sanse da navijaci pocetkom godine kupe clanske i vidjecemo da li imamo veliki broj navijaca ili je suplja prica da nas ima vise od skoro 4000.

Ja iskreno za slijedecu godinu ocekujem minimalno 20000 clanskih

Sve ispod ovog broja mi kao navijaci nemamo nikakva prava da nekome spocitavamo ko daje svoje pare i nemamo prava da tjeramo igrace ili trenera
User avatar
Logovan
Posts: 102863
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3632 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

Grean wrote: 13/11/2021 14:49 Sta mi ima njega da podrzavamo. Covjek dao svoje pare, izvadio klub iz dubioze, nas 3 hiljade dalo za clanarinu.

Nije nikakva kritika na post nego vise da se zna ko je ko i koliko se ko treba i sa kim strpiti.
Dobro eto neću ga podržavati, onda neću podržavati ni trenera, a ni igrače jer se eto on pita, šta ja imam ikoga podržavati. :D
kakaljin wrote: 13/11/2021 17:35 Ja iskreno za slijedecu godinu ocekujem minimalno 20000 clanskih
Smanji bolan kriterije. Kakvih 20 hiljada. Prvo treba dobaciti do 5 hiljada, kada ovo uradiš onda ganjaj da dobaciš do npr. 10 hiljada, itd. Postepeno, ne može odmah, sa 3 i 4 hiljade na 20, malo sutra.
kakaljin
Posts: 13503
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#3633 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by kakaljin »

Logovan wrote: 13/11/2021 18:09
Grean wrote: 13/11/2021 14:49 Sta mi ima njega da podrzavamo. Covjek dao svoje pare, izvadio klub iz dubioze, nas 3 hiljade dalo za clanarinu.

Nije nikakva kritika na post nego vise da se zna ko je ko i koliko se ko treba i sa kim strpiti.
Dobro eto neću ga podržavati, onda neću podržavati ni trenera, a ni igrače jer se eto on pita, šta ja imam ikoga podržavati. :D
kakaljin wrote: 13/11/2021 17:35 Ja iskreno za slijedecu godinu ocekujem minimalno 20000 clanskih
Smanji bolan kriterije. Kakvih 20 hiljada. Prvo treba dobaciti do 5 hiljada, kada ovo uradiš onda ganjaj da dobaciš do npr. 10 hiljada, itd. Postepeno, ne može odmah, sa 3 i 4 hiljade na 20, malo sutra.
Sto je puno kada na Facebook u zvanicnu stranicu prati skoro 190.000 ljudi znaci oko 10% njih neka uzme clansku
User avatar
Logovan
Posts: 102863
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3634 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

Ma nema to veze, i kunto i panto lajkuju stranice sportskih klubova, ima tu svakakvih likova. :D Da ne znam šta da klub uradi nema šanse da dobacimo do 20 hiljada, pa čak ni do 10 hiljada. Ganjati neku realniju cifru.
User avatar
vicious
Posts: 7672
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#3635 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by vicious »

kakaljin wrote: 13/11/2021 18:20
Logovan wrote: 13/11/2021 18:09
Dobro eto neću ga podržavati, onda neću podržavati ni trenera, a ni igrače jer se eto on pita, šta ja imam ikoga podržavati. :D

Smanji bolan kriterije. Kakvih 20 hiljada. Prvo treba dobaciti do 5 hiljada, kada ovo uradiš onda ganjaj da dobaciš do npr. 10 hiljada, itd. Postepeno, ne može odmah, sa 3 i 4 hiljade na 20, malo sutra.
Sto je puno kada na Facebook u zvanicnu stranicu prati skoro 190.000 ljudi znaci oko 10% njih neka uzme clansku
Ma kakav facebook brate, to nije nikakav pokazatelj.
Najbolji pokazatelj je posjeta na tribinama, oni koji koliko-toliko redovno idu na utakmice će platiti i članarinu. Na to dodaj u vrh glave možda 10% i eto ti neke realne cifre.
User avatar
Van Halen
Posts: 2782
Joined: 08/04/2008 10:37

#3636 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Van Halen »

Gdje je Husref na druzenjima legendi?
User avatar
Logovan
Posts: 102863
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3637 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

Van Halen wrote: 13/11/2021 21:45 Gdje je Husref na druzenjima legendi?
Ne znam što nije došao, ali vjerovatno je imao razlog, obzirom da se on na ovakvim okupljanima pojavljuje.
User avatar
Logovan
Posts: 102863
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3638 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

Disciplinska komisija N/FS BiH odredila je na svojoj posljednjoj sjednici kaznu za rasistički ispad navijača na meču protiv prijedorskog Rudara.

Podsjećamo, tada je FK Sarajevo prijavljen zbog rasističkog vrijeđanja Josepha Amoaha, a disciplinci Saveza su to kaznili.

FK Sarajevo će morati u kasu Saveza uplati 5000 KM zbog tog vrijeđanja, ali i bakljade, a istočna tribina stadiona "Asim Ferhatović- Hase" biće zatvorena na naredna dva meča, potvrđeno je za naš portal.
E svaka čast :facepalm:
User avatar
Impressum
Posts: 1256
Joined: 30/08/2018 13:01
Location: njih je zivot razocarao dok skakucu jer ne mrze Bosnu koja je sampion oooo oooo oooo

#3640 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Impressum »

Logovan wrote: 13/11/2021 22:35 a istočna tribina stadiona "Asim Ferhatović- Hase" biće zatvorena na naredna dva meča, potvrđeno je za naš portal.
da je hoce trajno zatvoriti
najvece zlo naseg kluba
jebeni Istok
User avatar
Dinostula
Posts: 3788
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#3641 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Dinostula »

Impressum wrote: 15/11/2021 08:38
Logovan wrote: 13/11/2021 22:35 a istočna tribina stadiona "Asim Ferhatović- Hase" biće zatvorena na naredna dva meča, potvrđeno je za naš portal.
da je hoce trajno zatvoriti
najvece zlo naseg kluba
jebeni Istok
Vece je zlo Sjever sa bakljadama na domacim i evropskim utkamicama.Nisu jednom izbili iz dzepa klubu ogromnu lovu.
User avatar
ZonFon
Posts: 2277
Joined: 17/11/2013 01:58

#3642 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by ZonFon »

Prazne tribine nikom ne odgovaraju a najmanje nasem klubu. Nadam se da cemo u buducnosti pokazat makar malo civilizacijskih vrijednosti i prestati sa ovakvim glupostima.
User avatar
Impressum
Posts: 1256
Joined: 30/08/2018 13:01
Location: njih je zivot razocarao dok skakucu jer ne mrze Bosnu koja je sampion oooo oooo oooo

#3643 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Impressum »

ZonFon wrote: 15/11/2021 21:07 Prazne tribine nikom ne odgovaraju a najmanje nasem klubu. Nadam se da cemo u buducnosti pokazat makar malo civilizacijskih vrijednosti i prestati sa ovakvim glupostima.
napisi mail Istoku sa tim sadrzajem :D
Image

nanine mrtve kosti
dijete nerodjeno
User avatar
van Basten
Posts: 7971
Joined: 21/09/2006 02:59

#3644 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by van Basten »

Kako se koristi ova pauza? Trenira li se gdje? Neke mini pripreme? Prijateljska s nekim?
User avatar
Logovan
Posts: 102863
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3645 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

Juniorska selekcija reprezentacije Bosne i Hercegovine sa ubjedljivih 4:0 savladala je ekipu Crne Gore, te se tako plasirala u Elitni rang kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.
Za naše mlade Zmajeve danas su nastupila četiri prvotimca Fudbalskog kluba Sarajevo: Muhamed Šahinović, Muhamed Buljubašić, Tarik Ramić i Muharem Trako koji je u finišu utakmice nosio i kapitensku traku naše U-19 selekcije.
:thumbup: :thumbup:
Anquilla
Posts: 2504
Joined: 25/04/2016 19:31

#3646 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Anquilla »

van Basten wrote: 16/11/2021 10:35 Kako se koristi ova pauza? Trenira li se gdje? Neke mini pripreme? Prijateljska s nekim?
Mi izgleda ne znamo šta je prijateljska utakmica :-)
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#3647 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Dr. Kuca »

Kepecija lijepo prica. Vidjet cemo kako radi.
yasaq
Posts: 1584
Joined: 30/07/2006 21:54

#3648 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by yasaq »

heb tri utakmice, što se mene tiče ne mora se ni vračati.

Istok zatvoren zbog kretena !
User avatar
Logovan
Posts: 102863
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3649 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

U zadnje vrijeme bas se nekako promijenio, napada sudije, vrijedja okolo, itd, neka odmori. :-)
Anquilla
Posts: 2504
Joined: 25/04/2016 19:31

#3650 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Anquilla »

Da nije spomenuo Vicu, bile bi dvije utakmice :D

Istok opravdano zatvoren, samo je steta sto nisu isti kriteriji za Banja Luku, u savezu ocito smatraju da u Sarajevu klub ipak moze uticati na skandiranje navijaca.
Post Reply