Dobro razmišlja, vrijedi ga podržati.
Aktuelnosti: FK Sarajevo
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Logovan
- Posts: 102863
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
- ZonFon
- Posts: 2277
- Joined: 17/11/2013 01:58
#3628 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
Vidi se da je odrastao i da je odskolovan vani. Totalno drugacije razmisljanje. Bitno je da shvati da bez rezultata nema nista. Sve je divno i krasno otvaranje prema trzistima i ta prica ali rezultata mora biti. Neka mu je sretno sa nama a i nama sa njim.
- Logovan
- Posts: 102863
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
- Grean
- Posts: 9334
- Joined: 30/11/2013 19:47
#3630 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
Sta mi ima njega da podrzavamo. Covjek dao svoje pare, izvadio klub iz dubioze, nas 3 hiljade dalo za clanarinu.
Nije nikakva kritika na post nego vise da se zna ko je ko i koliko se ko treba i sa kim strpiti.
-
kakaljin
- Posts: 13503
- Joined: 14/03/2008 12:30
- Location: Sarajevo
- Contact:
#3631 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
Tako je, on je ulozio pare, a mi navijaci necemo ni clanske da uzmemo voljenog kluba
Eto sad sanse da navijaci pocetkom godine kupe clanske i vidjecemo da li imamo veliki broj navijaca ili je suplja prica da nas ima vise od skoro 4000.
Ja iskreno za slijedecu godinu ocekujem minimalno 20000 clanskih
Sve ispod ovog broja mi kao navijaci nemamo nikakva prava da nekome spocitavamo ko daje svoje pare i nemamo prava da tjeramo igrace ili trenera
- Logovan
- Posts: 102863
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3632 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
Dobro eto neću ga podržavati, onda neću podržavati ni trenera, a ni igrače jer se eto on pita, šta ja imam ikoga podržavati.
Smanji bolan kriterije. Kakvih 20 hiljada. Prvo treba dobaciti do 5 hiljada, kada ovo uradiš onda ganjaj da dobaciš do npr. 10 hiljada, itd. Postepeno, ne može odmah, sa 3 i 4 hiljade na 20, malo sutra.
-
kakaljin
- Posts: 13503
- Joined: 14/03/2008 12:30
- Location: Sarajevo
- Contact:
#3633 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
Sto je puno kada na Facebook u zvanicnu stranicu prati skoro 190.000 ljudi znaci oko 10% njih neka uzme clanskuLogovan wrote: ↑13/11/2021 18:09Dobro eto neću ga podržavati, onda neću podržavati ni trenera, a ni igrače jer se eto on pita, šta ja imam ikoga podržavati.
Smanji bolan kriterije. Kakvih 20 hiljada. Prvo treba dobaciti do 5 hiljada, kada ovo uradiš onda ganjaj da dobaciš do npr. 10 hiljada, itd. Postepeno, ne može odmah, sa 3 i 4 hiljade na 20, malo sutra.
- Logovan
- Posts: 102863
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3634 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
Ma nema to veze, i kunto i panto lajkuju stranice sportskih klubova, ima tu svakakvih likova.
Da ne znam šta da klub uradi nema šanse da dobacimo do 20 hiljada, pa čak ni do 10 hiljada. Ganjati neku realniju cifru.
- vicious
- Posts: 7672
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#3635 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
Ma kakav facebook brate, to nije nikakav pokazatelj.kakaljin wrote: ↑13/11/2021 18:20Sto je puno kada na Facebook u zvanicnu stranicu prati skoro 190.000 ljudi znaci oko 10% njih neka uzme clanskuLogovan wrote: ↑13/11/2021 18:09
Dobro eto neću ga podržavati, onda neću podržavati ni trenera, a ni igrače jer se eto on pita, šta ja imam ikoga podržavati.
Smanji bolan kriterije. Kakvih 20 hiljada. Prvo treba dobaciti do 5 hiljada, kada ovo uradiš onda ganjaj da dobaciš do npr. 10 hiljada, itd. Postepeno, ne može odmah, sa 3 i 4 hiljade na 20, malo sutra.
Najbolji pokazatelj je posjeta na tribinama, oni koji koliko-toliko redovno idu na utakmice će platiti i članarinu. Na to dodaj u vrh glave možda 10% i eto ti neke realne cifre.
- Van Halen
- Posts: 2782
- Joined: 08/04/2008 10:37
#3636 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
Gdje je Husref na druzenjima legendi?
- Logovan
- Posts: 102863
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
- Logovan
- Posts: 102863
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3638 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
E svaka častDisciplinska komisija N/FS BiH odredila je na svojoj posljednjoj sjednici kaznu za rasistički ispad navijača na meču protiv prijedorskog Rudara.
Podsjećamo, tada je FK Sarajevo prijavljen zbog rasističkog vrijeđanja Josepha Amoaha, a disciplinci Saveza su to kaznili.
FK Sarajevo će morati u kasu Saveza uplati 5000 KM zbog tog vrijeđanja, ali i bakljade, a istočna tribina stadiona "Asim Ferhatović- Hase" biće zatvorena na naredna dva meča, potvrđeno je za naš portal.
-
last mohicans
- Posts: 18286
- Joined: 09/08/2012 23:19
- Impressum
- Posts: 1256
- Joined: 30/08/2018 13:01
- Location: njih je zivot razocarao dok skakucu jer ne mrze Bosnu koja je sampion oooo oooo oooo
- Dinostula
- Posts: 3788
- Joined: 30/04/2009 19:10
- Location: Sarajevo
- Contact:
#3641 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
Vece je zlo Sjever sa bakljadama na domacim i evropskim utkamicama.Nisu jednom izbili iz dzepa klubu ogromnu lovu.
- ZonFon
- Posts: 2277
- Joined: 17/11/2013 01:58
#3642 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
Prazne tribine nikom ne odgovaraju a najmanje nasem klubu. Nadam se da cemo u buducnosti pokazat makar malo civilizacijskih vrijednosti i prestati sa ovakvim glupostima.
- Impressum
- Posts: 1256
- Joined: 30/08/2018 13:01
- Location: njih je zivot razocarao dok skakucu jer ne mrze Bosnu koja je sampion oooo oooo oooo
- van Basten
- Posts: 7971
- Joined: 21/09/2006 02:59
#3644 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
Kako se koristi ova pauza? Trenira li se gdje? Neke mini pripreme? Prijateljska s nekim?
- Logovan
- Posts: 102863
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3645 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
Juniorska selekcija reprezentacije Bosne i Hercegovine sa ubjedljivih 4:0 savladala je ekipu Crne Gore, te se tako plasirala u Elitni rang kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.
Za naše mlade Zmajeve danas su nastupila četiri prvotimca Fudbalskog kluba Sarajevo: Muhamed Šahinović, Muhamed Buljubašić, Tarik Ramić i Muharem Trako koji je u finišu utakmice nosio i kapitensku traku naše U-19 selekcije.
-
Anquilla
- Posts: 2504
- Joined: 25/04/2016 19:31
#3646 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
Mi izgleda ne znamo šta je prijateljska utakmicavan Basten wrote: ↑16/11/2021 10:35 Kako se koristi ova pauza? Trenira li se gdje? Neke mini pripreme? Prijateljska s nekim?
- Dr. Kuca
- Posts: 7735
- Joined: 10/02/2012 20:07
#3647 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
Kepecija lijepo prica. Vidjet cemo kako radi.
-
yasaq
- Posts: 1584
- Joined: 30/07/2006 21:54
#3648 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
heb tri utakmice, što se mene tiče ne mora se ni vračati.
Istok zatvoren zbog kretena !
Istok zatvoren zbog kretena !
- Logovan
- Posts: 102863
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3649 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
U zadnje vrijeme bas se nekako promijenio, napada sudije, vrijedja okolo, itd, neka odmori. 
-
Anquilla
- Posts: 2504
- Joined: 25/04/2016 19:31
#3650 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
Da nije spomenuo Vicu, bile bi dvije utakmice 
Istok opravdano zatvoren, samo je steta sto nisu isti kriteriji za Banja Luku, u savezu ocito smatraju da u Sarajevu klub ipak moze uticati na skandiranje navijaca.
Istok opravdano zatvoren, samo je steta sto nisu isti kriteriji za Banja Luku, u savezu ocito smatraju da u Sarajevu klub ipak moze uticati na skandiranje navijaca.

