.pohvaljujem vas sve...
706 Union je meni najdraža varijanta (da ne budem partibrejker ali postoji bend pod tim imenom pa bi moglo nešto...)
.pokučaću sa jeno malom varijaciom ali sam zaista za bilo koju varijantu!!!
The Seven-Oh-Six Sers
tj.
The 706 Sers
...čita se isto kao i 706'ers ali ima i Sers (pa valjda smo i mi neka gospoda majku mu
-pozadi da bude logo slovima the seven-oh-six sers ili 706 Sers
-napred 706ers ili 706 Sers...ili kako god hoćete...važno je da smo opet na istom putu
(naravno i ostale varijacije mogu da idu uvek i na majce,nalepnice,prišivače...the list goes on)
.kreativni neka se bace na logo...ili jedan od vas crtača neka da nekoliko predloga...ako je moguće,složio bih se sa Pediom da bude bez SUN logoa već opet nešto drugo ali to ostavljam vašoj mašti na volju
.verovatno se i sutra čujemo tek posle 4 jer sam ovih dana u poslu do guše
.pozdravljam vas GOSPODO



