Rockabilly - Psychobilly

Diskusije o bh. i inostranim izvođačima, razmjena pjesama, CD-ova, muzičke oprema...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
gocatgoer
Posts: 385
Joined: 13/04/2009 17:43

#3576 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by gocatgoer »

.uh...obarao sam sistem...pa me evo tek sada... :dance:
.pohvaljujem vas sve... :thumbup: :thumbup: :thumbup:

706 Union je meni najdraža varijanta (da ne budem partibrejker ali postoji bend pod tim imenom pa bi moglo nešto...)
.pokučaću sa jeno malom varijaciom ali sam zaista za bilo koju varijantu!!!
;-)

The Seven-Oh-Six Sers

tj.
The 706 Sers

...čita se isto kao i 706'ers ali ima i Sers (pa valjda smo i mi neka gospoda majku mu :lol: )
-pozadi da bude logo slovima the seven-oh-six sers ili 706 Sers
-napred 706ers ili 706 Sers...ili kako god hoćete...važno je da smo opet na istom putu :dance: :dance: :dance: :-D :-D :-D

(naravno i ostale varijacije mogu da idu uvek i na majce,nalepnice,prišivače...the list goes on)
.kreativni neka se bace na logo...ili jedan od vas crtača neka da nekoliko predloga...ako je moguće,složio bih se sa Pediom da bude bez SUN logoa već opet nešto drugo ali to ostavljam vašoj mašti na volju
.verovatno se i sutra čujemo tek posle 4 jer sam ovih dana u poslu do guše :skoljka:
.pozdravljam vas GOSPODO :D :D :D
Last edited by gocatgoer on 25/06/2009 00:49, edited 1 time in total.
User avatar
gocatgoer
Posts: 385
Joined: 13/04/2009 17:43

#3577 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by gocatgoer »

Image
User avatar
gocatgoer
Posts: 385
Joined: 13/04/2009 17:43

#3578 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by gocatgoer »

Image

.e a ovo smo mi na Tear It Up festivalu u Medulinu 2038. godine :lol:
User avatar
gocatgoer
Posts: 385
Joined: 13/04/2009 17:43

#3579 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by gocatgoer »

User avatar
gocatgoer
Posts: 385
Joined: 13/04/2009 17:43

#3580 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by gocatgoer »

User avatar
gocatgoer
Posts: 385
Joined: 13/04/2009 17:43

#3581 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by gocatgoer »

User avatar
Muri
Posts: 258
Joined: 28/02/2008 02:11
Location: Svedska
Contact:

#3582 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by Muri »


User avatar
gocatgoer
Posts: 385
Joined: 13/04/2009 17:43

#3583 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by gocatgoer »

.dobro jutro frendovi!!!

.želim vam lepo druženje danas :thumbup: a ja :run: u nove radne pobede...
...čujemo se!
User avatar
CharlieMemphisMafia
Posts: 306
Joined: 12/06/2009 11:46

#3584 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by CharlieMemphisMafia »

Dobro jutro i tebi sinko, što udje.... ;-)
(naučile me starije kolege kako se pravilno pozdravlja)
User avatar
lab3352
Posts: 1363
Joined: 23/08/2007 14:25

#3585 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by lab3352 »

Jutro ekipi iz suncem obasjanog Frankfurta ... Danas cemo finalizirati ime, mada mislim da je 706'ers najblizi izboru (bez obzira da li ima neka grupa ili ne, nama se sviđa) ... Danas zelim da se svi izjasne ili bar vecina i sutra u 10h cu napraviti proglas o usvajanju imena i zvanicnom koristenju. Logo i izgled cemo razraditi kasnije ...

Da li se vecina slaže s "706'ers"?
User avatar
gocatgoer
Posts: 385
Joined: 13/04/2009 17:43

#3586 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by gocatgoer »

.imam još jednu varijaciju :D

Flight 706...a flight to the SUN :thumbup:

.naravno skraćenica bi bila 706ers
User avatar
lab3352
Posts: 1363
Joined: 23/08/2007 14:25

#3587 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by lab3352 »

Nema vise varijacija, jer cemo ici samo u krug stalno ... :mrgreen: ...
User avatar
Muri
Posts: 258
Joined: 28/02/2008 02:11
Location: Svedska
Contact:

#3588 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by Muri »

mislim da je malo prekratko...
bolje bi bilo da makar bude 706 rockers ili nesto u tom stilu, ...i 706'ers je tesko izgovoriti ( vidio si Nicka koji je umijesao i sestre :D )
ja licno mislim da bi trebalo biti malo duze i da se na neki nacin da do znanja da se radi o Union Avenue
ali u sustini ako je vecina za 706'ers i ja sam
:run:


seven o sisters iz pederacije :D
User avatar
CharlieMemphisMafia
Posts: 306
Joined: 12/06/2009 11:46

#3589 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by CharlieMemphisMafia »

Muri wrote:mislim da je malo prekratko...
bolje bi bilo da makar bude 706 rockers ili nesto u tom stilu, ...i 706'ers je tesko izgovoriti ( vidio si Nicka koji je umijesao i sestre :D )
ja licno mislim da bi trebalo biti malo duze i da se na neki nacin da do znanja da se radi o Union Avenue
ali u sustini ako je vecina za 706'ers i ja sam
:run:
seven o sisters iz pederacije :D
Zato je moj predlog bio 706 Company...no tako ti je to u demokratiji a ponekad i u seksu, ne pobedjuje uvek najduži.
User avatar
lab3352
Posts: 1363
Joined: 23/08/2007 14:25

#3590 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by lab3352 »

Samo zamislite na King George jaknama:

706'ers (u finom logu, mozda s onim tornadom ili sta god) ... nije napadano, nije veliko ... i bicemo poznati kao SEDAMSTOŠESTICE ... :D
User avatar
Muri
Posts: 258
Joined: 28/02/2008 02:11
Location: Svedska
Contact:

#3591 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by Muri »

Aha vidio sam taj tvoj prijedlog sa company,
ali malo mi je tesko naci smisao
:D

@Lab
samo da ne budemo poznati kao SESTRE :D :D :D
User avatar
CharlieMemphisMafia
Posts: 306
Joined: 12/06/2009 11:46

#3592 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by CharlieMemphisMafia »

Kako teško naći smisao, zafrkavaš se :?
Sun Records Company, company - društvo, kompanija, pratnja, četa ...itd itd ..šlb bzvz...
com·pa·ny (kmp-n)
n. pl. com·pa·nies
1. A group of persons. See Synonyms at band2.
2.
a. One's companions or associates: moved in fast company; is known by the company she keeps.
b. A guest or guests: had company for the weekend.
c. The state of friendly companionship; fellowship: was grateful for her company; friends who finally parted company.
3.
a. A business enterprise; a firm.
b. A partner or partners not specifically named in a firm's title: Lee Rogers and Company.
4. A troupe of dramatic or musical performers: a repertory company.
5.
a. A subdivision of a military regiment or battalion that constitutes the lowest administrative unit. It is usually under the command of a captain and is made up of at least two platoons.
b. A unit of firefighters.
6. A ship's crew and officers. See Usage Note
Last edited by CharlieMemphisMafia on 25/06/2009 11:51, edited 1 time in total.
User avatar
Nick Drag
Posts: 350
Joined: 11/03/2009 13:38
Location: BEOGRAD

#3593 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by Nick Drag »

Seven'O Sixers!!!!!
Image
User avatar
Nick Drag
Posts: 350
Joined: 11/03/2009 13:38
Location: BEOGRAD

#3594 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by Nick Drag »

Image
User avatar
Nick Drag
Posts: 350
Joined: 11/03/2009 13:38
Location: BEOGRAD

#3595 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by Nick Drag »

Image
User avatar
Nick Drag
Posts: 350
Joined: 11/03/2009 13:38
Location: BEOGRAD

#3596 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by Nick Drag »

Ej Mario....shta se radi?
Kad chemo na neki tulum?
wild one
Posts: 129
Joined: 23/12/2008 17:03

#3597 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by wild one »

Hej Nick, na tulumu smo bili jučer; Tuljani, desetak Harleya i još par ljudi...bilo je vrlo veselo...a mi kada se dogovorimo... u imenu se ne mogu pronaći... ove ideje su simpatične, neka rješenja jako zgodna... no meni sun records je ok, ali se ne osjećam ništa dužan gospodinu Phillipsu... 706 mi je fora jer mi ,zahvaljujući Charliu znamo što je, a sve ostalo je jebeni višak... no dobro, to je samo moje skromno mišljenje, pošto sam mali, za mene nema brojeva, pa se to mišljenje ne mora uzeti u obzir... ja ću to da promatram sa strane i sve je super...
wild one
Posts: 129
Joined: 23/12/2008 17:03

#3598 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by wild one »

Muri, ova snimka iz 2007. je simpatična, samo publika izgleda kao da je već pomrla od starosti, ako Omar dođe i poneko unuče od gostiju iz 2007. bti će mrak, a gazda će i da plati jer je posjeta opravdala cijenu banda... šala... ok je...
User avatar
Nick Drag
Posts: 350
Joined: 11/03/2009 13:38
Location: BEOGRAD

#3599 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by Nick Drag »

Daj stani....nemoj sa strane....aj' da smislimo neshto...ako si rad .....nachichemo neshto shto pije vodu svima!!!1
A i to da nema brojeva...ni to nije tako....treba samo malo pojuriti!!!!
Ni meni nije ime ono da otkinem...ali nije ni hrdjavo pa rekoh cool.......vechini je ok...pa reshih da tripujem neki logo!!!!
wild one
Posts: 129
Joined: 23/12/2008 17:03

#3600 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by wild one »

Stari, nemoj me krivo shvatiti, ja sve u životu radim po svom, pa neki put ni sam sebi nisam jasan... sve je super...
Post Reply