Najveca kradja u istoriji BH fuudbala je vasa prosla titula pa sta da se radi!
Premijer liga BiH - @manijak1
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- hrasno38
- Posts: 34077
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
- Grean
- Posts: 9334
- Joined: 30/11/2013 19:47
#3577 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ipak od svih sudijskih odluka najjadnija je ovaj "faul" Jukica i po vrh toga zuti da se sramota zaokruzi. Uz to upropastena dobra sansa za nastavak napada iz ciste situacije.
Sto se tice naseg penala nad Oremusem mislim da nije bio. Nije ni Djokanovicev bio faul ali dao mu je sansu ulijetanja onakvim intenzitetom u sesnest da se ogradi i svira penal.
Sto se tice naseg penala nad Oremusem mislim da nije bio. Nije ni Djokanovicev bio faul ali dao mu je sansu ulijetanja onakvim intenzitetom u sesnest da se ogradi i svira penal.
- Impressum
- Posts: 1256
- Joined: 30/08/2018 13:01
- Location: njih je zivot razocarao dok skakucu jer ne mrze Bosnu koja je sampion oooo oooo oooo
-
Awakened
- Posts: 755
- Joined: 19/08/2013 03:33
- vicious
- Posts: 7660
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#3580 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Jadno suđenje, ali žuti je dobio zbog nabijanja lopte kad je svirao faul. Tu bar ima pokriće sudija.Grean wrote: ↑24/04/2021 21:06 Ipak od svih sudijskih odluka najjadnija je ovaj "faul" Jukica i po vrh toga zuti da se sramota zaokruzi. Uz to upropastena dobra sansa za nastavak napada iz ciste situacije.
Sto se tice naseg penala nad Oremusem mislim da nije bio. Nije ni Djokanovicev bio faul ali dao mu je sansu ulijetanja onakvim intenzitetom u sesnest da se ogradi i svira penal.
- Ultraviolent
- Posts: 1661
- Joined: 24/04/2015 20:18
- Location: Somewhere I Belong
- hrasno38
- Posts: 34077
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#3582 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ma ja ja sam ostrascen hahahahahah
- Ultraviolent
- Posts: 1661
- Joined: 24/04/2015 20:18
- Location: Somewhere I Belong
#3583 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Evo jedna za @hrasno38 


- hrasno38
- Posts: 34077
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#3584 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Sta bolan pretjerujem?? Dobili ste titulu na ciste guzove i ne znam u Evropi da li su jos dvije drzave prekinule prvenstva i podjelili tako titulu. Holandjani su prekinuli i poslali u Evropu ekipe po poredku ali nisu dodjelili titulu jer bi to bili suprotno od bilo cega sto se zove sport. Nista ja ne pretjerujem.....smijali ste se navijacima Zelje na nevidjene kradje iz kola u kolo e sad ste vi dosli na red jer Borac treba da bude prvi pa boli jelda?
- Grean
- Posts: 9334
- Joined: 30/11/2013 19:47
#3585 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Jos je nije svario 
- hrasno38
- Posts: 34077
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#3586 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Sta bi ovdje trebalo da bude duhovito......ti ko i onaj sto je postavio ratnog zlocinca.....ne mozete na silu biti duhoviti.
- Koshpa
- Posts: 4931
- Joined: 20/05/2007 19:59
- Location: Sarajevo
#3587 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Jos uvijek vjeruje da bi zeljo osvojio titulu prosle godine 
- hrasno38
- Posts: 34077
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#3589 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Hrasno ne zapocinji o najvecim kradjama.
Da se ne vi podsjecali vasih postova ovde
Da se ne vi podsjecali vasih postova ovde
- hrasno38
- Posts: 34077
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
- hrasno38
- Posts: 34077
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#3591 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Samo podjecaj kradja je kradja...ja sam osudio utakmicu Zelje u Trebinju i za mene to nije sportski ali koliko vas je Zeljo gurnuo toliko ste i sami sebe. Da ste pobjedili to kolo dzaba bi bilo Leotaru pustannej Zelje. Isto ko i kosarkasi Slobode sto sad kukakju na Sparse sto nisu otisli u play off.....vama je vazda neko drugi kriv vise od vas samih.sumirprimus wrote: ↑24/04/2021 21:18 Hrasno ne zapocinji o najvecim kradjama.
Da se ne vi podsjecali vasih postova ovde
Last edited by hrasno38 on 24/04/2021 21:21, edited 1 time in total.
- hrasno38
- Posts: 34077
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
- Ultraviolent
- Posts: 1661
- Joined: 24/04/2015 20:18
- Location: Somewhere I Belong
#3593 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
@hrasno38 ma u pravu si ti ipak, rijetko je ko objektivan kao ti. Sarajevo je prekinulo ligu i dodijelilo sebi titulu da ih Željo ne bi stigao 
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#3594 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ma Hrasno je obolio od Zelje evo i ja sam ovu polusezonu od Sarajeva razumijem ga u potpunosti.
- Koshpa
- Posts: 4931
- Joined: 20/05/2007 19:59
- Location: Sarajevo
#3595 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ne stigao, nego osvojiloUltraviolent wrote: ↑24/04/2021 21:22 @hrasno38 ma u pravu si ti ipak, rijetko je ko objektivan kao ti. Sarajevo je prekinulo ligu i dodijelilo sebi titulu da ih Željo ne bi stigao![]()
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#3596 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Pusti to. To je za izbacivanje, pricamo o najvecim kradjama i titulama iz vasih usta. Poentaje smijesno je slusati sarajevske klubove kada pricaju o sudijskim kradjama. Nije ni smijesno.tragicno.hrasno38 wrote: ↑24/04/2021 21:20Samo podjecaj kradja je kradja...ja sam osudio utakmicu Zelje u Trebinju i za mene to nije sportski ali koliko vas je Zeljo gurnuo toliko ste i sami sebe. Da ste pobjedili to kolo dzaba bi bilo Leotaru pustannej Zelje. Isto ko i kosarkasi Slobode sto sad kukakju na Sparse sto nisu otisli u play off.....vama je vazda neko drugi kriv vise od vas samih.sumirprimus wrote: ↑24/04/2021 21:18 Hrasno ne zapocinji o najvecim kradjama.
Da se ne vi podsjecali vasih postova ovde
-
yasaq
- Posts: 1584
- Joined: 30/07/2006 21:54
#3597 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
penal nad Oremušem k'o suza. Golman ga zakačio laktom !!!Grean wrote: ↑24/04/2021 21:06 Ipak od svih sudijskih odluka najjadnija je ovaj "faul" Jukica i po vrh toga zuti da se sramota zaokruzi. Uz to upropastena dobra sansa za nastavak napada iz ciste situacije.
Sto se tice naseg penala nad Oremusem mislim da nije bio. Nije ni Djokanovicev bio faul ali dao mu je sansu ulijetanja onakvim intenzitetom u sesnest da se ogradi i svira penal.
Onaj strart Đokanovića k'o iz udžbenika !
Jeliću izgleda samo pola honorara !!!
- hrasno38
- Posts: 34077
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#3598 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Nisam to napisao nikada da je Sarajevo prekinulo ligu ali nismo djeca bar polovina nas da ne znam za sta je Dzemidzic sposoban u savezu. Pusti supljiranje. Zato vas ne zalim da vas masakriraju do kraja sezone. Kad vidim da osudjujete kad sudije sviraju u vasu korist onda mozemo pricati a dotle bravo Jelicu!Ultraviolent wrote: ↑24/04/2021 21:22 @hrasno38 ma u pravu si ti ipak, rijetko je ko objektivan kao ti. Sarajevo je prekinulo ligu i dodijelilo sebi titulu da ih Željo ne bi stigao![]()
- Logovan
- Posts: 102790
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3599 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Kakvi smo mi glupani jebo te.
Mi stalno igramo na remi, povučeno, puno defanzivaca haha
A sudiji jebem mater za ovo večeras.
A sudiji jebem mater za ovo večeras.
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#3600 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Sudija kriv sto su se oni raspali jos zimus 
