Premijer liga BiH - @manijak1

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
hrasno38
Posts: 34077
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#3576 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

omega369 wrote: 24/04/2021 20:52 Ovo je nevidjena sudijska kradja...2003. godina
Najveca kradja u istoriji BH fuudbala je vasa prosla titula pa sta da se radi!
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#3577 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Grean »

Ipak od svih sudijskih odluka najjadnija je ovaj "faul" Jukica i po vrh toga zuti da se sramota zaokruzi. Uz to upropastena dobra sansa za nastavak napada iz ciste situacije.

Sto se tice naseg penala nad Oremusem mislim da nije bio. Nije ni Djokanovicev bio faul ali dao mu je sansu ulijetanja onakvim intenzitetom u sesnest da se ogradi i svira penal.
User avatar
Impressum
Posts: 1256
Joined: 30/08/2018 13:01
Location: njih je zivot razocarao dok skakucu jer ne mrze Bosnu koja je sampion oooo oooo oooo

#3578 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Impressum »

hrasno38 wrote: 24/04/2021 21:05
omega369 wrote: 24/04/2021 20:52 Ovo je nevidjena sudijska kradja...2003. godina
Najveca kradja u istoriji BH fuudbala je vasa prosla titula pa sta da se radi!
Ma šta bolan ovo napisa hahahaha oj mati draga
Awakened
Posts: 755
Joined: 19/08/2013 03:33

#3579 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Awakened »

hrasno38 wrote: 24/04/2021 21:05
omega369 wrote: 24/04/2021 20:52 Ovo je nevidjena sudijska kradja...2003. godina
Najveca kradja u istoriji BH fuudbala je vasa prosla titula pa sta da se radi!
Covjece, previse si ostrascen, pogubio si se.
User avatar
vicious
Posts: 7660
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#3580 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by vicious »

Grean wrote: 24/04/2021 21:06 Ipak od svih sudijskih odluka najjadnija je ovaj "faul" Jukica i po vrh toga zuti da se sramota zaokruzi. Uz to upropastena dobra sansa za nastavak napada iz ciste situacije.

Sto se tice naseg penala nad Oremusem mislim da nije bio. Nije ni Djokanovicev bio faul ali dao mu je sansu ulijetanja onakvim intenzitetom u sesnest da se ogradi i svira penal.
Jadno suđenje, ali žuti je dobio zbog nabijanja lopte kad je svirao faul. Tu bar ima pokriće sudija.
User avatar
Ultraviolent
Posts: 1661
Joined: 24/04/2015 20:18
Location: Somewhere I Belong

#3581 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Ultraviolent »

hrasno38 wrote: 24/04/2021 21:05
omega369 wrote: 24/04/2021 20:52 Ovo je nevidjena sudijska kradja...2003. godina
Najveca kradja u istoriji BH fuudbala je vasa prosla titula pa sta da se radi!
Pretjerujes kralju
User avatar
hrasno38
Posts: 34077
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#3582 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

Awakened wrote: 24/04/2021 21:07
hrasno38 wrote: 24/04/2021 21:05
omega369 wrote: 24/04/2021 20:52 Ovo je nevidjena sudijska kradja...2003. godina
Najveca kradja u istoriji BH fuudbala je vasa prosla titula pa sta da se radi!
Covjece, previse si ostrascen, pogubio si se.
Ma ja ja sam ostrascen hahahahahah
User avatar
Ultraviolent
Posts: 1661
Joined: 24/04/2015 20:18
Location: Somewhere I Belong

#3583 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Ultraviolent »

Evo jedna za @hrasno38 :D
Image
User avatar
hrasno38
Posts: 34077
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#3584 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

Ultraviolent wrote: 24/04/2021 21:12
hrasno38 wrote: 24/04/2021 21:05
omega369 wrote: 24/04/2021 20:52 Ovo je nevidjena sudijska kradja...2003. godina
Najveca kradja u istoriji BH fuudbala je vasa prosla titula pa sta da se radi!
Pretjerujes kralju
Sta bolan pretjerujem?? Dobili ste titulu na ciste guzove i ne znam u Evropi da li su jos dvije drzave prekinule prvenstva i podjelili tako titulu. Holandjani su prekinuli i poslali u Evropu ekipe po poredku ali nisu dodjelili titulu jer bi to bili suprotno od bilo cega sto se zove sport. Nista ja ne pretjerujem.....smijali ste se navijacima Zelje na nevidjene kradje iz kola u kolo e sad ste vi dosli na red jer Borac treba da bude prvi pa boli jelda?
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#3585 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Grean »

Jos je nije svario :mrgreen:
User avatar
hrasno38
Posts: 34077
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#3586 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

Ultraviolent wrote: 24/04/2021 21:14 Evo jedna za @hrasno38 :D
Image
Sta bi ovdje trebalo da bude duhovito......ti ko i onaj sto je postavio ratnog zlocinca.....ne mozete na silu biti duhoviti.
User avatar
Koshpa
Posts: 4931
Joined: 20/05/2007 19:59
Location: Sarajevo

#3587 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Koshpa »

Jos uvijek vjeruje da bi zeljo osvojio titulu prosle godine :lol:
User avatar
hrasno38
Posts: 34077
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#3588 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

Grean wrote: 24/04/2021 21:16 Jos je nije svario :mrgreen:
A ti bi je kao svario da je tako dodjeljena Zelji? Makar si ti rijetko objektivan Pitar na ovom forumu i znas odluicno da ta titula nema blage veze sa sportom nego sa interesima dva kluba: Borca i Sarajeva!
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#3589 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by sumirprimus »

Hrasno ne zapocinji o najvecim kradjama.
Da se ne vi podsjecali vasih postova ovde
User avatar
hrasno38
Posts: 34077
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#3590 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

Koshpa wrote: 24/04/2021 21:17 Jos uvijek vjeruje da bi zeljo osvojio titulu prosle godine :lol:
Jok eto bi je vi osvojili nakon sto ste dozivjeli dva potopa na derbijma......
User avatar
hrasno38
Posts: 34077
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#3591 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

sumirprimus wrote: 24/04/2021 21:18 Hrasno ne zapocinji o najvecim kradjama.
Da se ne vi podsjecali vasih postova ovde
Samo podjecaj kradja je kradja...ja sam osudio utakmicu Zelje u Trebinju i za mene to nije sportski ali koliko vas je Zeljo gurnuo toliko ste i sami sebe. Da ste pobjedili to kolo dzaba bi bilo Leotaru pustannej Zelje. Isto ko i kosarkasi Slobode sto sad kukakju na Sparse sto nisu otisli u play off.....vama je vazda neko drugi kriv vise od vas samih.
Last edited by hrasno38 on 24/04/2021 21:21, edited 1 time in total.
User avatar
hrasno38
Posts: 34077
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#3592 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

dr_arsla wrote: 24/04/2021 21:19 Znaci sutra Borac preuzima lidersku poziciju.
Ne mora znaciti jeben je Siroki nikad im se ne zna.
User avatar
Ultraviolent
Posts: 1661
Joined: 24/04/2015 20:18
Location: Somewhere I Belong

#3593 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Ultraviolent »

@hrasno38 ma u pravu si ti ipak, rijetko je ko objektivan kao ti. Sarajevo je prekinulo ligu i dodijelilo sebi titulu da ih Željo ne bi stigao :thumbup:
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#3594 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by 90minut »

Ma Hrasno je obolio od Zelje evo i ja sam ovu polusezonu od Sarajeva razumijem ga u potpunosti.
User avatar
Koshpa
Posts: 4931
Joined: 20/05/2007 19:59
Location: Sarajevo

#3595 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Koshpa »

Ultraviolent wrote: 24/04/2021 21:22 @hrasno38 ma u pravu si ti ipak, rijetko je ko objektivan kao ti. Sarajevo je prekinulo ligu i dodijelilo sebi titulu da ih Željo ne bi stigao :thumbup:
Ne stigao, nego osvojilo :lol:
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#3596 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by sumirprimus »

hrasno38 wrote: 24/04/2021 21:20
sumirprimus wrote: 24/04/2021 21:18 Hrasno ne zapocinji o najvecim kradjama.
Da se ne vi podsjecali vasih postova ovde
Samo podjecaj kradja je kradja...ja sam osudio utakmicu Zelje u Trebinju i za mene to nije sportski ali koliko vas je Zeljo gurnuo toliko ste i sami sebe. Da ste pobjedili to kolo dzaba bi bilo Leotaru pustannej Zelje. Isto ko i kosarkasi Slobode sto sad kukakju na Sparse sto nisu otisli u play off.....vama je vazda neko drugi kriv vise od vas samih.
Pusti to. To je za izbacivanje, pricamo o najvecim kradjama i titulama iz vasih usta. Poentaje smijesno je slusati sarajevske klubove kada pricaju o sudijskim kradjama. Nije ni smijesno.tragicno.
yasaq
Posts: 1584
Joined: 30/07/2006 21:54

#3597 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by yasaq »

Grean wrote: 24/04/2021 21:06 Ipak od svih sudijskih odluka najjadnija je ovaj "faul" Jukica i po vrh toga zuti da se sramota zaokruzi. Uz to upropastena dobra sansa za nastavak napada iz ciste situacije.

Sto se tice naseg penala nad Oremusem mislim da nije bio. Nije ni Djokanovicev bio faul ali dao mu je sansu ulijetanja onakvim intenzitetom u sesnest da se ogradi i svira penal.
penal nad Oremušem k'o suza. Golman ga zakačio laktom !!!

Onaj strart Đokanovića k'o iz udžbenika !

Jeliću izgleda samo pola honorara !!!
User avatar
hrasno38
Posts: 34077
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#3598 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

Ultraviolent wrote: 24/04/2021 21:22 @hrasno38 ma u pravu si ti ipak, rijetko je ko objektivan kao ti. Sarajevo je prekinulo ligu i dodijelilo sebi titulu da ih Željo ne bi stigao :thumbup:
Nisam to napisao nikada da je Sarajevo prekinulo ligu ali nismo djeca bar polovina nas da ne znam za sta je Dzemidzic sposoban u savezu. Pusti supljiranje. Zato vas ne zalim da vas masakriraju do kraja sezone. Kad vidim da osudjujete kad sudije sviraju u vasu korist onda mozemo pricati a dotle bravo Jelicu!
User avatar
Logovan
Posts: 102799
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3599 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

Kakvi smo mi glupani jebo te. :lol: Mi stalno igramo na remi, povučeno, puno defanzivaca haha :lol:

A sudiji jebem mater za ovo večeras.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#3600 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by sumirprimus »

Sudija kriv sto su se oni raspali jos zimus :lol:
Post Reply