OLX.BA - sve o tome

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
Blue heat
Posts: 127
Joined: 09/01/2012 21:50

#3576 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Blue heat »

Čemu uopšte promjena interfejsa, sa retardiranim sličicama za kategorije oglasa ?
nlt
Posts: 2608
Joined: 18/05/2014 18:02

#3577 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by nlt »

Ojjj
Dolaze poruke u nekom haosu. Pita neko za jedno poruka dolazi vezana za nešto sasvim deseto
Ala ste ga oporavili svaka vam čast
User avatar
Truba
Posts: 93806
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#3578 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Truba »

Prepolovise mi.broj realiziranih brzih dostava
Valjda samo sto sam prodavao
Nisam znao da sam.tolko kupovO
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51178
Joined: 29/06/2011 23:39

#3579 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by dječak sa šibicama »

Javio se lik, zeli da kupi artikal, zahtjeva DPD dostavu... nisam ni znao da postoji u BiH... prevarant?
User avatar
Qler
Posts: 25828
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#3580 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Qler »

Da, mislim da se već pisalo o tome
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51178
Joined: 29/06/2011 23:39

#3581 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by dječak sa šibicama »

Pri tome, kupac se registrovao danas.

Svasta, pa ne moze mene prevariti, ne dajem svoje podatke ni najrodjenijima.
Mrvice_ba
Posts: 1338
Joined: 28/01/2020 08:33

#3582 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Mrvice_ba »

Radi li kome reset sifre preko telefona?

Izbacilo me i ne da mi logovati.

Da je moj olx, deweloper i tester bi bili jucer na birou sa negativnim emailom poslatim svim firmama u ex yu.
User avatar
Slo Burner
Posts: 5899
Joined: 09/03/2012 14:20
Location: Apsurdistan
Grijem se na: Pelet
Vozim: Bembaru

#3583 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Slo Burner »

Ssme here, neki iz Tomislavgrada
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51178
Joined: 29/06/2011 23:39

#3584 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by dječak sa šibicama »

Moj je iz Brckog, trazi whatsapp, onda ce traziti moje podatke sa kartice "da se odradi transakcija", ah jos da sam ovca... :D

Samo kesh, i odustace. Sto je najgore, to je vec poznata shema kradje novca. Samo naivni nasjednu, valjda.
User avatar
shape of despair
Posts: 3988
Joined: 09/04/2008 18:41

#3585 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by shape of despair »

ja neki dan obrisao artikal zbog ovih spamera na whatsappu. od kad se ovo pojavilo uopste?
User avatar
Truba
Posts: 93806
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#3586 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Truba »

Image

Klasik
User avatar
mayab
Posts: 30840
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#3587 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by mayab »

:lol: :lol: :lol:
User avatar
Dupli_skalp
Posts: 3509
Joined: 05/08/2008 13:14
Location: pleme Šavašavaha

#3588 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Dupli_skalp »

Blue heat wrote: 16/02/2023 17:56 Čemu uopšte promjena interfejsa, sa retardiranim sličicama za kategorije oglasa ?
nikom to nije jasno.

mislim ni njima samima.
User avatar
-Chesterfield-
Posts: 6916
Joined: 04/08/2020 19:22

#3589 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by -Chesterfield- »

Truba wrote: 16/02/2023 18:12 Prepolovise mi.broj realiziranih brzih dostava
Valjda samo sto sam prodavao
Nisam znao da sam.tolko kupovO
Nakon zadnjeg ažuriranja broj se povećao na 14
Na staroj aplikaciji sam imao 10

Image

Image

Image
stronghold
Posts: 326
Joined: 12/02/2013 20:24

#3590 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by stronghold »

Objavim artikal, kad za sat vremena momak naručuje preko olx dostave. Drago mi,kliknem na prihvati narudžbu,jok,ni čuti,ažuriram aplikaciju,haj sad, opet ništa. Na laptopu pokušam,0 bodova. E svašta.
Srećom 48 sati je narudžba aktivna pa se nadam da će to riješiti,nimalo nije mala cifra u pitanju.
zippoo87
Posts: 19657
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#3591 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by zippoo87 »

stronghold wrote: 16/02/2023 21:22 Objavim artikal, kad za sat vremena momak naručuje preko olx dostave. Drago mi,kliknem na prihvati narudžbu,jok,ni čuti,ažuriram aplikaciju,haj sad, opet ništa. Na laptopu pokušam,0 bodova. E svašta.
Srećom 48 sati je narudžba aktivna pa se nadam da će to riješiti,nimalo nije mala cifra u pitanju.
Znaci ni to ne funkcionise...e jbte.Znaci sajt je potpuno neupotrebljiv za trgovanje trenutno...mozes samo razgledati kao kroz izlog kada je radnja zakljucana :lol:
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25481
Joined: 12/08/2013 12:51

#3592 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by insaneinthebrain »

poceli se pojavljivati spašeni artikli :izet:
User avatar
Truba
Posts: 93806
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#3593 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Truba »

Kome su zakljucani accounti nek se javi njima
Otkljucavaju polako
User avatar
-Chesterfield-
Posts: 6916
Joined: 04/08/2020 19:22

#3594 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by -Chesterfield- »

stronghold wrote: 16/02/2023 21:22 Objavim artikal, kad za sat vremena momak naručuje preko olx dostave. Drago mi,kliknem na prihvati narudžbu,jok,ni čuti,ažuriram aplikaciju,haj sad, opet ništa. Na laptopu pokušam,0 bodova. E svašta.
Srećom 48 sati je narudžba aktivna pa se nadam da će to riješiti,nimalo nije mala cifra u pitanju.
Pokušaj unijeti svoju adresu jer se sve obrisalo.

Image
stronghold
Posts: 326
Joined: 12/02/2013 20:24

#3595 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by stronghold »

-Chesterfield- wrote: 16/02/2023 21:56
stronghold wrote: 16/02/2023 21:22 Objavim artikal, kad za sat vremena momak naručuje preko olx dostave. Drago mi,kliknem na prihvati narudžbu,jok,ni čuti,ažuriram aplikaciju,haj sad, opet ništa. Na laptopu pokušam,0 bodova. E svašta.
Srećom 48 sati je narudžba aktivna pa se nadam da će to riješiti,nimalo nije mala cifra u pitanju.
Pokušaj unijeti svoju adresu jer se sve obrisalo.

Image
Probao,neće ni tako.

Image
User avatar
_Reds_
Posts: 9475
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#3596 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by _Reds_ »

Ima li neko problem, da kada na aplikaciji kuca poruku, da uopce ne vidi šta piše, dok ne makne tastaturu ?
User avatar
vaučer
Posts: 11537
Joined: 04/08/2009 15:22

#3597 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by vaučer »

Dizajn je tragedija. Mogli su pogledati koju sličnu stranicu da vide kako se radi UX za online marketplace stranice. Baš otužno, loše i nefunkcionalno.
User avatar
shape of despair
Posts: 3988
Joined: 09/04/2008 18:41

#3598 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by shape of despair »

stronghold wrote: 16/02/2023 21:22 Objavim artikal, kad za sat vremena momak naručuje preko olx dostave. Drago mi,kliknem na prihvati narudžbu,jok,ni čuti,ažuriram aplikaciju,haj sad, opet ništa. Na laptopu pokušam,0 bodova. E svašta.
Srećom 48 sati je narudžba aktivna pa se nadam da će to riješiti,nimalo nije mala cifra u pitanju.
Jesi siguran da ti je iko ista narucio? :lol:
stronghold
Posts: 326
Joined: 12/02/2013 20:24

#3599 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by stronghold »

shape of despair wrote: 16/02/2023 22:26
stronghold wrote: 16/02/2023 21:22 Objavim artikal, kad za sat vremena momak naručuje preko olx dostave. Drago mi,kliknem na prihvati narudžbu,jok,ni čuti,ažuriram aplikaciju,haj sad, opet ništa. Na laptopu pokušam,0 bodova. E svašta.
Srećom 48 sati je narudžba aktivna pa se nadam da će to riješiti,nimalo nije mala cifra u pitanju.
Jesi siguran da ti je iko ista narucio? :lol:
Siguran jbt. Pa piše mi čovjekovo ime i prezime,svi njegovi podaci su unešeni, sad odmah ti pokažu i koji je user u pitanju,a prije se to barem s moba nije moglo vidjeti,i evo vidim verificiran,adresa email broj uredno sve. Eno gore iznad sam stavio screenshot.
User avatar
konektovan
Posts: 51405
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#3600 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by konektovan »

Je li i kod Vas, koji koristite mobilnu aplikaciju još uvijek haos...neke od opcija ne rade, od spašenih artikala, itd?
Post Reply