OLX.BA - sve o tome
Moderator: anex
-
Blue heat
- Posts: 127
- Joined: 09/01/2012 21:50
#3576 Re: OLX.BA - sve o tome
Čemu uopšte promjena interfejsa, sa retardiranim sličicama za kategorije oglasa ?
-
nlt
- Posts: 2608
- Joined: 18/05/2014 18:02
#3577 Re: OLX.BA - sve o tome
Ojjj
Dolaze poruke u nekom haosu. Pita neko za jedno poruka dolazi vezana za nešto sasvim deseto
Ala ste ga oporavili svaka vam čast
Dolaze poruke u nekom haosu. Pita neko za jedno poruka dolazi vezana za nešto sasvim deseto
Ala ste ga oporavili svaka vam čast
- Truba
- Posts: 93806
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#3578 Re: OLX.BA - sve o tome
Prepolovise mi.broj realiziranih brzih dostava
Valjda samo sto sam prodavao
Nisam znao da sam.tolko kupovO
Valjda samo sto sam prodavao
Nisam znao da sam.tolko kupovO
- dječak sa šibicama
- Posts: 51178
- Joined: 29/06/2011 23:39
#3579 Re: OLX.BA - sve o tome
Javio se lik, zeli da kupi artikal, zahtjeva DPD dostavu... nisam ni znao da postoji u BiH... prevarant?
- Qler
- Posts: 25828
- Joined: 18/10/2004 14:49
- Location: Sarajevo
#3580 Re: OLX.BA - sve o tome
Da, mislim da se već pisalo o tome
- dječak sa šibicama
- Posts: 51178
- Joined: 29/06/2011 23:39
#3581 Re: OLX.BA - sve o tome
Pri tome, kupac se registrovao danas.
Svasta, pa ne moze mene prevariti, ne dajem svoje podatke ni najrodjenijima.
Svasta, pa ne moze mene prevariti, ne dajem svoje podatke ni najrodjenijima.
-
Mrvice_ba
- Posts: 1338
- Joined: 28/01/2020 08:33
#3582 Re: OLX.BA - sve o tome
Radi li kome reset sifre preko telefona?
Izbacilo me i ne da mi logovati.
Da je moj olx, deweloper i tester bi bili jucer na birou sa negativnim emailom poslatim svim firmama u ex yu.
Izbacilo me i ne da mi logovati.
Da je moj olx, deweloper i tester bi bili jucer na birou sa negativnim emailom poslatim svim firmama u ex yu.
- Slo Burner
- Posts: 5899
- Joined: 09/03/2012 14:20
- Location: Apsurdistan
- Grijem se na: Pelet
- Vozim: Bembaru
#3583 Re: OLX.BA - sve o tome
Ssme here, neki iz Tomislavgrada
- dječak sa šibicama
- Posts: 51178
- Joined: 29/06/2011 23:39
#3584 Re: OLX.BA - sve o tome
Moj je iz Brckog, trazi whatsapp, onda ce traziti moje podatke sa kartice "da se odradi transakcija", ah jos da sam ovca... 
Samo kesh, i odustace. Sto je najgore, to je vec poznata shema kradje novca. Samo naivni nasjednu, valjda.
Samo kesh, i odustace. Sto je najgore, to je vec poznata shema kradje novca. Samo naivni nasjednu, valjda.
- shape of despair
- Posts: 3988
- Joined: 09/04/2008 18:41
#3585 Re: OLX.BA - sve o tome
ja neki dan obrisao artikal zbog ovih spamera na whatsappu. od kad se ovo pojavilo uopste?
- Truba
- Posts: 93806
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
- Dupli_skalp
- Posts: 3509
- Joined: 05/08/2008 13:14
- Location: pleme Šavašavaha
- -Chesterfield-
- Posts: 6916
- Joined: 04/08/2020 19:22
-
stronghold
- Posts: 326
- Joined: 12/02/2013 20:24
#3590 Re: OLX.BA - sve o tome
Objavim artikal, kad za sat vremena momak naručuje preko olx dostave. Drago mi,kliknem na prihvati narudžbu,jok,ni čuti,ažuriram aplikaciju,haj sad, opet ništa. Na laptopu pokušam,0 bodova. E svašta.
Srećom 48 sati je narudžba aktivna pa se nadam da će to riješiti,nimalo nije mala cifra u pitanju.
Srećom 48 sati je narudžba aktivna pa se nadam da će to riješiti,nimalo nije mala cifra u pitanju.
-
zippoo87
- Posts: 19657
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#3591 Re: OLX.BA - sve o tome
Znaci ni to ne funkcionise...e jbte.Znaci sajt je potpuno neupotrebljiv za trgovanje trenutno...mozes samo razgledati kao kroz izlog kada je radnja zakljucanastronghold wrote: ↑16/02/2023 21:22 Objavim artikal, kad za sat vremena momak naručuje preko olx dostave. Drago mi,kliknem na prihvati narudžbu,jok,ni čuti,ažuriram aplikaciju,haj sad, opet ništa. Na laptopu pokušam,0 bodova. E svašta.
Srećom 48 sati je narudžba aktivna pa se nadam da će to riješiti,nimalo nije mala cifra u pitanju.
- insaneinthebrain
- Posts: 25483
- Joined: 12/08/2013 12:51
#3592 Re: OLX.BA - sve o tome
poceli se pojavljivati spašeni artikli 
- Truba
- Posts: 93806
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#3593 Re: OLX.BA - sve o tome
Kome su zakljucani accounti nek se javi njima
Otkljucavaju polako
Otkljucavaju polako
- -Chesterfield-
- Posts: 6916
- Joined: 04/08/2020 19:22
#3594 Re: OLX.BA - sve o tome
Pokušaj unijeti svoju adresu jer se sve obrisalo.stronghold wrote: ↑16/02/2023 21:22 Objavim artikal, kad za sat vremena momak naručuje preko olx dostave. Drago mi,kliknem na prihvati narudžbu,jok,ni čuti,ažuriram aplikaciju,haj sad, opet ništa. Na laptopu pokušam,0 bodova. E svašta.
Srećom 48 sati je narudžba aktivna pa se nadam da će to riješiti,nimalo nije mala cifra u pitanju.

-
stronghold
- Posts: 326
- Joined: 12/02/2013 20:24
#3595 Re: OLX.BA - sve o tome
Probao,neće ni tako.-Chesterfield- wrote: ↑16/02/2023 21:56Pokušaj unijeti svoju adresu jer se sve obrisalo.stronghold wrote: ↑16/02/2023 21:22 Objavim artikal, kad za sat vremena momak naručuje preko olx dostave. Drago mi,kliknem na prihvati narudžbu,jok,ni čuti,ažuriram aplikaciju,haj sad, opet ništa. Na laptopu pokušam,0 bodova. E svašta.
Srećom 48 sati je narudžba aktivna pa se nadam da će to riješiti,nimalo nije mala cifra u pitanju.
![]()

- _Reds_
- Posts: 9475
- Joined: 14/01/2012 20:01
- Location: Aqua S....
#3596 Re: OLX.BA - sve o tome
Ima li neko problem, da kada na aplikaciji kuca poruku, da uopce ne vidi šta piše, dok ne makne tastaturu ?
- vaučer
- Posts: 11537
- Joined: 04/08/2009 15:22
#3597 Re: OLX.BA - sve o tome
Dizajn je tragedija. Mogli su pogledati koju sličnu stranicu da vide kako se radi UX za online marketplace stranice. Baš otužno, loše i nefunkcionalno.
- shape of despair
- Posts: 3988
- Joined: 09/04/2008 18:41
#3598 Re: OLX.BA - sve o tome
Jesi siguran da ti je iko ista narucio?stronghold wrote: ↑16/02/2023 21:22 Objavim artikal, kad za sat vremena momak naručuje preko olx dostave. Drago mi,kliknem na prihvati narudžbu,jok,ni čuti,ažuriram aplikaciju,haj sad, opet ništa. Na laptopu pokušam,0 bodova. E svašta.
Srećom 48 sati je narudžba aktivna pa se nadam da će to riješiti,nimalo nije mala cifra u pitanju.
-
stronghold
- Posts: 326
- Joined: 12/02/2013 20:24
#3599 Re: OLX.BA - sve o tome
Siguran jbt. Pa piše mi čovjekovo ime i prezime,svi njegovi podaci su unešeni, sad odmah ti pokažu i koji je user u pitanju,a prije se to barem s moba nije moglo vidjeti,i evo vidim verificiran,adresa email broj uredno sve. Eno gore iznad sam stavio screenshot.shape of despair wrote: ↑16/02/2023 22:26Jesi siguran da ti je iko ista narucio?stronghold wrote: ↑16/02/2023 21:22 Objavim artikal, kad za sat vremena momak naručuje preko olx dostave. Drago mi,kliknem na prihvati narudžbu,jok,ni čuti,ažuriram aplikaciju,haj sad, opet ništa. Na laptopu pokušam,0 bodova. E svašta.
Srećom 48 sati je narudžba aktivna pa se nadam da će to riješiti,nimalo nije mala cifra u pitanju.![]()
- konektovan
- Posts: 51407
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#3600 Re: OLX.BA - sve o tome
Je li i kod Vas, koji koristite mobilnu aplikaciju još uvijek haos...neke od opcija ne rade, od spašenih artikala, itd?




