OLX.BA - sve o tome

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
laserShow
Posts: 4719
Joined: 30/04/2022 22:10
Grijem se na: nacionalizam

#3501 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by laserShow »

Danas su mi odg, dojmove vise ne prikazuju koje si dobio kao kupac, a kredit ce refundirati nakon zavrsetka radova, sta god to znacilo :evil:
takone97
Posts: 52
Joined: 27/04/2018 17:42

#3502 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by takone97 »

Ja se na svoj nalog ne mogu ni ulogovati i kada promjenim sifru opet ne moze katastrofaaaa
User avatar
tramvajtrojka
Posts: 17047
Joined: 27/04/2021 22:52

#3503 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by tramvajtrojka »

takone97 wrote: 16/02/2023 09:41 Ja se na svoj nalog ne mogu ni ulogovati i kada promjenim sifru opet ne moze katastrofaaaa
haj ba strpi se dan dva nece ti svakako niko ponuditi metar drva za tvoje artikle :mrgreen:
User avatar
SONY_91
Posts: 1876
Joined: 09/09/2009 12:24
Location: Somewhere in Posavina

#3504 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by SONY_91 »

takone97 wrote: 16/02/2023 09:41 Ja se na svoj nalog ne mogu ni ulogovati i kada promjenim sifru opet ne moze katastrofaaaa
Ni ja ne mogu preko korisničnog imena ali radi preko maila kada kucam login.
nlt
Posts: 2608
Joined: 18/05/2014 18:02

#3505 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by nlt »

laserShow wrote: 16/02/2023 09:40 Danas su mi odg, dojmove vise ne prikazuju koje si dobio kao kupac, a kredit ce refundirati nakon zavrsetka radova, sta god to znacilo :evil:
Radove? Možda rade fasadu :lol:
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#3506 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by hadzinicasa »

gdje su mi nestali spaseni oglasi? :cry:

edit: nasla.
User avatar
mbenz
Posts: 1019
Joined: 18/06/2013 16:26

#3507 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by mbenz »

meni ne pokazuje neke spasene oglase od prije 1-2 mjeseca, a zato mi pokazuje neke od prije 7-8 godina, koje sam davno izbrisao :D :D u porukama nema naziv artikla, tako kad citas poruke ne znas o cemu se radi :D
IJQ
Posts: 46
Joined: 29/12/2020 13:26

#3508 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by IJQ »

hadzinicasa wrote: 16/02/2023 09:54 gdje su mi nestali spaseni oglasi? :cry:

edit: nasla.
Gdje nadje? Ja ne mogu da ih nadjem :?
tindbe
Posts: 1358
Joined: 04/02/2020 20:46

#3509 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by tindbe »

zna moj mali to oko web stranica, on će ti završit to, ne brini :mrgreen:

Meni su hit ove ikonice, tipa na kategoriji Nekretnine:
Stanovi - ok
Kuće - cvijet u saksiji? :lol:
Poslovni prostor - čovjek s kravatom
Vikendice - prikolica
Apartmani i sobe - prodavnica
Garaže - auto

Barem fontawesome, koji koriste, ima velik izbor ikona za sve namjene. Nekom bilo mrsko i da kuca u search šta mu treba.
bumerangss
Posts: 5610
Joined: 12/01/2015 16:47

#3510 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by bumerangss »

noviclan wrote: 15/02/2023 12:45 Ima li kod da ih kontaktira i nalijepi
Ja zvao onaj broj fiksni za podršku ali ne radi, izbaca me valjda preoptereceni :-)
User avatar
tramvajtrojka
Posts: 17047
Joined: 27/04/2021 22:52

#3511 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by tramvajtrojka »

tindbe wrote: 16/02/2023 10:04 zna moj mali to oko web stranica, on će ti završit to, ne brini :mrgreen:

Meni su hit ove ikonice, tipa na kategoriji Nekretnine:
Stanovi - ok
Kuće - cvijet u saksiji? :lol:
Poslovni prostor - čovjek s kravatom
Vikendice - prikolica
Apartmani i sobe - prodavnica
Garaže - auto

Barem fontawesome, koji koriste, ima velik izbor ikona za sve namjene. Nekom bilo mrsko i da kuca u search šta mu treba.
pa svugdje na svijetu im je ova aplikacija očaj na prvu bas sam nedavno upratio da su Ukrajinci kukali u vezi ovoga jer i kod njih olx je jedna od najvažnijih app za kupovinu posebno sad u toku rata
bumerangss
Posts: 5610
Joined: 12/01/2015 16:47

#3512 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by bumerangss »

n+1 wrote: 15/02/2023 11:40 Nedostaju li kome PIK krediti?
Nadam se da mi nisu poništili 26000 kredita sto sam skupljao preko godinu... dobio sam Parkinsona hvatajuci da prijavim nepravilnosti :lol:
Dany97
Posts: 264
Joined: 25/06/2017 15:50

#3513 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Dany97 »

Od potpuno funkcionalnog starog dizajna/sajta na kojem nikad ni jedan problem niti bug imao nisam oni uradise ovo....
Zasto izbaciti tako nesto,a ne uraditi testiranje i dovrsavanje kako treba.
Ma najbitnije je da mi se dojmovi i kupljeno/prodato vrati,vidio sam da je neko napisao da su mu pisali iz podrske da nece vise prikazivati dojmove i kupljeno/prodato?
Mora da se zaje**va sa tim? tako ozbiljan i uspjesan sajt da ne prikazuje dojmove i ostalo?? hahah,da urade tako tacno bi se ozbiljno zapitao kakva im se zbrka desava u glavi 😂🤣.
Isaiah4110
Posts: 602
Joined: 01/05/2020 11:59

#3514 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Isaiah4110 »

Ugledah jutros poruku 16.2 "koliko kosta i gdje vam dolaze musterije?" odgovorim na pitanje, uskoro odgovor "ne razumijem, jeste li pogrijesili?" Skontao sam onda da je do poremecenog olxa i kasnije se pojavi da je to pitanje postavljeno u septembru...jos uvijek nisam uspio objaviti artikal...uskoro slijedi brisanje profila, dosta je i tih idiota i kad je stari olx bio malo malo problem sa serverom...
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#3515 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by hadzinicasa »

IJQ wrote: 16/02/2023 10:00
hadzinicasa wrote: 16/02/2023 09:54 gdje su mi nestali spaseni oglasi? :cry:

edit: nasla.
Gdje nadje? Ja ne mogu da ih nadjem :?
strelica pored username - gore u desnom cosku.
bumerangss
Posts: 5610
Joined: 12/01/2015 16:47

#3516 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by bumerangss »

n+1 wrote: 15/02/2023 16:38 Evo i Klix reaguje. :D

Image
Ima li gdje da potpišemo peticiju da vrate stari? :roll:
Dr Arsla
Posts: 2076
Joined: 05/01/2013 16:16

#3517 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Dr Arsla »

bumerangss wrote: 16/02/2023 10:10
n+1 wrote: 15/02/2023 11:40 Nedostaju li kome PIK krediti?
Nadam se da mi nisu poništili 26000 kredita sto sam skupljao preko godinu... dobio sam Parkinsona hvatajuci da prijavim nepravilnosti :lol:
Koji si ti pakaš, cinkaš ljude :mrgreen:
Sid the sloth
Posts: 3852
Joined: 30/01/2013 15:56

#3518 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Sid the sloth »

Dany97 wrote: 16/02/2023 10:12 Od potpuno funkcionalnog starog dizajna/sajta na kojem nikad ni jedan problem niti bug imao nisam oni uradise ovo....
Zasto izbaciti tako nesto,a ne uraditi testiranje i dovrsavanje kako treba.
Ma najbitnije je da mi se dojmovi i kupljeno/prodato vrati,vidio sam da je neko napisao da su mu pisali iz podrske da nece vise prikazivati dojmove i kupljeno/prodato?
Mora da se zaje**va sa tim? tako ozbiljan i uspjesan sajt da ne prikazuje dojmove i ostalo?? hahah,da urade tako tacno bi se ozbiljno zapitao kakva im se zbrka desava u glavi 😂🤣.
Stari dizajn je smece najgore, trebali su ga promijeniti prije 10 godina. Samo nisu trebali ovako, bez testiranja.
User avatar
Truba
Posts: 93818
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#3519 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Truba »

ja sam sve skupa 6 bodova dobio
a na meni neko isto 6 bodova
1 pogrešna rubrika za ogrlicu kolegici prodavao
a drugo je pogrešno
papci ne kontaju da umberto eko nije pisao samo romane već i eseje
User avatar
n+1
Posts: 7012
Joined: 23/02/2022 09:38
Location: https://shorturl.at/bkpqD

#3520 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by n+1 »

bumerangss wrote: 16/02/2023 10:10
n+1 wrote: 15/02/2023 11:40 Nedostaju li kome PIK krediti?
Nadam se da mi nisu poništili 26000 kredita sto sam skupljao preko godinu... dobio sam Parkinsona hvatajuci da prijavim nepravilnosti :lol:
Nisu ti poništili, ali imaš 6 mjeseci da ih potrošiš.
User avatar
Truba
Posts: 93818
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#3521 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Truba »

zbog takvih ko on to i uvode
a ja sa svoja 24 komada mogu plakat
User avatar
Darh Wader
Posts: 448
Joined: 25/09/2009 19:04
Location: New Mexico

#3522 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Darh Wader »

Izbacili već tri updatea u dva dana i dalje ne radi pretraga spašeni artikli nedostaju.Yebo ih dan šta su uradili od aplikacije. :-)
User avatar
SanskiBiser
Posts: 9154
Joined: 14/05/2007 02:18
Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton

#3523 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by SanskiBiser »

Dany97 wrote: 16/02/2023 10:12 Od potpuno funkcionalnog starog dizajna/sajta na kojem nikad ni jedan problem niti bug imao nisam oni uradise ovo....
Zasto izbaciti tako nesto,a ne uraditi testiranje i dovrsavanje kako treba.
Ma najbitnije je da mi se dojmovi i kupljeno/prodato vrati,vidio sam da je neko napisao da su mu pisali iz podrske da nece vise prikazivati dojmove i kupljeno/prodato?
Mora da se zaje**va sa tim? tako ozbiljan i uspjesan sajt da ne prikazuje dojmove i ostalo?? hahah,da urade tako tacno bi se ozbiljno zapitao kakva im se zbrka desava u glavi 😂🤣.
da i meni su tako odgovorili samo mozes zadrzati utiske koje si dobio od kupaca kao prodavac a kao kupac svi stari utisci ti se brisu... :-)
sarajevo-x.com
Posts: 860
Joined: 19/04/2013 08:42
Location: Tuzla, Bosnia and Herzegovina

#3524 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by sarajevo-x.com »

Jao sto gori tema :lol:
User avatar
Dupli_skalp
Posts: 3509
Joined: 05/08/2008 13:14
Location: pleme Šavašavaha

#3525 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Dupli_skalp »

to je kad ti rade priškolovani developeri iz it academy.
Post Reply