OLX.BA - sve o tome
Moderator: anex
- laserShow
- Posts: 4719
- Joined: 30/04/2022 22:10
- Grijem se na: nacionalizam
#3501 Re: OLX.BA - sve o tome
Danas su mi odg, dojmove vise ne prikazuju koje si dobio kao kupac, a kredit ce refundirati nakon zavrsetka radova, sta god to znacilo 
-
takone97
- Posts: 52
- Joined: 27/04/2018 17:42
#3502 Re: OLX.BA - sve o tome
Ja se na svoj nalog ne mogu ni ulogovati i kada promjenim sifru opet ne moze katastrofaaaa
- tramvajtrojka
- Posts: 17048
- Joined: 27/04/2021 22:52
- SONY_91
- Posts: 1876
- Joined: 09/09/2009 12:24
- Location: Somewhere in Posavina
-
nlt
- Posts: 2608
- Joined: 18/05/2014 18:02
- hadzinicasa
- Posts: 13620
- Joined: 08/11/2005 16:08
- Location: u tranziciji
#3506 Re: OLX.BA - sve o tome
gdje su mi nestali spaseni oglasi? 
edit: nasla.
edit: nasla.
- mbenz
- Posts: 1019
- Joined: 18/06/2013 16:26
#3507 Re: OLX.BA - sve o tome
meni ne pokazuje neke spasene oglase od prije 1-2 mjeseca, a zato mi pokazuje neke od prije 7-8 godina, koje sam davno izbrisao
u porukama nema naziv artikla, tako kad citas poruke ne znas o cemu se radi 
-
IJQ
- Posts: 46
- Joined: 29/12/2020 13:26
#3508 Re: OLX.BA - sve o tome
Gdje nadje? Ja ne mogu da ih nadjem
-
tindbe
- Posts: 1358
- Joined: 04/02/2020 20:46
#3509 Re: OLX.BA - sve o tome
zna moj mali to oko web stranica, on će ti završit to, ne brini
Meni su hit ove ikonice, tipa na kategoriji Nekretnine:
Stanovi - ok
Kuće - cvijet u saksiji?
Poslovni prostor - čovjek s kravatom
Vikendice - prikolica
Apartmani i sobe - prodavnica
Garaže - auto
Barem fontawesome, koji koriste, ima velik izbor ikona za sve namjene. Nekom bilo mrsko i da kuca u search šta mu treba.
Meni su hit ove ikonice, tipa na kategoriji Nekretnine:
Stanovi - ok
Kuće - cvijet u saksiji?
Poslovni prostor - čovjek s kravatom
Vikendice - prikolica
Apartmani i sobe - prodavnica
Garaže - auto
Barem fontawesome, koji koriste, ima velik izbor ikona za sve namjene. Nekom bilo mrsko i da kuca u search šta mu treba.
-
bumerangss
- Posts: 5610
- Joined: 12/01/2015 16:47
- tramvajtrojka
- Posts: 17048
- Joined: 27/04/2021 22:52
#3511 Re: OLX.BA - sve o tome
pa svugdje na svijetu im je ova aplikacija očaj na prvu bas sam nedavno upratio da su Ukrajinci kukali u vezi ovoga jer i kod njih olx je jedna od najvažnijih app za kupovinu posebno sad u toku ratatindbe wrote: ↑16/02/2023 10:04 zna moj mali to oko web stranica, on će ti završit to, ne brini![]()
Meni su hit ove ikonice, tipa na kategoriji Nekretnine:
Stanovi - ok
Kuće - cvijet u saksiji?![]()
Poslovni prostor - čovjek s kravatom
Vikendice - prikolica
Apartmani i sobe - prodavnica
Garaže - auto
Barem fontawesome, koji koriste, ima velik izbor ikona za sve namjene. Nekom bilo mrsko i da kuca u search šta mu treba.
-
bumerangss
- Posts: 5610
- Joined: 12/01/2015 16:47
-
Dany97
- Posts: 264
- Joined: 25/06/2017 15:50
#3513 Re: OLX.BA - sve o tome
Od potpuno funkcionalnog starog dizajna/sajta na kojem nikad ni jedan problem niti bug imao nisam oni uradise ovo....
Zasto izbaciti tako nesto,a ne uraditi testiranje i dovrsavanje kako treba.
Ma najbitnije je da mi se dojmovi i kupljeno/prodato vrati,vidio sam da je neko napisao da su mu pisali iz podrske da nece vise prikazivati dojmove i kupljeno/prodato?
Mora da se zaje**va sa tim? tako ozbiljan i uspjesan sajt da ne prikazuje dojmove i ostalo?? hahah,da urade tako tacno bi se ozbiljno zapitao kakva im se zbrka desava u glavi
.
Zasto izbaciti tako nesto,a ne uraditi testiranje i dovrsavanje kako treba.
Ma najbitnije je da mi se dojmovi i kupljeno/prodato vrati,vidio sam da je neko napisao da su mu pisali iz podrske da nece vise prikazivati dojmove i kupljeno/prodato?
Mora da se zaje**va sa tim? tako ozbiljan i uspjesan sajt da ne prikazuje dojmove i ostalo?? hahah,da urade tako tacno bi se ozbiljno zapitao kakva im se zbrka desava u glavi
-
Isaiah4110
- Posts: 602
- Joined: 01/05/2020 11:59
#3514 Re: OLX.BA - sve o tome
Ugledah jutros poruku 16.2 "koliko kosta i gdje vam dolaze musterije?" odgovorim na pitanje, uskoro odgovor "ne razumijem, jeste li pogrijesili?" Skontao sam onda da je do poremecenog olxa i kasnije se pojavi da je to pitanje postavljeno u septembru...jos uvijek nisam uspio objaviti artikal...uskoro slijedi brisanje profila, dosta je i tih idiota i kad je stari olx bio malo malo problem sa serverom...
- hadzinicasa
- Posts: 13620
- Joined: 08/11/2005 16:08
- Location: u tranziciji
#3515 Re: OLX.BA - sve o tome
-
bumerangss
- Posts: 5610
- Joined: 12/01/2015 16:47
-
Dr Arsla
- Posts: 2076
- Joined: 05/01/2013 16:16
#3517 Re: OLX.BA - sve o tome
Koji si ti pakaš, cinkaš ljudebumerangss wrote: ↑16/02/2023 10:10Nadam se da mi nisu poništili 26000 kredita sto sam skupljao preko godinu... dobio sam Parkinsona hvatajuci da prijavim nepravilnosti![]()
-
Sid the sloth
- Posts: 3852
- Joined: 30/01/2013 15:56
#3518 Re: OLX.BA - sve o tome
Stari dizajn je smece najgore, trebali su ga promijeniti prije 10 godina. Samo nisu trebali ovako, bez testiranja.Dany97 wrote: ↑16/02/2023 10:12 Od potpuno funkcionalnog starog dizajna/sajta na kojem nikad ni jedan problem niti bug imao nisam oni uradise ovo....
Zasto izbaciti tako nesto,a ne uraditi testiranje i dovrsavanje kako treba.
Ma najbitnije je da mi se dojmovi i kupljeno/prodato vrati,vidio sam da je neko napisao da su mu pisali iz podrske da nece vise prikazivati dojmove i kupljeno/prodato?
Mora da se zaje**va sa tim? tako ozbiljan i uspjesan sajt da ne prikazuje dojmove i ostalo?? hahah,da urade tako tacno bi se ozbiljno zapitao kakva im se zbrka desava u glavi.
- Truba
- Posts: 93824
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#3519 Re: OLX.BA - sve o tome
ja sam sve skupa 6 bodova dobio
a na meni neko isto 6 bodova
1 pogrešna rubrika za ogrlicu kolegici prodavao
a drugo je pogrešno
papci ne kontaju da umberto eko nije pisao samo romane već i eseje
a na meni neko isto 6 bodova
1 pogrešna rubrika za ogrlicu kolegici prodavao
a drugo je pogrešno
papci ne kontaju da umberto eko nije pisao samo romane već i eseje
- n+1
- Posts: 7012
- Joined: 23/02/2022 09:38
- Location: https://shorturl.at/bkpqD
#3520 Re: OLX.BA - sve o tome
Nisu ti poništili, ali imaš 6 mjeseci da ih potrošiš.bumerangss wrote: ↑16/02/2023 10:10Nadam se da mi nisu poništili 26000 kredita sto sam skupljao preko godinu... dobio sam Parkinsona hvatajuci da prijavim nepravilnosti![]()
- Truba
- Posts: 93824
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#3521 Re: OLX.BA - sve o tome
zbog takvih ko on to i uvode
a ja sa svoja 24 komada mogu plakat
a ja sa svoja 24 komada mogu plakat
- Darh Wader
- Posts: 448
- Joined: 25/09/2009 19:04
- Location: New Mexico
#3522 Re: OLX.BA - sve o tome
Izbacili već tri updatea u dva dana i dalje ne radi pretraga spašeni artikli nedostaju.Yebo ih dan šta su uradili od aplikacije. 
- SanskiBiser
- Posts: 9154
- Joined: 14/05/2007 02:18
- Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton
#3523 Re: OLX.BA - sve o tome
da i meni su tako odgovorili samo mozes zadrzati utiske koje si dobio od kupaca kao prodavac a kao kupac svi stari utisci ti se brisu...Dany97 wrote: ↑16/02/2023 10:12 Od potpuno funkcionalnog starog dizajna/sajta na kojem nikad ni jedan problem niti bug imao nisam oni uradise ovo....
Zasto izbaciti tako nesto,a ne uraditi testiranje i dovrsavanje kako treba.
Ma najbitnije je da mi se dojmovi i kupljeno/prodato vrati,vidio sam da je neko napisao da su mu pisali iz podrske da nece vise prikazivati dojmove i kupljeno/prodato?
Mora da se zaje**va sa tim? tako ozbiljan i uspjesan sajt da ne prikazuje dojmove i ostalo?? hahah,da urade tako tacno bi se ozbiljno zapitao kakva im se zbrka desava u glavi.
-
sarajevo-x.com
- Posts: 860
- Joined: 19/04/2013 08:42
- Location: Tuzla, Bosnia and Herzegovina
#3524 Re: OLX.BA - sve o tome
Jao sto gori tema 
- Dupli_skalp
- Posts: 3509
- Joined: 05/08/2008 13:14
- Location: pleme Šavašavaha
#3525 Re: OLX.BA - sve o tome
to je kad ti rade priškolovani developeri iz it academy.
