Nema pojma,čitao sam prije da će glumiti u Turskoj seriji,ali da će preko njenog glasa ići drugi ženski glas,jer ona ne zna Turskiyildiz wrote:Mozda sam nesto propustila ali ja mislim da Emina nema pojma o Turskom jer da ima sigurno bi razumjela hhhhP308 wrote:Nisam mislio na tog, naravnoyildiz wrote: Da dobar je samo ga Emina nije nista razumjela kada je pjevao Kiss KissOvaj zadnji sto je pjevao....
X FACTOR Adria
Moderator: anex
- Kal El
- Posts: 6290
- Joined: 07/04/2013 21:49
#351 Re: X FACTOR Adria
Last edited by Kal El on 27/11/2013 02:49, edited 1 time in total.
-
safran
- Posts: 2538
- Joined: 19/08/2006 22:25
#352 Re: X FACTOR Adria
E, da se i ja tuspasim. U finalnim emisijama bih voljela vidjeti: Ilmu Karahmet, Mariju Ićkovu, Čupu od Rudog, Dečka od Negotina i ljudi moji, mene je raznijela ona djevojka iz Čačka, Aleksandra, što je pjevala Beyonce. Nisam je ljubitelj ali je djevojka otpuhala i žiri i publiku.
EDIT: Promakli mi Miloš i Kajmakoski - odlični su.
EDIT: Promakli mi Miloš i Kajmakoski - odlični su.
Last edited by safran on 27/11/2013 23:54, edited 1 time in total.
-
yildiz
- Posts: 109
- Joined: 03/11/2012 23:28
- Kal El
- Posts: 6290
- Joined: 07/04/2013 21:49
#354 Re: X FACTOR Adria
Kad je malo duže pogledam nekako joj se iskrive ustayildiz wrote:http://www.youtube.com/watch?v=_8ihdgPJJzg
To je ova serija i vidi se da nije njen glas
-
Baba_Droga
- Posts: 407
- Joined: 24/01/2006 23:16
#355 Re: X FACTOR Adria
Ja znam da me neko oduševio pjesmom kada poslije njegovog ili njenog nastupa poželim potražiti tu pjesmu na you tube da vidim ko je pjeva...te poslušati po milion puta 
Emocije su čudo
Jedva čekam bootcamp da vidim kako se svi tu uklapaju
P.S. Emina me nervira kada pravi face kao u nekom erotskom filmu....napući usne...uzdiše...žmiri....lafo uživa..
Emocije su čudo
Jedva čekam bootcamp da vidim kako se svi tu uklapaju
P.S. Emina me nervira kada pravi face kao u nekom erotskom filmu....napući usne...uzdiše...žmiri....lafo uživa..
- plain vanilla
- Posts: 70236
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#356 Re: X FACTOR Adria
joj bas takve faci praviBaba_Droga wrote: P.S. Emina me nervira kada pravi face kao u nekom erotskom filmu....napući usne...uzdiše...žmiri....lafo uživa..
meni sinoc emisija bila bezze
jedino onaj Milos zanimljiv
-
yildiz
- Posts: 109
- Joined: 03/11/2012 23:28
#357 Re: X FACTOR Adria
JA zaista nemam nista protiv emine al me nekad fakat nervira jer se previse pravi jako vaznaKal El wrote:Kad je malo duže pogledam nekako joj se iskrive ustayildiz wrote:http://www.youtube.com/watch?v=_8ihdgPJJzg
To je ova serija i vidi se da nije njen glasnekakva je čudna u faci
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#358 Re: X FACTOR Adria
Mene je jedino iznerviralo kad je rekla za Maida nesto tipa: "On je popularan u Federaciji"
I zar ona nekad ranije nije pricala i pjevala na ijekavici ili sam ja nesto prolupao?
I zar ona nekad ranije nije pricala i pjevala na ijekavici ili sam ja nesto prolupao?
- MedenoSrce
- Posts: 9975
- Joined: 05/07/2010 17:39
- Location: Tree house
#359 Re: X FACTOR Adria
jos bilesi sa Seferovim sinom bila godinama u vezi 
- Partizzanka
- Posts: 2732
- Joined: 14/01/2011 09:01
#360 Re: X FACTOR Adria
sta ocekivati od emine koja je izjavila da je sarajevo za vrijeme ramazana podsjeca na novi pazar
toliko o showu u kojem je bila gosca zna, da ne zna da je bio regionalni show i bilo ljudi iz hr a ne samo iz bih
inace malo mi je komplet situacija u ziriju njanjava
kristina se fura na neke glupe furke
zeljko bi malo da bude kao simon (iako je po meni on jedini kompetentan tamo)
emina pokusava da bude pametna ali ne moze jbg - pa onda hvali styling i to
a kiki - kao da je sa neba pao, on je tu samo da kaze da ili ne
od ucesnika
mene je najvise dojmila ona tamara sto je pjevala pjesmu od adele
maid mi je favorit nekako ima nesto
mala ilma ... je malo previe starmala za moj ukus
jedva cekam bootcamp da vidimo sta ce i kako ce biti dalje
toliko o showu u kojem je bila gosca zna, da ne zna da je bio regionalni show i bilo ljudi iz hr a ne samo iz bih
inace malo mi je komplet situacija u ziriju njanjava
kristina se fura na neke glupe furke
zeljko bi malo da bude kao simon (iako je po meni on jedini kompetentan tamo)
emina pokusava da bude pametna ali ne moze jbg - pa onda hvali styling i to
a kiki - kao da je sa neba pao, on je tu samo da kaze da ili ne
od ucesnika
mene je najvise dojmila ona tamara sto je pjevala pjesmu od adele
maid mi je favorit nekako ima nesto
mala ilma ... je malo previe starmala za moj ukus
jedva cekam bootcamp da vidimo sta ce i kako ce biti dalje
-
Mustang1
- Posts: 29907
- Joined: 29/12/2010 17:31
#361 Re: X FACTOR Adria
Stani stani. Hayat bio regularni show ? 
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#362 Re: X FACTOR Adria
Valjda regionalni. Za regularni ne znamo.Mustang1 wrote:Stani stani. Hayat bio regularni show ?
- Havatar
- Posts: 14696
- Joined: 20/06/2013 13:56
- Location: na hajr
#363 Re: X FACTOR Adria
Nju podsjeca na to nekog drugog na nesto drugo i ne vidim tu nikakav problem. Sto se tice clanova zirija Kiki i Kristina su mi najgori posto se vidi da se foliraju i da pokusavaju da izigravaju neke velicine i najvece strucnjake na svijetu a Zeljko se najbolje pokazao. Mislio sam da ce on biti najiritantniji ali me iznenadio.Partizzanka wrote:sta ocekivati od emine koja je izjavila da je sarajevo za vrijeme ramazana podsjeca na novi pazar
toliko o showu u kojem je bila gosca zna, da ne zna da je bio regionalni show i bilo ljudi iz hr a ne samo iz bih
inace malo mi je komplet situacija u ziriju njanjava
kristina se fura na neke glupe furke
zeljko bi malo da bude kao simon (iako je po meni on jedini kompetentan tamo)
emina pokusava da bude pametna ali ne moze jbg - pa onda hvali styling i to
a kiki - kao da je sa neba pao, on je tu samo da kaze da ili ne
od ucesnika
mene je najvise dojmila ona tamara sto je pjevala pjesmu od adele
maid mi je favorit nekako ima nesto
mala ilma ... je malo previe starmala za moj ukus
jedva cekam bootcamp da vidimo sta ce i kako ce biti dalje
- Partizzanka
- Posts: 2732
- Joined: 14/01/2011 09:01
#364 Re: X FACTOR Adria
ja sam napisala regionalni
ali svejedno nije FEDERALNI
o regularnosti ... necemo
to ti dodje kao da raspravljas o ukusima
kiki mi je totalni mutavac ispao po ovome
totalno covjek nema nikakvo misljenje niokome
zeljko mi je bas pozitiva
zna se i nasaliti
ali vidim da svemu pristupa ozbiljno tj strucno
kristina brljavi ona kao nesto ...
emina, ne zna nista pa onako trepce okicama i fino se obuce
ali svejedno nije FEDERALNI
o regularnosti ... necemo
to ti dodje kao da raspravljas o ukusima
kiki mi je totalni mutavac ispao po ovome
totalno covjek nema nikakvo misljenje niokome
zeljko mi je bas pozitiva
zna se i nasaliti
ali vidim da svemu pristupa ozbiljno tj strucno
kristina brljavi ona kao nesto ...
emina, ne zna nista pa onako trepce okicama i fino se obuce
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#365 Re: X FACTOR Adria
"U showu Ti možeš da budeš zvijezda"... Nepismena je i laže.P308 wrote:Mene je jedino iznerviralo kad je rekla za Maida nesto tipa: "On je popularan u Federaciji"![]()
I zar ona nekad ranije nije pricala i pjevala na ijekavici ili sam ja nesto prolupao?
Još je onog jednog iz Banovića pitala - Zna li šta na SRPSKOM ?!
A kao da je jučer bilo kad je s hitom - "Ula ula u-la-la nikad više neću biti bud-a-la" htjela predstavljati BiH na Euroviziji.
Kristina i Željko su jedini tamo sa ozbiljnim znanjem iz muzičke sfere, i jedini koji su ostvarili nešto.
- Havatar
- Posts: 14696
- Joined: 20/06/2013 13:56
- Location: na hajr
#366 Re: X FACTOR Adria
Kristina nije ostvarila nesto u muzici ali zna dosta o muziciIt_is_a_Leclerc wrote:"U showu Ti možeš da budeš zvijezda"... Nepismena je i laže.P308 wrote:Mene je jedino iznerviralo kad je rekla za Maida nesto tipa: "On je popularan u Federaciji"![]()
I zar ona nekad ranije nije pricala i pjevala na ijekavici ili sam ja nesto prolupao?
Još je onog jednog iz Banovića pitala - Zna li šta na SRPSKOM ?!
A kao da je jučer bilo kad je s hitom - "Ula ula u-la-la nikad više neću biti bud-a-la" htjela predstavljati BiH na Euroviziji.
Kristina i Željko su jedini tamo sa ozbiljnim znanjem iz muzičke sfere, i jedini koji su ostvarili nešto.
- Afanasi_94
- Posts: 2349
- Joined: 21/06/2013 00:19
- Location: Са.
#367 Re: X FACTOR Adria
Kristina i jeste veličina gledajući realno, a Kiki je "ispao" sve samo ne neko ko izigrava neku veličinu s obzirom da jedino ponavlja "Hajde da glasamo" što je po meni okej jer ne sere previše kao Željko koji na sve ima neki negativan komentar. Što se Emine tiče, ona je sasvim okej, ponaša se prijatno prema svima i svakog natjecatelja dočeka sa nekim prijateljskim komentarom koji je svakako podrška i u tome nema ništa loše. Tu i tamo se provali ali bože moj šta drugo očekivati.Havatar wrote:to se tice clanova zirija Kiki i Kristina su mi najgori posto se vidi da se foliraju i da pokusavaju da izigravaju neke velicine i najvece strucnjake na svijetu a Zeljko se najbolje pokazao. Mislio sam da ce on biti najiritantniji ali me iznenadio.
-
Mustang1
- Posts: 29907
- Joined: 29/12/2010 17:31
#368 Re: X FACTOR Adria
Ma ya prenijelo me nisam se naspavaoP308 wrote:Valjda regionalni. Za regularni ne znamo.Mustang1 wrote:Stani stani. Hayat bio regularni show ?
Svakako nije regionalni da ga jebes
- lavorpunvode
- Posts: 3109
- Joined: 19/07/2012 19:16
#369 Re: X FACTOR Adria
ima li gdje link nastupa onog momka sto je pjevao "Ostala si uvijek ista", ja ne mogu da nadjem? ja sam se, slusajuci ga, najezila od glave do pete i bas mi se svidjelo kako je otpjevao. doduse, to je bilo onako na prvo slusanje. sad ne znam kako zvuci na svako naredno 
EDIT: evo ga
pjevanje nidje veze, al se opet najezim kad cujem kako pjeva ovu pjesmu. mozda je do pjesme. il do mene.
EDIT: evo ga
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#370 Re: X FACTOR Adria
Brat mu - Martin Ajdarević - daleko bolji pjevač. Snima za City Records. Fin album izdao nedavno, s tim da je pokrao sve što je mogao od Davida Bisbala.
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#371 Re: X FACTOR Adria
Ma sta ti je, oni imaju dozvole za toIt_is_a_Leclerc wrote:Brat mu - Martin Ajdarević - daleko bolji pjevač. Snima za City Records. Fin album izdao nedavno, s tim da je pokrao sve što je mogao od Davida Bisbala.
-
doff
- Posts: 2583
- Joined: 02/10/2011 17:43
- Location: ZenicaCity
#372 Re: X FACTOR Adria
Mene svaki dan podsjeća na NP, sandžaklija na vazdanPartizzanka wrote:sta ocekivati od emine koja je izjavila da je sarajevo za vrijeme ramazana podsjeca na novi pazar
- Partizzanka
- Posts: 2732
- Joined: 14/01/2011 09:01
#373 Re: X FACTOR Adria
ovaj momak sto je pjevao ostala si uvijek ista .... mene nije ni najmanje pogodio
ok uzivio se on ali ...
nista!
ali posto su i gore od njega pustali da prodju ...
ok uzivio se on ali ...
nista!
ali posto su i gore od njega pustali da prodju ...
-
Ljuba Moljac
- Posts: 735
- Joined: 07/05/2013 23:49
#374 Re: X FACTOR Adria
eto, zamijenila naziv bezveznog shova i i zestoko uvrijedila nacionalnu velicinu bosanaca. srpski, hrvatski i bosanski jedan te isti usrani jezik, ko da je bitno kako ga je nazvala...It_is_a_Leclerc wrote:"U showu Ti možeš da budeš zvijezda"... Nepismena je i laže.P308 wrote:Mene je jedino iznerviralo kad je rekla za Maida nesto tipa: "On je popularan u Federaciji"![]()
I zar ona nekad ranije nije pricala i pjevala na ijekavici ili sam ja nesto prolupao?
Još je onog jednog iz Banovića pitala - Zna li šta na SRPSKOM ?!
A kao da je jučer bilo kad je s hitom - "Ula ula u-la-la nikad više neću biti bud-a-la" htjela predstavljati BiH na Euroviziji.
Kristina i Željko su jedini tamo sa ozbiljnim znanjem iz muzičke sfere, i jedini koji su ostvarili nešto.
a kiki lesendric jest ostvario nesto jer ima nekoliko vrhunskih pjesama koje su hitovi za sva vremena i piloti su cijenjen ex-yu bend. uglavnom, recenica da je kristina ostvarila vise od kikija je toliko apsurdna da je to smijesno... Inace su mi oboje dragi i sasvim okej.
za neupucene
http://en.wikipedia.org/wiki/Piloti_(band)
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#375 Re: X FACTOR Adria
sad kad sam pogledala sve klipove da prokomentarisem 
billy idol iliti milos mi je definitivno favorit, super pjeva, drugaciji je i nadam se da ce ljudi to znati prepoznati
onaj mali ostala si uvijek ista se dere, vristi - ukakio
simpa mi je onaj MMA
daniel kajmakoski (zamalo da napisem kajmakovski
) fantasticno pjeva
tarkan katastrofa
one dvije kao egzoticne iz londona i bagdada su ocajne
nije los ni onaj mali sto je pjevao brunu marsa
dvojica sto su pjevali cockera, bolji mi je vladimir (onaj sa ogromnom jaknom)
iz prosle ep: ona sto je pjevala listen se pored normalnog deranja za onu pjesmu inace previse dere
hecimovica ne mogu smislit'
simpa mi je cupavi damjan
mladen sto je pjevao indiu arie mi je dobar
dobra rockercica sto je pjevala whole lotta love
zapamtila sam nikolu paunovica koji mi je simpa jos iz OT-a, sonju iz istog showa nisam nikad pretjerano voljela ali zna pjevat', dobro je pjevala ona don't you remember...
dalje mi je mrsko
i ne, nisam zapamtila imena nego gledam po youtube kanalu kako se ko zove
i sto neko rece ilma karahmet je prava ona starmala, odlicno pjeva ali ne volim takvu djecu
billy idol iliti milos mi je definitivno favorit, super pjeva, drugaciji je i nadam se da ce ljudi to znati prepoznati
onaj mali ostala si uvijek ista se dere, vristi - ukakio
simpa mi je onaj MMA
daniel kajmakoski (zamalo da napisem kajmakovski
tarkan katastrofa
one dvije kao egzoticne iz londona i bagdada su ocajne
nije los ni onaj mali sto je pjevao brunu marsa
dvojica sto su pjevali cockera, bolji mi je vladimir (onaj sa ogromnom jaknom)
iz prosle ep: ona sto je pjevala listen se pored normalnog deranja za onu pjesmu inace previse dere
hecimovica ne mogu smislit'
simpa mi je cupavi damjan
mladen sto je pjevao indiu arie mi je dobar
dobra rockercica sto je pjevala whole lotta love
zapamtila sam nikolu paunovica koji mi je simpa jos iz OT-a, sonju iz istog showa nisam nikad pretjerano voljela ali zna pjevat', dobro je pjevala ona don't you remember...
dalje mi je mrsko
i sto neko rece ilma karahmet je prava ona starmala, odlicno pjeva ali ne volim takvu djecu
