SDP

lasta2
Posts: 268
Joined: 30/04/2014 08:18

#34876 Re: SDP

Post by lasta2 »

JedanMova wrote:Jel ovo Kurtes nagradjen za vozacke sposobnosti :evil:
poštujem SDP ali ovaj čovjek je stvarno totalni promašaj. :D
User avatar
dustaban
Posts: 6516
Joined: 10/07/2012 10:55

#34877 Re: SDP

Post by dustaban »

sigh wrote: :lol: Istina da je ova vlada izgradila gotovo isto kao sve prethodne zajedno ! Jel ovo racunamo onda kao uspjeh ili sta ?
Ovo, naravno, racunamo kao spin.

Ova "vlada" nije uspjela ni uspostaviti Vladu!
I dobro bi bilo da prestanemo sa ovim zonglerajem. To sto zoves SDP-ovom vladom je bio samo jedan mafijaski forum gdje je onih par Lijanovicevih gangstera uspjevalo u necemu sto ne bi uspjeli ni da je NSRZB imala vecinu u toj, kako je nazva, "vladi".
''...
Broj nezaposlenih u Federaciji BiH u prosincu 2013. dostigao je brojku od 391.942 osobe. Od dana konstituiranja aktualne Vlade Federacije BiH broj nezaposlenih se povećao za čak 24.687 osoba. U prosjeku od tada do kraja 2013. godine u popisima zavoda za zapošljavanje širom FBiH nađe se više od 800 novih osoba svakog mjeseca'', kazao je Karišik.
Rad bez plana, izostanak podrške Vladi u Federalnom parlamentu, sukobi ministara, sudski procesi i slično utjecali su da Vlada u 2013. ostvari lošije rezultate u odnosu na prethodnu godinu, dodao je Karišik.
...
''U 2013. Vlada FBiH bilježi drastičan pad (za čak četvrtinu) u broju sati provedenih na sjednicama, te pad realiziranih mjera u odnosu na prethodnu godinu. Usporedimo li brojeve utvrđenih zakona, u aktualnom i prethodnom mandatu, primjetno je da je u 2013. zabilježen pad za 15 zakona u odnosu na prethodnu 2012. godinu, a isto tako pad za 12 zakona u usporedbi s trećom godinom mandata prethodnog saziva...
Dodaje se da je od 74 zakona koje je Vlada utvrdila u 2013. godini u Parlamentu usvojeno tek njih 16, što je uvjerljivo najgori rezultat u posljednjih sedam godina i najvidljivija posljedica neusuglašenosti sastava Vlade s voljom parlamentarne većine.
U monitoring izvještaju CCI-a se još navodi da je program svog rada, kojim je planirano što će Vlada raditi u 2013. godini, Vlada FBiH usvojila na sjednici 28. studenog 2013!
...
''Politički obračuni i stranačka nadmudrivanja preuzeli su primat u prioritetima institucija zakonodavne i izvršne vlasti FBiH u 2013. godini. Umjesto da prioritet bude rješavanje nagomilanih problema građana, predstavnici vlasti su se bavili sami sobom, dok je nezadovoljstvo građana postajalo sve veće i postepeno došlo do usijanja''...
User avatar
jon_jovi
Posts: 2134
Joined: 26/01/2012 11:53
Location: Narodni Posmatrac

#34878 Re: SDP

Post by jon_jovi »

lasta2 wrote:
jon_jovi wrote:Image

Za kanton Sarajevo
vidim tu i nekoliko bivših sda-ovaca koji su došli tobe. :wink:
To je manje bitno. SDP je ukrao strategiju SDA; istupaju prema predgrađima. To se može vidjeti po isturenim kandidatima, izbalansirano prema općinama.
Od SDA su ukrali strategiju borbe za provinciju i predgrađa, i onu Alijinu strategiju sporazuma sa srpskim i hrvatskim ekstremistima.
Od Harisa Sillajdžića su ukrali foru sa autoputem jer je Silajdžić prvi forsirao izgradnju autoputa preko neke firme JATA još 2003.
Novak20
Posts: 15247
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#34879 Re: SDP

Post by Novak20 »

jon_jovi wrote:
To je manje bitno. SDP je ukrao strategiju SDA; istupaju prema predgrađima. To se može vidjeti po isturenim kandidatima, izbalansirano prema općinama.
Od SDA su ukrali strategiju borbe za provinciju i predgrađa, i onu Alijinu strategiju sporazuma sa srpskim i hrvatskim ekstremistima.
Od Harisa Sillajdžića su ukrali foru sa autoputem jer je Silajdžić prvi forsirao izgradnju autoputa preko neke firme JATA još 2003.
Od iskrenih SDP-ovaca su ukrali dušu a od naroda su ukrali pare. :)
User avatar
sigh
Posts: 1173
Joined: 22/08/2014 23:12

#34880 Re: SDP

Post by sigh »

dustaban wrote:
sigh wrote: :lol: Istina da je ova vlada izgradila gotovo isto kao sve prethodne zajedno ! Jel ovo racunamo onda kao uspjeh ili sta ?
Ovo, naravno, racunamo kao spin.

Ova "vlada" nije uspjela ni uspostaviti Vladu!
I dobro bi bilo da prestanemo sa ovim zonglerajem. To sto zoves SDP-ovom vladom je bio samo jedan mafijaski forum gdje je onih par Lijanovicevih gangstera uspjevalo u necemu sto ne bi uspjeli ni da je NSRZB imala vecinu u toj, kako je nazva, "vladi".
''...
Broj nezaposlenih u Federaciji BiH u prosincu 2013. dostigao je brojku od 391.942 osobe. Od dana konstituiranja aktualne Vlade Federacije BiH broj nezaposlenih se povećao za čak 24.687 osoba. U prosjeku od tada do kraja 2013. godine u popisima zavoda za zapošljavanje širom FBiH nađe se više od 800 novih osoba svakog mjeseca'', kazao je Karišik.
Rad bez plana, izostanak podrške Vladi u Federalnom parlamentu, sukobi ministara, sudski procesi i slično utjecali su da Vlada u 2013. ostvari lošije rezultate u odnosu na prethodnu godinu, dodao je Karišik.
...
''U 2013. Vlada FBiH bilježi drastičan pad (za čak četvrtinu) u broju sati provedenih na sjednicama, te pad realiziranih mjera u odnosu na prethodnu godinu. Usporedimo li brojeve utvrđenih zakona, u aktualnom i prethodnom mandatu, primjetno je da je u 2013. zabilježen pad za 15 zakona u odnosu na prethodnu 2012. godinu, a isto tako pad za 12 zakona u usporedbi s trećom godinom mandata prethodnog saziva...
Dodaje se da je od 74 zakona koje je Vlada utvrdila u 2013. godini u Parlamentu usvojeno tek njih 16, što je uvjerljivo najgori rezultat u posljednjih sedam godina i najvidljivija posljedica neusuglašenosti sastava Vlade s voljom parlamentarne većine.
U monitoring izvještaju CCI-a se još navodi da je program svog rada, kojim je planirano što će Vlada raditi u 2013. godini, Vlada FBiH usvojila na sjednici 28. studenog 2013!
...
''Politički obračuni i stranačka nadmudrivanja preuzeli su primat u prioritetima institucija zakonodavne i izvršne vlasti FBiH u 2013. godini. Umjesto da prioritet bude rješavanje nagomilanih problema građana, predstavnici vlasti su se bavili sami sobom, dok je nezadovoljstvo građana postajalo sve veće i postepeno došlo do usijanja''...
To naravno ti racunas kao spin jer prizeljkujes to :lol:

Prica je bila o infrastrukturi, evo pise istinomjer da je ova vlada izgradila isto kao sve prethodne skupa. To je on postavio. Ne znam ja kakvi su vasi kriteriji za mjerenje uspjesnosti ali ako neko izgradi isto za dosta kraci vremenski period, logicno da je to uspjeh a ne spin :lol: Ali nije samo ovo uradjeno, bilo je tu vise. A to za stranacka prepucavanja i nezadovoljstvo gradjana, pogledaj sta su to radili predstavnici vlasti prije Sdp-a. Cinjenica je da su najvise uradili. Mozda tebi nije dovoljno, al za mene su na dobrom putu :-D
JedanMova
Posts: 726
Joined: 02/07/2014 14:32

#34881 Re: SDP

Post by JedanMova »

sigh wrote:
JedanMova wrote:
sigh wrote:izgradnja inrastrukture
Infrastruktura, samo za tvoje oci :lol: :lol: :lol:

http://istinomjer.ba/niksic-predizborno ... -autoputa/
:lol: Istina da je ova vlada izgradila gotovo isto kao sve prethodne zajedno ! Jel ovo racunamo onda kao uspjeh ili sta ?
Niko njima ne osporava to sto su izgradili.
Problem je sto oni pricaju drugu pricu, pa samim tim ono sto su izgradili ne odgovara onome sto oni pricaju.

Da bih to priblizio tvom mentalnom sklopu dozvoli da to prevedem na narodni jezik, razumljiv svima:

Ujedinjeno lazu!

U malo njeznijem prevodu - moglo bi se reci da je spin kada tvrdis da si uradio nesto puno bolje nego sto to stvarno jeste. Samim tim, i ono pozitivno sto si uradio na taj nacin popljujes. Al da ne duzim, lakse ce ti biti shvatiti ovaj gornji prevod :lol: :lol: :lol:
lasta2
Posts: 268
Joined: 30/04/2014 08:18

#34882 Re: SDP

Post by lasta2 »

jon_jovi wrote:SDP je ukrao strategiju SDA; istupaju prema predgrađima. To se može vidjeti po isturenim kandidatima, izbalansirano prema općinama.
Od SDA su ukrali strategiju borbe za provinciju i predgrađa, i onu Alijinu strategiju sporazuma sa srpskim i hrvatskim ekstremistima.
Od Harisa Sillajdžića su ukrali foru sa autoputem jer je Silajdžić prvi forsirao izgradnju autoputa preko neke firme JATA još 2003.
uh, uh, uh, sve nepotkrepljivo bilo kakvim činjenicama.

SDP je jedini garant opstanka BiH. jedina partija koji ima obraza, pameti i volje da radi na popravljanju stanja.
vrati li se sda-u ikad stara moć dovršiće svoj posao i prodati nas budizašto.
e dobije li šćepo kakve moći onda tek ima da pravi sjevernu koreju od nas i ubija stanovništvo kad ga ko loše pogleda.
JedanMova
Posts: 726
Joined: 02/07/2014 14:32

#34883 Re: SDP

Post by JedanMova »

lasta2 wrote:
jon_jovi wrote:SDP je ukrao strategiju SDA; istupaju prema predgrađima. To se može vidjeti po isturenim kandidatima, izbalansirano prema općinama.
Od SDA su ukrali strategiju borbe za provinciju i predgrađa, i onu Alijinu strategiju sporazuma sa srpskim i hrvatskim ekstremistima.
Od Harisa Sillajdžića su ukrali foru sa autoputem jer je Silajdžić prvi forsirao izgradnju autoputa preko neke firme JATA još 2003.
uh, uh, uh, sve nepotkrepljivo bilo kakvim činjenicama.

SDP je jedini garant opstanka BiH. jedina partija koji imaju obraza i volje da radi na popravljanju stanja.
vrati li se sda-u ikad stara moć dovršiće svoj posao i prodati nas budizašto.
e dobije li šćepo kakve moći onda tek ima da pravi sjevernu koreju od nas i ubija stanovništvo kad ga ko loše pogleda.
Ne kontas, ovde niko ne zeli povratak SDA... bas kao ni ostanak ovakvog SDP-a...
Dvije stranke koje su u kontinuitetu od kraja rata u vlasti, na ovaj ili onaj nacin - a nama bolje u ratu bilo nego danas. Onda si znao od cega da bjezis i koga da se cuvas, a danas?
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#34884 Re: SDP

Post by VjecitiStudent »

Još samo tri sedmice i ... ZBOGOM ŽOHARI!
lasta2
Posts: 268
Joined: 30/04/2014 08:18

#34885 Re: SDP

Post by lasta2 »

SDP treba i mora da nastavi biti vlast da ne bismo za 4 godine svi bili izbjeglice po svijetu.

Lagumdžija ako neko misli da nije dobro vodio stranku svakako nakon kongresa na proljeće odlazi sa tog mjesta.

znači nema potrebe da se bavimo stvarima koje svakako prolaze. treba da se bavimo državom i vlastitim dostojanstvom. SDP nam vraća dostojanstvo i SDP gradi državu. pomozimo im da rade kako treba i kritikujmo ih za stvari koje nisu valjale.

zašto Bakir H.


VjecitiStudent wrote:Još samo tri sedmice i ... ZBOGOM ŽOHARI!
što je babi milo to joj se i snilo.
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#34886 Re: SDP

Post by VjecitiStudent »

Uoči izbora 2010., uprkos mnoštvu znakova da će ako dobiju izbore biti upravo ovakvi kakvi su se na kraju svima pokazali, ovdje je bilo vrlo nezahvalno kritikovati SDP, tolika je brojna i energična bila podrška.

Sada ... spala cijela knjiga na dva slova.

Žoharima su ostale još samo tri sedmice vlasti i slasti.
User avatar
Ridjobrki
Posts: 11369
Joined: 21/05/2004 20:27
Location: https://twitter.com/Ridjobrki
Contact:

#34887 Re: SDP

Post by Ridjobrki »

Stvarno ima i nekih uspjeha ova koalicija SDA i SDP, nije ni čudo što se trude da je sačuvaju.
User avatar
iPod
Posts: 1801
Joined: 20/11/2006 17:20

#34888 Re: SDP

Post by iPod »

VjecitiStudent wrote:Uoči izbora 2010., uprkos mnoštvu znakova da će ako dobiju izbore biti upravo ovakvi kakvi su se na kraju svima pokazali, ovdje je bilo vrlo nezahvalno kritikovati SDP, tolika je brojna i energična bila podrška.

Sada ... spala cijela knjiga na dva slova.

Žoharima su ostale još samo tri sedmice vlasti i slasti.
Posljednji trzaji :thumbup:
User avatar
sigh
Posts: 1173
Joined: 22/08/2014 23:12

#34889 Re: SDP

Post by sigh »

JedanMova wrote:
sigh wrote:
JedanMova wrote:
Infrastruktura, samo za tvoje oci :lol: :lol: :lol:

http://istinomjer.ba/niksic-predizborno ... -autoputa/
:lol: Istina da je ova vlada izgradila gotovo isto kao sve prethodne zajedno ! Jel ovo racunamo onda kao uspjeh ili sta ?
Niko njima ne osporava to sto su izgradili.
Problem je sto oni pricaju drugu pricu, pa samim tim ono sto su izgradili ne odgovara onome sto oni pricaju.

Da bih to priblizio tvom mentalnom sklopu dozvoli da to prevedem na narodni jezik, razumljiv svima:

Ujedinjeno lazu!

U malo njeznijem prevodu - moglo bi se reci da je spin kada tvrdis da si uradio nesto puno bolje nego sto to stvarno jeste. Samim tim, i ono pozitivno sto si uradio na taj nacin popljujes. Al da ne duzim, lakse ce ti biti shvatiti ovaj gornji prevod :lol: :lol: :lol:
Pa sta hoces ti druze ? Eto sam kazes da su uradili. Realno vise su izgradili nego sto istinomjer navodi, preskocili su neke stvari ali nije bitno. Od postojecih stranaka najvise su uradili i to je cinjenica. Mozda se malo pretjeruje u govorima tokom predizborne kampanje ali fkt ne kontam sto si ocekivao da ce biti drugacije, naivno je ocekivati drugacije. Svakako nije SDP taj koji je uspostavio pravila igre kod nas. Razumno je i logicno dati im opet povjerenje jer su najvise i pokazali. Sad da li imaju prostora za napredak kao partija, to svakako :wink:
User avatar
Skijaš
Posts: 13882
Joined: 15/06/2011 09:56
Location: na terenu

#34890 Re: SDP

Post by Skijaš »

lasta2 wrote:e dobije li šćepo kakve moći onda tek ima da pravi sjevernu koreju od nas i ubija stanovništvo kad ga ko loše pogleda.
Manijak iz Berana je spreman na svašta, tu nema dileme. Ali je, predmnijevam, to lakše podnijeti jer se dešava protiv moje volje. Jedno je kada bitanga pobjedi na izborima i onda gnjavi narod, a sasvim je drugo kada bitanga dođe na vlast uz pomoć mog glasa. Tad se ja osjećam odgovoran.
User avatar
kandelabar
Posts: 680
Joined: 30/03/2013 03:20

#34891 Re: SDP

Post by kandelabar »

Nije mi jasno Segmedina Srna opet se kandiduje ovaj put za Kanton Sarajevo,cini mi se da je bila u Federalnom parlamentu i to iz reda ostalih sad je ko biva za nizi nivo vlasti,a da joj je da :izet: još 4g i pri tome bude nijemi posmatrač..
Dalje,onaj predstavnik BiH Olimpijc Fazlija Nedžad :run:
zatim Predrag Kurteš :-D čini mi se da ni priča o SLaviši Šućuru koji se bori za BiH neće proći :-)
trebalo je praviti osvježenja poput Ilijaz Pilav :thumbup: Amel Mekić :thumbup: i slično
User avatar
kandelabar
Posts: 680
Joined: 30/03/2013 03:20

#34892 Re: SDP

Post by kandelabar »

lasta2 wrote:
nesto mi zapade za oko lagumdzija ispod cvene majice obu ko bijelu mor da reko nisu htjeli kupovat pamučne majice kontaju ionako nema fajde džaba dajemo pare :-D a jećam se prošli put bilo je onih jakni šuškavaca sve par exkselans
User avatar
iPod
Posts: 1801
Joined: 20/11/2006 17:20

#34893 Re: SDP

Post by iPod »

Rekoše da se neće reklamirati :D

Image

Ujedinjeni za uređeno zdravstvo gdje te federalni ministar, a u slučaju da si poznat kao Goran Bregović, vodi preko reda na preglede, dok drugi truhnu i često ne dočekaju CT i kojekakve druge pretrage na koje se čeka pola godine.
User avatar
jon_jovi
Posts: 2134
Joined: 26/01/2012 11:53
Location: Narodni Posmatrac

#34894 Re: SDP

Post by jon_jovi »

lasta2 wrote:
jon_jovi wrote:SDP je ukrao strategiju SDA; istupaju prema predgrađima. To se može vidjeti po isturenim kandidatima, izbalansirano prema općinama.
Od SDA su ukrali strategiju borbe za provinciju i predgrađa, i onu Alijinu strategiju sporazuma sa srpskim i hrvatskim ekstremistima.
Od Harisa Sillajdžića su ukrali foru sa autoputem jer je Silajdžić prvi forsirao izgradnju autoputa preko neke firme JATA još 2003.
uh, uh, uh, sve nepotkrepljivo bilo kakvim činjenicama.

SDP je jedini garant opstanka BiH. jedina partija koji ima obraza, pameti i volje da radi na popravljanju stanja.
vrati li se sda-u ikad stara moć dovršiće svoj posao i prodati nas budizašto.
e dobije li šćepo kakve moći onda tek ima da pravi sjevernu koreju od nas i ubija stanovništvo kad ga ko loše pogleda.
https://www.youtube.com/watch?v=mEn-L9-PObc

:D
User avatar
Better Man
Posts: 18741
Joined: 01/10/2006 20:10

#34895 Re: SDP

Post by Better Man »

kandelabar wrote:Nije mi jasno Segmedina Srna opet se kandiduje ovaj put za Kanton Sarajevo,cini mi se da je bila u Federalnom parlamentu i to iz reda ostalih sad je ko biva za nizi nivo vlasti,a da joj je da :izet: još 4g i pri tome bude nijemi posmatrač..
Dalje,onaj predstavnik BiH Olimpijc Fazlija Nedžad :run:
zatim Predrag Kurteš :-D čini mi se da ni priča o SLaviši Šućuru koji se bori za BiH neće proći :-)
trebalo je praviti osvježenja poput Ilijaz Pilav :thumbup: Amel Mekić :thumbup: i slično
Nije. Bila je poslanik u KS i još je.
Marko Zarko
Posts: 256
Joined: 11/07/2014 19:40

#34896 Re: SDP

Post by Marko Zarko »

Jel to mi SDP još uvijek doživljavamo :D :D
User avatar
zeleni xy
Posts: 457
Joined: 22/03/2010 15:09
Location: Moja mahala tvojU jahala

#34897 Re: SDP

Post by zeleni xy »

sirkat wrote:
Potpredsjednik FBiH 'nasukao' službenog Audija na metalne stubove?



Potpredsjednik Federacije BiH Svetozar Pudarić u petak je u 16:10 sati u središtu Velike Kladuše vozeći velikom brzinom razbio službeni Audi.

Prema izjavama svjedoka Pudarić je vozio iz smjera Graničnog prijelaza Maljevac gdje je iz Hrvatske ušao u BiH kako bi kod stare autobusne stanice, zbog neprilagođene brzine, naletio na nogostup i auto bukvalno 'nabio' na metalne stubove.

Zanimljivo je da je potpredsjednik Federacije Svetozar Pudarić jurio u svome automobilu s upaljenim rotacijama. Na Audiju je načinjena velika materijalna šteta. Potpredsjednik Federacije odmah je po izlasku iz slupanog automobila uzeo mobitel i najvjerojatnije zvao pomoć.

"Mi smo se čudili kako ga nigdje nije policija zaustavila zbog vratolomne vožnje, ali nismo znali o kome je riječ", kazali su vozači, koji su vozili iza Svetozara Pudarića.
Cuj potpredsjednik FBIH sa upaljenim rotacijama vozio Audi velikom brzinom kroz naselje? O boze, pa moze li gore? Zbog ovog bi na zapadu zavrsio momentalno u cuzi. On nije sluzbena osoba da vozi sluzbeno auto, a pogotovo ne pod rotacijama i brzo kroz naseljeno mjesto. Sjetiti se sta je japanski ambasador o tome govorio.
To je izgleda omiljeni sport kod SDP-ovih političara, u ovom mandatu su polupali nekoliko službenih a i svojih automobila, onaj ministar policije nikako da izađe pred sud a nerko trenerka rekao da će ga smijeniti ako je kriv, sudovi ćute, advokati ne smiju onu ženu da brane.
Na svu sreću eto izbora i neće imati priliku da se vozikaju službenim vozilima
JedanMova
Posts: 726
Joined: 02/07/2014 14:32

#34898 Re: SDP

Post by JedanMova »

sigh wrote: Pa sta hoces ti druze ? Eto sam kazes da su uradili. Realno vise su izgradili nego sto istinomjer navodi, preskocili su neke stvari ali nije bitno. Od postojecih stranaka najvise su uradili i to je cinjenica. Mozda se malo pretjeruje u govorima tokom predizborne kampanje ali fkt ne kontam sto si ocekivao da ce biti drugacije, naivno je ocekivati drugacije. Svakako nije SDP taj koji je uspostavio pravila igre kod nas. Razumno je i logicno dati im opet povjerenje jer su najvise i pokazali. Sad da li imaju prostora za napredak kao partija, to svakako :wink:
Izvini, al citas li ti svoje komentare?
Pa lakse ces odbranit Hitlera na temu genocida nego SDP na temu obecano/uradjeno.
Da crnjak bude jos veci - pravdas i njihov nastup koji obiluje lazima...

Al dobro, valjda tako treba jer je predizborna pa je laganje i zamazivanje ociju dozvoljeno... al samo njima :lol:
zulfo
Posts: 420
Joined: 09/01/2009 11:00

#34899 Re: SDP

Post by zulfo »

http://www.youtube.com/watch?v=FHT3yw8h7vQ

I naši po ruski,
Radnička prava ispod svakog minimuma Hidrogradnja,pretis konjuh,-----
sinergija
Posts: 281
Joined: 16/02/2008 21:26
Location: 071

#34900 Re: SDP

Post by sinergija »

kandelabar wrote:Nije mi jasno Segmedina Srna opet se kandiduje ovaj put za Kanton Sarajevo,cini mi se da je bila u Federalnom parlamentu i to iz reda ostalih sad je ko biva za nizi nivo vlasti,a da joj je da :izet: još 4g i pri tome bude nijemi posmatrač..
Dalje,onaj predstavnik BiH Olimpijc Fazlija Nedžad :run:
zatim Predrag Kurteš :-D čini mi se da ni priča o SLaviši Šućuru koji se bori za BiH neće proći :-)
trebalo je praviti osvježenja poput Ilijaz Pilav :thumbup: Amel Mekić :thumbup: i slično
Segmedina je zastupnica u SKupstini KS, i delegat (uz ostale S, B, H, i O) iz kantona u Domu naroda. ima ih desetak iz raznih stranaka.
jedna je od aktivnijih zastupnika u Klubu SDP-a. a snajperista je jedan od najaktivnijh u cijeloj skupstini. bar tako kazu statitsike koje su dosupne. na stranu koliko se oni tebi svidjaju, kao sdpovci. ljudi su aktivni.
predrag kurtes ima svojih mana ali je covjek tata mata za policiju, slavisa zlatni ljiljan.
ilijaz pilav je na listi a mekic i nije ''osvjezenje'' jer je vec godinama opstinski i gradski vijecnik. prvo kao SDAovac, a sada SDPovac.
Post Reply