poštujem SDP ali ovaj čovjek je stvarno totalni promašaj.JedanMova wrote:Jel ovo Kurtes nagradjen za vozacke sposobnosti
SDP
-
lasta2
- Posts: 268
- Joined: 30/04/2014 08:18
#34876 Re: SDP
- dustaban
- Posts: 6516
- Joined: 10/07/2012 10:55
#34877 Re: SDP
Ovo, naravno, racunamo kao spin.sigh wrote:Istina da je ova vlada izgradila gotovo isto kao sve prethodne zajedno ! Jel ovo racunamo onda kao uspjeh ili sta ?
Ova "vlada" nije uspjela ni uspostaviti Vladu!
I dobro bi bilo da prestanemo sa ovim zonglerajem. To sto zoves SDP-ovom vladom je bio samo jedan mafijaski forum gdje je onih par Lijanovicevih gangstera uspjevalo u necemu sto ne bi uspjeli ni da je NSRZB imala vecinu u toj, kako je nazva, "vladi".
''...
Broj nezaposlenih u Federaciji BiH u prosincu 2013. dostigao je brojku od 391.942 osobe. Od dana konstituiranja aktualne Vlade Federacije BiH broj nezaposlenih se povećao za čak 24.687 osoba. U prosjeku od tada do kraja 2013. godine u popisima zavoda za zapošljavanje širom FBiH nađe se više od 800 novih osoba svakog mjeseca'', kazao je Karišik.
Rad bez plana, izostanak podrške Vladi u Federalnom parlamentu, sukobi ministara, sudski procesi i slično utjecali su da Vlada u 2013. ostvari lošije rezultate u odnosu na prethodnu godinu, dodao je Karišik.
...
''U 2013. Vlada FBiH bilježi drastičan pad (za čak četvrtinu) u broju sati provedenih na sjednicama, te pad realiziranih mjera u odnosu na prethodnu godinu. Usporedimo li brojeve utvrđenih zakona, u aktualnom i prethodnom mandatu, primjetno je da je u 2013. zabilježen pad za 15 zakona u odnosu na prethodnu 2012. godinu, a isto tako pad za 12 zakona u usporedbi s trećom godinom mandata prethodnog saziva...
Dodaje se da je od 74 zakona koje je Vlada utvrdila u 2013. godini u Parlamentu usvojeno tek njih 16, što je uvjerljivo najgori rezultat u posljednjih sedam godina i najvidljivija posljedica neusuglašenosti sastava Vlade s voljom parlamentarne većine.
U monitoring izvještaju CCI-a se još navodi da je program svog rada, kojim je planirano što će Vlada raditi u 2013. godini, Vlada FBiH usvojila na sjednici 28. studenog 2013!
...
''Politički obračuni i stranačka nadmudrivanja preuzeli su primat u prioritetima institucija zakonodavne i izvršne vlasti FBiH u 2013. godini. Umjesto da prioritet bude rješavanje nagomilanih problema građana, predstavnici vlasti su se bavili sami sobom, dok je nezadovoljstvo građana postajalo sve veće i postepeno došlo do usijanja''...
- jon_jovi
- Posts: 2134
- Joined: 26/01/2012 11:53
- Location: Narodni Posmatrac
#34878 Re: SDP
To je manje bitno. SDP je ukrao strategiju SDA; istupaju prema predgrađima. To se može vidjeti po isturenim kandidatima, izbalansirano prema općinama.lasta2 wrote:vidim tu i nekoliko bivših sda-ovaca koji su došli tobe.jon_jovi wrote:
Za kanton Sarajevo
Od SDA su ukrali strategiju borbe za provinciju i predgrađa, i onu Alijinu strategiju sporazuma sa srpskim i hrvatskim ekstremistima.
Od Harisa Sillajdžića su ukrali foru sa autoputem jer je Silajdžić prvi forsirao izgradnju autoputa preko neke firme JATA još 2003.
-
Novak20
- Posts: 15247
- Joined: 11/02/2014 18:55
- Location: Taboo(t) teme i brisani postovi
#34879 Re: SDP
Od iskrenih SDP-ovaca su ukrali dušu a od naroda su ukrali pare.jon_jovi wrote:
To je manje bitno. SDP je ukrao strategiju SDA; istupaju prema predgrađima. To se može vidjeti po isturenim kandidatima, izbalansirano prema općinama.
Od SDA su ukrali strategiju borbe za provinciju i predgrađa, i onu Alijinu strategiju sporazuma sa srpskim i hrvatskim ekstremistima.
Od Harisa Sillajdžića su ukrali foru sa autoputem jer je Silajdžić prvi forsirao izgradnju autoputa preko neke firme JATA još 2003.
- sigh
- Posts: 1173
- Joined: 22/08/2014 23:12
#34880 Re: SDP
To naravno ti racunas kao spin jer prizeljkujes todustaban wrote:Ovo, naravno, racunamo kao spin.sigh wrote:Istina da je ova vlada izgradila gotovo isto kao sve prethodne zajedno ! Jel ovo racunamo onda kao uspjeh ili sta ?
Ova "vlada" nije uspjela ni uspostaviti Vladu!
I dobro bi bilo da prestanemo sa ovim zonglerajem. To sto zoves SDP-ovom vladom je bio samo jedan mafijaski forum gdje je onih par Lijanovicevih gangstera uspjevalo u necemu sto ne bi uspjeli ni da je NSRZB imala vecinu u toj, kako je nazva, "vladi".
''...
Broj nezaposlenih u Federaciji BiH u prosincu 2013. dostigao je brojku od 391.942 osobe. Od dana konstituiranja aktualne Vlade Federacije BiH broj nezaposlenih se povećao za čak 24.687 osoba. U prosjeku od tada do kraja 2013. godine u popisima zavoda za zapošljavanje širom FBiH nađe se više od 800 novih osoba svakog mjeseca'', kazao je Karišik.
Rad bez plana, izostanak podrške Vladi u Federalnom parlamentu, sukobi ministara, sudski procesi i slično utjecali su da Vlada u 2013. ostvari lošije rezultate u odnosu na prethodnu godinu, dodao je Karišik.
...
''U 2013. Vlada FBiH bilježi drastičan pad (za čak četvrtinu) u broju sati provedenih na sjednicama, te pad realiziranih mjera u odnosu na prethodnu godinu. Usporedimo li brojeve utvrđenih zakona, u aktualnom i prethodnom mandatu, primjetno je da je u 2013. zabilježen pad za 15 zakona u odnosu na prethodnu 2012. godinu, a isto tako pad za 12 zakona u usporedbi s trećom godinom mandata prethodnog saziva...
Dodaje se da je od 74 zakona koje je Vlada utvrdila u 2013. godini u Parlamentu usvojeno tek njih 16, što je uvjerljivo najgori rezultat u posljednjih sedam godina i najvidljivija posljedica neusuglašenosti sastava Vlade s voljom parlamentarne većine.
U monitoring izvještaju CCI-a se još navodi da je program svog rada, kojim je planirano što će Vlada raditi u 2013. godini, Vlada FBiH usvojila na sjednici 28. studenog 2013!
...
''Politički obračuni i stranačka nadmudrivanja preuzeli su primat u prioritetima institucija zakonodavne i izvršne vlasti FBiH u 2013. godini. Umjesto da prioritet bude rješavanje nagomilanih problema građana, predstavnici vlasti su se bavili sami sobom, dok je nezadovoljstvo građana postajalo sve veće i postepeno došlo do usijanja''...
Prica je bila o infrastrukturi, evo pise istinomjer da je ova vlada izgradila isto kao sve prethodne skupa. To je on postavio. Ne znam ja kakvi su vasi kriteriji za mjerenje uspjesnosti ali ako neko izgradi isto za dosta kraci vremenski period, logicno da je to uspjeh a ne spin
-
JedanMova
- Posts: 726
- Joined: 02/07/2014 14:32
#34881 Re: SDP
Niko njima ne osporava to sto su izgradili.sigh wrote:JedanMova wrote:Infrastruktura, samo za tvoje ocisigh wrote:izgradnja inrastrukture![]()
![]()
![]()
http://istinomjer.ba/niksic-predizborno ... -autoputa/Istina da je ova vlada izgradila gotovo isto kao sve prethodne zajedno ! Jel ovo racunamo onda kao uspjeh ili sta ?
Problem je sto oni pricaju drugu pricu, pa samim tim ono sto su izgradili ne odgovara onome sto oni pricaju.
Da bih to priblizio tvom mentalnom sklopu dozvoli da to prevedem na narodni jezik, razumljiv svima:
Ujedinjeno lazu!
U malo njeznijem prevodu - moglo bi se reci da je spin kada tvrdis da si uradio nesto puno bolje nego sto to stvarno jeste. Samim tim, i ono pozitivno sto si uradio na taj nacin popljujes. Al da ne duzim, lakse ce ti biti shvatiti ovaj gornji prevod
-
lasta2
- Posts: 268
- Joined: 30/04/2014 08:18
#34882 Re: SDP
uh, uh, uh, sve nepotkrepljivo bilo kakvim činjenicama.jon_jovi wrote:SDP je ukrao strategiju SDA; istupaju prema predgrađima. To se može vidjeti po isturenim kandidatima, izbalansirano prema općinama.
Od SDA su ukrali strategiju borbe za provinciju i predgrađa, i onu Alijinu strategiju sporazuma sa srpskim i hrvatskim ekstremistima.
Od Harisa Sillajdžića su ukrali foru sa autoputem jer je Silajdžić prvi forsirao izgradnju autoputa preko neke firme JATA još 2003.
SDP je jedini garant opstanka BiH. jedina partija koji ima obraza, pameti i volje da radi na popravljanju stanja.
vrati li se sda-u ikad stara moć dovršiće svoj posao i prodati nas budizašto.
e dobije li šćepo kakve moći onda tek ima da pravi sjevernu koreju od nas i ubija stanovništvo kad ga ko loše pogleda.
-
JedanMova
- Posts: 726
- Joined: 02/07/2014 14:32
#34883 Re: SDP
Ne kontas, ovde niko ne zeli povratak SDA... bas kao ni ostanak ovakvog SDP-a...lasta2 wrote:uh, uh, uh, sve nepotkrepljivo bilo kakvim činjenicama.jon_jovi wrote:SDP je ukrao strategiju SDA; istupaju prema predgrađima. To se može vidjeti po isturenim kandidatima, izbalansirano prema općinama.
Od SDA su ukrali strategiju borbe za provinciju i predgrađa, i onu Alijinu strategiju sporazuma sa srpskim i hrvatskim ekstremistima.
Od Harisa Sillajdžića su ukrali foru sa autoputem jer je Silajdžić prvi forsirao izgradnju autoputa preko neke firme JATA još 2003.
SDP je jedini garant opstanka BiH. jedina partija koji imaju obraza i volje da radi na popravljanju stanja.
vrati li se sda-u ikad stara moć dovršiće svoj posao i prodati nas budizašto.
e dobije li šćepo kakve moći onda tek ima da pravi sjevernu koreju od nas i ubija stanovništvo kad ga ko loše pogleda.
Dvije stranke koje su u kontinuitetu od kraja rata u vlasti, na ovaj ili onaj nacin - a nama bolje u ratu bilo nego danas. Onda si znao od cega da bjezis i koga da se cuvas, a danas?
-
VjecitiStudent
- Posts: 18920
- Joined: 14/08/2008 13:42
- Location: Životinjska farma
#34884 Re: SDP
Još samo tri sedmice i ... ZBOGOM ŽOHARI!
-
lasta2
- Posts: 268
- Joined: 30/04/2014 08:18
#34885 Re: SDP
SDP treba i mora da nastavi biti vlast da ne bismo za 4 godine svi bili izbjeglice po svijetu.
Lagumdžija ako neko misli da nije dobro vodio stranku svakako nakon kongresa na proljeće odlazi sa tog mjesta.
znači nema potrebe da se bavimo stvarima koje svakako prolaze. treba da se bavimo državom i vlastitim dostojanstvom. SDP nam vraća dostojanstvo i SDP gradi državu. pomozimo im da rade kako treba i kritikujmo ih za stvari koje nisu valjale.
zašto Bakir H.
Lagumdžija ako neko misli da nije dobro vodio stranku svakako nakon kongresa na proljeće odlazi sa tog mjesta.
znači nema potrebe da se bavimo stvarima koje svakako prolaze. treba da se bavimo državom i vlastitim dostojanstvom. SDP nam vraća dostojanstvo i SDP gradi državu. pomozimo im da rade kako treba i kritikujmo ih za stvari koje nisu valjale.
zašto Bakir H.
što je babi milo to joj se i snilo.VjecitiStudent wrote:Još samo tri sedmice i ... ZBOGOM ŽOHARI!
-
VjecitiStudent
- Posts: 18920
- Joined: 14/08/2008 13:42
- Location: Životinjska farma
#34886 Re: SDP
Uoči izbora 2010., uprkos mnoštvu znakova da će ako dobiju izbore biti upravo ovakvi kakvi su se na kraju svima pokazali, ovdje je bilo vrlo nezahvalno kritikovati SDP, tolika je brojna i energična bila podrška.
Sada ... spala cijela knjiga na dva slova.
Žoharima su ostale još samo tri sedmice vlasti i slasti.
Sada ... spala cijela knjiga na dva slova.
Žoharima su ostale još samo tri sedmice vlasti i slasti.
- Ridjobrki
- Posts: 11369
- Joined: 21/05/2004 20:27
- Location: https://twitter.com/Ridjobrki
- Contact:
#34887 Re: SDP
Stvarno ima i nekih uspjeha ova koalicija SDA i SDP, nije ni čudo što se trude da je sačuvaju.
- iPod
- Posts: 1801
- Joined: 20/11/2006 17:20
#34888 Re: SDP
Posljednji trzajiVjecitiStudent wrote:Uoči izbora 2010., uprkos mnoštvu znakova da će ako dobiju izbore biti upravo ovakvi kakvi su se na kraju svima pokazali, ovdje je bilo vrlo nezahvalno kritikovati SDP, tolika je brojna i energična bila podrška.
Sada ... spala cijela knjiga na dva slova.
Žoharima su ostale još samo tri sedmice vlasti i slasti.
- sigh
- Posts: 1173
- Joined: 22/08/2014 23:12
#34889 Re: SDP
Pa sta hoces ti druze ? Eto sam kazes da su uradili. Realno vise su izgradili nego sto istinomjer navodi, preskocili su neke stvari ali nije bitno. Od postojecih stranaka najvise su uradili i to je cinjenica. Mozda se malo pretjeruje u govorima tokom predizborne kampanje ali fkt ne kontam sto si ocekivao da ce biti drugacije, naivno je ocekivati drugacije. Svakako nije SDP taj koji je uspostavio pravila igre kod nas. Razumno je i logicno dati im opet povjerenje jer su najvise i pokazali. Sad da li imaju prostora za napredak kao partija, to svakakoJedanMova wrote:Niko njima ne osporava to sto su izgradili.sigh wrote:JedanMova wrote:
Infrastruktura, samo za tvoje oci![]()
![]()
![]()
http://istinomjer.ba/niksic-predizborno ... -autoputa/Istina da je ova vlada izgradila gotovo isto kao sve prethodne zajedno ! Jel ovo racunamo onda kao uspjeh ili sta ?
Problem je sto oni pricaju drugu pricu, pa samim tim ono sto su izgradili ne odgovara onome sto oni pricaju.
Da bih to priblizio tvom mentalnom sklopu dozvoli da to prevedem na narodni jezik, razumljiv svima:
Ujedinjeno lazu!
U malo njeznijem prevodu - moglo bi se reci da je spin kada tvrdis da si uradio nesto puno bolje nego sto to stvarno jeste. Samim tim, i ono pozitivno sto si uradio na taj nacin popljujes. Al da ne duzim, lakse ce ti biti shvatiti ovaj gornji prevod![]()
![]()
- Skijaš
- Posts: 13882
- Joined: 15/06/2011 09:56
- Location: na terenu
#34890 Re: SDP
Manijak iz Berana je spreman na svašta, tu nema dileme. Ali je, predmnijevam, to lakše podnijeti jer se dešava protiv moje volje. Jedno je kada bitanga pobjedi na izborima i onda gnjavi narod, a sasvim je drugo kada bitanga dođe na vlast uz pomoć mog glasa. Tad se ja osjećam odgovoran.lasta2 wrote:e dobije li šćepo kakve moći onda tek ima da pravi sjevernu koreju od nas i ubija stanovništvo kad ga ko loše pogleda.
- kandelabar
- Posts: 680
- Joined: 30/03/2013 03:20
#34891 Re: SDP
Nije mi jasno Segmedina Srna opet se kandiduje ovaj put za Kanton Sarajevo,cini mi se da je bila u Federalnom parlamentu i to iz reda ostalih sad je ko biva za nizi nivo vlasti,a da joj je da
još 4g i pri tome bude nijemi posmatrač..
Dalje,onaj predstavnik BiH Olimpijc Fazlija Nedžad
zatim Predrag Kurteš
čini mi se da ni priča o SLaviši Šućuru koji se bori za BiH neće proći
trebalo je praviti osvježenja poput Ilijaz Pilav
Amel Mekić
i slično
Dalje,onaj predstavnik BiH Olimpijc Fazlija Nedžad
zatim Predrag Kurteš
trebalo je praviti osvježenja poput Ilijaz Pilav
- kandelabar
- Posts: 680
- Joined: 30/03/2013 03:20
#34892 Re: SDP
nesto mi zapade za oko lagumdzija ispod cvene majice obu ko bijelu mor da reko nisu htjeli kupovat pamučne majice kontaju ionako nema fajde džaba dajemo parelasta2 wrote:
- iPod
- Posts: 1801
- Joined: 20/11/2006 17:20
#34893 Re: SDP
Rekoše da se neće reklamirati 

Ujedinjeni za uređeno zdravstvo gdje te federalni ministar, a u slučaju da si poznat kao Goran Bregović, vodi preko reda na preglede, dok drugi truhnu i često ne dočekaju CT i kojekakve druge pretrage na koje se čeka pola godine.

Ujedinjeni za uređeno zdravstvo gdje te federalni ministar, a u slučaju da si poznat kao Goran Bregović, vodi preko reda na preglede, dok drugi truhnu i često ne dočekaju CT i kojekakve druge pretrage na koje se čeka pola godine.
- jon_jovi
- Posts: 2134
- Joined: 26/01/2012 11:53
- Location: Narodni Posmatrac
#34894 Re: SDP
https://www.youtube.com/watch?v=mEn-L9-PObclasta2 wrote:uh, uh, uh, sve nepotkrepljivo bilo kakvim činjenicama.jon_jovi wrote:SDP je ukrao strategiju SDA; istupaju prema predgrađima. To se može vidjeti po isturenim kandidatima, izbalansirano prema općinama.
Od SDA su ukrali strategiju borbe za provinciju i predgrađa, i onu Alijinu strategiju sporazuma sa srpskim i hrvatskim ekstremistima.
Od Harisa Sillajdžića su ukrali foru sa autoputem jer je Silajdžić prvi forsirao izgradnju autoputa preko neke firme JATA još 2003.
SDP je jedini garant opstanka BiH. jedina partija koji ima obraza, pameti i volje da radi na popravljanju stanja.
vrati li se sda-u ikad stara moć dovršiće svoj posao i prodati nas budizašto.
e dobije li šćepo kakve moći onda tek ima da pravi sjevernu koreju od nas i ubija stanovništvo kad ga ko loše pogleda.
- Better Man
- Posts: 18741
- Joined: 01/10/2006 20:10
#34895 Re: SDP
Nije. Bila je poslanik u KS i još je.kandelabar wrote:Nije mi jasno Segmedina Srna opet se kandiduje ovaj put za Kanton Sarajevo,cini mi se da je bila u Federalnom parlamentu i to iz reda ostalih sad je ko biva za nizi nivo vlasti,a da joj je dajoš 4g i pri tome bude nijemi posmatrač..
Dalje,onaj predstavnik BiH Olimpijc Fazlija Nedžad![]()
zatim Predrag Kurteščini mi se da ni priča o SLaviši Šućuru koji se bori za BiH neće proći
![]()
trebalo je praviti osvježenja poput Ilijaz PilavAmel Mekić
i slično
-
Marko Zarko
- Posts: 256
- Joined: 11/07/2014 19:40
#34896 Re: SDP
Jel to mi SDP još uvijek doživljavamo

- zeleni xy
- Posts: 457
- Joined: 22/03/2010 15:09
- Location: Moja mahala tvojU jahala
#34897 Re: SDP
To je izgleda omiljeni sport kod SDP-ovih političara, u ovom mandatu su polupali nekoliko službenih a i svojih automobila, onaj ministar policije nikako da izađe pred sud a nerko trenerka rekao da će ga smijeniti ako je kriv, sudovi ćute, advokati ne smiju onu ženu da brane.sirkat wrote:Cuj potpredsjednik FBIH sa upaljenim rotacijama vozio Audi velikom brzinom kroz naselje? O boze, pa moze li gore? Zbog ovog bi na zapadu zavrsio momentalno u cuzi. On nije sluzbena osoba da vozi sluzbeno auto, a pogotovo ne pod rotacijama i brzo kroz naseljeno mjesto. Sjetiti se sta je japanski ambasador o tome govorio.Potpredsjednik FBiH 'nasukao' službenog Audija na metalne stubove?
Potpredsjednik Federacije BiH Svetozar Pudarić u petak je u 16:10 sati u središtu Velike Kladuše vozeći velikom brzinom razbio službeni Audi.
Prema izjavama svjedoka Pudarić je vozio iz smjera Graničnog prijelaza Maljevac gdje je iz Hrvatske ušao u BiH kako bi kod stare autobusne stanice, zbog neprilagođene brzine, naletio na nogostup i auto bukvalno 'nabio' na metalne stubove.
Zanimljivo je da je potpredsjednik Federacije Svetozar Pudarić jurio u svome automobilu s upaljenim rotacijama. Na Audiju je načinjena velika materijalna šteta. Potpredsjednik Federacije odmah je po izlasku iz slupanog automobila uzeo mobitel i najvjerojatnije zvao pomoć.
"Mi smo se čudili kako ga nigdje nije policija zaustavila zbog vratolomne vožnje, ali nismo znali o kome je riječ", kazali su vozači, koji su vozili iza Svetozara Pudarića.
Na svu sreću eto izbora i neće imati priliku da se vozikaju službenim vozilima
-
JedanMova
- Posts: 726
- Joined: 02/07/2014 14:32
#34898 Re: SDP
Izvini, al citas li ti svoje komentare?sigh wrote: Pa sta hoces ti druze ? Eto sam kazes da su uradili. Realno vise su izgradili nego sto istinomjer navodi, preskocili su neke stvari ali nije bitno. Od postojecih stranaka najvise su uradili i to je cinjenica. Mozda se malo pretjeruje u govorima tokom predizborne kampanje ali fkt ne kontam sto si ocekivao da ce biti drugacije, naivno je ocekivati drugacije. Svakako nije SDP taj koji je uspostavio pravila igre kod nas. Razumno je i logicno dati im opet povjerenje jer su najvise i pokazali. Sad da li imaju prostora za napredak kao partija, to svakako
Pa lakse ces odbranit Hitlera na temu genocida nego SDP na temu obecano/uradjeno.
Da crnjak bude jos veci - pravdas i njihov nastup koji obiluje lazima...
Al dobro, valjda tako treba jer je predizborna pa je laganje i zamazivanje ociju dozvoljeno... al samo njima
-
zulfo
- Posts: 420
- Joined: 09/01/2009 11:00
#34899 Re: SDP
http://www.youtube.com/watch?v=FHT3yw8h7vQ
I naši po ruski,
Radnička prava ispod svakog minimuma Hidrogradnja,pretis konjuh,-----
I naši po ruski,
Radnička prava ispod svakog minimuma Hidrogradnja,pretis konjuh,-----
-
sinergija
- Posts: 281
- Joined: 16/02/2008 21:26
- Location: 071
#34900 Re: SDP
Segmedina je zastupnica u SKupstini KS, i delegat (uz ostale S, B, H, i O) iz kantona u Domu naroda. ima ih desetak iz raznih stranaka.kandelabar wrote:Nije mi jasno Segmedina Srna opet se kandiduje ovaj put za Kanton Sarajevo,cini mi se da je bila u Federalnom parlamentu i to iz reda ostalih sad je ko biva za nizi nivo vlasti,a da joj je dajoš 4g i pri tome bude nijemi posmatrač..
Dalje,onaj predstavnik BiH Olimpijc Fazlija Nedžad![]()
zatim Predrag Kurteščini mi se da ni priča o SLaviši Šućuru koji se bori za BiH neće proći
![]()
trebalo je praviti osvježenja poput Ilijaz PilavAmel Mekić
i slično
jedna je od aktivnijih zastupnika u Klubu SDP-a. a snajperista je jedan od najaktivnijh u cijeloj skupstini. bar tako kazu statitsike koje su dosupne. na stranu koliko se oni tebi svidjaju, kao sdpovci. ljudi su aktivni.
predrag kurtes ima svojih mana ali je covjek tata mata za policiju, slavisa zlatni ljiljan.
ilijaz pilav je na listi a mekic i nije ''osvjezenje'' jer je vec godinama opstinski i gradski vijecnik. prvo kao SDAovac, a sada SDPovac.

