Novozelandjanin.
F1 2008, 2009, 2010 and counting
Moderators: _BataZiv_0809, Charuga, Tomahawk11
-
izbjeglica_iz_besmisla
- Posts: 4275
- Joined: 15/09/2005 17:22
- Location: sarajevo ...
- Qler
- Posts: 25827
- Joined: 18/10/2004 14:49
- Location: Sarajevo
#34802 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Zar nije on made in us of a?
Nisam googla iskreno...
Vidim da sam ga sa Sargentom zamijenio. Do mene.
Nisam googla iskreno...
Vidim da sam ga sa Sargentom zamijenio. Do mene.
- DaysleepeR
- Posts: 21037
- Joined: 29/05/2003 00:00
- Location: Rajvosa
#34803 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Williams je najkraći put do Mercedesa...Pandakonda wrote: ↑28/10/2024 21:44Totto nikada nije ni htio Sainza, sam je rekao da bi to lose bilo za imidz brenda da jednog Hamiltona zamjene sa Sainzom. U Mercedesu je jedina dilema bila ili ćemo na neko cudo uhvatiti Maxa sada ili idemo sa Antonelijem. Jer na kraju je upravo i zbog toga puklo sa Lewisem jer Totto nije htio izgubiti Kimija pa se Lewisu nudio kao prosli put 1+1 ugovor da im se ne desi scenario Piastrija sa Alpinomsve_ovo_ja wrote: ↑28/10/2024 21:18 Kako je F1 brutalan sport, da jedan Sainz ide u Williams…
Ocito Totto i Horner nisu htjeli rizikovati da imaju 2 vozaca slicnih kvaliteta, lakse kada se zna ko je prva violina.Bile su neke teorije da se Sainzu nudio također 1+1 ugovor (dok Kimi ne bude spreman) ali je on to odbio jer nije htio da cuva mjesto rookie-u. Iskreno sumnjam u ovo jer ne vjerujem da mu je draze ici u Williams nego barem koju godinu u Mercedes gdje ce sigurno moci pokazati vise pa da ukoliko se otvori prostor u nekoj boljoj ekipi da uleti.
RB na drugoj strani ipak nije htio rivala Maxu i navodno stari od saniza i maxa imaju neki sukob jos od prije godina pa nisu htjeli toxicnu atmosferu. Mada ni sada im nije nista bolje sa Hornerom![]()
Ako Russel ne potuče do nogu Kimija, nije isključeno da će biti Russel bye bye, welcome Sainz.
- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
#34804 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
A on je inace tip vozaca koji ce voziti svaku trku sa P4-5 "na nisanu"...? Osim kada mora zbog situacije, i kada je vec 12x vidio da ne moze bolje...Test1234 wrote: ↑29/10/2024 07:09Njemu ni ne treba P1.nitro_90 wrote: ↑28/10/2024 15:50Ne znam da on može tek tako nadokaditi taj hendikep. Nije to isti bolid s početka sezone pa da može u 10-15 krugova doći s 10. na 1. mjesto. Morat će se dobro pomučiti.Test1234 wrote: ↑28/10/2024 14:48 https://www.f1-bih.com/verstappen-pred- ... za-brazil/
Max Verstappen bi ovog vikenda mogao dobiti kaznu zbog promjene motora na Velikoj nagradi Brazila, jer u Red Bullu izražavaju zabrinutost zbog nedostatka brzine na pravcu. Nizozemac je imao težak vikend na utrci u Meksiku, gdje su problemi sa motorom tokom petka prisilili tim na iznenadnu zamjenu pogonske jedinice za ostatak vikenda.
Verstappen je bio drugi najsporiji na prvom mjerilu brzine, dostižući 299,6 km/h, dok su Perez i suparnik za naslov Lando Norris imali brzine od 303,1 km/h i 307,9 km/h.
Dovoljno je da svaku trku završava na P5 i on je prvak![]()
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83381
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#34805 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Lando treba ili maksimalan fokus stavit na kvalifikacije da bude sto dalje od Maxa na startu ili ga u medjusobnim duelima hajcat da se sto vise raspojasa i da fasuje kazne.
- DaysleepeR
- Posts: 21037
- Joined: 29/05/2003 00:00
- Location: Rajvosa
#34806 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Sve što treba je da poželi i puf! eto ga.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83381
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#34807 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Bespotreban komentar
- video
- Posts: 8463
- Joined: 26/06/2006 12:13
- Location: Teheran
#34808 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Pjastri se poodavno puno pita i to na nacin da se "ono slucajno " zabije u Maksimilijana.
- DaysleepeR
- Posts: 21037
- Joined: 29/05/2003 00:00
- Location: Rajvosa
#34809 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Pričate stvari koje kao Lando ne zna.
Čovjek ima tim od 23 čovjeka u svojoj strani garaže.
Zna on tačno na šta treba da se fokusira, s koje strane da napadne, šta da izbjegava itd.
Fazon je što se ne pita samo on. Lando ima problem što treba da pobijedi 5 vozača a Max samo jednog.
Čovjek ima tim od 23 čovjeka u svojoj strani garaže.
Zna on tačno na šta treba da se fokusira, s koje strane da napadne, šta da izbjegava itd.
Fazon je što se ne pita samo on. Lando ima problem što treba da pobijedi 5 vozača a Max samo jednog.
- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
#34810 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Pa nista onda, neka ide na odmor na Bikini atol, da se malo resetuje od tuzne sudbine.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83381
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#34811 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Najbolje je da nista ne pisemo izgleda
On topic:
On topic:
- studeni76
- Posts: 6777
- Joined: 03/06/2009 14:12
#34812 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Liam je zaslužio jednu vaspitnu samarcinu, smeće jedno neotesano. Ono se našlo nesto qrcit Alonsu a ne zna odakle je supalj. Kada je Alonso postao prvak on ni pričat nije znao.
Takav stav može proći npr Maxu jer je lik vanserijski talenat. Al ovom ne moze
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83381
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
- liyf
- Posts: 3740
- Joined: 08/06/2021 22:55
#34814 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
@House koji je ono Lando završio?
- Pandakonda
- Posts: 6116
- Joined: 22/10/2013 23:41
- Location: Dragonstone
#34815 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Dobar clanak, ocigledno je da Max vise ne racuna na pobjede nego mu je samo stalo da ostavi Norrisa iza sebe. U tom zavoju je bukvalno propustio dva ferrarija i bolila ga je briga dokle god je izgurao Norrisa iz price_BataZiv_0809 wrote: ↑29/10/2024 19:25 https://www.planetf1.com/features/max-v ... ampionship
@Pandakonda
@DaysleepeR
To je to, cim je Max losiji, odma povuce Norrisa sa sobom i svejedno mu je ko ce pobijediti

- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#34816 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Evo horner kaze da iako je lando imao vise goriva 80 kg nego kad je vozio svoj najbrzi krug, prema telemetriji, mnogo kasnije je kocio u 4. zavoju i svakako bi zavrsio van staze.
Drugim rijecima i max je ispao debil jer da je prikocio i ostao iza sainza ovaj bi prosisao van staze i morao bi vracati pozicije
Mozda ima smisla ova
Drugim rijecima i max je ispao debil jer da je prikocio i ostao iza sainza ovaj bi prosisao van staze i morao bi vracati pozicije
Mozda ima smisla ova
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83381
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#34817 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Raskrinkali su tog sexualnog prestupnika na planetf1omega369 wrote: ↑29/10/2024 23:30 Evo horner kaze da iako je lando imao vise goriva 80 kg nego kad je vozio svoj najbrzi krug, prema telemetriji, mnogo kasnije je kocio u 4. zavoju i svakako bi zavrsio van staze.
Drugim rijecima i max je ispao debil jer da je prikocio i ostao iza sainza ovaj bi prosisao van staze i morao bi vracati pozicije![]()
![]()
Mozda ima smisla ova
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83381
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
- DaysleepeR
- Posts: 21037
- Joined: 29/05/2003 00:00
- Location: Rajvosa
#34819 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Ja sam već ovdje napisao da je samo za incident u krivini 8 zaslužio 20 sekundi i da ne priliči to jednom šampionu._BataZiv_0809 wrote: ↑29/10/2024 19:25 https://www.planetf1.com/features/max-v ... ampionship
@Pandakonda
@DaysleepeR
Moj pogled na svijet je, ako ćeš pobijediti, onda to uradi fer, isto tako ako ćeš izgubiti, izgubi fer.
Međutim kako sam Max kaže "in order to win, sometimes you have to be a dick".
Momak se vodi tom devizom.
- DaysleepeR
- Posts: 21037
- Joined: 29/05/2003 00:00
- Location: Rajvosa
#34820 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Kruži taj klip od nedjelje_BataZiv_0809 wrote: ↑30/10/2024 08:24 https://www.planetf1.com/news/carlos-sa ... team-radio
Ovaj Lawson zesci debil
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83381
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#34821 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Mislim da posljedice Jereza 1997 i ovdje trebaju biti zaprijecene pa cemo vidjet kako ce vozit.DaysleepeR wrote: ↑30/10/2024 08:38Ja sam već ovdje napisao da je samo za incident u krivini 8 zaslužio 20 sekundi i da ne priliči to jednom šampionu._BataZiv_0809 wrote: ↑29/10/2024 19:25 https://www.planetf1.com/features/max-v ... ampionship
@Pandakonda
@DaysleepeR
Moj pogled na svijet je, ako ćeš pobijediti, onda to uradi fer, isto tako ako ćeš izgubiti, izgubi fer.
Međutim kako sam Max kaže "in order to win, sometimes you have to be a dick".
Momak se vodi tom devizom.
Lako je biti dick kad nema posljedice.
- DaysleepeR
- Posts: 21037
- Joined: 29/05/2003 00:00
- Location: Rajvosa
#34822 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
1997 godine, F1 je bio niche sport._BataZiv_0809 wrote: ↑30/10/2024 09:11Mislim da posljedice Jereza 1997 i ovdje trebaju biti zaprijecene pa cemo vidjet kako ce vozit.DaysleepeR wrote: ↑30/10/2024 08:38Ja sam već ovdje napisao da je samo za incident u krivini 8 zaslužio 20 sekundi i da ne priliči to jednom šampionu._BataZiv_0809 wrote: ↑29/10/2024 19:25 https://www.planetf1.com/features/max-v ... ampionship
@Pandakonda
@DaysleepeR
Moj pogled na svijet je, ako ćeš pobijediti, onda to uradi fer, isto tako ako ćeš izgubiti, izgubi fer.
Međutim kako sam Max kaže "in order to win, sometimes you have to be a dick".
Momak se vodi tom devizom.
Lako je biti dick kad nema posljedice.
Nije bilo društvenih mreža, nije bilo toliko para od PR-a, popularnosti samih vozača,
a ni vlasnik nije bio američki, kojem je spektakl u prvom planu a sport u petom.
Zato je to danas tako.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83381
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#34823 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Slazem seDaysleepeR wrote: ↑30/10/2024 09:15
1997 godine, F1 je bio niche sport.
Nije bilo društvenih mreža, nije bilo toliko para od PR-a, popularnosti samih vozača,
a ni vlasnik nije bio američki, kojem je spektakl u prvom planu a sport u petom.
Zato je to danas tako.
- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
#34824 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Jasta nego nisa... Samo je 500 mil. sirom svijeta ustajalo u 4 ujutro da gleda Suzuku...DaysleepeR wrote: ↑30/10/2024 09:151997 godine, F1 je bio niche sport._BataZiv_0809 wrote: ↑30/10/2024 09:11Mislim da posljedice Jereza 1997 i ovdje trebaju biti zaprijecene pa cemo vidjet kako ce vozit.DaysleepeR wrote: ↑30/10/2024 08:38
Ja sam već ovdje napisao da je samo za incident u krivini 8 zaslužio 20 sekundi i da ne priliči to jednom šampionu.
Moj pogled na svijet je, ako ćeš pobijediti, onda to uradi fer, isto tako ako ćeš izgubiti, izgubi fer.
Međutim kako sam Max kaže "in order to win, sometimes you have to be a dick".
Momak se vodi tom devizom.
Lako je biti dick kad nema posljedice.
Nije bilo društvenih mreža, nije bilo toliko para od PR-a, popularnosti samih vozača,
a ni vlasnik nije bio američki, kojem je spektakl u prvom planu a sport u petom.
Zato je to danas tako.
Ovo za mreze si u pravu, ali nije karling u pitanju bio ni tada... I tada su se stotine miliona vrtile u F1.
- nepass1
- Posts: 14669
- Joined: 06/07/2017 07:35
#34825 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
I 97e je bio najskuplji cirkus na svijetu. Cuj niche
