Ja navijam za Lawrencea Strolla i njegovog sinaSamprotivsviju wrote: ↑21/09/2024 16:42Pa imajuci u vidu kakav bolid vozi, Q3 je odlicno.Edin H. wrote: ↑21/09/2024 16:40Poenta je na skoroSamprotivsviju wrote: ↑21/09/2024 16:38
Nek se dedo ugleda na Alonsa koji je i stariji a svaki put u Q3 skoro![]()
, što znači ne baš
![]()
F1 2008, 2009, 2010 and counting
Moderators: _BataZiv_0809, Charuga, Tomahawk11
- Edin H.
- Posts: 53581
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#34201 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
-
Samprotivsviju
- Posts: 7046
- Joined: 03/12/2011 13:10
- Edin H.
- Posts: 53581
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#34203 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Samprotivsviju wrote: ↑21/09/2024 16:45Znaci navijas i za Alonsa![]()
Čovijek kupio tim i ulaže samo da bi sin mogao voziti
-
Samprotivsviju
- Posts: 7046
- Joined: 03/12/2011 13:10
#34204 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Mislim da je razuman covjek i da ce eventualno kad Newey napravi bolid dati sinu upravljac od PS5, a dovesti pravog vozaca.
-
Nisamsdaali
- Posts: 1368
- Joined: 03/10/2022 20:38
#34205 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Kao sto sam i najavio, Red Bullu je ovo ponajbolja šansa za pobjedu do kraja
- nitro_90
- Posts: 1115
- Joined: 28/09/2020 21:48
- Location: Eau Rouge
- Grijem se na: Dizel
- Vozim: Na benzin
#34206 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Upravo im je 2. startna pozicija najbolja, Norris ce se usrati na startu kao i inace. Ako sutra izgubi prvo mjesto na startu, izgubio je i naslov.Nisamsdaali wrote: ↑21/09/2024 20:54 Kao sto sam i najavio, Red Bullu je ovo ponajbolja šansa za pobjedu do kraja
- Edin H.
- Posts: 53581
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#34207 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Ma nek’ Lando uleti cifru Lewis-u da ukine Maxa na startu.,nitro_90 wrote: ↑21/09/2024 22:57Upravo im je 2. startna pozicija najbolja, Norris ce se usrati na startu kao i inace. Ako sutra izgubi prvo mjesto na startu, izgubio je i naslov.Nisamsdaali wrote: ↑21/09/2024 20:54 Kao sto sam i najavio, Red Bullu je ovo ponajbolja šansa za pobjedu do kraja
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#34208 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
E cuj to?! Sve se svelo na 1 start a jos 200 i kusur bodova u igrinitro_90 wrote: ↑21/09/2024 22:57Upravo im je 2. startna pozicija najbolja, Norris ce se usrati na startu kao i inace. Ako sutra izgubi prvo mjesto na startu, izgubio je i naslov.Nisamsdaali wrote: ↑21/09/2024 20:54 Kao sto sam i najavio, Red Bullu je ovo ponajbolja šansa za pobjedu do kraja
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#34209 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Ono, ko oscar kad uleti russellu u monziEdin H. wrote: ↑21/09/2024 22:59Ma nek’ Lando uleti cifru Lewis-u da ukine Maxa na startu.,nitro_90 wrote: ↑21/09/2024 22:57Upravo im je 2. startna pozicija najbolja, Norris ce se usrati na startu kao i inace. Ako sutra izgubi prvo mjesto na startu, izgubio je i naslov.Nisamsdaali wrote: ↑21/09/2024 20:54 Kao sto sam i najavio, Red Bullu je ovo ponajbolja šansa za pobjedu do kraja
-
El_comadante
- Posts: 9044
- Joined: 10/05/2007 13:38
- Location: Sarajevo
#34210 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Vidiš 59 bodova je 3 trke. Recimo dvije pobijede i to bez da osvoji Verstapen bodove opet imao 9 bodova prednosti. To je dobro Verstapenu što konstantno osvaja bodove, dok se pobjednici mjenjaju. I.a li vremena, trka, do kraja da Noris uzme? Pri tome nesmije odustati niti bitu ispod Verstapena u poretku.omega369 wrote: ↑21/09/2024 23:46E cuj to?! Sve se svelo na 1 start a jos 200 i kusur bodova u igrinitro_90 wrote: ↑21/09/2024 22:57Upravo im je 2. startna pozicija najbolja, Norris ce se usrati na startu kao i inace. Ako sutra izgubi prvo mjesto na startu, izgubio je i naslov.Nisamsdaali wrote: ↑21/09/2024 20:54 Kao sto sam i najavio, Red Bullu je ovo ponajbolja šansa za pobjedu do kraja![]()
jos uvijek Oscar moze biti prvak a ne on
-
Kuvet
- Posts: 832
- Joined: 22/05/2012 11:58
#34211 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Ubi Lando, dosadna trka.
- Edin H.
- Posts: 53581
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#34212 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Naruži Lewis Mercedes
-
Samprotivsviju
- Posts: 7046
- Joined: 03/12/2011 13:10
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83418
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#34214 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Fino su ga usosili crvenim gumamaSamprotivsviju wrote: ↑22/09/2024 14:50Tek ce sad ruzenje kad vidi da je Russel izasao ispred a na svjezijim gumama![]()
-
Samprotivsviju
- Posts: 7046
- Joined: 03/12/2011 13:10
#34215 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Mislim da su se nadali boljem startu tj losem startu Norisa_BataZiv_0809 wrote: ↑22/09/2024 14:57Fino su ga usosili crvenim gumamaSamprotivsviju wrote: ↑22/09/2024 14:50Tek ce sad ruzenje kad vidi da je Russel izasao ispred a na svjezijim gumama![]()
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83418
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#34216 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Ili kisiSamprotivsviju wrote: ↑22/09/2024 15:17Mislim da su se nadali boljem startu tj losem startu Norisa_BataZiv_0809 wrote: ↑22/09/2024 14:57Fino su ga usosili crvenim gumamaSamprotivsviju wrote: ↑22/09/2024 14:50
Tek ce sad ruzenje kad vidi da je Russel izasao ispred a na svjezijim gumama![]()
-
ljubijankic
- Posts: 3968
- Joined: 20/11/2011 21:38
#34217 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Norris je negdje dobre sadake podjelio.
-
Samprotivsviju
- Posts: 7046
- Joined: 03/12/2011 13:10
#34218 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Mogo bi se on slupat do kraja, kako je krenuo
-
ljubijankic
- Posts: 3968
- Joined: 20/11/2011 21:38
#34219 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Ma nece, opametio se vjerovatno nakon ovog drugog izleta. Vettel i LeClerc vaktile nisu dobili ni drugu a ni trecu sansu
-
Samprotivsviju
- Posts: 7046
- Joined: 03/12/2011 13:10
#34220 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Noris izgleda bas labilan lik mentalno...sta ce tek biti zadnjih par trka ako ovako nastavi...
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83418
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#34221 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Landooooooooooooo 
- nitro_90
- Posts: 1115
- Joined: 28/09/2020 21:48
- Location: Eau Rouge
- Grijem se na: Dizel
- Vozim: Na benzin
#34222 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Norris mora uzeti naslov s ovakvim bolidom, napravio je pola minute prednosti danas. Ferrari je ovdje imao brzinu za postolje, ali su usrali kvalifikacije. Verstappen maksimalno sto je mogao danas, uzeo.
-
Samprotivsviju
- Posts: 7046
- Joined: 03/12/2011 13:10
#34223 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Rukama i nogama ali nekako zavrsi trku
Mislim da su svi zadovoljni osim Ferrarija
Mislim da su svi zadovoljni osim Ferrarija
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83418
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#34224 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Vozio je na noz kakvim rukama i nogama
-
Samprotivsviju
- Posts: 7046
- Joined: 03/12/2011 13:10
#34225 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Pa na kraju nije apsolutno nikakve potrebe ni bilo da vozi na noz
Sreca ga dobro pogledala kakvu je glupost cinio
Last edited by Samprotivsviju on 22/09/2024 15:54, edited 1 time in total.
