Hocemo, hvala.seno_bh wrote: ↑10/02/2021 21:23Probajte kod "Ilma Jelah" dobro su opremljenitabija wrote: ↑10/02/2021 21:17 Pitam za druga, ali fakat, zna se da ja vozim azijsku nakazu a ne gospodara prstenova
Treba nam glava motora za a3 sportback, 2.0 tdi 2009, facelift je tj euro 5, CR motor od 125kw.
Ova se ipak ne moze ravnati, pukla je dibidus.
Ako ko imade ili zna nekoga sa imade nek napise.
Mozda malo skuplji, ali daju i garanciju za kupljeni dio
Pitamo Mehanicare ?
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
tabija
- Posts: 1156
- Joined: 11/12/2012 22:27
#33976 Re: Pitamo Mehanicare ?
- drug_profi
- Posts: 65440
- Joined: 16/07/2012 16:00
-
NediM17
- Posts: 26452
- Joined: 05/11/2009 11:49
#33978 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ma te se glave tesko nalaze, pucaju k'o ledenice, sto pusti jarana da se upuca u zdravu nogu. 
-
vindfaker
- Posts: 415
- Joined: 13/01/2020 20:16
#33979 Re: Pitamo Mehanicare ?
300k kilometara ne odrzavas auto i i dalje ide i to ti lahko kvarljiva roba, vidio bih nakazu kakva bi bila u takvoj situaciji, ne bi je ni bilo... samo se ti vozaj u svojoj nakazi misleci da vozis dobar auto, haha
-
tabija
- Posts: 1156
- Joined: 11/12/2012 22:27
#33980 Re: Pitamo Mehanicare ?
Hoce audija i bog, hoce 125kw i bog.
Ide cesto u sandzak i treba mu nesto udobno i jako...
Ni cijena nije bila bog zna sta pa...napravice se valjda.
Kazs majstor preso je bar 450k, na satu 230
-
vindfaker
- Posts: 415
- Joined: 13/01/2020 20:16
#33981 Re: Pitamo Mehanicare ?
a gdje ce derati takvo auto po onako slaboj cesti, tuga.... sa srecom da ga izadje sto jeftinije
-
NediM17
- Posts: 26452
- Joined: 05/11/2009 11:49
#33982 Re: Pitamo Mehanicare ?
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#33983 Re: Pitamo Mehanicare ?
Nemoj 'sovat, ima djece 
Edit: Sto me Bata iskulira, obrisa post
Edit: Sto me Bata iskulira, obrisa post
-
zigson
- Posts: 4818
- Joined: 04/04/2015 22:17
#33984 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ako je audi a3 udoban onda je i zastava koral
- drug_profi
- Posts: 65440
- Joined: 16/07/2012 16:00
#33985 Re: Pitamo Mehanicare ?
Pa poslije dvicine jest, kako nije.
-
artur morgan
- Posts: 3705
- Joined: 30/04/2020 19:47
#33986 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ni jedan hatchback nije nesto posebno udoban
Bez 3 metra medjuosovinskog razmaka nema udobnosti
Bez 3 metra medjuosovinskog razmaka nema udobnosti
-
tabija
- Posts: 1156
- Joined: 11/12/2012 22:27
#33987 Re: Pitamo Mehanicare ?
artur morgan wrote: ↑10/02/2021 23:21 Ni jedan hatchback nije nesto posebno udoban![]()
Bez 3 metra medjuosovinskog razmaka nema udobnosti![]()
Ma za jednu - dvije osobe...bolji je sigurno od vecine drugih auta, sem francuza mozda, a oni ne dolaze u obzir
- S4mpion
- Posts: 19317
- Joined: 24/11/2011 21:16
#33988 Re: Pitamo Mehanicare ?
Što je za ibreta?seno_bh wrote: ↑10/02/2021 20:37 Nedavno na servisu
Gledam od nekih 10 dizalica, 9 popunjeno VW vozilima
tri passata 6, dva passata 5+, dva golfa 5, jedan golf 4 i jedan touran. S tim da su dva passata 5+ dovezeni na šlepi
Znam da se VW najviše vozi, ali šta je to sa njihovim dijelovima i kvalitetom
Za ibreta koliko kvarova i koja cijena odrzavanja
Među poznanicima imam ljude koji voze ford, pežo i druge modele, ali ne žale se toliko na kvarove i cijene odrzavanja
Šta vele iskusni mehaničari na to
0d tih 9, minimalno 7 je prekucalo 700k na satu.
Možda si vidio i passat 5 koji pripada mom komšiji, ne mijenja mu ulje nikad, samo dosipa, gazi godišnje 70k i opet mu ne može ništa nakon 5 godina takvog (ne)održavanja.
Pežo kod komše rikn'o sa 5 godina starosti, 2000KM na sunce.
Kod rođe Ford rikn'o, 2500KM na sunce s tim da ga niko ne zna napravit' niti ko hoće da se bavi time, doduše, ni ovaj Pežo nisu znali napravit'.
- visuljak
- Posts: 994
- Joined: 26/11/2020 14:05
#33989 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ne ide se u N.Pazar japancem, francuzom a koreanca bi zapalili na ulazu. 
-
artur morgan
- Posts: 3705
- Joined: 30/04/2020 19:47
#33990 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ako je RS3 onda je sigurno bolji od većine drugih autatabija wrote: ↑10/02/2021 23:23artur morgan wrote: ↑10/02/2021 23:21 Ni jedan hatchback nije nesto posebno udoban![]()
Bez 3 metra medjuosovinskog razmaka nema udobnosti![]()
Ma za jednu - dvije osobe...bolji je sigurno od vecine drugih auta, sem francuza mozda, a oni ne dolaze u obzir![]()
Ko kaže da Audi ne može biti kao BMW....Sophia je pokazala da i kod Audia RS3 može sve kao i kod BMW-a
-
schindleroskar
- Posts: 573
- Joined: 11/06/2019 23:30
#33991 Re: Pitamo Mehanicare ?
Par forumasa je koju stranicu unazad pisalo za patosnice iz Gračanice, pa sam i ja sebi naručio. Uzeo sam ove skuplje od 70km i moram reći da sam stvarno zadovoljan ( nisam ih jos postavio u auto), naprijed platno tkano malo deblje, ispod guma, logo auta utkan, i moze se izabrat boja rubova od patosnica kao i boja patosnica, imaju rupice za fiksiranje. Dobar proizvod, domaća kompanija 
- drug_profi
- Posts: 65440
- Joined: 16/07/2012 16:00
#33992 Re: Pitamo Mehanicare ?
Meni je drago da vam se sviđa pošto sam vam ih ja preporučio, a drago mi je i da ljudi kod nas nešto čestito proizvode.
Ja sam svojeveremeno naručio obične tekstilne samo prednje, najjeftinije i bio iznenađen onim što sam dobio za malo para. I evo više od godine su pod nogama, prao ih već par puta. Izvrsno izgledaju i dalje.
Ja sam svojeveremeno naručio obične tekstilne samo prednje, najjeftinije i bio iznenađen onim što sam dobio za malo para. I evo više od godine su pod nogama, prao ih već par puta. Izvrsno izgledaju i dalje.
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
#33993 Re: Pitamo Mehanicare ?
Kakva je guma ispod, mekana ili ona tvrda? meni se nisu svidjele nijedne domace sto sam gledao jer su bile nekako krute zbog donjeg dijela, dok je velur odozgo bio ok.
-
schindleroskar
- Posts: 573
- Joined: 11/06/2019 23:30
#33994 Re: Pitamo Mehanicare ?
Tvrda je guma onako na dodir, ali meni izgleda ok. Nije plasticno tvrdo ako na to mislis da se ne moze savijat, otprilike se savija kao i gumene klasicne patosnice
- drug_profi
- Posts: 65440
- Joined: 16/07/2012 16:00
#33995 Re: Pitamo Mehanicare ?
Odozdo je kao lagano gumiran premaz.
-
530i
- Posts: 9169
- Joined: 08/12/2009 17:31
#33996 Re: Pitamo Mehanicare ?
Koja je firma u pitanju?
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
- konektovan
- Posts: 51454
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#33999 Re: Pitamo Mehanicare ?
U unitrade se mogu kupiti tipske patosnice, platnene a proizvodjac TDS Varazdin, za 35 KM odlicne.
- B6Redhell
- Posts: 7819
- Joined: 25/12/2010 04:56
#34000 Re: Pitamo Mehanicare ?
Drago mi je da se neko kod nas dosjetio te ideje, i ulozio u taj biznis. Zapadnjaci i kinezi ubise pare na patosnicama. Mnogi lose kvalitete...
