Narod i Pravda (Konakovic)

User avatar
sime_cipol
Posts: 17017
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Kola

#33951 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by sime_cipol »

Veca je greska u MVP Dinu Konakovicu.
On treba da blokira komentare na FB svima. I da se ne raspravlja na FB sa ljudima. MVP je jedne drzave. Nije u mjesnoj zajednici
User avatar
basicm
Posts: 10723
Joined: 16/01/2012 21:38

#33952 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by basicm »

sime_cipol wrote: 23/05/2024 11:49 Veca je greska u MVP Dinu Konakovicu.
On treba da blokira komentare na FB svima. I da se ne raspravlja na FB sa ljudima. MVP je jedne drzave. Nije u mjesnoj zajednici
Jest da mu to nije najsladje od svega, da se nadmudriva sa svima.
vernes81
Posts: 1724
Joined: 25/04/2011 23:04

#33953 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by vernes81 »

Meni nije Dino jasan po pitanju Avdica, vodi rat sa njim umjesto fino kod emele ili negdje drugo nebitno je gdje.
I da konacno rasciste da se ne bavi vise tom temom.
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7408
Joined: 12/03/2012 18:04

#33954 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

A_A_AKCIJA wrote: 23/05/2024 11:44
JovicSA wrote: 22/05/2024 23:27 Napišem danas na FB profilu Konakovića pitanje u vezi glasanja NiP-ovaca i ovog prijedloga HDZ-a o isplati u gotovini primanja za ljude na crnoj listi. Expresno dobivam odgovor Konakovića u rangu prizemnog mahalaša. Odgovorim opet sa "Vi" uvažavajući njegovu funkciju i žao mi što ne snimih, na kraju Konaković obriše svoj i moj post i blokira me. :-? Fakat svojim reakcijama čovjek odaje sumnju da možda ima istine u svim onim tračevima i pričama. Političar koji nije u stanju podnijeti jedno obično pitanje na FB profilu zaista ne zaslužuje da obnaša bilo kakvu funkciju pogotovo ne funkciju ministra vanjskih poslova. Iskreno razočarenje veliko iako smo ideološki uvijek bili različiti ipak sam mislio da u nekim vremenima ideološke razlike treba ostaviti po strani. Definitivno *ajeb veliki.
Bez imalo namjere da te vrijeđam, ali ljudi poput tebe su među najvećim štetočinama u BiH politici.

Znači, ti si u stanju zbog komunikacije na FB, gdje si se lično našao uvrijeđen, donijeti odluku da Dino radi loš posao kao MVP?

Izvini, ko si ti? Premijer neke države, ministar vanjskih poslova?

Društvo je preplavljeno likovima poput tebe. Koji su u stanju potpuno izbrisati iz memorije šta Dino radi kao MVP, a što je bez sumnje odličan posao. A to ćeš uraditi jer si lično uvrijeđen i jer ti to u potpunosti blokira sve ostale utiske na osnovu kojih bi trebao da doneseš odluku.

Danima se borim sa jednim takvim u svom društvu i jedino što mogu da uradim je da vam poželim od sveg srca da cijeli život budete pod SDA čizmom, dok se dobro ne opametite.

Jao, kakva razmaženost, blokirao me Dino na FB, kako je užasan MVP. :D

Ništa otvaranje pregovora sa EU, ništa zakoni na EU putu, ništa rezolucija o Srebrenici, sve što smo mogli sanjati za vakta Bisere...?

Blokirao me Dino, kme, kme, zato sam razočaran...

Jedna od najvećih istina na svijetu je da narod uvijek ima vlast kakvu zaslužuje. To je rekao Muhamed a.s. ali i Marx.

E nema boljeg primjera od ovog koji to potvrđuje.

Takvi ljudi zaslužuju Biseru, Fadila, Asima, kada već nisu u stanju racionalno da donose odluke. A pogotovo jer misle da će nekome drugome osim sebe nanijeti štetu takvim neracionalnim ponašanjem.
Zapravo si ti stetocina u BH politici. Gdje bi bio/bila bez stranke ? Na nekom salteru, profesor fizickog, kasa Binga, konobar(ica) ? Znam da ne bi daleko, budzet je cudo. Pos'o je dobar, a para lahka.

A sada se pitas za nesto, trazis kvalitetne ljude gajgerovim brojacem :lol: dijelis nekakve lekcije "glupom narodu" gledajuci ga sa visine, spinujes i lazes po forumu.

A_A_AKCIJA wrote: 12/05/2024 23:44
Policajci su oslobođeni sumnje, a ne pušteni na slobodu. Ogromna razlika.
wrote: 14/05/2024 20:57 pitali smo Tužilaštvo BiH još jednom kakav je status Vahidina Munjića, Mustafe Selmanovića, Adina Ćatića, Emira Druškića i Senada Kadića. Odgovorili su nam da su svi oni i dalje osumnjičeni u navedenom predmetu organizovanog kriminala i da još uvijek protiv njih nije obustavljena istraga.
Cemu laganje, a mumine/muminko ?
User avatar
sime_cipol
Posts: 17017
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Kola

#33955 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by sime_cipol »

vernes81 wrote: 23/05/2024 11:57 Meni nije Dino jasan po pitanju Avdica, vodi rat sa njim umjesto fino kod emele ili negdje drugo nebitno je gdje.
I da konacno rasciste da se ne bavi vise tom temom.
Isuto bi ga Avdo nogama. Nije hadzija levat
Karikaturist
Posts: 4121
Joined: 20/12/2020 10:03

#33956 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Karikaturist »

sime_cipol wrote: 23/05/2024 12:01
vernes81 wrote: 23/05/2024 11:57 Meni nije Dino jasan po pitanju Avdica, vodi rat sa njim umjesto fino kod emele ili negdje drugo nebitno je gdje.
I da konacno rasciste da se ne bavi vise tom temom.
Isuto bi ga Avdo nogama. Nije hadzija levat
Ne zato sto je Avdo dominator vec sto je Dino teski supljator.
JovicSA
Posts: 371
Joined: 14/03/2024 09:01

#33957 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by JovicSA »

A_A_AKCIJA wrote: 23/05/2024 11:44
JovicSA wrote: 22/05/2024 23:27 Napišem danas na FB profilu Konakovića pitanje u vezi glasanja NiP-ovaca i ovog prijedloga HDZ-a o isplati u gotovini primanja za ljude na crnoj listi. Expresno dobivam odgovor Konakovića u rangu prizemnog mahalaša. Odgovorim opet sa "Vi" uvažavajući njegovu funkciju i žao mi što ne snimih, na kraju Konaković obriše svoj i moj post i blokira me. :-? Fakat svojim reakcijama čovjek odaje sumnju da možda ima istine u svim onim tračevima i pričama. Političar koji nije u stanju podnijeti jedno obično pitanje na FB profilu zaista ne zaslužuje da obnaša bilo kakvu funkciju pogotovo ne funkciju ministra vanjskih poslova. Iskreno razočarenje veliko iako smo ideološki uvijek bili različiti ipak sam mislio da u nekim vremenima ideološke razlike treba ostaviti po strani. Definitivno *ajeb veliki.
Bez imalo namjere da te vrijeđam, ali ljudi poput tebe su među najvećim štetočinama u BiH politici.

Znači, ti si u stanju zbog komunikacije na FB, gdje si se lično našao uvrijeđen, donijeti odluku da Dino radi loš posao kao MVP?

Izvini, ko si ti? Premijer neke države, ministar vanjskih poslova?

Društvo je preplavljeno likovima poput tebe. Koji su u stanju potpuno izbrisati iz memorije šta Dino radi kao MVP, a što je bez sumnje odličan posao. A to ćeš uraditi jer si lično uvrijeđen i jer ti to u potpunosti blokira sve ostale utiske na osnovu kojih bi trebao da doneseš odluku.

Danima se borim sa jednim takvim u svom društvu i jedino što mogu da uradim je da vam poželim od sveg srca da cijeli život budete pod SDA čizmom, dok se dobro ne opametite.

Jao, kakva razmaženost, blokirao me Dino na FB, kako je užasan MVP. :D

Ništa otvaranje pregovora sa EU, ništa zakoni na EU putu, ništa rezolucija o Srebrenici, sve što smo mogli sanjati za vakta Bisere...?

Blokirao me Dino, kme, kme, zato sam razočaran...

Jedna od najvećih istina na svijetu je da narod uvijek ima vlast kakvu zaslužuje. To je rekao Muhamed a.s. ali i Marx.

E nema boljeg primjera od ovog koji to potvrđuje.

Takvi ljudi zaslužuju Biseru, Fadila, Asima, kada već nisu u stanju racionalno da donose odluke. A pogotovo jer misle da će nekome drugome osim sebe nanijeti štetu takvim neracionalnim ponašanjem.
Donosiš sud o ljudima koje ne pozanješ. Drugo, govoriš osobi koja je glasala za Dinu i NiP. Nemam ja problem zbog blokade na FB, upozano sam Konakovića lično i poznajemo se još dok je od firme u kojoj sam radio uzimao usluge Internet pristupa za svoj piravatni biznis gore na Zetri dok je imao, imamo 6-7 zajedničkih FB prijatelja, na kraju to je neibtno, nisam dijete da se zbog FB bloka ljutim već se ibretim da na pitanje da li će NiP poduzeti nešto za članove koji su na prijedlog HDZ-a glasali suzdržano Konaković odgovara ovako u tvom stilu, vlro slično. Možda si i ti taj koji je pisao odgovor tj. vodiš taj FB nalog, ko zna. Dakle moje pitanje je bilo hajmo reći trivijalno, od rijeći do rijeći sam napisao šta sam pitao, nikakve uvrede i slično ili lično blaćenje i slične stvari već benigno pitanje koje možda i nije na mjestu ali ništa loše nema u njemu. Odgovor koji sam dobio kao što rekoh su u tvom stilu pisanja mahalaški, malograđanski, napadajući moju ličnost umjesto da odgovori nekim random odgovorom ili argumentom. Ta reakcija mnogo govori i ovdje nisam u pitanju ja anonimus već ta reakcija te osobe (Konakovića?) koji na trivijalno pitanje tako reaguje. Brisanje komentara je također indikacija da ta osoba koja mu vodi taj FB profil ili on lično su vrlo nervozni do rastrojenosti. Tako se ponašaju djeca od 14 godina u adoloscentnom dobu a ne odrasla i zrela osoba na tako odgovornoj funkciji. E mene to brine ako je to Konaković uradio, nadam se da nije. Njegov rad kao Ministra vanjskih poslova nisam osjenjivao niti polemisao o njemu a siguran sam da kompetentniji od mene mogu o tome dati sud.
User avatar
sime_cipol
Posts: 17017
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Kola

#33958 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by sime_cipol »

Stvarno si bezobrazan sto uznemiravas MVP takvim pitanjima, stidi se :D
internazionale
Posts: 2245
Joined: 30/12/2009 15:52

#33959 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by internazionale »

JovicSA wrote: 23/05/2024 12:08
A_A_AKCIJA wrote: 23/05/2024 11:44
JovicSA wrote: 22/05/2024 23:27 Napišem danas na FB profilu Konakovića pitanje u vezi glasanja NiP-ovaca i ovog prijedloga HDZ-a o isplati u gotovini primanja za ljude na crnoj listi. Expresno dobivam odgovor Konakovića u rangu prizemnog mahalaša. Odgovorim opet sa "Vi" uvažavajući njegovu funkciju i žao mi što ne snimih, na kraju Konaković obriše svoj i moj post i blokira me. :-? Fakat svojim reakcijama čovjek odaje sumnju da možda ima istine u svim onim tračevima i pričama. Političar koji nije u stanju podnijeti jedno obično pitanje na FB profilu zaista ne zaslužuje da obnaša bilo kakvu funkciju pogotovo ne funkciju ministra vanjskih poslova. Iskreno razočarenje veliko iako smo ideološki uvijek bili različiti ipak sam mislio da u nekim vremenima ideološke razlike treba ostaviti po strani. Definitivno *ajeb veliki.
Bez imalo namjere da te vrijeđam, ali ljudi poput tebe su među najvećim štetočinama u BiH politici.

Znači, ti si u stanju zbog komunikacije na FB, gdje si se lično našao uvrijeđen, donijeti odluku da Dino radi loš posao kao MVP?

Izvini, ko si ti? Premijer neke države, ministar vanjskih poslova?

Društvo je preplavljeno likovima poput tebe. Koji su u stanju potpuno izbrisati iz memorije šta Dino radi kao MVP, a što je bez sumnje odličan posao. A to ćeš uraditi jer si lično uvrijeđen i jer ti to u potpunosti blokira sve ostale utiske na osnovu kojih bi trebao da doneseš odluku.

Danima se borim sa jednim takvim u svom društvu i jedino što mogu da uradim je da vam poželim od sveg srca da cijeli život budete pod SDA čizmom, dok se dobro ne opametite.

Jao, kakva razmaženost, blokirao me Dino na FB, kako je užasan MVP. :D

Ništa otvaranje pregovora sa EU, ništa zakoni na EU putu, ništa rezolucija o Srebrenici, sve što smo mogli sanjati za vakta Bisere...?

Blokirao me Dino, kme, kme, zato sam razočaran...

Jedna od najvećih istina na svijetu je da narod uvijek ima vlast kakvu zaslužuje. To je rekao Muhamed a.s. ali i Marx.

E nema boljeg primjera od ovog koji to potvrđuje.

Takvi ljudi zaslužuju Biseru, Fadila, Asima, kada već nisu u stanju racionalno da donose odluke. A pogotovo jer misle da će nekome drugome osim sebe nanijeti štetu takvim neracionalnim ponašanjem.
Donosiš sud o ljudima koje ne pozanješ. Drugo, govoriš osobi koja je glasala za Dinu i NiP. Nemam ja problem zbog blokade na FB, upozano sam Konakovića lično i poznajemo se još dok je od firme u kojoj sam radio uzimao usluge Internet pristupa za svoj piravatni biznis gore na Zetri dok je imao, imamo 6-7 zajedničkih FB prijatelja, na kraju to je neibtno, nisam dijete da se zbog FB bloka ljutim već se ibretim da na pitanje da li će NiP poduzeti nešto za članove koji su na prijedlog HDZ-a glasali suzdržano Konaković odgovara ovako u tvom stilu, vlro slično. Možda si i ti taj koji je pisao odgovor tj. vodiš taj FB nalog, ko zna. Dakle moje pitanje je bilo hajmo reći trivijalno, od rijeći do rijeći sam napisao šta sam pitao, nikakve uvrede i slično ili lično blaćenje i slične stvari već benigno pitanje koje možda i nije na mjestu ali ništa loše nema u njemu. Odgovor koji sam dobio kao što rekoh su u tvom stilu pisanja mahalaški, malograđanski, napadajući moju ličnost umjesto da odgovori nekim random odgovorom ili argumentom. Ta reakcija mnogo govori i ovdje nisam u pitanju ja anonimus već ta reakcija te osobe (Konakovića?) koji na trivijalno pitanje tako reaguje. Brisanje komentara je također indikacija da ta osoba koja mu vodi taj FB profil ili on lično su vrlo nervozni do rastrojenosti. Tako se ponašaju djeca od 14 godina u adoloscentnom dobu a ne odrasla i zrela osoba na tako odgovornoj funkciji. E mene to brine ako je to Konaković uradio, nadam se da nije. Njegov rad kao Ministra vanjskih poslova nisam osjenjivao niti polemisao o njemu a siguran sam da kompetentniji od mene mogu o tome dati sud.
Kakve baljezgarije
A_A_AKCIJA
Posts: 6070
Joined: 16/11/2009 02:54

#33960 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by A_A_AKCIJA »

JovicSA wrote: 23/05/2024 12:08 Njegov rad kao Ministra vanjskih poslova nisam osjenjivao niti polemisao o njemu a siguran sam da kompetentniji od mene mogu o tome dati sud.
Ne znam, haj se prvo sam sa sobom dogovori.
Ovo si maloprije napisao.
Političar koji nije u stanju podnijeti jedno obično pitanje na FB profilu zaista ne zaslužuje da obnaša bilo kakvu funkciju pogotovo ne funkciju ministra vanjskih poslova. Iskreno razočarenje veliko iako smo ideološki uvijek bili različiti ipak sam mislio da u nekim vremenima ideološke razlike treba ostaviti po strani. Definitivno *ajeb veliki.
Ili trolaš ili si upravo ono što sam napisao.

Razmaženi glasač koji misli da će nekome drugom nanijeti štetu time što će se ponašati kao uvrijeđena mlada.
A_A_AKCIJA
Posts: 6070
Joined: 16/11/2009 02:54

#33961 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by A_A_AKCIJA »

sime_cipol wrote: 23/05/2024 12:01
vernes81 wrote: 23/05/2024 11:57 Meni nije Dino jasan po pitanju Avdica, vodi rat sa njim umjesto fino kod emele ili negdje drugo nebitno je gdje.
I da konacno rasciste da se ne bavi vise tom temom.
Isuto bi ga Avdo nogama. Nije hadzija levat
Griješiš.

Jedino šutanje nogama je bilo kada je Osmica zapošljavao Avdu. :D

JovicSA
Posts: 371
Joined: 14/03/2024 09:01

#33962 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by JovicSA »

Argumenti, argumenti... :lol:
A_A_AKCIJA
Posts: 6070
Joined: 16/11/2009 02:54

#33963 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by A_A_AKCIJA »

Inače, u vezi glasanja u parlamentu, hajmo malo ponovo pročitati o čemu se glasalo?

O stavljanju prijedloga zakona u hitnu proceduru?

Ili se glasalo o samom zakonu?

Naravno, ko pažljivo pročita, vidi da je bilo glasanje o hitnoj proceduri, a da tek slijedi glasanje o samom zakonu, nakon procedure stavljanja zakona na glasanje, hitne ili uobičajene.

Svi koji su jučer glasali su glasali o tome hoće li se raspravljati o zakonu na uobičajen način ili po ubrzanoj proceduri.

Dakle, opet namjerno dizanje prašine i tenzija.
kakabanja213
Posts: 2157
Joined: 10/12/2012 22:16

#33964 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by kakabanja213 »

JovicSA wrote: 23/05/2024 12:31 Argumenti, argumenti... :lol:
Ti srvarno mislis da Dino drzi otvorenu mogucnost za kritike, bilo utemeljene bilo neutemeljene. Velika vecina ovih politicara je odgojena u "SDA" duhu. Nije bitno jesu li neki cisti produkt SDA kao Konakovic ili je produkt malogradjanstine kao Niksic ili FGRadjanstine kao Forto i ekipa, oni jednostvano ne trpe da neko ima primjedbu na njihov rad. O cistom SDA tipa Zaha i kompaniji necemo ni govoriti, oni postavljaju standarde.
internazionale
Posts: 2245
Joined: 30/12/2009 15:52

#33965 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by internazionale »

Meni je fascinantno u kojoj mjeri naši ljudi ni u 2024. godini ne znaju osnovne procedure, funkcionisanje politike, neke osnovne pravne pojmove...

Jasno je da je to bila strategija ponajviše sda stranke, da napravi od naroda neku amorfnu masu koja ne misli i koja reaguje samo kada im "neko" da išaret da trebaju.
I sada, kako je pala sda stranka, amorfna masa je krenula po išaretu da "bistri politku".
Takvi su nam i novinari, 95% njih je sramota profesije.
A_A_AKCIJA
Posts: 6070
Joined: 16/11/2009 02:54

#33966 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by A_A_AKCIJA »

kakabanja213 wrote: 23/05/2024 12:50 Ti srvarno mislis da Dino drzi otvorenu mogucnost za kritike
niđe veze.

Dakle, ne može biti dalje od stvarnosti.
Da nije tako, NiP Centar bi davno dobio nogu u guzicu, ili bi morali uraditi kako im se kaže.

Oni su uradili po svom, što samo govori o demokratiji unutar stranke.

E potpuno druga stvar je što neko misli da je pljuvanje bez argumenata kritika. Da se praviš lud i postavljaš deset puta jedno te isto pitanje, nakon što ti je odgovoreno.

To nema veze sa NiP niti Dinom.
vernes81
Posts: 1724
Joined: 25/04/2011 23:04

#33967 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by vernes81 »

A_A_AKCIJA wrote: 23/05/2024 12:23
sime_cipol wrote: 23/05/2024 12:01
vernes81 wrote: 23/05/2024 11:57 Meni nije Dino jasan po pitanju Avdica, vodi rat sa njim umjesto fino kod emele ili negdje drugo nebitno je gdje.
I da konacno rasciste da se ne bavi vise tom temom.
Isuto bi ga Avdo nogama. Nije hadzija levat
Griješiš.

Jedino šutanje nogama je bilo kada je Osmica zapošljavao Avdu. :D

Jeste zatrovali temu svaka vam cast
JovicSA
Posts: 371
Joined: 14/03/2024 09:01

#33968 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by JovicSA »

kakabanja213 wrote: 23/05/2024 12:50
JovicSA wrote: 23/05/2024 12:31 Argumenti, argumenti... :lol:
Ti srvarno mislis da Dino drzi otvorenu mogucnost za kritike, bilo utemeljene bilo neutemeljene. Velika vecina ovih politicara je odgojena u "SDA" duhu. Nije bitno jesu li neki cisti produkt SDA kao Konakovic ili je produkt malogradjanstine kao Niksic ili FGRadjanstine kao Forto i ekipa, oni jednostvano ne trpe da neko ima primjedbu na njihov rad. O cistom SDA tipa Zaha i kompaniji necemo ni govoriti, oni postavljaju standarde.
Do duše imaš pravo za to, prevarih se. Ipak sam se nadao da je Konaković makar malo prerastao taj SDA mentalitet.
User avatar
dulekrele
Posts: 3921
Joined: 10/04/2014 18:25

#33969 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by dulekrele »

Karikaturist wrote: 23/05/2024 12:08
sime_cipol wrote: 23/05/2024 12:01
vernes81 wrote: 23/05/2024 11:57 Meni nije Dino jasan po pitanju Avdica, vodi rat sa njim umjesto fino kod emele ili negdje drugo nebitno je gdje.
I da konacno rasciste da se ne bavi vise tom temom.
Isuto bi ga Avdo nogama. Nije hadzija levat
Ne zato sto je Avdo dominator vec sto je Dino teski supljator.
Pa Avdo bi ga satro. Ima Avdo u rukavu jos stvari vezanih za kiflu.
A_A_AKCIJA
Posts: 6070
Joined: 16/11/2009 02:54

#33970 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by A_A_AKCIJA »

vernes81 wrote: 23/05/2024 13:07 Jeste zatrovali temu svaka vam cast
Čime, jarane?

Treba pustiti Avdine laži da dominiraju?

Ovo je dokaz za koga i po čijem nalogu Avdo piše laži o Konakoviću.

Itekako ima mjesta na temi i objašnjava zašto je Avdo napisao 260 članaka o Konakoviću.
ili, najnovije, zašto namjerno Edina Gačanina zove Tito, iako mu je nadimak Dino, od Edin? Pa jer time sugerira da je Konaković zapravo taj Dino iz naziuva kartela.
A_A_AKCIJA
Posts: 6070
Joined: 16/11/2009 02:54

#33971 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by A_A_AKCIJA »

dulekrele wrote: 23/05/2024 13:08 Pa Avdo bi ga satro. Ima Avdo u rukavu jos stvari vezanih za kiflu.
Yeah, right :D

Pa Avdo je taj koji ne smije:

Konaković kod Emele:
Pomenuo je lidera SDA Bakira Izetbegovića kazavši kako učesnici razgovora u Sky aplikaciji imaju "najitimnije odnose s njim" dodavši kako ga zovu "Bake".

"Red bi bio da se dvojica predstavnika stranaka nađu u debati. Ja bih došao i kod Avde Avdića u tom slučaju. Kad bi ga vi ovdje pozvali sa mnom, ja bih se rodio. Pozivam ga ovom prilikom", rekao je Konaković.
Eto, Avdo ima penal, što ga ne zovne? :D
JovicSA
Posts: 371
Joined: 14/03/2024 09:01

#33972 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by JovicSA »

internazionale wrote: 23/05/2024 13:04 Meni je fascinantno u kojoj mjeri naši ljudi ni u 2024. godini ne znaju osnovne procedure, funkcionisanje politike, neke osnovne pravne pojmove...

Jasno je da je to bila strategija ponajviše sda stranke, da napravi od naroda neku amorfnu masu koja ne misli i koja reaguje samo kada im "neko" da išaret da trebaju.
I sada, kako je pala sda stranka, amorfna masa je krenula po išaretu da "bistri politku".
Takvi su nam i novinari, 95% njih je sramota profesije.
Je li to ustaljen riječnik u NiP-u za narod da je amorfna masa? Mislim ja kao neko lijevo orjenitsan sam odbacio idološke okove i dao glas NiP-u kao i dosta drugih upravo da se riješimo SDA i tih okova o kojima baljzgaš. Međutim do momenta dok Konaković nije izletio sa bjanko odrbanom kuma ja sam mu zaista bezgranično vjerovao, ono je bio autogol. Ovo lično iskustvo na FB samo je potvrdilo neke sumnje. Ali nebitan sam tu ja pa i Konaković i treba gledati šire vidike, kao narod nemamo sreće, vazda se neki uhljupi i prikaze nakače. Ipak kada analiziram ovako ideološki mogu reći da je ljevica tradicionalno davala bolje političare, da krenemo samo od Bogića-Bogićevića pa do sa pravom ili ne omrženog Lagumdžije koji je enterprise klasa za Konakovića i slične izrasle ipak na mladomuslimanskoj ideologiji.
internazionale
Posts: 2245
Joined: 30/12/2009 15:52

#33973 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by internazionale »

JovicSA wrote: 23/05/2024 13:23
internazionale wrote: 23/05/2024 13:04 Meni je fascinantno u kojoj mjeri naši ljudi ni u 2024. godini ne znaju osnovne procedure, funkcionisanje politike, neke osnovne pravne pojmove...

Jasno je da je to bila strategija ponajviše sda stranke, da napravi od naroda neku amorfnu masu koja ne misli i koja reaguje samo kada im "neko" da išaret da trebaju.
I sada, kako je pala sda stranka, amorfna masa je krenula po išaretu da "bistri politku".
Takvi su nam i novinari, 95% njih je sramota profesije.
Je li to ustaljen riječnik u NiP-u za narod da je amorfna masa? Mislim ja kao neko lijevo orjenitsan sam odbacio idološke okove i dao glas NiP-u kao i dosta drugih upravo da se riješimo SDA i tih okova o kojima baljzgaš. Međutim do momenta dok Konaković nije izletio sa bjanko odrbanom kuma ja sam mu zaista bezgranično vjerovao, ono je bio autogol. Ovo lično iskustvo na FB samo je potvrdilo neke sumnje. Ali nebitan sam tu ja pa i Konaković i treba gledati šire vidike, kao narod nemamo sreće, vazda se neki uhljupi i prikaze nakače. Ipak kada analiziram ovako ideološki mogu reći da je ljevica tradicionalno davala bolje političare, da krenemo samo od Bogića-Bogićevića pa do sa pravom ili ne omrženog Lagumdžije koji je enterprise klasa za Konakovića i slične izrasle ipak na mladomuslimanskoj ideologiji.
Znam jarane, i mene je svojevremeno proganjala Cindy Crawford. Jedva sam je se kutariso
kakabanja213
Posts: 2157
Joined: 10/12/2012 22:16

#33974 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by kakabanja213 »

JovicSA wrote: 23/05/2024 13:23
internazionale wrote: 23/05/2024 13:04 Meni je fascinantno u kojoj mjeri naši ljudi ni u 2024. godini ne znaju osnovne procedure, funkcionisanje politike, neke osnovne pravne pojmove...

Jasno je da je to bila strategija ponajviše sda stranke, da napravi od naroda neku amorfnu masu koja ne misli i koja reaguje samo kada im "neko" da išaret da trebaju.
I sada, kako je pala sda stranka, amorfna masa je krenula po išaretu da "bistri politku".
Takvi su nam i novinari, 95% njih je sramota profesije.
Je li to ustaljen riječnik u NiP-u za narod da je amorfna masa? Mislim ja kao neko lijevo orjenitsan sam odbacio idološke okove i dao glas NiP-u kao i dosta drugih upravo da se riješimo SDA i tih okova o kojima baljzgaš. Međutim do momenta dok Konaković nije izletio sa bjanko odrbanom kuma ja sam mu zaista bezgranično vjerovao, ono je bio autogol. Ovo lično iskustvo na FB samo je potvrdilo neke sumnje. Ali nebitan sam tu ja pa i Konaković i treba gledati šire vidike, kao narod nemamo sreće, vazda se neki uhljupi i prikaze nakače. Ipak kada analiziram ovako ideološki mogu reći da je ljevica tradicionalno davala bolje političare, da krenemo samo od Bogića-Bogićevića pa do sa pravom ili ne omrženog Lagumdžije koji je enterprise klasa za Konakovića i slične izrasle ipak na mladomuslimanskoj ideologiji.
Djaba ti je objasnjavati. Znaci to su ljudi na ovim prostorima prvenstveno, mada ne samo ovdje moraju imati neko obizovano lice, nekog nazovi vodju koji na pocetku uglavnom imaju finu pricu. Kako vrijeme odmice ako taj vodja, obozavano lice ne moze ispuniti obecanja a vecina ne moze onda krene sa filtriranjem. U pocetku je kritika, negativna koliko toliko podnosljiva jer prvo dolazi sporadicno i ponekad. Kasnije kad veci broj ljudi shvati da je sve to uglavnom samo lijepa suplja prica onda i kritika postaje manje podnosljiva. U to se jos ukljuci i armija protivnika iz suprotnog tabora i to postaje nepodnosljivo.
Uglavnom Dino na drustvenim mrezama ima jos uvijek otvorene komrnntare samo za hvalospijeve jer ga to uzbudjuje, stvara mu laznu sliku o nekoj velicini. Kada ga i to prestane uzbudjivati i komenntari ce biti zatvoreni. Znaci neces vise moci ni hvaliti. Naravno ako svoje iskustvo i svoj dozivljaj podijelis negdje vjerovatno ces biti proglasen nedostojnim, amorfnim ili ako je sljedbenik slab sa rijecima opalit ce ti SDFA sa obaveznom zastavom, smjeskom, ljutkom ili necim slicnim.
User avatar
dulekrele
Posts: 3921
Joined: 10/04/2014 18:25

#33975 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by dulekrele »

A_A_AKCIJA wrote: 23/05/2024 13:14
dulekrele wrote: 23/05/2024 13:08 Pa Avdo bi ga satro. Ima Avdo u rukavu jos stvari vezanih za kiflu.
Yeah, right :D

Pa Avdo je taj koji ne smije:

Konaković kod Emele:
Pomenuo je lidera SDA Bakira Izetbegovića kazavši kako učesnici razgovora u Sky aplikaciji imaju "najitimnije odnose s njim" dodavši kako ga zovu "Bake".

"Red bi bio da se dvojica predstavnika stranaka nađu u debati. Ja bih došao i kod Avde Avdića u tom slučaju. Kad bi ga vi ovdje pozvali sa mnom, ja bih se rodio. Pozivam ga ovom prilikom", rekao je Konaković.
Eto, Avdo ima penal, što ga ne zovne? :D
Pa dobro ti si kao klasicni bot NiPa i tesko je ista razumno prodiskutovati.
Post Reply