Nikoli sinoc nije tema (Eurosong) odgovarala. Ali eto dosla mu je Lakina pjesma, kojoj je tezina teksta na nivou petog razreda osnovne, a i njega je zabrljao. Ni Nina nije nimalo bolja bila (njoj je boje da bolesna pjeva, gluho bilo

), i ovaj put ju je samo izgled izvukao (dokaz da ovo ne gledaju samo siparice

).
Iako je od Zeljka istina i posteno ono sto je rekao prilikom glasanja, jbg, sto ste im omogucili da se prijave (osim ako nije bila pozivnica produkcije, da glume pacemaker-e)
Ostali kandidati su bili daleko bolji od njih troje (zaboravih spomenuti Filipa, koji je da Dzuli bio 'nako...).