Drug kupio auto i evo treci dan problemcici.
Auto je audi a3 2009 2.0 tdi 125kw.
Pali mu se lampica od temperature tj antifriza tj ono veliko slovo F, auto drzi temperaturu na 90, ne pregrijava se.
Otvorimo haubu,kad unutra u boci nema antifriza nista.
Krenemo odvrtati cep, malo pomalo, sisti, kad odjednom odozdo krenu navirati antifriz, zatvorimo cep i sjednemo u auto kad lampice vise nema.
Nakon 10 min opet isto, lampica i nema antiftiza u boci...odvrnemo on se vrati.
Iko ideju?
Btw, idemo majstoru u pon
