F1 2008, 2009, 2010 and counting
Moderators: _BataZiv_0809, Charuga, Tomahawk11
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#33176 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
jbo mater, ja bi pustio i hamiltona i bio cetvrti na kraju, bas su nidje veze ispali 
-
laik1981
- Posts: 14856
- Joined: 05/12/2012 13:04
#33177 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Lando je definitivno raspolozeniji i definitivno ima vise razloga za to. Mcl se posrao Oscaru na ono sto je trebao biti najljepsi dan u karijeri.
200ti podijum za Hamu. Nenadjebivo.
200ti podijum za Hamu. Nenadjebivo.
- Bullet Tooth Tony
- Posts: 21032
- Joined: 06/09/2007 12:15
- Location: Carsija at naJt
#33178 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Postavi youtuber pravo pitanje 
- Bullet Tooth Tony
- Posts: 21032
- Joined: 06/09/2007 12:15
- Location: Carsija at naJt
-
laik1981
- Posts: 14856
- Joined: 05/12/2012 13:04
#33180 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Al cim onaj holandski ljigavac ne dominira odmah je f1 zanimljivija. Koja huja u nekoliko navrata u toku trke. Malo se unervozio.
-
schindleroskar
- Posts: 573
- Joined: 11/06/2019 23:30
#33181 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Samo da dodam da cijenim kod Oskara sto nikad ne vristi na radio, pa ni sada kada je pobjedio.
- Bullet Tooth Tony
- Posts: 21032
- Joined: 06/09/2007 12:15
- Location: Carsija at naJt
#33182 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Meni je u ovoj utrci odlican trenutak bio kada GP rece Maxu da se ponasa ko deriste 
Last edited by Bullet Tooth Tony on 21/07/2024 16:55, edited 1 time in total.
- Bullet Tooth Tony
- Posts: 21032
- Joined: 06/09/2007 12:15
- Location: Carsija at naJt
#33184 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Pa zasto sto zna kako je pobjedioschindleroskar wrote: ↑21/07/2024 16:54 Samo da dodam da cijenim kod Oskara sto nikad ne vristi na radio, pa ni sada kada je pobjedio.
- nitro_90
- Posts: 1116
- Joined: 28/09/2020 21:48
- Location: Eau Rouge
- Grijem se na: Dizel
- Vozim: Na benzin
#33185 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Koji ljigavac ovaj Rosberg
-
Sid the sloth
- Posts: 3852
- Joined: 30/01/2013 15:56
#33186 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Pa nije bas razlog da i drugi vozac ima pobjedu. Razlog je zato sto je tim bespotrebno prvo pozvao Landa u box zbog cega je Oscar izgubio poziciju.
Po mom skromnom misljenju trebali su ostaviti ovako, favorizujes vozaca koji se bori za titulu, bolje i to nego ovaj cirkus na kraju.
Po mom skromnom misljenju trebali su ostaviti ovako, favorizujes vozaca koji se bori za titulu, bolje i to nego ovaj cirkus na kraju.
-
laik1981
- Posts: 14856
- Joined: 05/12/2012 13:04
#33187 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Kakvo raspolozenje slavljenika 
-
schindleroskar
- Posts: 573
- Joined: 11/06/2019 23:30
#33188 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
To je Mclarenov nepotreban zaj...., kako god pobjedio bi kad tad.Bullet Tooth Tony wrote: ↑21/07/2024 16:55Pa zasto sto zna kako je pobjedioschindleroskar wrote: ↑21/07/2024 16:54 Samo da dodam da cijenim kod Oskara sto nikad ne vristi na radio, pa ni sada kada je pobjedio.![]()
Inace izgleda skroz zrelo momak, i tako se uvijek ponaša.
Na to sam mislio
- PlusSA
- Posts: 4252
- Joined: 13/07/2011 16:51
#33189 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Trebao je Piastri pustiti Landa i reci deri dalje al...
- konoplja
- Posts: 2717
- Joined: 12/09/2018 19:31
#33190 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Upravo. Po nekim nepisanim pravilima vozač koji je ispred ima prioritet za odlazak u boks. Ali da bi 100% osigurali 1-2 odlučili su prvo pozvati Landa. Undercut je prejak na ovoj stazi.Sid the sloth wrote: ↑21/07/2024 16:56 Pa nije bas razlog da i drugi vozac ima pobjedu. Razlog je zato sto je tim bespotrebno prvo pozvao Landa u box zbog cega je Oscar izgubio poziciju.
Po mom skromnom misljenju trebali su ostaviti ovako, favorizujes vozaca koji se bori za titulu, bolje i to nego ovaj cirkus na kraju.
Da su odlučili u boks prvo pozvati Oscara pobjedio bi 99.9%.
- Radar71
- Posts: 7594
- Joined: 21/07/2010 15:43
-
El_comadante
- Posts: 9047
- Joined: 10/05/2007 13:38
- Location: Sarajevo
#33192 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Piastri bolje startovao i otvorio trku, Noris pogriješio na startu čak ga je i Max prestigao. E sad greška tima je što je zvala prvo u box Norisa koji je bio iza Piastria i time su sve sami sebi zakomlikovali. Ako su htjeli da Piastri pobjedi trebao je on prvi u box.
- TAFKAP
- Posts: 11987
- Joined: 30/09/2011 07:49
#33193 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Upropastili su Landu šansu za Championship, budale.
Trebao ga Lando pustiti prije i onda pokušati da ga pređe.
Trebao ga Lando pustiti prije i onda pokušati da ga pređe.
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
- nitro_90
- Posts: 1116
- Joined: 28/09/2020 21:48
- Location: Eau Rouge
- Grijem se na: Dizel
- Vozim: Na benzin
#33196 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Pametnom je dosta kad je Verstappenu njegov vlastiti trkaci inzenjer rekao da se nece svadjati s ostalim ekipama, zbog njegovog djetinjastog poteza.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83552
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#33197 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Na koga mislis pod ljigavac ne kontam
-
laik1981
- Posts: 14856
- Joined: 05/12/2012 13:04
#33198 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Umjesto o dvostrukoj pobjedi na dominantan nacin svi ce pricati o cirkusu koji su sefovi mcl priredili
Treba i za to biti sposoban. Jaka konkurencija ferrarijevim genijalcima.
Treba i za to biti sposoban. Jaka konkurencija ferrarijevim genijalcima.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83552
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#33199 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Otisao je Stella iz Ferrarija, ali Ferrari iz njega nije
- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
#33200 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Cestitke Bati na duploj pobjedi! I signal da slabo ti ono marises!
S druge strane, o cemu i kakvim “molbama” na radio vezi pricamo? Naredis, kratko i jasno.
Ako ne poslusa zavrnes mu motor na 10-15 sek. Jebga, greska u Microsoft aplikacijama.
Kasnije u 6 ociju se izvines obojici na sranju koje ste izazvali. Jer sve u svemu nisu jos oni RB zaista stigli pa da se mogu kurcit. Dakle zaista im treba tim, kao i tim koji ce znati voditi sam sebe.
RB sa svojim “djetinjastim” primjedbama Maxu kasni samo 5 god. Ali bolje i sad nego nikad. Jos nikad on nije saku u glavu dobio da valja.
S druge strane, o cemu i kakvim “molbama” na radio vezi pricamo? Naredis, kratko i jasno.
Ako ne poslusa zavrnes mu motor na 10-15 sek. Jebga, greska u Microsoft aplikacijama.
Kasnije u 6 ociju se izvines obojici na sranju koje ste izazvali. Jer sve u svemu nisu jos oni RB zaista stigli pa da se mogu kurcit. Dakle zaista im treba tim, kao i tim koji ce znati voditi sam sebe.
RB sa svojim “djetinjastim” primjedbama Maxu kasni samo 5 god. Ali bolje i sad nego nikad. Jos nikad on nije saku u glavu dobio da valja.

