F1 2008, 2009, 2010 and counting

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Charuga, Tomahawk11

User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#33176 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by Evolution_IV »

jbo mater, ja bi pustio i hamiltona i bio cetvrti na kraju, bas su nidje veze ispali :-)
laik1981
Posts: 14856
Joined: 05/12/2012 13:04

#33177 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by laik1981 »

Lando je definitivno raspolozeniji i definitivno ima vise razloga za to. Mcl se posrao Oscaru na ono sto je trebao biti najljepsi dan u karijeri.

200ti podijum za Hamu. Nenadjebivo.
User avatar
Bullet Tooth Tony
Posts: 21032
Joined: 06/09/2007 12:15
Location: Carsija at naJt

#33178 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by Bullet Tooth Tony »

Postavi youtuber pravo pitanje :lol:
User avatar
Bullet Tooth Tony
Posts: 21032
Joined: 06/09/2007 12:15
Location: Carsija at naJt

#33179 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by Bullet Tooth Tony »

caseytron wrote: 21/07/2024 16:49 moze li kratki rezime zasto je Lando pustio Piastria? Uletio sam bas u tom trenutku
Timska odluka ..to je to .. nista sad specijalno .. da i drugi vozac tima ima pobjedu ..
laik1981
Posts: 14856
Joined: 05/12/2012 13:04

#33180 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by laik1981 »

Al cim onaj holandski ljigavac ne dominira odmah je f1 zanimljivija. Koja huja u nekoliko navrata u toku trke. Malo se unervozio.
schindleroskar
Posts: 573
Joined: 11/06/2019 23:30

#33181 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by schindleroskar »

Samo da dodam da cijenim kod Oskara sto nikad ne vristi na radio, pa ni sada kada je pobjedio.
User avatar
Bullet Tooth Tony
Posts: 21032
Joined: 06/09/2007 12:15
Location: Carsija at naJt

#33182 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by Bullet Tooth Tony »

Meni je u ovoj utrci odlican trenutak bio kada GP rece Maxu da se ponasa ko deriste :lol:
Last edited by Bullet Tooth Tony on 21/07/2024 16:55, edited 1 time in total.
laik1981
Posts: 14856
Joined: 05/12/2012 13:04

#33183 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by laik1981 »

Image
User avatar
Bullet Tooth Tony
Posts: 21032
Joined: 06/09/2007 12:15
Location: Carsija at naJt

#33184 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by Bullet Tooth Tony »

schindleroskar wrote: 21/07/2024 16:54 Samo da dodam da cijenim kod Oskara sto nikad ne vristi na radio, pa ni sada kada je pobjedio.
Pa zasto sto zna kako je pobjedio :D
User avatar
nitro_90
Posts: 1116
Joined: 28/09/2020 21:48
Location: Eau Rouge
Grijem se na: Dizel
Vozim: Na benzin

#33185 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by nitro_90 »

Koji ljigavac ovaj Rosberg
Sid the sloth
Posts: 3852
Joined: 30/01/2013 15:56

#33186 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by Sid the sloth »

Pa nije bas razlog da i drugi vozac ima pobjedu. Razlog je zato sto je tim bespotrebno prvo pozvao Landa u box zbog cega je Oscar izgubio poziciju.
Po mom skromnom misljenju trebali su ostaviti ovako, favorizujes vozaca koji se bori za titulu, bolje i to nego ovaj cirkus na kraju.
laik1981
Posts: 14856
Joined: 05/12/2012 13:04

#33187 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by laik1981 »

Kakvo raspolozenje slavljenika :lol:
schindleroskar
Posts: 573
Joined: 11/06/2019 23:30

#33188 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by schindleroskar »

Bullet Tooth Tony wrote: 21/07/2024 16:55
schindleroskar wrote: 21/07/2024 16:54 Samo da dodam da cijenim kod Oskara sto nikad ne vristi na radio, pa ni sada kada je pobjedio.
Pa zasto sto zna kako je pobjedio :D
To je Mclarenov nepotreban zaj...., kako god pobjedio bi kad tad.
Inace izgleda skroz zrelo momak, i tako se uvijek ponaša.
Na to sam mislio
User avatar
PlusSA
Posts: 4252
Joined: 13/07/2011 16:51

#33189 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by PlusSA »

Trebao je Piastri pustiti Landa i reci deri dalje al...
User avatar
konoplja
Posts: 2718
Joined: 12/09/2018 19:31

#33190 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by konoplja »

Sid the sloth wrote: 21/07/2024 16:56 Pa nije bas razlog da i drugi vozac ima pobjedu. Razlog je zato sto je tim bespotrebno prvo pozvao Landa u box zbog cega je Oscar izgubio poziciju.
Po mom skromnom misljenju trebali su ostaviti ovako, favorizujes vozaca koji se bori za titulu, bolje i to nego ovaj cirkus na kraju.
Upravo. Po nekim nepisanim pravilima vozač koji je ispred ima prioritet za odlazak u boks. Ali da bi 100% osigurali 1-2 odlučili su prvo pozvati Landa. Undercut je prejak na ovoj stazi.
Da su odlučili u boks prvo pozvati Oscara pobjedio bi 99.9%.
User avatar
Radar71
Posts: 7594
Joined: 21/07/2010 15:43

#33191 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by Radar71 »

laik1981 wrote: 21/07/2024 16:55 Image
Red bull daje ti krila
El_comadante
Posts: 9047
Joined: 10/05/2007 13:38
Location: Sarajevo

#33192 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by El_comadante »

caseytron wrote: 21/07/2024 16:49 moze li kratki rezime zasto je Lando pustio Piastria? Uletio sam bas u tom trenutku
Piastri bolje startovao i otvorio trku, Noris pogriješio na startu čak ga je i Max prestigao. E sad greška tima je što je zvala prvo u box Norisa koji je bio iza Piastria i time su sve sami sebi zakomlikovali. Ako su htjeli da Piastri pobjedi trebao je on prvi u box.
User avatar
TAFKAP
Posts: 11989
Joined: 30/09/2011 07:49

#33193 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by TAFKAP »

Upropastili su Landu šansu za Championship, budale.

Trebao ga Lando pustiti prije i onda pokušati da ga pređe.
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#33194 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by omega369 »

laik1981 wrote: 21/07/2024 16:55 Image
Ovaj ljigavac kome fia ocito sve halali zaboravio da ce i njemu mozda nekad zatrebati za neku pobjedu, mozda u ferrariju..e kako bi mu poslao pereza da ga izbaci

Mclaren, nevjerovatno sta su uradili danas :cry:
axe22
Posts: 2850
Joined: 11/03/2013 21:21

#33195 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by axe22 »

User avatar
nitro_90
Posts: 1116
Joined: 28/09/2020 21:48
Location: Eau Rouge
Grijem se na: Dizel
Vozim: Na benzin

#33196 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by nitro_90 »

omega369 wrote: 21/07/2024 17:07
laik1981 wrote: 21/07/2024 16:55 Image
Ovaj ljigavac kome fia ocito sve halali zaboravio da ce i njemu mozda nekad zatrebati za neku pobjedu, mozda u ferrariju..e kako bi mu poslao pereza da ga izbaci

Mclaren, nevjerovatno sta su uradili danas :cry:
Pametnom je dosta kad je Verstappenu njegov vlastiti trkaci inzenjer rekao da se nece svadjati s ostalim ekipama, zbog njegovog djetinjastog poteza.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83557
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#33197 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by _BataZiv_0809 »

omega369 wrote: 21/07/2024 17:07
laik1981 wrote: 21/07/2024 16:55 Image
Ovaj ljigavac kome fia ocito sve halali zaboravio da ce i njemu mozda nekad zatrebati za neku pobjedu, mozda u ferrariju..e kako bi mu poslao pereza da ga izbaci

Mclaren, nevjerovatno sta su uradili danas :cry:
Na koga mislis pod ljigavac ne kontam
laik1981
Posts: 14856
Joined: 05/12/2012 13:04

#33198 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by laik1981 »

Umjesto o dvostrukoj pobjedi na dominantan nacin svi ce pricati o cirkusu koji su sefovi mcl priredili :-)

Treba i za to biti sposoban. Jaka konkurencija ferrarijevim genijalcima.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83557
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#33199 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by _BataZiv_0809 »

Otisao je Stella iz Ferrarija, ali Ferrari iz njega nije
User avatar
drndalo
Posts: 25040
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#33200 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by drndalo »

Cestitke Bati na duploj pobjedi! I signal da slabo ti ono marises!

S druge strane, o cemu i kakvim “molbama” na radio vezi pricamo? Naredis, kratko i jasno.

Ako ne poslusa zavrnes mu motor na 10-15 sek. Jebga, greska u Microsoft aplikacijama.

Kasnije u 6 ociju se izvines obojici na sranju koje ste izazvali. Jer sve u svemu nisu jos oni RB zaista stigli pa da se mogu kurcit. Dakle zaista im treba tim, kao i tim koji ce znati voditi sam sebe.

RB sa svojim “djetinjastim” primjedbama Maxu kasni samo 5 god. Ali bolje i sad nego nikad. Jos nikad on nije saku u glavu dobio da valja.
Post Reply