Aktuelnosti: FK Sarajevo

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
ZonFon
Posts: 2276
Joined: 17/11/2013 01:58

#3276 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by ZonFon »

Opet nas Kova vadi :D Nadam se da ce se sto prije uigrati pa da vidimo sta mozemo ocekivati od ove sezone. I dalje mislim da nam je plafon 3. mjesto i igranje u evropi. Ako kup uzmemo onda je bajram.
last mohicans
Posts: 18260
Joined: 09/08/2012 23:19

#3277 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by last mohicans »

kakaljin wrote: 30/08/2021 10:59
last mohicans wrote: 30/08/2021 10:30 Vidim anamo oni idu na mini pripreme, ne bi bilo loše da su i naši intezivno odradili pauzu i uigrali makar malo nove igrače. Gledam Ahmo na story vec na moru.
Moraju i oni malo odmoriti da budu spremni za nove borbe na terenu
Nemamo ni jednog reprezentativca, da ce se umarati na pauzi. 7 kola,treba im odmor. Ovih 5-6 igrača odmaraju vec mjesec dana,neki od njih dva mjeseca. Lazic, Sevelj, recimo..
User avatar
Impressum
Posts: 1256
Joined: 30/08/2018 13:01
Location: njih je zivot razocarao dok skakucu jer ne mrze Bosnu koja je sampion oooo oooo oooo

#3278 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Impressum »

last mohicans wrote: 30/08/2021 11:42
kakaljin wrote: 30/08/2021 10:59

Moraju i oni malo odmoriti da budu spremni za nove borbe na terenu
Nemamo ni jednog reprezentativca, da ce se umarati na pauzi. 7 kola,treba im odmor. Ovih 5-6 igrača odmaraju vec mjesec dana,neki od njih dva mjeseca. Lazic, Sevelj, recimo..
Kako nam je saopšteno iz Sarajeva, očekuje se da proces bude brz za igrače kojima se dozvola produžuje, a to su Velkoski, Fanimo, Oremuš, dok će nešto više potrajati registarcija igrača koji su ovog ljeta došli, a to su Darko Lazić i Vicko Ševelj.

izgleda da ce jos koje kolo odmarati
Anquilla
Posts: 2504
Joined: 25/04/2016 19:31

#3279 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Anquilla »

Impressum wrote: 30/08/2021 11:53
last mohicans wrote: 30/08/2021 11:42

Nemamo ni jednog reprezentativca, da ce se umarati na pauzi. 7 kola,treba im odmor. Ovih 5-6 igrača odmaraju vec mjesec dana,neki od njih dva mjeseca. Lazic, Sevelj, recimo..
Kako nam je saopšteno iz Sarajeva, očekuje se da proces bude brz za igrače kojima se dozvola produžuje, a to su Velkoski, Fanimo, Oremuš, dok će nešto više potrajati registarcija igrača koji su ovog ljeta došli, a to su Darko Lazić i Vicko Ševelj.

izgleda da ce jos koje kolo odmarati
Pa vala ako nisu dovoljne dvije sedmice da se to rijesi :roll:
Pretpostavljam da je do Saveza sad, ako su se stekli svi uslovi za registraciju, a tamo, naravno, administrativni uhljebi sjede…
User avatar
Impressum
Posts: 1256
Joined: 30/08/2018 13:01
Location: njih je zivot razocarao dok skakucu jer ne mrze Bosnu koja je sampion oooo oooo oooo

#3280 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Impressum »

bitno je da mi dugova prema poreznoj vise nemamo
morali smo uplatiti svih 800.000 KM

sad smo na nuli
gold'n'brown
Posts: 1960
Joined: 20/02/2007 16:20

#3281 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by gold'n'brown »

Impressum wrote: 30/08/2021 12:56 bitno je da mi dugova prema poreznoj vise nemamo
morali smo uplatiti svih 800.000 KM

sad smo na nuli
Šerif Isović zadovoljno trlja ruke :D
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#3282 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by mirza_15 »

Šta bi od priče o veznjaku i lijevom beku? Pogotovo ovo o veznjaku jer se pričalo da je skoro gotovo. Spominjao se Kapić. Ima li novih informacija po tom pitanju?
Anquilla
Posts: 2504
Joined: 25/04/2016 19:31

#3283 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Anquilla »

Ne bih da potcjenjujem albansko prvenstvo (sjetim se Kukesija :lol:), ali Mustedanagic zapeo da ide iz Sarajeva, pa ce sad igrati u Albaniji.

Kontam, igras u svojoj zemlji, sumnjam da je tamo veca plata…
Da je otisao u Cesku ili Poljsku, pa hajd’.
Adobeg
Posts: 1117
Joined: 24/02/2020 18:20

#3284 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Adobeg »

Imaju li nasi ista u planu da u ovoj pauzi rade,ili su raspusteni 10 dana. :D
Registarska oznaka
Posts: 1078
Joined: 20/04/2015 12:53

#3285 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Registarska oznaka »

Adobeg wrote: 31/08/2021 11:23 Imaju li nasi ista u planu da u ovoj pauzi rade,ili su raspusteni 10 dana. :D
Ma nista, samo novi vlasnik dolazi u Sarajevo.
User avatar
ZonFon
Posts: 2276
Joined: 17/11/2013 01:58

#3286 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by ZonFon »

Adobeg wrote: 31/08/2021 11:23 Imaju li nasi ista u planu da u ovoj pauzi rade,ili su raspusteni 10 dana. :D
Bila je u planu neka tekma sa Novim Pazarom.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22781
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#3287 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by GandalfSivi »

Bit ce nesta za sat…
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#3288 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Raigor Stonehoof »

Evo i ja gledam, new era nesto, vjerovatno investitora objavljuju
User avatar
Logovan
Posts: 102823
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3289 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

New era begins :mrgreen:
User avatar
Impressum
Posts: 1256
Joined: 30/08/2018 13:01
Location: njih je zivot razocarao dok skakucu jer ne mrze Bosnu koja je sampion oooo oooo oooo

#3290 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Impressum »

u 13 sati je press najveceg i najtrofejnijeg kluba u BiH
forza Sarajevo
User avatar
Cossack
Posts: 7315
Joined: 22/12/2002 00:00

#3291 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Cossack »

Impressum wrote: 31/08/2021 12:39 u 13 sati je press najveceg i najtrofejnijeg kluba u BiH
forza Sarajevo
Nadam se da ce ovaj put zaista krenuti new era! :thumbup: :bih:
User avatar
Impressum
Posts: 1256
Joined: 30/08/2018 13:01
Location: njih je zivot razocarao dok skakucu jer ne mrze Bosnu koja je sampion oooo oooo oooo

#3292 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Impressum »

postavite link sa press-a da mogu i ovi sto nemaju vidjeti kako se to radi :lol: :lol: :lol:
gold'n'brown
Posts: 1960
Joined: 20/02/2007 16:20

#3293 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by gold'n'brown »

Evo i ja se upravo pitam u sta, da prostite, trebamo biti tuned?
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7940
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#3294 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Baltazar_khan »

Anquilla
Posts: 2504
Joined: 25/04/2016 19:31

#3295 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Anquilla »

Baltazar_khan wrote: 31/08/2021 13:02
:thumbup:

Sretno i pametnije ovaj put.
Karikaturist
Posts: 5991
Joined: 20/12/2020 10:03

#3296 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Karikaturist »

Prezivi Sabrina i ovaj uragan.
Anquilla
Posts: 2504
Joined: 25/04/2016 19:31

#3297 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Anquilla »

Karikaturist wrote: 31/08/2021 13:08 Prezivi Sabrina i ovaj uragan.
Još joj zasluge priznaše...

Karikaturist
Posts: 5991
Joined: 20/12/2020 10:03

#3298 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Karikaturist »

Jebo li mu CEO a i cio forum majku.
User avatar
Impressum
Posts: 1256
Joined: 30/08/2018 13:01
Location: njih je zivot razocarao dok skakucu jer ne mrze Bosnu koja je sampion oooo oooo oooo

#3299 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Impressum »

nadji ti nekoga ko ce dati vise para, pa otjeraj i nju i Tana
do tada su oni tu gdje jesu i oni se pitaju
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#3300 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by mirza_15 »

Hajde, neka nam je sa srećom. Dovesti još jednog veznog i lijevog beka sada, potući se do proljeća da ostanemo pri vrhu, a onda uz još dva, tri prava pojačanja napasti titulu.


Potpis,
Vjećni optimista :mrgreen:
Post Reply