Aktuelnosti: FK Sarajevo
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- ZonFon
- Posts: 2276
- Joined: 17/11/2013 01:58
#3276 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
Opet nas Kova vadi
Nadam se da ce se sto prije uigrati pa da vidimo sta mozemo ocekivati od ove sezone. I dalje mislim da nam je plafon 3. mjesto i igranje u evropi. Ako kup uzmemo onda je bajram.
-
last mohicans
- Posts: 18267
- Joined: 09/08/2012 23:19
#3277 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
Nemamo ni jednog reprezentativca, da ce se umarati na pauzi. 7 kola,treba im odmor. Ovih 5-6 igrača odmaraju vec mjesec dana,neki od njih dva mjeseca. Lazic, Sevelj, recimo..kakaljin wrote: ↑30/08/2021 10:59Moraju i oni malo odmoriti da budu spremni za nove borbe na terenulast mohicans wrote: ↑30/08/2021 10:30 Vidim anamo oni idu na mini pripreme, ne bi bilo loše da su i naši intezivno odradili pauzu i uigrali makar malo nove igrače. Gledam Ahmo na story vec na moru.
- Impressum
- Posts: 1256
- Joined: 30/08/2018 13:01
- Location: njih je zivot razocarao dok skakucu jer ne mrze Bosnu koja je sampion oooo oooo oooo
#3278 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
Kako nam je saopšteno iz Sarajeva, očekuje se da proces bude brz za igrače kojima se dozvola produžuje, a to su Velkoski, Fanimo, Oremuš, dok će nešto više potrajati registarcija igrača koji su ovog ljeta došli, a to su Darko Lazić i Vicko Ševelj.last mohicans wrote: ↑30/08/2021 11:42Nemamo ni jednog reprezentativca, da ce se umarati na pauzi. 7 kola,treba im odmor. Ovih 5-6 igrača odmaraju vec mjesec dana,neki od njih dva mjeseca. Lazic, Sevelj, recimo..
izgleda da ce jos koje kolo odmarati
-
Anquilla
- Posts: 2504
- Joined: 25/04/2016 19:31
#3279 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
Pa vala ako nisu dovoljne dvije sedmice da se to rijesiImpressum wrote: ↑30/08/2021 11:53Kako nam je saopšteno iz Sarajeva, očekuje se da proces bude brz za igrače kojima se dozvola produžuje, a to su Velkoski, Fanimo, Oremuš, dok će nešto više potrajati registarcija igrača koji su ovog ljeta došli, a to su Darko Lazić i Vicko Ševelj.last mohicans wrote: ↑30/08/2021 11:42
Nemamo ni jednog reprezentativca, da ce se umarati na pauzi. 7 kola,treba im odmor. Ovih 5-6 igrača odmaraju vec mjesec dana,neki od njih dva mjeseca. Lazic, Sevelj, recimo..
izgleda da ce jos koje kolo odmarati
Pretpostavljam da je do Saveza sad, ako su se stekli svi uslovi za registraciju, a tamo, naravno, administrativni uhljebi sjede…
- Impressum
- Posts: 1256
- Joined: 30/08/2018 13:01
- Location: njih je zivot razocarao dok skakucu jer ne mrze Bosnu koja je sampion oooo oooo oooo
#3280 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
bitno je da mi dugova prema poreznoj vise nemamo
morali smo uplatiti svih 800.000 KM
sad smo na nuli
morali smo uplatiti svih 800.000 KM
sad smo na nuli
-
gold'n'brown
- Posts: 1960
- Joined: 20/02/2007 16:20
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#3282 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
Šta bi od priče o veznjaku i lijevom beku? Pogotovo ovo o veznjaku jer se pričalo da je skoro gotovo. Spominjao se Kapić. Ima li novih informacija po tom pitanju?
-
Anquilla
- Posts: 2504
- Joined: 25/04/2016 19:31
#3283 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
Ne bih da potcjenjujem albansko prvenstvo (sjetim se Kukesija
), ali Mustedanagic zapeo da ide iz Sarajeva, pa ce sad igrati u Albaniji.
Kontam, igras u svojoj zemlji, sumnjam da je tamo veca plata…
Da je otisao u Cesku ili Poljsku, pa hajd’.
Kontam, igras u svojoj zemlji, sumnjam da je tamo veca plata…
Da je otisao u Cesku ili Poljsku, pa hajd’.
-
Adobeg
- Posts: 1118
- Joined: 24/02/2020 18:20
#3284 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
Imaju li nasi ista u planu da u ovoj pauzi rade,ili su raspusteni 10 dana. 
-
Registarska oznaka
- Posts: 1078
- Joined: 20/04/2015 12:53
- ZonFon
- Posts: 2276
- Joined: 17/11/2013 01:58
- GandalfSivi
- Posts: 22786
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#3287 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
Bit ce nesta za sat…
- Raigor Stonehoof
- Posts: 11384
- Joined: 15/07/2014 14:30
#3288 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
Evo i ja gledam, new era nesto, vjerovatno investitora objavljuju
- Logovan
- Posts: 102836
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3289 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
New era begins 
- Impressum
- Posts: 1256
- Joined: 30/08/2018 13:01
- Location: njih je zivot razocarao dok skakucu jer ne mrze Bosnu koja je sampion oooo oooo oooo
#3290 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
u 13 sati je press najveceg i najtrofejnijeg kluba u BiH
forza Sarajevo
forza Sarajevo
- Cossack
- Posts: 7315
- Joined: 22/12/2002 00:00
- Impressum
- Posts: 1256
- Joined: 30/08/2018 13:01
- Location: njih je zivot razocarao dok skakucu jer ne mrze Bosnu koja je sampion oooo oooo oooo
#3292 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
postavite link sa press-a da mogu i ovi sto nemaju vidjeti kako se to radi

-
gold'n'brown
- Posts: 1960
- Joined: 20/02/2007 16:20
#3293 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
Evo i ja se upravo pitam u sta, da prostite, trebamo biti tuned?
- Baltazar_khan
- Posts: 7940
- Joined: 25/08/2008 01:46
- Location: Moj grad, moj klub
-
Anquilla
- Posts: 2504
- Joined: 25/04/2016 19:31
-
Karikaturist
- Posts: 5991
- Joined: 20/12/2020 10:03
#3296 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
Prezivi Sabrina i ovaj uragan.
-
Anquilla
- Posts: 2504
- Joined: 25/04/2016 19:31
-
Karikaturist
- Posts: 5991
- Joined: 20/12/2020 10:03
#3298 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
Jebo li mu CEO a i cio forum majku.
- Impressum
- Posts: 1256
- Joined: 30/08/2018 13:01
- Location: njih je zivot razocarao dok skakucu jer ne mrze Bosnu koja je sampion oooo oooo oooo
#3299 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
nadji ti nekoga ko ce dati vise para, pa otjeraj i nju i Tana
do tada su oni tu gdje jesu i oni se pitaju
do tada su oni tu gdje jesu i oni se pitaju
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#3300 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
Hajde, neka nam je sa srećom. Dovesti još jednog veznog i lijevog beka sada, potući se do proljeća da ostanemo pri vrhu, a onda uz još dva, tri prava pojačanja napasti titulu.
Potpis,
Vjećni optimista
Potpis,
Vjećni optimista
