U decembru 2021.godine dolazi do evidentne promjene u Draškovoj politici. Ne spominje se drvo, bato i seka, a sve su češća koketiranja sa režimom. Važno je napomenuti da se ovaj zaokret dešava istovremeno kada se pojavio famozni porno snimak. Kada je bilo izvjesno da neće biti kandidat za predsjednika, a borio se do zadnjeg trenutka, Draško je svu energiju usmjerio da ljude iz svog kabineta „instalira“ u NSRS.
Lista za izbornu jedinicu 3 napravljena je mimo statuta PDPa, a na listi u prvih 5 kandidata, čak 3 nisu bila članovi partije. Veliki broj ljudi koji su se prijavili nije ni pozvan na razgovor, a kamoli da su stavljeni na listu. Preuzete su sve mjere da ljudi koje Draško ne može kontrolisati ne uđu u NSRS.
https://nebojsavukanovic.info/iz-prve-r ... vukovicem/
FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Moderator: anex
- skupljac_zeljeza
- Posts: 10267
- Joined: 12/10/2014 01:12
#3251 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
I Diana Cvijić, člana Draškovog Tima za reviziju grada Banjaluke protiv Draška.
-
Nebozemlja
- Posts: 846
- Joined: 04/10/2020 17:20
-
PM72
- Posts: 19933
- Joined: 30/04/2012 16:54
#3253 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Ma nijedan mu pero ne može odbit nego čačko gdje ne treba i sad je din-dušman
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83501
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#3254 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Jedino njegov ucenik Amir Zukic.
Dobra je i Emela, ni ona ne stedi politicke gmazove.
Dobra je i Emela, ni ona ne stedi politicke gmazove.
-
laik1981
- Posts: 14854
- Joined: 05/12/2012 13:04
#3255 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Emela je ok, ali cesto ima problem da razumije ono sto joj gosti pokusavaju reci.. I previse se trudi da se drzi pripremljenog scenarija i pitanja.. Slaba je kad treba improvizirati.. Amir je odlican.. Senadov najveci problem je njegov ego, zelja da uvijek bude u centru paznje i cesto potcjenjivanje sagovornika.. U zivim intervjuima to mu cesto pravi probleme.. U zadnje vrijeme i precesto.. Slazem da je i kao takav veoma potreban.. Jedan od rijetkih koji su maksimalno neovisni.._BataZiv_0809 wrote: ↑13/11/2022 18:16 Jedino njegov ucenik Amir Zukic.
Dobra je i Emela, ni ona ne stedi politicke gmazove.
- Ommadawn
- Posts: 8370
- Joined: 20/02/2014 21:15
- Location: ...uvijek na pogresnom mjestu u pravo vrijeme!
#3256 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Eh upravo to.Nebozemlja wrote: ↑13/11/2022 18:13Manje-više bilo ko sa N1 radi bolji i profesionalniji posao od Senada koji živi od stare slave.
Senad je davno ispuhao k’o guma od Ponyja.
- Leverage
- Posts: 9637
- Joined: 27/05/2018 16:32
#3257 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Upravo to. Možda nije najkvalitetniji ali je sigurno najvažniji._BataZiv_0809 wrote: ↑13/11/2022 18:11 Senad je daleko od najboljeg, ali je vazan i prijeko potreban.
Podsjetimo se samo činjenice da je prije četiri godine upravo kod Senada u studiju nastala tadašnja šestorka, a kasnija četvorka, trojka i osmorka. Danas je taj koncept jedina nada za ovo društvo.
Taj koncept da se sjedi i priča kao na sijelu danas je popularan u podcastima, ali u Senadovom podcastu sjede predsjednici stranaka i drugi visoki funkcioneri, a ne neki sporedni likovi.
-
pinkman
- Posts: 3090
- Joined: 07/09/2013 18:57
#3258 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Leverage wrote: ↑13/11/2022 18:43Upravo to. Možda nije najkvalitetniji ali je sigurno najvažniji._BataZiv_0809 wrote: ↑13/11/2022 18:11 Senad je daleko od najboljeg, ali je vazan i prijeko potreban.
Podsjetimo se samo činjenice da je prije četiri godine upravo kod Senada u studiju nastala tadašnja šestorka, a kasnija četvorka, trojka i osmorka. Danas je taj koncept jedina nada za ovo društvo.
Taj koncept da se sjedi i priča kao na sijelu danas je popularan u podcastima, ali u Senadovom podcastu sjede predsjednici stranaka i drugi visoki funkcioneri, a ne neki sporedni likovi.
Jasta je... evo odmah Svicarska postajemo
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83501
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#3259 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Plus ovo raskrinkavanje korupcijskih afera mu je vrhunac karijere.Leverage wrote: ↑13/11/2022 18:43Upravo to. Možda nije najkvalitetniji ali je sigurno najvažniji._BataZiv_0809 wrote: ↑13/11/2022 18:11 Senad je daleko od najboljeg, ali je vazan i prijeko potreban.
Podsjetimo se samo činjenice da je prije četiri godine upravo kod Senada u studiju nastala tadašnja šestorka, a kasnija četvorka, trojka i osmorka. Danas je taj koncept jedina nada za ovo društvo.
Taj koncept da se sjedi i priča kao na sijelu danas je popularan u podcastima, ali u Senadovom podcastu sjede predsjednici stranaka i drugi visoki funkcioneri, a ne neki sporedni likovi.
- dale cooper
- Posts: 31379
- Joined: 03/04/2007 09:55
- Location: Twin Peaks/Red Room
#3260 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Senad kada bi malo znao ukrotiti ego manijakalne tendencije i malo fokusiranije i ozbiljnije pripremati emisije bi bio taman. 
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83501
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#3261 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Ko Senada nije upoznao, taj ne zna sta znaci biti bahat i narcisoidan. I to se vidi u emisijama cim mu malo gost povuce zivac.
- tramvajtrojka
- Posts: 17056
- Joined: 27/04/2021 22:52
#3262 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
bosanska televizijska verzija Joe Roganadale cooper wrote: ↑13/11/2022 19:03 Senad kada bi malo znao ukrotiti ego manijakalne tendencije i malo fokusiranije i ozbiljnije pripremati emisije bi bio taman.![]()
-
Ambula
- Posts: 378
- Joined: 20/11/2020 14:41
#3263 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Senad je strasno iritantan, napadan, neprofesionalan, izbezumljen, spor, nepripremljen. Svako pored njega moze ispasti kao zrtva_BataZiv_0809 wrote: ↑13/11/2022 19:10 Ko Senada nije upoznao, taj ne zna sta znaci biti bahat i narcisoidan. I to se vidi u emisijama cim mu malo gost povuce zivac.
- dembele
- Posts: 4214
- Joined: 19/06/2014 09:15
#3264 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Ali onaj intervju sa Aleksandrom Vučićem koji je tako spektakularno najavljivao je bilo nešto najjadnije što sam pogledao.
-
ACG
- Posts: 506
- Joined: 20/12/2021 23:32
#3265 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Reci da se šališNebozemlja wrote: ↑13/11/2022 18:13Manje-više bilo ko sa N1 radi bolji i profesionalniji posao od Senada koji živi od stare slave.
Profesionalno i n1 ne mogu u istu rečenicu.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83501
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
-
Nebozemlja
- Posts: 846
- Joined: 04/10/2020 17:20
#3267 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Za Face su CNNACG wrote: ↑13/11/2022 19:53Reci da se šališNebozemlja wrote: ↑13/11/2022 18:13
Manje-više bilo ko sa N1 radi bolji i profesionalniji posao od Senada koji živi od stare slave.![]()
![]()
Profesionalno i n1 ne mogu u istu rečenicu.
- Ricken
- Posts: 6053
- Joined: 03/05/2011 23:00
- Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
- Contact:
#3268 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Mislio sam da je tvoj komentar hirurški precizna i tačna opservacija, a na bazi isječka zadnjih par minuta sa društvenih mreža, dok nisam pogledao snimak cijelog intervjua.Blek Stena wrote: ↑13/11/2022 15:14 Pozoves ga u emisiju kao najmladjeg gradonacalnika drugog najveceg grada u BIH i onda kad te izbije iz cipela pocnes da mu se obracas sa sine, sa neke visine i podrugljivo.Hvalis se da si legalista a odbijas da izgovoris ime entiteta koji je sastavni dio ustava zemlje koju navodno volis.
Kao legalista pravis besmislenu paralelu sa republikom Kosovo koja nije clanica UN i koju zemlja koju navodno volis formalno ne priznaje.
Gdje je tu legalizam pitam se. Bacas neboluze kako ne priznajes narode kao kategoriju vec samo kao neke gradjane, kao da ti narodi istovremeno ne cine gradanje ove drzave, itd itd. Tako to biva kad upadnes u nacionalisticki glib i kad mrznja nadvlada razum i logiku.
![]()
Prije svega nisam siguran da novinar poziva političare opozicionih stranaka iz RSa, jer osim BNa, u RS u nemaju pristup medijima. Tako da je vrlo upitno ko je tu koga pozivao. Ali ne bitno, to samo pokazuje nivo slobode koji postoji u RS-u.
Mislio sam da je novinar, na sebi svojstven način nešto isforsirao, a u stvari cijela priča je isforsirana od strane mladog gradonačelnika.
RS je entitet u BiH, koji dijelu svojih građana ne dopušta naziv vlastitog jezika i njegovo učenje u školama.
RS je entitet u kojem su Bošnjaci i danas građani drugog reda, negira ima se nacionalnost, i svode se na religijsku skupinu.
RS je entitet koji ništa nije uradio na procesiranju zločina i suočavanju zločina nad njegovim građanima počinjenim od stane tadašnje Vojske RSa.
RS je entitet u kojem nosioci vlasti nepoštuju presude međunarodnih sudova.
RS je simbol politike etničkog čiščenja, a vlasti protagonisti raseljavanja ljudi sa njihovih ognjišta.
Mladi gradonačelnik, koji je rođen 1993. godine, mora da shvati da nije isto imati percepciju o ratu iz priča i preživjeti neke stvari, direktno se u aktuelnom trenutku suočiti sa vlastitim gubicima u porodici.
To nisu pitanja ili insistiranja na kojima se gradi normalna politička klima. To, na kraju nisu niti ljudska pitanja. To su nažalost stvari koje generiraju traume.
RS je po ustavu entitet konstitutivnih naroda, a u svom imenu reflektuje samo jedan narod. Nije pitanje da li RS postoji, nego da li je ime ustavno. Ima u Srbiji političara koji taj entitet nazivaju Sjeverna Bosna i Hercegovina, niko u "političkom Sarajevu" to nikad nije uradio. Niko se u "političkom Sarajevu" nikad nije svetio. Ali problem su skraćenice. Zanimljiv nivo bezobrazluka. I da odgovorim na tvoje i Draškovo pitanje, upotreba skraćenica nije zabranjena u BiH ,pa samim tim u tome nema ništa nelegalno. Korupcija, ubistva, zloupotreba položaja, su i dalje krivična dijela, i duboko vjerujem da više štete građanima RS-a, od upotrebe skraćenica. Živio!
- Blek Stena
- Posts: 4077
- Joined: 13/09/2012 11:05
-
zippoo87
- Posts: 19661
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#3270 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Ja mu to najvise i zamjerim,sto nije profesionalac.Ambula wrote: ↑13/11/2022 19:22Senad je strasno iritantan, napadan, neprofesionalan, izbezumljen, spor, nepripremljen. Svako pored njega moze ispasti kao zrtva_BataZiv_0809 wrote: ↑13/11/2022 19:10 Ko Senada nije upoznao, taj ne zna sta znaci biti bahat i narcisoidan. I to se vidi u emisijama cim mu malo gost povuce zivac.![]()
Ne priprema se za emisije i misli da moze uvijek sve kontrolisati a onda u svakoj emisiji vidimo da ne moze izaci na kraj ni sa kim...jer da je pripremljen,pa da izvuce kakve socne detalje o gostu pa ako ovaj krene da se busa,da ga tu ustopa...on se pogubi i nema odgovora ni protupitanje.
Ovakve debatne emisije se rade puno ozbiljnije i profesionalnije i pripremljenije od ovog sto Senad radi.
-
laik1981
- Posts: 14854
- Joined: 05/12/2012 13:04
#3271 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Nisu ovo debatne emisije vec intervjui.. Senadov problem i jeste sto cesto odluta od uloge voditelja i uvuce se u debatu..
-
asker
- Posts: 3019
- Joined: 10/09/2004 18:08
- Location: BiH
#3272 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Senad je postao sam sebi svrha, tuga.
Eno i Kesic ga pomenu u svojoj emisiji, aludirajuci na alkohol, nesto sto svi vidimo a forumski branioci kazu ma umoran je, od duge emisije

Eno i Kesic ga pomenu u svojoj emisiji, aludirajuci na alkohol, nesto sto svi vidimo a forumski branioci kazu ma umoran je, od duge emisije
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#3273 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
ah. ima ovdje par forumasha .. slika Senada.. 
- tramvajtrojka
- Posts: 17056
- Joined: 27/04/2021 22:52
#3274 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
i kesic je postao karikatura samog sebe solakov megafon bas to ispadne jadno kad mora praviti klip o standu mtsa ispred SBB poslovnice
zlatni dani kesica su davno prosli ni sjena onog nekadašnjeg otkako mu je gazda potpisao ugovor sa mitrovicem odmah je spao broj klipova kako ismijava Pink
Last edited by tramvajtrojka on 13/11/2022 23:31, edited 1 time in total.
-
Spit_fire
- Posts: 3325
- Joined: 27/07/2022 00:06
#3275 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Jes samo sto kesic je vise TLN nego ozbilja a senad glumi CNNtramvajtrojka wrote: ↑13/11/2022 23:29i kesic je postao karikatura samog sebe solakov megafon bas to ispadne jadno kad mora praviti klip o standu mtsa ispred SBB poslovnice![]()
![]()
zlatni dani kesica su davno prosli ni sjena onog nekadašnjeg otkako mu je gazda potpisao ugovor sa mitrovicem odmah je spao broj klipova kako ismijava Pink![]()
![]()
