FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
User avatar
skupljac_zeljeza
Posts: 10267
Joined: 12/10/2014 01:12

#3251 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by skupljac_zeljeza »

I Diana Cvijić, člana Draškovog Tima za reviziju grada Banjaluke protiv Draška.
U decembru 2021.godine dolazi do evidentne promjene u Draškovoj politici. Ne spominje se drvo, bato i seka, a sve su češća koketiranja sa režimom. Važno je napomenuti da se ovaj zaokret dešava istovremeno kada se pojavio famozni porno snimak. Kada je bilo izvjesno da neće biti kandidat za predsjednika, a borio se do zadnjeg trenutka, Draško je svu energiju usmjerio da ljude iz svog kabineta „instalira“ u NSRS.
Lista za izbornu jedinicu 3 napravljena je mimo statuta PDPa, a na listi u prvih 5 kandidata, čak 3 nisu bila članovi partije. Veliki broj ljudi koji su se prijavili nije ni pozvan na razgovor, a kamoli da su stavljeni na listu. Preuzete su sve mjere da ljudi koje Draško ne može kontrolisati ne uđu u NSRS.

https://nebojsavukanovic.info/iz-prve-r ... vukovicem/
Nebozemlja
Posts: 846
Joined: 04/10/2020 17:20

#3252 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Nebozemlja »

PM72 wrote: 13/11/2022 18:12 Koji je bolji i sposobniji novinar? Mato? Emerik Gudelj?
Manje-više bilo ko sa N1 radi bolji i profesionalniji posao od Senada koji živi od stare slave.
PM72
Posts: 19933
Joined: 30/04/2012 16:54

#3253 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by PM72 »

Ma nijedan mu pero ne može odbit nego čačko gdje ne treba i sad je din-dušman
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83502
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#3254 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by _BataZiv_0809 »

Jedino njegov ucenik Amir Zukic.

Dobra je i Emela, ni ona ne stedi politicke gmazove.
laik1981
Posts: 14854
Joined: 05/12/2012 13:04

#3255 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by laik1981 »

_BataZiv_0809 wrote: 13/11/2022 18:16 Jedino njegov ucenik Amir Zukic.

Dobra je i Emela, ni ona ne stedi politicke gmazove.
Emela je ok, ali cesto ima problem da razumije ono sto joj gosti pokusavaju reci.. I previse se trudi da se drzi pripremljenog scenarija i pitanja.. Slaba je kad treba improvizirati.. Amir je odlican.. Senadov najveci problem je njegov ego, zelja da uvijek bude u centru paznje i cesto potcjenjivanje sagovornika.. U zivim intervjuima to mu cesto pravi probleme.. U zadnje vrijeme i precesto.. Slazem da je i kao takav veoma potreban.. Jedan od rijetkih koji su maksimalno neovisni..
User avatar
Ommadawn
Posts: 8370
Joined: 20/02/2014 21:15
Location: ...uvijek na pogresnom mjestu u pravo vrijeme!

#3256 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Ommadawn »

Nebozemlja wrote: 13/11/2022 18:13
PM72 wrote: 13/11/2022 18:12 Koji je bolji i sposobniji novinar? Mato? Emerik Gudelj?
Manje-više bilo ko sa N1 radi bolji i profesionalniji posao od Senada koji živi od stare slave.
Eh upravo to.

Senad je davno ispuhao k’o guma od Ponyja.
User avatar
Leverage
Posts: 9637
Joined: 27/05/2018 16:32

#3257 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Leverage »

_BataZiv_0809 wrote: 13/11/2022 18:11 Senad je daleko od najboljeg, ali je vazan i prijeko potreban.
Upravo to. Možda nije najkvalitetniji ali je sigurno najvažniji.

Podsjetimo se samo činjenice da je prije četiri godine upravo kod Senada u studiju nastala tadašnja šestorka, a kasnija četvorka, trojka i osmorka. Danas je taj koncept jedina nada za ovo društvo.

Taj koncept da se sjedi i priča kao na sijelu danas je popularan u podcastima, ali u Senadovom podcastu sjede predsjednici stranaka i drugi visoki funkcioneri, a ne neki sporedni likovi.
pinkman
Posts: 3090
Joined: 07/09/2013 18:57

#3258 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by pinkman »

Leverage wrote: 13/11/2022 18:43
_BataZiv_0809 wrote: 13/11/2022 18:11 Senad je daleko od najboljeg, ali je vazan i prijeko potreban.
Upravo to. Možda nije najkvalitetniji ali je sigurno najvažniji.

Podsjetimo se samo činjenice da je prije četiri godine upravo kod Senada u studiju nastala tadašnja šestorka, a kasnija četvorka, trojka i osmorka. Danas je taj koncept jedina nada za ovo društvo.

Taj koncept da se sjedi i priča kao na sijelu danas je popularan u podcastima, ali u Senadovom podcastu sjede predsjednici stranaka i drugi visoki funkcioneri, a ne neki sporedni likovi.

Jasta je... evo odmah Svicarska postajemo :D
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83502
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#3259 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by _BataZiv_0809 »

Leverage wrote: 13/11/2022 18:43
_BataZiv_0809 wrote: 13/11/2022 18:11 Senad je daleko od najboljeg, ali je vazan i prijeko potreban.
Upravo to. Možda nije najkvalitetniji ali je sigurno najvažniji.

Podsjetimo se samo činjenice da je prije četiri godine upravo kod Senada u studiju nastala tadašnja šestorka, a kasnija četvorka, trojka i osmorka. Danas je taj koncept jedina nada za ovo društvo.

Taj koncept da se sjedi i priča kao na sijelu danas je popularan u podcastima, ali u Senadovom podcastu sjede predsjednici stranaka i drugi visoki funkcioneri, a ne neki sporedni likovi.
Plus ovo raskrinkavanje korupcijskih afera mu je vrhunac karijere.
User avatar
dale cooper
Posts: 31379
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#3260 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by dale cooper »

Senad kada bi malo znao ukrotiti ego manijakalne tendencije i malo fokusiranije i ozbiljnije pripremati emisije bi bio taman. :D
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83502
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#3261 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by _BataZiv_0809 »

Ko Senada nije upoznao, taj ne zna sta znaci biti bahat i narcisoidan. I to se vidi u emisijama cim mu malo gost povuce zivac.
User avatar
tramvajtrojka
Posts: 17056
Joined: 27/04/2021 22:52

#3262 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by tramvajtrojka »

dale cooper wrote: 13/11/2022 19:03 Senad kada bi malo znao ukrotiti ego manijakalne tendencije i malo fokusiranije i ozbiljnije pripremati emisije bi bio taman. :D
bosanska televizijska verzija Joe Rogana :mrgreen: :mrgreen:
Ambula
Posts: 378
Joined: 20/11/2020 14:41

#3263 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Ambula »

_BataZiv_0809 wrote: 13/11/2022 19:10 Ko Senada nije upoznao, taj ne zna sta znaci biti bahat i narcisoidan. I to se vidi u emisijama cim mu malo gost povuce zivac.
Senad je strasno iritantan, napadan, neprofesionalan, izbezumljen, spor, nepripremljen. Svako pored njega moze ispasti kao zrtva :lol:
User avatar
dembele
Posts: 4214
Joined: 19/06/2014 09:15

#3264 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by dembele »

Ali onaj intervju sa Aleksandrom Vučićem koji je tako spektakularno najavljivao je bilo nešto najjadnije što sam pogledao.
ACG
Posts: 506
Joined: 20/12/2021 23:32

#3265 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by ACG »

Nebozemlja wrote: 13/11/2022 18:13
PM72 wrote: 13/11/2022 18:12 Koji je bolji i sposobniji novinar? Mato? Emerik Gudelj?
Manje-više bilo ko sa N1 radi bolji i profesionalniji posao od Senada koji živi od stare slave.
Reci da se šališ :lol: :lol:

Profesionalno i n1 ne mogu u istu rečenicu.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83502
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#3266 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by _BataZiv_0809 »

dembele wrote: 13/11/2022 19:39 Ali onaj intervju sa Aleksandrom Vučićem koji je tako spektakularno najavljivao je bilo nešto najjadnije što sam pogledao.
I sa Dodikom je bila patnja
Nebozemlja
Posts: 846
Joined: 04/10/2020 17:20

#3267 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Nebozemlja »

ACG wrote: 13/11/2022 19:53
Nebozemlja wrote: 13/11/2022 18:13

Manje-više bilo ko sa N1 radi bolji i profesionalniji posao od Senada koji živi od stare slave.
Reci da se šališ :lol: :lol:

Profesionalno i n1 ne mogu u istu rečenicu.
Za Face su CNN ;-)
User avatar
Ricken
Posts: 6053
Joined: 03/05/2011 23:00
Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
Contact:

#3268 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Ricken »

Blek Stena wrote: 13/11/2022 15:14 Pozoves ga u emisiju kao najmladjeg gradonacalnika drugog najveceg grada u BIH i onda kad te izbije iz cipela pocnes da mu se obracas sa sine, sa neke visine i podrugljivo. :oops: Hvalis se da si legalista a odbijas da izgovoris ime entiteta koji je sastavni dio ustava zemlje koju navodno volis. :? Kao legalista pravis besmislenu paralelu sa republikom Kosovo koja nije clanica UN i koju zemlja koju navodno volis formalno ne priznaje. :? Gdje je tu legalizam pitam se. Bacas neboluze kako ne priznajes narode kao kategoriju vec samo kao neke gradjane, kao da ti narodi istovremeno ne cine gradanje ove drzave, itd itd. Tako to biva kad upadnes u nacionalisticki glib i kad mrznja nadvlada razum i logiku.

:run:
Mislio sam da je tvoj komentar hirurški precizna i tačna opservacija, a na bazi isječka zadnjih par minuta sa društvenih mreža, dok nisam pogledao snimak cijelog intervjua.

Prije svega nisam siguran da novinar poziva političare opozicionih stranaka iz RSa, jer osim BNa, u RS u nemaju pristup medijima. Tako da je vrlo upitno ko je tu koga pozivao. Ali ne bitno, to samo pokazuje nivo slobode koji postoji u RS-u.

Mislio sam da je novinar, na sebi svojstven način nešto isforsirao, a u stvari cijela priča je isforsirana od strane mladog gradonačelnika.
RS je entitet u BiH, koji dijelu svojih građana ne dopušta naziv vlastitog jezika i njegovo učenje u školama.
RS je entitet u kojem su Bošnjaci i danas građani drugog reda, negira ima se nacionalnost, i svode se na religijsku skupinu.
RS je entitet koji ništa nije uradio na procesiranju zločina i suočavanju zločina nad njegovim građanima počinjenim od stane tadašnje Vojske RSa.
RS je entitet u kojem nosioci vlasti nepoštuju presude međunarodnih sudova.
RS je simbol politike etničkog čiščenja, a vlasti protagonisti raseljavanja ljudi sa njihovih ognjišta.

Mladi gradonačelnik, koji je rođen 1993. godine, mora da shvati da nije isto imati percepciju o ratu iz priča i preživjeti neke stvari, direktno se u aktuelnom trenutku suočiti sa vlastitim gubicima u porodici.

To nisu pitanja ili insistiranja na kojima se gradi normalna politička klima. To, na kraju nisu niti ljudska pitanja. To su nažalost stvari koje generiraju traume.

RS je po ustavu entitet konstitutivnih naroda, a u svom imenu reflektuje samo jedan narod. Nije pitanje da li RS postoji, nego da li je ime ustavno. Ima u Srbiji političara koji taj entitet nazivaju Sjeverna Bosna i Hercegovina, niko u "političkom Sarajevu" to nikad nije uradio. Niko se u "političkom Sarajevu" nikad nije svetio. Ali problem su skraćenice. Zanimljiv nivo bezobrazluka. I da odgovorim na tvoje i Draškovo pitanje, upotreba skraćenica nije zabranjena u BiH ,pa samim tim u tome nema ništa nelegalno. Korupcija, ubistva, zloupotreba položaja, su i dalje krivična dijela, i duboko vjerujem da više štete građanima RS-a, od upotrebe skraćenica. Živio!
User avatar
Blek Stena
Posts: 4077
Joined: 13/09/2012 11:05

#3269 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Blek Stena »

:-) :zzzz:
zippoo87
Posts: 19661
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#3270 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by zippoo87 »

Ambula wrote: 13/11/2022 19:22
_BataZiv_0809 wrote: 13/11/2022 19:10 Ko Senada nije upoznao, taj ne zna sta znaci biti bahat i narcisoidan. I to se vidi u emisijama cim mu malo gost povuce zivac.
Senad je strasno iritantan, napadan, neprofesionalan, izbezumljen, spor, nepripremljen. Svako pored njega moze ispasti kao zrtva :lol:
Ja mu to najvise i zamjerim,sto nije profesionalac.
Ne priprema se za emisije i misli da moze uvijek sve kontrolisati a onda u svakoj emisiji vidimo da ne moze izaci na kraj ni sa kim...jer da je pripremljen,pa da izvuce kakve socne detalje o gostu pa ako ovaj krene da se busa,da ga tu ustopa...on se pogubi i nema odgovora ni protupitanje.

Ovakve debatne emisije se rade puno ozbiljnije i profesionalnije i pripremljenije od ovog sto Senad radi.
laik1981
Posts: 14854
Joined: 05/12/2012 13:04

#3271 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by laik1981 »

Nisu ovo debatne emisije vec intervjui.. Senadov problem i jeste sto cesto odluta od uloge voditelja i uvuce se u debatu..
asker
Posts: 3019
Joined: 10/09/2004 18:08
Location: BiH

#3272 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by asker »

Senad je postao sam sebi svrha, tuga.
Eno i Kesic ga pomenu u svojoj emisiji, aludirajuci na alkohol, nesto sto svi vidimo a forumski branioci kazu ma umoran je, od duge emisije :lol:

:bih:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#3273 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by moonca »

ah. ima ovdje par forumasha .. slika Senada.. 🤭
User avatar
tramvajtrojka
Posts: 17056
Joined: 27/04/2021 22:52

#3274 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by tramvajtrojka »

asker wrote: 13/11/2022 23:06 Senad je postao sam sebi svrha, tuga.
Eno i Kesic ga pomenu u svojoj emisiji, aludirajuci na alkohol, nesto sto svi vidimo a forumski branioci kazu ma umoran je, od duge emisije :lol:

A Drasko, nabijem ti strica na kurac!

:bih:
i kesic je postao karikatura samog sebe solakov megafon bas to ispadne jadno kad mora praviti klip o standu mtsa ispred SBB poslovnice :lol: :lol: :lol:

zlatni dani kesica su davno prosli ni sjena onog nekadašnjeg otkako mu je gazda potpisao ugovor sa mitrovicem odmah je spao broj klipova kako ismijava Pink :zjev: :skoljka:
Last edited by tramvajtrojka on 13/11/2022 23:31, edited 1 time in total.
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#3275 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Spit_fire »

tramvajtrojka wrote: 13/11/2022 23:29
asker wrote: 13/11/2022 23:06 Senad je postao sam sebi svrha, tuga.
Eno i Kesic ga pomenu u svojoj emisiji, aludirajuci na alkohol, nesto sto svi vidimo a forumski branioci kazu ma umoran je, od duge emisije :lol:

A Drasko, nabijem ti strica na kurac!

:bih:
i kesic je postao karikatura samog sebe solakov megafon bas to ispadne jadno kad mora praviti klip o standu mtsa ispred SBB poslovnice :lol: :lol: :lol:

zlatni dani kesica su davno prosli ni sjena onog nekadašnjeg otkako mu je gazda potpisao ugovor sa mitrovicem odmah je spao broj klipova kako ismijava Pink :zjev: :skoljka:
Jes samo sto kesic je vise TLN nego ozbilja a senad glumi CNN
Locked