A zasto mislis da je bitmo od kojih para sw dug platio, bitno je da se igraci registruju i klub krene opet uzlaznom i zdravom putanjom.gold'n'brown wrote: ↑24/08/2021 18:49 Nije toliko ni bitno hoce li se sve zavrsiti do petka, ako su pare uplacene zavrsit ce se do kraja reprezentativne pauze. Pitanje je samo da li je dug izmiren i od kojih para?
Sa kim, na koji nacin, to nije bitno.
