Pa ne pitam te ja todrugi profil wrote:vas dvije sejtanuse, jos je ramazan, kakve su vam to primisli...![]()
Da ti kazem posteno, pijan radit one stvari nije vala nikakav ceif jer nestanu te erogene zone pa si SAV ko drvo. Sto je zeni dobro, a tebi naporno i na kraju zaspes pod satorom![]()
A veseo budem i slabo me ko onda moze naljutiti. Samo jednom sam se potukao i to kad me je frajer vec prvi dva puta udario.
Samo se zahebo jer sam bio toliko anesteziran da sam ga zgazio.... doduse ni ja nisam mogao tvrdu hranu jest dvije hefte.
I nevjerovatno je reci da se to desilo u kaficu u komsiluku i to za jednu NG oko 3 ujutro i da ja veze nemam ko je to bio ni dan danas.
A komsiluk.
Ja sam Bogami mislila jel budes veseo,pjevas joj,budaleses i to.
Ja u fameliji nemam takve 'fine' raje koja popije,a da ti bude zabavno sa njima,sve neki teski pijanci koje taxi vraca iz kafana.
