Aj ti ne lupetaj i neizmišljaj svega ti , kad je iko ikad nekome nametao da jede svinjetinu i gurao mu tanjir pod nos??Dr_dre wrote:Hay ba ne palamudi i ne izmisljaj.Lupio bi je tanjirom zato sto bi mi nametala nesto sto necu i ne zelim a ne zato sto ona jede krmetinu ili zato sto pije alkohol.E vidiš ja tebe nikad u kuću ne bi primio jer kad neko misli o nekim ljudima koji jedu svinjetinu da su nečisti i samim time manje vredni jer su grešni zbog toga , onda je jasno koja boleština stoji iza tih pravila.
Zaboli me ba i za tobom i tvojom kucom.
Ti si sad iskonstruirao priču da neko nekoga tera da jede krmetine i da mu gura pod nos tanjir samo da bi imao razlog da si eto ugrožen od zlih krmožderaca i nevernika.
