OLX.BA - sve o tome

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83402
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#3026 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by _BataZiv_0809 »

Truba wrote: 19/01/2023 15:45:pipi: biće
Kazu sad je stvarno prodata
probook
Posts: 5042
Joined: 13/10/2013 22:38

#3027 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by probook »

_BataZiv_0809 wrote: 19/01/2023 17:37
Truba wrote: 19/01/2023 15:45:pipi: biće
Kazu sad je stvarno prodata
Valjda svecano naprave IOS aplikaciju kako treba? Ono je bruka sto sada imaju!
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83402
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#3028 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by _BataZiv_0809 »

probook wrote: 19/01/2023 18:07
_BataZiv_0809 wrote: 19/01/2023 17:37

Kazu sad je stvarno prodata
Valjda svecano naprave IOS aplikaciju kako treba? Ono je bruka sto sada imaju!
Ko? Hidrogradnja? Tesko bgmi :D
User avatar
klixoris
Posts: 6396
Joined: 07/11/2012 09:36
Location: u zavoju....na koljenu

#3029 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by klixoris »

Bio je prije PIK-a - market(ba) A prije njega novine Super oglasi…. A vi nasli brojati kada se ko registrovao na PIK. uh sto sam ostario :)
zippoo87
Posts: 19657
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#3030 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by zippoo87 »

Ja sam isto imao account prije 2010.,znam sigurno ali ne koristim taj ,jer sam zaboravio login podatke...jer kada se to pojavilo,bilo je nepopularno.
Ovaj sada account koristim od "Datum registracije 29.05.2010" i ID je 90000 i nesto...dakle nisam ni blizu sa pocetka sa ovim accountom :D
Ali eto opet sada ce 13 godina aktivnosti ,nije malo :D
User avatar
mirota
Posts: 4673
Joined: 11/01/2018 11:42

#3031 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by mirota »

14 god na piku...zadovoljan, veteran :thumbup: :bih:
User avatar
n+1
Posts: 7012
Joined: 23/02/2022 09:38
Location: https://shorturl.at/bkpqD

#3032 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by n+1 »

Gdje je bilo nepopularno, eto @Day se regao prvog aprila i bio među prvim userima. Ja se regao svega tri dana poslije, a između se registrovalo nekoliko hiljada ljudi.
zippoo87
Posts: 19657
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#3033 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by zippoo87 »

Uprati sada ID korisnika koji je regostrovan u decembru 2022.

Image

Ispade da ima vise korisnika OLXa nego stanovnika u BiH :lol:
Mozete samo misliti koliko tu ima desetoduplih accounta i cega sve ne
Last edited by zippoo87 on 19/01/2023 22:28, edited 1 time in total.
epik
Posts: 2020
Joined: 10/05/2011 14:15

#3034 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by epik »

Nadam se da ce napraviti i opciju da se moze ostaviti recenzija na neke proizvoda koji se prodaju... Kao sto su telefoni, muzicki instrumenti,..
Mehemed
Posts: 6192
Joined: 20/11/2012 22:32
Location: Visoko
Vozim: automobil

#3035 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Mehemed »

probook wrote: 19/01/2023 18:07 Valjda svecano naprave IOS aplikaciju kako treba? Ono je bruka sto sada imaju!
I Android app je smeće, godinama izbacuje greške "greška na serveru" i "nema internet konekcije", a sa serverima sve uredu i sa internetom, uđeš preko pretraživača sve normalno radi, i tako je godinama, ne od prije 2-3 dana već godinama i nikada nisu riješili, katastrofa.

BTW. pojavio se novi oglasnik lista.ba, ne znam da li će išta moći protiv ovih buggera.

Prvi account mi je bio iz 11.2009. ID blizu 50000 i napravio drugi zbog username-a i njeg koristim od 01.2011. sa ID-om blizu 164k.
User avatar
Truba
Posts: 93798
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#3036 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Truba »

zippoo87 wrote: 19/01/2023 21:25 Uprati sada ID korisnika koji je regostrovan u decembru 2022.

Image

Ispade da ima vise korisnika OLXa nego stanovnika u BiH :lol:
Mozete samo misliti koliko tu ima desetoduplih accounta i cega sve ne
ima ljudi diljem svijeta...meni se iz australije i amerike javljaju kad čuju da je za knjigu vrijednosti 10 maraka postarina ihihihihih
ili iz čakovca slanje 25 stripova 260 marki :lol: dhl
ne mogu vjerovati ljudi

ja sam ko student bez problema slao za australiju njemačku ameriku stripove pisma i posiljke eto koliko je bilo jeftino
sad ne smijem razmisljati o tome
engineer123
Posts: 26
Joined: 29/07/2020 23:34

#3037 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by engineer123 »

_BataZiv_0809 wrote: 19/01/2023 17:37
Truba wrote: 19/01/2023 15:45:pipi: biće
Kazu sad je stvarno prodata
Je li stvarno? Kad ce pare? :izet:
User avatar
Quaresma
Posts: 7932
Joined: 19/07/2010 16:37

#3038 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Quaresma »

i sta bi sa onim odbrojavanjem? napisali da je krenulo a nigdje nicega?
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83402
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#3039 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by _BataZiv_0809 »

Truba wrote: 20/01/2023 10:16 ja sam ko student bez problema slao za australiju njemačku ameriku stripove pisma i posiljke eto koliko je bilo jeftino
sad ne smijem razmisljati o tome
Koliko treba da stignu do Australije
User avatar
DaysleepeR
Posts: 21044
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#3040 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by DaysleepeR »

pa dobro OLX je međunarodna marka, logično da ima korisnika iz raznih zemalja

a bio sam ja i na market.ba prije PIK-a, ali je stvarno brzo zamro pojavom istog
User avatar
Truba
Posts: 93798
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#3041 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Truba »

_BataZiv_0809 wrote: 20/01/2023 12:53
Truba wrote: 20/01/2023 10:16 ja sam ko student bez problema slao za australiju njemačku ameriku stripove pisma i posiljke eto koliko je bilo jeftino
sad ne smijem razmisljati o tome
Koliko treba da stignu do Australije
vjeruj mi tada ni 5 dana...to je bilo 2003
nista avion nista brzo

dobro se sjecam Cikove avanture 10 eura postarina 6 maraka PREPORUCENA
tap3ah75
Posts: 7593
Joined: 07/09/2009 14:14

#3042 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by tap3ah75 »

@Truba
Imaš li slučajno knjiga od dr Bruce Fogle?
To su neke o životinjama
User avatar
Truba
Posts: 93798
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#3043 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Truba »

nemam
imam 100njak oglasa to je sve od mog viška :D što pročitam i neću više ili mi se ne sviđa

za razliku od profića s 10 000 oglasa :D
tap3ah75
Posts: 7593
Joined: 07/09/2009 14:14

#3044 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by tap3ah75 »

Ima jedan oglas sa knjigom

Pitam ima li knjigu?
- ima
Moze li šta jeftinije
- ne moze
OK naručio bih ... možete li mi samo uslikati da vidim stanje knjige.
- može, sutra ujutro.

I onda nakon dva dana mi javi da nema knjigu.
User avatar
Optimus09
Posts: 3717
Joined: 27/11/2017 06:48
Location: Berlin

#3045 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Optimus09 »

Neko platio vise :mrgreen:
zippoo87
Posts: 19657
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#3046 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by zippoo87 »

Ma to ciganisanje kod ljudi je stvarno cirkus...za par KM nece da popusti.
Ja sada spustio cijenu 10 KM na robu od 100 KM...nisam rijeci rekao kada me pitao moze li nize.Naravno kupac odmah dosao i pazario.

Prije 3 dana,na robu od 400 KM,spustam 20 KM za gorivo,nece da spusti a kupujem mu vise stvari.
Ne zna svako prodavati jbga.

Jucer jedan iz Tuzle...ima robe 10 komada,na oglasu nema nista sta prodaje...uslikao po jednu sliku displaya i to objavio.
Javim mu se,kauem da mi napise koje wve modele prodaje,da vidim specifikacije ,kaze uh je li to moram sve uslikati? 😁
Nekako mi uslika sve modele,pitam cijenu za sve,bubno lik 100% preko trzisne cijene...kazem mu da ne vrijedi toliko,kaze nisi ti kupac 😁
Dva dana se s anjom natezao da saznam sta uopste prodaje.
Eno oglas aktivan,ne zna nepismena budala ni prodati ili mu je neko suknuo robu duplo skuplje pa on kadnik jos nadodo na cijenu,misleci da moze toliko dobiti...djeluje mi potpuno tehnicki nepismen u komunikaciji.
User avatar
mirota
Posts: 4673
Joined: 11/01/2018 11:42

#3047 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by mirota »

puno je nepismenih, a jos vise funkcionalno nepismenih :skoljka: :run:
User avatar
Snake Eyes
Posts: 5190
Joined: 12/04/2013 14:02

#3048 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Snake Eyes »

Sreća pa ne prodajem mobitele na OLX-u.
User avatar
mirota
Posts: 4673
Joined: 11/01/2018 11:42

#3049 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by mirota »

:izet: :D :D
User avatar
Arslan_11
Posts: 6436
Joined: 13/05/2011 21:17

#3050 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Arslan_11 »

Dal raja kupuje olx profile. Imam 14 godina star profil sa 600 pozitivnih dojmova 😁
Post Reply