Kazu sad je stvarno prodata
OLX.BA - sve o tome
Moderator: anex
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83412
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
-
probook
- Posts: 5042
- Joined: 13/10/2013 22:38
#3027 Re: OLX.BA - sve o tome
Valjda svecano naprave IOS aplikaciju kako treba? Ono je bruka sto sada imaju!
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83412
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#3028 Re: OLX.BA - sve o tome
- klixoris
- Posts: 6396
- Joined: 07/11/2012 09:36
- Location: u zavoju....na koljenu
#3029 Re: OLX.BA - sve o tome
Bio je prije PIK-a - market(ba) A prije njega novine Super oglasi…. A vi nasli brojati kada se ko registrovao na PIK. uh sto sam ostario 
-
zippoo87
- Posts: 19657
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#3030 Re: OLX.BA - sve o tome
Ja sam isto imao account prije 2010.,znam sigurno ali ne koristim taj ,jer sam zaboravio login podatke...jer kada se to pojavilo,bilo je nepopularno.
Ovaj sada account koristim od "Datum registracije 29.05.2010" i ID je 90000 i nesto...dakle nisam ni blizu sa pocetka sa ovim accountom
Ali eto opet sada ce 13 godina aktivnosti ,nije malo
Ovaj sada account koristim od "Datum registracije 29.05.2010" i ID je 90000 i nesto...dakle nisam ni blizu sa pocetka sa ovim accountom
Ali eto opet sada ce 13 godina aktivnosti ,nije malo
- mirota
- Posts: 4673
- Joined: 11/01/2018 11:42
#3031 Re: OLX.BA - sve o tome
14 god na piku...zadovoljan, veteran

- n+1
- Posts: 7012
- Joined: 23/02/2022 09:38
- Location: https://shorturl.at/bkpqD
#3032 Re: OLX.BA - sve o tome
Gdje je bilo nepopularno, eto @Day se regao prvog aprila i bio među prvim userima. Ja se regao svega tri dana poslije, a između se registrovalo nekoliko hiljada ljudi.
-
zippoo87
- Posts: 19657
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#3033 Re: OLX.BA - sve o tome
Uprati sada ID korisnika koji je regostrovan u decembru 2022.

Ispade da ima vise korisnika OLXa nego stanovnika u BiH
Mozete samo misliti koliko tu ima desetoduplih accounta i cega sve ne

Ispade da ima vise korisnika OLXa nego stanovnika u BiH
Mozete samo misliti koliko tu ima desetoduplih accounta i cega sve ne
Last edited by zippoo87 on 19/01/2023 22:28, edited 1 time in total.
-
epik
- Posts: 2020
- Joined: 10/05/2011 14:15
#3034 Re: OLX.BA - sve o tome
Nadam se da ce napraviti i opciju da se moze ostaviti recenzija na neke proizvoda koji se prodaju... Kao sto su telefoni, muzicki instrumenti,..
-
Mehemed
- Posts: 6192
- Joined: 20/11/2012 22:32
- Location: Visoko
- Vozim: automobil
#3035 Re: OLX.BA - sve o tome
I Android app je smeće, godinama izbacuje greške "greška na serveru" i "nema internet konekcije", a sa serverima sve uredu i sa internetom, uđeš preko pretraživača sve normalno radi, i tako je godinama, ne od prije 2-3 dana već godinama i nikada nisu riješili, katastrofa.
BTW. pojavio se novi oglasnik lista.ba, ne znam da li će išta moći protiv ovih buggera.
Prvi account mi je bio iz 11.2009. ID blizu 50000 i napravio drugi zbog username-a i njeg koristim od 01.2011. sa ID-om blizu 164k.
- Truba
- Posts: 93802
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#3036 Re: OLX.BA - sve o tome
ima ljudi diljem svijeta...meni se iz australije i amerike javljaju kad čuju da je za knjigu vrijednosti 10 maraka postarina ihihihihih
ili iz čakovca slanje 25 stripova 260 marki
ne mogu vjerovati ljudi
ja sam ko student bez problema slao za australiju njemačku ameriku stripove pisma i posiljke eto koliko je bilo jeftino
sad ne smijem razmisljati o tome
-
engineer123
- Posts: 26
- Joined: 29/07/2020 23:34
#3037 Re: OLX.BA - sve o tome
Je li stvarno? Kad ce pare?
- Quaresma
- Posts: 7932
- Joined: 19/07/2010 16:37
#3038 Re: OLX.BA - sve o tome
i sta bi sa onim odbrojavanjem? napisali da je krenulo a nigdje nicega?
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83412
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
- DaysleepeR
- Posts: 21044
- Joined: 29/05/2003 00:00
- Location: Rajvosa
#3040 Re: OLX.BA - sve o tome
pa dobro OLX je međunarodna marka, logično da ima korisnika iz raznih zemalja
a bio sam ja i na market.ba prije PIK-a, ali je stvarno brzo zamro pojavom istog
a bio sam ja i na market.ba prije PIK-a, ali je stvarno brzo zamro pojavom istog
- Truba
- Posts: 93802
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#3041 Re: OLX.BA - sve o tome
vjeruj mi tada ni 5 dana...to je bilo 2003
nista avion nista brzo
dobro se sjecam Cikove avanture 10 eura postarina 6 maraka PREPORUCENA
-
tap3ah75
- Posts: 7594
- Joined: 07/09/2009 14:14
#3042 Re: OLX.BA - sve o tome
@Truba
Imaš li slučajno knjiga od dr Bruce Fogle?
To su neke o životinjama
Imaš li slučajno knjiga od dr Bruce Fogle?
To su neke o životinjama
- Truba
- Posts: 93802
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#3043 Re: OLX.BA - sve o tome
nemam
imam 100njak oglasa to je sve od mog viška
što pročitam i neću više ili mi se ne sviđa
za razliku od profića s 10 000 oglasa
imam 100njak oglasa to je sve od mog viška
za razliku od profića s 10 000 oglasa
-
tap3ah75
- Posts: 7594
- Joined: 07/09/2009 14:14
#3044 Re: OLX.BA - sve o tome
Ima jedan oglas sa knjigom
Pitam ima li knjigu?
- ima
Moze li šta jeftinije
- ne moze
OK naručio bih ... možete li mi samo uslikati da vidim stanje knjige.
- može, sutra ujutro.
I onda nakon dva dana mi javi da nema knjigu.
Pitam ima li knjigu?
- ima
Moze li šta jeftinije
- ne moze
OK naručio bih ... možete li mi samo uslikati da vidim stanje knjige.
- može, sutra ujutro.
I onda nakon dva dana mi javi da nema knjigu.
- Optimus09
- Posts: 3717
- Joined: 27/11/2017 06:48
- Location: Berlin
#3045 Re: OLX.BA - sve o tome
Neko platio vise 
-
zippoo87
- Posts: 19657
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#3046 Re: OLX.BA - sve o tome
Ma to ciganisanje kod ljudi je stvarno cirkus...za par KM nece da popusti.
Ja sada spustio cijenu 10 KM na robu od 100 KM...nisam rijeci rekao kada me pitao moze li nize.Naravno kupac odmah dosao i pazario.
Prije 3 dana,na robu od 400 KM,spustam 20 KM za gorivo,nece da spusti a kupujem mu vise stvari.
Ne zna svako prodavati jbga.
Jucer jedan iz Tuzle...ima robe 10 komada,na oglasu nema nista sta prodaje...uslikao po jednu sliku displaya i to objavio.
Javim mu se,kauem da mi napise koje wve modele prodaje,da vidim specifikacije ,kaze uh je li to moram sve uslikati?
Nekako mi uslika sve modele,pitam cijenu za sve,bubno lik 100% preko trzisne cijene...kazem mu da ne vrijedi toliko,kaze nisi ti kupac
Dva dana se s anjom natezao da saznam sta uopste prodaje.
Eno oglas aktivan,ne zna nepismena budala ni prodati ili mu je neko suknuo robu duplo skuplje pa on kadnik jos nadodo na cijenu,misleci da moze toliko dobiti...djeluje mi potpuno tehnicki nepismen u komunikaciji.
Ja sada spustio cijenu 10 KM na robu od 100 KM...nisam rijeci rekao kada me pitao moze li nize.Naravno kupac odmah dosao i pazario.
Prije 3 dana,na robu od 400 KM,spustam 20 KM za gorivo,nece da spusti a kupujem mu vise stvari.
Ne zna svako prodavati jbga.
Jucer jedan iz Tuzle...ima robe 10 komada,na oglasu nema nista sta prodaje...uslikao po jednu sliku displaya i to objavio.
Javim mu se,kauem da mi napise koje wve modele prodaje,da vidim specifikacije ,kaze uh je li to moram sve uslikati?
Nekako mi uslika sve modele,pitam cijenu za sve,bubno lik 100% preko trzisne cijene...kazem mu da ne vrijedi toliko,kaze nisi ti kupac
Dva dana se s anjom natezao da saznam sta uopste prodaje.
Eno oglas aktivan,ne zna nepismena budala ni prodati ili mu je neko suknuo robu duplo skuplje pa on kadnik jos nadodo na cijenu,misleci da moze toliko dobiti...djeluje mi potpuno tehnicki nepismen u komunikaciji.
- mirota
- Posts: 4673
- Joined: 11/01/2018 11:42
#3047 Re: OLX.BA - sve o tome
puno je nepismenih, a jos vise funkcionalno nepismenih

- Snake Eyes
- Posts: 5190
- Joined: 12/04/2013 14:02
#3048 Re: OLX.BA - sve o tome
Sreća pa ne prodajem mobitele na OLX-u.
- Arslan_11
- Posts: 6436
- Joined: 13/05/2011 21:17
#3050 Re: OLX.BA - sve o tome
Dal raja kupuje olx profile. Imam 14 godina star profil sa 600 pozitivnih dojmova 
