SDA-All about

User avatar
muha_sa
Posts: 140458
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#30151 Re: SDA-All about

Post by muha_sa »

dok sam ležo na Maksilofacijali svako jutro Ratu Dugonjica gledo u avliji---sad dal je njegova kuca bila 1/1 ne znam----al znam da bivši reis ne zna šta valja :lol:
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#30152 Re: SDA-All about

Post by Banksy »

Alfons Kauders wrote:
Koji ce mu kurac privatni auto kraj privatne drzave?
Upravo...
Novak20
Posts: 15242
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#30153 Re: SDA-All about

Post by Novak20 »

Banksy wrote:
Alfons Kauders wrote:
Koji ce mu kurac privatni auto kraj privatne drzave?
Upravo...
Pa bio bi red da i on iskaže domoljublje pa koju markicu potroši radi punjenja budžeta. :D
statixx
Posts: 9834
Joined: 15/12/2011 14:40
Location: Sarajevo

#30154 Re: SDA-All about

Post by statixx »

Novak20 wrote:
Pa bio bi red da i on iskaže domoljublje pa koju markicu potroši radi punjenja budžeta. :D

Ta kasta plate trosi na egzoticnim destinacijama i u zapadnim metropolama. Prolima ostaje teferic na Vrelu Bosne ili kod Rimskog mosta, dok jos uvijek postoje, jer Partija ima drugacije planove. :mrgreen:
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#30155 Re: SDA-All about

Post by General War »

Alfons Kauders wrote:
muha_sa wrote:
Alfons Kauders wrote: Dzaba ti sve.

Ucio sam od najboljih.

Image
:(

šuti :-) ne podsjecaj me

sve po zakonu :-)
Evo da te malo i ovaj podsjeti...

Image

A i ovaj, ako cemo po zakonu... :izet:

Image

Pa ti do sutra pricaj da je 1/1 tvoj stan. :izet:
:lol:
Image
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#30156 Re: SDA-All about

Post by seln »

pici wrote:Izetbegović: Hrvati trebaju birati svog člana Predsjedništva, a u povećanju akciza nema ništa bolno


ridji se saginjati nece :izet: :bih:
..osim kad mu Covic mece.
User avatar
Chisum
Posts: 4694
Joined: 12/02/2009 13:25
Location: SARAJEVO

#30157 Re: SDA-All about

Post by Chisum »

Ako gladni ridjobradi balija kaze da nema nista bolno - onda nema. Valjda...

Moto u centrali Srpske Dalekometne Artiljerije bio je i ostao - Nesposoban mozda i jesam - al' sam zato glup.


User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#30158 Re: SDA-All about

Post by JoseMujica »

Novak20 wrote:
Banksy wrote:
Alfons Kauders wrote:
Koji ce mu kurac privatni auto kraj privatne drzave?
Upravo...
Pa bio bi red da i on iskaže domoljublje pa koju markicu potroši radi punjenja budžeta. :D
troši, al po Turskoj :evil:

ps

ma kakav je i tu garant na guzovaču ide
User avatar
muha_sa
Posts: 140458
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#30159 Re: SDA-All about

Post by muha_sa »

PM72 wrote:
iz Mostara wrote:
PM72 wrote:Golema je to mafijaška organizacija i neće se lahko raspasti.Imaju 26 godina iskustva lopovluka,špijuniranja,uklanjanja neposlušnih,nepotizma,varanja...oni odu na džumu u kadrovsku džamiju i sve im je oproštenu za tu heftu.Pa onda navale do petka...bagra.
Tu je i turska i islamska zajednica sve je to u talu.

Islamska zajednica je također profitabilna organizacija (da ne kažem mafijaška) čiji su vjerski službenici (ne svi ali 90%) u političkom i financijskom talu sa SDA.Kad plačeš i kad ti je najteže uzimaju ne lopatom nego bagerom i naplate ćefine k'o da su od kamilje dlake prošiveni zlatnim nitima.Za par letvica i dasaka uzmu ko da je krovna konstrukcija a da ne pominjem uzimanje para za hatme,dove...u sve se petljaju i za sve pitaju.Najveći lopovi i kriminalci odavno imaju čin "hadžije" kojim u narodu saperu sve grijehe...

Turci su posebna logistička baza za SDA.Nema nijedne opštinske funjare sa karticom SDA da nije okusila čari Stambola (na guzove naravno) po nekoliko puta pa se bratimili sa turskim opštinama kojim zaborave i ime nakon par mjeseci.Otvore bosanskoj fukari ambulantu jal fontanu pa padaju u trans tolikim izljevima bratke pomoći i ljubavi a kod braće Srba otvaraju fabrike ili kupuju proizvode.
nama ce bit džabno :D idemo u aleju veterana


ako nam do tad i to ne ukinu
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#30160 Re: SDA-All about

Post by O'zone »

zippoo87
Posts: 19660
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#30161 Re: SDA-All about

Post by zippoo87 »

uskoro cijela "prva postava" SDA upitna :D
neki su vec "ozlijedjeni",(citaj u ćuzi),jedan dobio crveni karton,trojica sa zutim kartonom,evo i cetvrti je pred kartonom :D

jbte ,imate li vi brigu,ko ce nama voditi drzavu,ako ovi odu ? :lol:
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#30162 Re: SDA-All about

Post by JThomas »

veliki problemi za selektora izetbegovića... :lol:
User avatar
pici
Posts: 46391
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#30163 Re: SDA-All about

Post by pici »

bogumi citava prva postava ode ne na rezervnu klupu neg na tribine... Allahu dragi pa sta nam ovo rade :bih:
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#30164 Re: SDA-All about

Post by O'zone »

Sad će većina iz stranke da optuži Bakira i njegovu politiku za loše stanje i onda će da lome kola preko njega. A da spašavaju svoja dupeta....

-Ko je kriv?

-Bakir kriv!
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#30165 Re: SDA-All about

Post by JThomas »

nezadovoljstvo u svlačionici :lol:
palermo
Posts: 25347
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#30166 Re: SDA-All about

Post by palermo »

O'zone wrote:Sad će većina iz stranke da optuži Bakira i njegovu politiku za loše stanje i onda će da lome kola preko njega. A da spašavaju svoja dupeta....

-Ko je kriv?

-Bakir kriv!
sumnjam u tu varijantu....
User avatar
pici
Posts: 46391
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#30167 Re: SDA-All about

Post by pici »

Izdajice gdje ste sada :bih: by hanka and nazif

Adil Osmanović: Izetbegović je svojim zaključcima srozao dignitet Predsjedništva SDA... by Adil
O suštini sam više puta razgovarao sa predsjednikom Izetbegovićem ali nisam uspio promijeniti ništa, naprosto ja nisam njegov čovjek, a sve je više takvih, sve je više onih koji ne odstupaju od ideje i politike SDA politika rahmetli predsjednika Alije Izetbegovića i Sulejmana Tihića, politika predsjednika Bakira Izetbegovića je njegova politika i njegovih nekoliko prijatelja", stoji u saopštenju.

by Sadik
digniiiseee iz pepelaaa kao stopud dosada... by legitimni :bih:
User avatar
pici
Posts: 46391
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#30168 Re: SDA-All about

Post by pici »

JThomas wrote:nezadovoljstvo u svlačionici :lol:

sad ce pape iz Alanya nocnim letom da do jutra dovede momcad u red :bih:
User avatar
GeeTnT
Posts: 5738
Joined: 06/01/2015 10:15
Location: ...u krompiru

#30169 Re: SDA-All about

Post by GeeTnT »

JThomas wrote:nezadovoljstvo u svlačionici :lol:
..jedino nezadovoljstvo je kruzni tok u hrasnom....i naravno, to je razlog blokade saobracaja. ....fujjj
User avatar
pici
Posts: 46391
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#30170 Re: SDA-All about

Post by pici »

od cetri do sest kad pocMu indijanci i kauboji zakrcit put visnjik-budakovici-grdonj... ja se iz kuce ne micem
User avatar
jazzer
Posts: 7535
Joined: 20/12/2004 14:44

#30171 Re: SDA-All about

Post by jazzer »

pici wrote:bogumi citava prva postava ode ne na rezervnu klupu neg na tribine... Allahu dragi pa sta nam ovo rade :bih:
Ma imaju oni jako polivalentne igrace, vecina moze pokrivati vise pozicija :)
User avatar
pici
Posts: 46391
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#30172 Re: SDA-All about

Post by pici »

Image

kolDžo ima vojne džonove na obrazima ne dopire to do obraznog tkiva :bih:
User avatar
pici
Posts: 46391
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#30173 Re: SDA-All about

Post by pici »

jazzer wrote:
pici wrote:bogumi citava prva postava ode ne na rezervnu klupu neg na tribine... Allahu dragi pa sta nam ovo rade :bih:
Ma imaju oni jako polivalentne igrace, vecina moze pokrivati vise pozicija :)
ko Kenjac... pardoM Genjac stoper za vrH napada :mrgreen:
PM72
Posts: 19933
Joined: 30/04/2012 16:54

#30174 Re: SDA-All about

Post by PM72 »

pici wrote:Image

kolDžo ima vojne džonove na obrazima ne dopire to do obraznog tkiva :bih:
Jao folova i "spontanih" okupljanja. :lol: A na direktnoj vezi on i par đikana sa Hrasnog brda koji lože i "organizuju" narod.Ima nekoliko godina da se zna za ovaj projekat ali su balije skontale kako da uzmu još koji milion za nakanadnu projektnu dokumentaciju i radove.Koldžin brat ima vlastitu firmu za izradu projekata od građevine do vodosnabdjevanja.Ekspert ko i brat mu. :lol: Postao načelinik pa naprasno završio fakultet. :-)
User avatar
muha_sa
Posts: 140458
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#30175 Re: SDA-All about

Post by muha_sa »

PM72 wrote:
pici wrote:Image

kolDžo ima vojne džonove na obrazima ne dopire to do obraznog tkiva :bih:
Jao folova i "spontanih" okupljanja. :lol: A na direktnoj vezi on i par đikana sa Hrasnog brda koji lože i "organizuju" narod.Ima nekoliko godina da se zna za ovaj projekat ali su balije skontale kako da uzmu još koji milion za nakanadnu projektnu dokumentaciju i radove.Koldžin brat ima vlastitu firmu za izradu projekata od građevine do vodosnabdjevanja.Ekspert ko i brat mu. :lol: Postao načelinik pa naprasno završio fakultet. :-)
jel prestižni :? :D
Post Reply